Przemyśl 11.06.2022
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 s 1 12.88 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
2 7 s 1 13.04 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 8 s 1 13.13 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK 0.0 III DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 106
4 9 s 1 13.27 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK 0.0 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
5 13 s 1 13.46 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK 0.0 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
6 18 s 1 13.82 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK 0.0 V SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
7 19 s 1 13.83 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK 0.0 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
8 21 s 1 13.96 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK 0.0 V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
1 1 s 2 12.00 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +0.4 I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 2 s 2 12.73 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK +0.4 II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 4 s 2 12.88 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +0.4 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
4 5 s 2 12.89 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.4 III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
5 6 s 2 12.99 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +0.4 III GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
6 10 s 2 13.29 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +0.4 -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2022
6 11 s 2 13.29 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.4 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
8 15 s 2 13.57 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.4 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
1 14 s 3 13.54 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +2.4 IV WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
2 16 s 3 13.58 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.4 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 89
3 17 s 3 13.76 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK +2.4 IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
4 20 s 3 13.92 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.4 V FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
5 22 s 3 14.01 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +2.4 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
6 26 s 3 14.10 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK +2.4 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3233/19 2022
7 31 s 3 14.21 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.4 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
8 32 s 3 14.22 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK +2.4 V TITTINGER Katarzyna Z/6841/21 2022 LDK!
1 23 s 4 14.03 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.7 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
2 27 s 4 14.11 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.7 V GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2022 LDK!
3 29 s 4 14.20 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.7 V FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
4 28 s 4 14.20 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +1.7 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
5 30 s 4 14.21 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +1.7 V ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
6 33 s 4 14.33 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +1.7 V TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
7 34 s 4 14.38 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.7 V SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
8 39 s 4 15.37 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +1.7 -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
1 25 s 5 14.04 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.9 V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
2 37 s 5 14.79 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.9 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
3 38 s 5 15.07 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK +1.9 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
4 40 s 5 16.17 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
1 12 s 6 13.32 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK +1.9 IV WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
2 24 s 6 14.03 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +1.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022
3 35 s 6 14.52 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.9 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
4 36 s 6 14.54 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.04 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.2 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 25.64 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK +1.2 II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 3 s 1 26.04 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU +1.2 II DMP DMP U20 GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! 88 125
4 4 s 1 26.61 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.2 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
5 7 s 1 27.26 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.2 III KUCZEK Piotr Z/3621/19 2022
6 9 s 1 27.44 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK +1.2 IV ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
1 5 s 2 26.77 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +2.6 III DMP KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 72
2 6 s 2 26.92 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +2.6 III BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 11 s 2 27.74 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.6 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
4 15 s 2 28.40 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +2.6 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
5 18 s 2 28.97 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +2.6 V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
6 19 s 2 29.04 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +2.6 -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
1 12 s 3 27.93 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.0 IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
2 14 s 3 28.35 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK +1.0 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
3 16 s 3 28.57 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.0 V FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
4 17 s 3 28.77 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.0 V FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
1 22 s 4 29.78 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -0.4 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
2 23 s 4 29.81 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.4 V TITTINGER Katarzyna Z/13621/21 2022 LDK!
3 24 s 4 29.91 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.4 V GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2022 LDK!
4 25 s 4 30.04 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.4 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
5 30 s 4 31.17 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -0.4 -- FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
1 10 s 5 27.71 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.1 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
2 21 s 5 29.27 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.1 V LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK!
3 29 s 5 30.80 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +0.1 -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2022 LDK!
4 32 s 5 32.72 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU +0.1 -- SEREJ Łukasz Z/13937/21 2022 LDK!
1 8 s 6 27.28 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK +1.3 III WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
2 20 s 6 29.19 STRILETS Viktoriia MKS Agros Chełm 2005 U18 LU +1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3494/22 2022
3 27 s 6 30.57 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
1 13 s 7 27.98 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK +1.6 IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
2 26 s 7 30.17 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.6 V SEREJ Łukasz Z/3526/22 2022 LDK!
3 28 s 7 30.62 LORENC Julia KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK +1.6 -- B.D. Z/3985/20 2022
4 31 s 7 31.34 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK +1.6 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
400 m K
1 1 s 1 55.53 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 2 s 1 58.94 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 59.80 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 60.18 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 74 112
5 7 s 1 61.14 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
1 5 s 2 60.28 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 6 s 2 61.11 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
3 13 s 2 65.17 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
  s 2 DNF WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- DMP DMP U20 MAZUR Janusz Z/2759/20 2022
1 8 s 3 61.36 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
2 9 s 3 62.26 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK! 97
3 10 s 3 63.31 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
4 12 s 3 64.76 CHUDZIK Amelia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian # , Z/2386/18 , 2022 LDK!
1 11 s 4 64.01 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
2 14 s 4 65.36 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK V MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2022 LDK!
3 15 s 4 67.93 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
4 16 s 4 69.35 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
1 17 s 5 70.48 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3396/20 2022 LDK!
2 18 s 5 70.87 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/13520/21 2022 LDK!
3 19 s 5 72.90 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:24.23 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna Z/1225/20 2022
2 2 s 1 2:26.12 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/13997/21 2022 97
3 3 s 1 2:27.22 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
4 5 s 1 2:31.42 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK IV ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
5 9 s 1 2:40.79 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0316/18 2022 3 LDK!
6 10 s 1 2:44.17 ZABORNIAK Katarzyna KML Lubaczów 2004 U20 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0488/22 2022 LDK!
  s 1 DNF ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2022 4 LDK!
1 4 s 2 2:30.88 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
2 6 s 2 2:32.00 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
3 7 s 2 2:39.05 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4350/22 2022 LDK!
4 8 s 2 2:40.20 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12351/21 2022
5 11 s 2 2:45.58 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2022 LDK!
6 12 s 2 3:08.64 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:02.76 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 5:05.98 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
3 3 s 1 5:37.20 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
4 4 s 1 5:41.07 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.09 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +2.7 II DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK! 136
2 2 s 1 16.27 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.7 III TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
3 3 s 1 16.86 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +2.7 III SUGIER Krzysztof Z/2610/20 2022 LDK!
4 4 s 1 17.71 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +2.7 IV FUTYMA Zygmunt Z/2579/20 2022 LDK!
5 5 s 1 17.88 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK +2.7 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 18.08 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +2.7 -- ŁYP Jacek Z/11753/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 67.72 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 69.68 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
3 3 s 1 71.33 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2022 BEZ LDK! 95
4 4 s 1 72.14 KORZĘPA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK IV ZIĘBA Julian # Z/3338/18 2022 LDK!
5 5 s 1 72.41 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
1500 m prz K
1 1 s 1 5:13.14 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 5:16.16 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 5:30.46 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
4 4 s 1 5:37.55 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV SUGIER Maria Z/5761/18 2022 LDK!
5 5 s 1 5:45.86 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK IV ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 6:02.97 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.47 KRAMEK Adrianna
BUTRYN Kornelia
GRZYBOWSKA Gabriela
STRZELEC Małgorzata
KKL Stal Stalowa Wola 2005
2006
2006
2006
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika
Z/10135/21
, Z/3654/18
, Z/5426/18
Z/3652/18
2022
, 2022
, 2022
2022

3
4
5
2 2 s 1 51.63 GANCARSKA Amelia
GALIK Kinga
STEPANIAK Zuzanna
SZYMASZEK Wiktoria
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005
2006
2005
2007
U18 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna
MOŹDZIOCH Adolf
Z/4631/18
Z/4630/18
, Z/4632/18
Z/3195/18
2022
2022
, 2022
2022
5
BEZ
5
BEZ
3 3 s 1 53.03 PĘKALA Zuzanna
BATKO Jagoda
KOŁODZIEJ Anna
TITTINGER Maja
CWKS Resovia Rzeszów 2009
2007
2008
2007
U16 PDK -- TITTINGER Katarzyna
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
Z/6841/21
Z/0048/21
Z/0972/21
, Z/4605/18
2022
2022
2022
, 2022



BEZ
4 4 s 1 53.79 WÓJTOWICZ Gabriela
MACHAJ Blanka
RADZIK Lena
ŻELAZKO Kamila
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2007
2008
2005
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
MOMOT Krzysztof
Z/0061/21
Z/2462/20
Z/0060/21
Z/3803/19
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.50 SIENIAWSKA Martyna
MRUGAŁA Łucja
SOBOLAK Urszula
OSTROWSKA Martyna
KS Komunalni Sanok 2007
2008
2008
2008
U16 PDK -- FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
Z/4432/18
Z/2578/20
Z/2579/20
Z/5255/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.53 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 63 98
2 f 1 1.50 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
3 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
4 f 1 1.45 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
5 f 1 1.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
6 f 1 1.35 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
7 f 1 1.35 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2022 LDK!
8 f 1 1.35 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4211/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 5.23 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +0.7 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
1 1 f 1 5.48 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +1.2 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.33 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.6 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 4.91 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK +0.5 IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2022
4 4 f 1 4.90 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -1.6 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
5 5 f 1 4.52 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.9 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
6 6 f 1 4.38 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.8 -- WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.29 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.8 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.28 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.5 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
1 f 2 4.36 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
2 f 2 5.29 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +2.3 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
3 f 2 5.17 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.4 III DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022 70
Trójskok K
1 1 f 1 11.85 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.0 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 102 128
2 2 f 1 10.91 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.9 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 9.42 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK +0.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 15.33 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 9.57 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.50 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.16 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
5 5 f 1 8.48 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
6 6 f 1 8.44 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
7 7 f 1 8.31 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
9 8 f 1 6.92 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 7.90 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.72 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
2 2 f 1 26.73 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 3 f 1 25.44 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
4 4 f 1 24.59 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3233/19 2022
5 5 f 1 24.38 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
6 6 f 1 24.37 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/4211/22 2022 LDK!
7 7 f 1 20.51 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 45.66 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 2 f 1 35.02 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 75 118
3 3 f 1 28.84 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
4 4 f 1 25.05 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022 79
Młot (3) K
1 1 f 1 42.70 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 2 f 1 30.81 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
3 3 f 1 27.00 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
4 4 f 1 26.18 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 65
Młot (4) K
1 1 f 1 51.43 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
2 2 f 1 44.00 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U20 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2022 3
3 3 f 1 32.63 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- DMP PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2022 3 48
Oszczep (500) K
1 f 1 27.86 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 24.30 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 f 1 23.49 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 53
4 f 1 21.62 STRZAŁKA Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3200/18 2022 BEZ
5 f 1 16.07 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12351/21 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 38.64 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
100 m M
1 2 s 1 11.06 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +1.5 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 3 s 1 11.21 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.5 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
3 4 s 1 11.27 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.5 II TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 6 s 1 11.43 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.5 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
5 7 s 1 11.51 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.5 III MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
6 8 s 1 11.58 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.5 III DMP U20 MAZUR Janusz Z/12415/21 2022 LDK! 106
7 10 s 1 11.89 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK +1.5 IV CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
8 11 s 1 12.01 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +1.5 IV WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
1 1 s 2 11.01 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.9 II DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 102
2 5 s 2 11.38 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.9 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
3 12 s 2 12.03 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.9 IV DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK! 87
4 13 s 2 12.08 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.9 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
5 14 s 2 12.15 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.9 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
6 15 s 2 12.18 PELC Łukasz KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK -0.9 IV ZATORSKI Witold Z/3822/18 2022 BEZ
7 18 s 2 12.36 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -0.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
8 20 s 2 12.49 GERA Szymon LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.9 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2624/22 2022 LDK!
1 9 s 3 11.81 DIAKIV Roman MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.1 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4764/22 2022
2 16 s 3 12.21 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -0.1 V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
3 17 s 3 12.30 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -0.1 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
4 19 s 3 12.46 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.1 V WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
5 21 s 3 12.61 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
6 22 s 3 12.69 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -0.1 V TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
7 23 s 3 12.73 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -0.1 V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
8 24 s 3 13.38 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -0.1 -- SUGIER Krzysztof Z/12550/21 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 22.52 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.0 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
2 3 s 1 22.69 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +2.0 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
3 5 s 1 23.31 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +2.0 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 6 s 1 23.35 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK +2.0 III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
5 7 s 1 23.43 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK +2.0 III CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
6 9 s 1 23.94 DIAKIV Roman MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +2.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4764/22 2022
1 1 s 2 22.29 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.2 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 135
2 4 s 2 22.74 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -0.2 II DMP DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 83 123
3 10 s 2 24.23 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -0.2 IV CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 23.93 PELC Łukasz KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK +1.1 IV ZATORSKI Witold Z/3822/18 2022 BEZ
2 11 s 3 24.43 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +1.1 V SUGIER Krzysztof Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
3 12 s 3 24.56 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.1 V CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
4 14 s 3 24.88 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK +1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
5 15 s 3 25.03 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
1 13 s 4 24.76 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.7 V WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
2 16 s 4 25.19 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +0.7 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
3 17 s 4 25.89 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.7 -- WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
4 18 s 4 26.29 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.7 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
5 19 s 4 26.37 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.7 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
400 m M
1 1 s 1 50.40 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 51.62 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK III CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 52.54 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
4 4 s 1 52.96 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
  s 1 DNF SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- DMP MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2022 LDK!
1 5 s 2 53.31 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Maria Z/3723/18 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 55.02 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 56.51 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
1 6 s 3 53.43 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV SUGIER Maria Z/0321/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 3 54.27 ZUBKO Maksym KB Witar Tarnobrzeg 2005 U18 PK IV MAŚLANKA Adam Z/3569/22 2022 LDK!
3 10 s 3 57.08 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
4 11 s 3 62.31 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.55 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU III JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2022
2 2 s 1 1:58.97 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:59.28 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU III DMP U20 WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK! 111
4 4 s 1 2:01.77 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
5 5 s 1 2:06.97 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2123/16 2022
6 6 s 1 2:07.49 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
7 7 s 1 2:12.53 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:17.03 GUZIK Paweł KKB MOSiR Krosno 1980 Masters PK -- KATAN Wacław Z/11092/21 2022
9 9 s 1 2:24.09 KUŁAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14457/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:08.40 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
2 2 s 1 4:10.60 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 4:17.66 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU IV BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:56.23 GAJDA Maksymilian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- BIGUS Anna BIGUS Anna Z/4601/22 2022
  s 1 DNF WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
  s 1 DNF BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0721/18 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.90 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.6 II DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK! 132
2 2 s 1 16.91 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.6 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK! 74
3 3 s 1 17.36 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK +1.6 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.81 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.6 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 6:36.94 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 2003 U20 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/0682/18 2022 5
2 2 s 1 6:53.55 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 7:34.09 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.95 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.95 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
3 f 1 1.90 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
4 f 1 1.85 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.80 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2022 5 99
6 f 1 1.60 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
7 f 1 1.60 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.39 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +1.4 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
2 2 f 1 6.25 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.4 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 5.36 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.6 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.72 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.3 -- SUGIER Krzysztof Z/12550/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.71 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +0.1 -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022
Trójskok M
1 1 f 1 12.48 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +1.7 -- GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
2 2 f 1 12.11 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.3 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 11.81 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU +1.9 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022 22 72
4 4 f 1 11.66 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 11.44 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.9 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.01 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 12.83 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.41 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
4 4 f 1 10.05 DYJAK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/10242/21 2022
5 5 f 1 8.28 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.42 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
2 2 f 1 31.86 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.91 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.92 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 2 f 1 35.58 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2022 94
3 3 f 1 34.37 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
4 4 f 1 34.12 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 51.90 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 2 f 1 35.92 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
3 3 f 1 33.35 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 57.80 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK II DRAPAŁA Paweł Z/3442/17 2022 5
2 2 f 1 41.50 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 104
Oszczep (700) M
1 f 1 37.27 DYJAK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/10242/21 2022
2 f 1 35.29 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
3 f 1 35.20 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2022
4 f 1 30.49 KULESZA Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- KUNICKA Jolanta MOŹDZIOCH Adolf , Z/10244/21 , 2022 LDK!
5 f 1 30.31 FUSIARA Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/10243/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 32.13 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.743583917618 sekund