Bydgoszcz 12.06.2022
Liga U16 - Drużynowe Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pom. (I rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.42 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.8 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 138
2 2 s 1 12.98 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.8 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
3 3 s 1 13.22 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -0.8 IV DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 103
4 7 s 1 13.85 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.8 V DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 13.87 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.8 V PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
6 11 s 1 13.88 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -0.8 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
7 12 s 1 13.92 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -0.8 V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
1 4 s 2 13.42 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -0.4 IV BAUMGART Iwona Z/0578/19 2022
2 5 s 2 13.52 CHYLEWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -0.4 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14384/21 2022 LDK! 91
3 6 s 2 13.80 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -0.4 IV #
4 8 s 2 13.86 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.4 V DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
5 9 s 2 13.87 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.4 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/21 2022
6 15 s 2 14.12 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -0.4 V PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
7 18 s 2 14.41 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -0.4 V B.D. Z/6751/21 2022 LDK!
1 13 s 3 14.05 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -0.2 V STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
2 19 s 3 14.58 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.2 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/5767/18 2022 LDK!
3 20 s 3 14.60 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -0.2 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
4 21 s 3 14.62 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.2 -- PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2022 LDK!
5 23 s 3 14.91 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -0.2 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
6 27 s 3 15.20 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -0.2 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2022 LDK!
7 31 s 3 15.85 SZYPURA Martyna UKB Szubin 2009 U14 KP -0.2 -- PAWLAK Sandra Z/0157/20 2022 LDK!
1 16 s 4 14.23 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -0.4 V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
2 17 s 4 14.36 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -0.4 V LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
3 26 s 4 15.19 TADEJCZYK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -0.4 -- LDK!
4 32 s 4 16.13 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -0.4 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
5 33 s 4 16.35 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -0.4 -- KSOBIECH Bartosz Z/2142/21 2022 LDK!
  s 4 DNF PIERZYNA Nadine LKS Vectra Włocławek # 2010 U14 KP -0.4 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/9025/21 2022 LDK!
1 14 s 5 14.09 KISIELEWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -1.4 V B.D. Z/3958/22 2022 LDK!
2 22 s 5 14.77 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -1.4 -- KACZOCHA Alina Z/7637/21 2022
3 24 s 5 14.92 CARRETON-FETER Nerea LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -1.4 -- ZRADA Piotr Z/6918/21 2022 LDK!
4 25 s 5 15.04 SERDECHINA Nika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/4701/22 2022
5 28 s 5 15.21 KOWALSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -1.4 -- SYROCKA Agata Z/0044/20 2022
6 29 s 5 15.36 BOLEWSKA Anna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/4702/22 2022
7 30 s 5 15.60 KOZIŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.4 -- B.D. Z/3959/22 2022 LDK!
8 34 s 5 16.50 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -1.4 -- JANKOWSKI Marcin # Z/12805/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.10 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
2 2 s 1 43.21 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP III #
3 3 s 1 43.38 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
4 4 s 1 45.14 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
5 6 s 1 46.70 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2022 LDK!
6 8 s 1 48.53 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2022 LDK!
7 9 s 1 48.86 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/1061/20 2022 LDK!
8 10 s 1 49.09 JARENTOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/9030/21 2022 LDK!
9 12 s 1 50.39 JANUS Maja UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/3666/20 2022 LDK!
1 5 s 2 46.06 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
2 7 s 2 47.23 GMOSIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP V KACZOCHA Alina Z/3314/21 2022
3 11 s 2 50.12 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
4 13 s 2 50.92 KRAJEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/0066/22 2022 LDK!
5 14 s 2 56.65 SZYPRYT Laura LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/1280/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.20 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
2 2 s 1 61.58 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
3 3 s 1 61.82 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
600 m K
1 1 s 1 1:41.24 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:46.45 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.21 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP V KRASICKI Adam Z/2311/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.87 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:50.17 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6874/21 2022 LDK!
6 7 s 1 1:57.48 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- MATUS Marek Z/1591/20 2022 LDK!
7 9 s 1 2:01.69 ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- MATUS Marek Z/11205/21 2022 LDK!
1 6 s 2 1:54.58 BOGUS Antonia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0174/21 2022
2 8 s 2 1:58.34 NARLOCH Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U14 KP -- B.D. Z/6221/22 2022
3 10 s 2 2:02.27 WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/1768/20 2022 LDK!
4 11 s 2 2:02.55 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 2:08.40 GRZELCZAK Kaja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0042/20 2022
6 13 s 2 2:08.85 KORDYLEWSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0806/19 2022 LDK!
7 14 s 2 2:27.28 FUDZIŃSKA Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0177/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:13.58 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:19.17 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:29.22 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:35.73 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/12703/21 2022 LDK!
5 5 s 1 4:17.88 GOŁATA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. ROJTEK Mikołaj Z/8596/21, Z/1772/22 2021, 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.05 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -0.6 II ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 12.51 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.6 III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.68 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP -0.6 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
4 4 s 1 13.45 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.6 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
5 5 s 1 15.30 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -0.6 -- KARNAS Kinga Z/1175/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.08 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
2 2 s 1 47.13 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
3 3 s 1 49.75 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 52.00 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:37.75 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:39.03 WASZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/1814/21 2022
3 3 s 1 3:39.41 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.37 GRANDA Kornelia
CIUPAK Marta
SZATKOWSKA Aleksandra
WOŹNIAK Maja
LKS Vectra Włocławek 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
Z/5196/18
Z/5195/18
Z/3335/21
Z/2342/20
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 2 s 1 51.14 FĄFARA Eliza
OSTROWSKA Katarzyna
WITKOWSKA Barbara
URBAŃSKA Lea
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2008
2007
2008
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
ROJTEK Mikołaj
LEWANDOWSKI Jacek
ROJTEK Mikołaj
Z/0036/20
Z/1822/21
Z/0182/18
Z/0183/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 3 s 1 53.04 TOPCZEWSKA Leonia
RYBAK Amelia
EJSYMONT Jagoda
TOMALA Wiktoria
BKS Bydgoszcz 2008
2008
2007
2008
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
MYSZKIEWICZ Maciej
Z/5764/18
Z/8621/21
Z/0188/22
Z/5767/18
2022
2022
2022
2022




4 5 s 1 54.17 ZUBEL Zuzanna
POPIELARZ Kinga
LEWANDOWSKA Olga
JANKOWSKA Olga
BOSiR Barcin 2008
2009
2008
2009
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
Z/3917/18
Z/3919/18
Z/3926/18
Z/3931/18
2022
2022
2022
2022




5 6 s 1 54.37 JAKUSZ Lena
DEMBEK Zuzanna
PIERNIK Julia
JELIŃSKA Martyna
GKS Olimpia Grudziądz 2008
2007
2007
2008
U16 KPO -- BADULSKI Tomasz
PRZYBYŁ Janusz
DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz
PRZYBYŁ Janusz
Z/0380/20
Z/0969/22
, Z/4855/19
Z/11040/21
2022
2022
, 2022
2022




6 9 s 1 56.20 PŁACHECKA Aleksandra
PARADOWSKA Milena
SITARSKA Julia
ANHALT Dobrosława
UKS Czapla Białe Błota 2009
2008
2007
2010
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga
Z/1175/22
Z/1037/20
, Z/1051/19
Z/3113/18
2022
2022
, 2022
2022



BEZ
7 11 s 1 58.02 JANUS Maja
WIELGOS Laura
JECHNA Oliwia
WINKOWSKA Anna
UKB Szubin 2008
2009
2008
2007
U16 KPO -- PAWLAK Sandra
STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3666/20
, Z/4175/20
Z/0231/17
Z/0944/18
2022
, 2022
2022
2022


BEZ
BEZ
1 4 s 2 53.78 BAS Natalia
WIŚNIEWSKA Patrycja
SIEKIERSKA Maria
GRZEGOREK Judyta
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0451/21
, Z/1053/20
Z/0184/18
Z/0170/18
2022
, 2022
2022
2022




2 7 s 2 55.56 MURAWSKA Julia
BATURO Nina
JARENTOWSKA Martyna
ŁUGIEWICZ Julia
GKS Olimpia Grudziądz 2010
2010
2009
2009
U14 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał
PRZYBYŁ Janusz
BADULSKI Tomasz
Z/12705/21
, Z/1597/20
Z/9030/21
Z/1058/20
2022
, 2022
2022
2022




3 8 s 2 56.11 KUNICKA Weronika
PENSKO Zuzanna
MUZOLF Agata
BOLEWSKA Anna
LUKS Start Nakło 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
, Z/1198/18
Z/1285/20
Z/1391/19
Z/4702/22
, 2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ

4 10 s 2 57.05 SŁOMKA Gabriela
ZIÓŁKOWSKA Hanna
WOJCIECHOWSKA Lena
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna
LKS Vectra Włocławek 2009
2010
2010
2006
U18 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/0579/18
Z/0593/19
, Z/0933/20
Z/4451/19
2022
2022
, 2022
2021

BEZ


5 12 s 2 63.95 JAKUBCZYK Amelia
MICHALAK Amelia
KOSMALSKA Antonina
TADEJCZYK Weronika
LUKS Start Nakło 2010
2010
2010
2010
U14 KPO -- JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
Z/12805/21
Z/2142/21
Z/6934/21
2022
2022
2022



Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.35 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1333/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.25 FUDZIŃSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0176/21 2022
6 6 f 1 1.25 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2288/21 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.50 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 126 154
2 2 f 1 2.60 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
3 3 f 1 2.60 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2.50 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
5 5 f 1 2.50 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
6 6 f 1 2.20 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V BADULSKI Tomasz Z/1059/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.90 ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- BADULSKI Tomasz Z/1058/20 2022 LDK!
8 8 f 1 1.80 ZABOROWSKA Iga GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- BADULSKI Tomasz Z/2850/22 2022
W dal K
  f 1 4.63 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.4 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
  f 1 4.65 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.8 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0184/18 2022 LDK!
1 1 f 1 4.98 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.5 IV DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 80
2 2 f 1 4.88 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +2.2 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.85 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.5 IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0184/18 2022 LDK!
4 4 f 1 4.74 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP +1.3 V DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.73 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +1.3 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.69 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.4 V B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.64 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP +0.8 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.50 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +1.2 V KSOBIECH Bartosz Z/2276/20 2022 LDK!
9 9 f 1 4.42 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP +1.6 -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2022 LDK!
10 10 f 1 4.19 KUBIAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP +1.1 -- KACZOCHA Alina Z/0183/21 2022
11 11 f 1 3.62 KOSMALSKA Antonina LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +1.4 -- KSOBIECH Bartosz Z/6934/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.31 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +1.4 -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.79 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP V KENSIK Jan Z/1853/21 2022 LDK!
2 2 f 1 8.24 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
3 3 f 1 6.78 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK! 45
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.28 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 2 f 1 22.06 PASIK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/3546/22 2022
3 3 f 1 17.80 MAĆKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina ROJTEK Mikołaj , Z/0328/19 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 42.48 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.01 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/6910/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.01 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2022
4 4 f 1 25.63 WARKUS Tatiana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/4779/22 2022
Chód 3 km K
1 1 f 1 19:08.20 mx SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
2 2 f 1 19:48.04 mx RODZIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1554/20 2022 LDK!
3 3 f 1 20:00.58 mx GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.82 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.9 IV DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 95
2 2 s 1 11.88 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.9 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.02 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.9 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 87
4 6 s 1 12.87 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.9 -- KENSIK Jan Z/0768/22 2022 LDK!
5 8 s 1 12.89 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -1.9 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
6 10 s 1 13.00 CIECIERSKI Oliwier CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.9 -- B.D. Z/10958/21 2022
7 11 s 1 13.30 KOZIŃSKI Bartosz LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.9 -- B.D. Z/3960/22 2022 LDK!
8 12 s 1 13.33 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.9 -- ROJTEK Mikołaj Z/0055/20 2022 LDK!
1 4 s 2 12.49 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -1.8 V LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 5 s 2 12.72 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.8 V JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2022 LDK!
3 6 s 2 12.87 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -1.8 -- BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
4 9 s 2 12.97 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.8 -- LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
5 13 s 2 14.99 BECKER Bartosz LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -1.8 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0931/20 2022 LDK!
6 14 s 2 15.11 KALA Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -1.8 -- KACZOCHA Alina Z/6758/21 2022
7 15 s 2 15.17 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -1.8 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
8 16 s 2 15.58 CHWIEDUK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -1.8 -- SYROCKA Agata Z/0038/20 2022
300 m M
1 1 s 1 37.45 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
2 3 s 1 39.66 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
3 4 s 1 40.60 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/3776/22 2022
4 5 s 1 40.98 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 41.37 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2022
6 7 s 1 42.07 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/2837/22 2022
7 9 s 1 43.29 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
1 8 s 2 42.62 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
2 10 s 2 43.48 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
3 12 s 2 44.76 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
4 13 s 2 45.52 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
5 15 s 2 47.94 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
6 16 s 2 48.24 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/3313/21 2022
7 18 s 2 51.58 PYRA Szymon LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6930/21 2022 LDK!
8 21 s 2 59.09 WIELGOS Aleks UKB Szubin 2010 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/4121/20 2022 LDK!
1 2 s 3 38.37 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
2 11 s 3 44.00 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0808/19 2022 LDK!
3 14 s 3 46.39 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
4 17 s 3 50.25 BĄCZYŃSKI Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/3312/21 2022
5 19 s 3 52.45 SIERANT Bruno UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KUĆ Dariusz Z/2409/21 2022 LDK!
6 20 s 3 57.97 UMERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/5364/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.04 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
2 2 s 1 55.66 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
3 3 s 1 56.87 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.47 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:34.14 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:35.50 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:36.99 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0175/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:42.56 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.08 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:58.14 GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0570/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:15.10 MICHALSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0048/20 2022
9 9 s 1 2:26.61 MUSIAŁ Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0049/20 2022
800 m M
1 1 s 1 1:58.76 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
2 2 s 1 1:58.94 FRĄTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1845/20 2022
3 3 s 1 2:00.52 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
4 4 s 1 2:01.28 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:08.34 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:54.05 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:54.25 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:56.56 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:57.15 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:17.49 POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
6 6 s 1 3:31.05 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:39.15 FRASZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0039/20 2022
8 8 s 1 3:40.44 MARCINKOWSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0046/20 2022
9 9 s 1 3:41.74 KMIEĆ Aleksander UKB Szubin 2010 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/2406/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.29 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 43.20 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
3 3 s 1 43.84 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
4 4 s 1 43.87 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
5 5 s 1 48.75 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
6 6 s 1 49.90 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 2 s 1 47.79 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


2 3 s 1 48.54 SKORUPSKI Mateusz
FRĄCKIEWICZ Jakub
SŁOMSKI Kacper
KRAWCZYK Michał
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
JEZIORSKA Magdalena
Z/0149/20
Z/0768/22
Z/14383/21
Z/1575/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 4 s 1 48.69 DURA Łukasz
GAŁĄZKA Mikołaj
GIERACH Wojciech
KRYSIAK Tymoteusz
BKS Bydgoszcz 2007
2009
2007
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
MYSZKIEWICZ Maciej
RUDNIK Damian
Z/0214/16
Z/1984/22
Z/0569/20
Z/9019/21
2022
2022
2022
2022
BEZ



4 5 s 1 50.00 NIŻEWSKI Oktawian
SKONIECZNY Krystian
ŁYZIŃSKI Marcel
KOZIŃSKI Bartosz
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
B.D.
Z/0558/20
Z/0574/18
Z/2473/21
Z/3960/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


5 7 s 1 51.76 NOWAK Mateusz
ŁABICH Fabian
STACHOWSKI Jonatan
STAŃCZYK Hubert
LUKS Start Nakło 2007
2007
2009
2009
U16 KPO -- KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/2917/22
Z/2452/21
Z/2277/20
Z/2273/20
2022
2022
2022
2022




6 8 s 1 54.30 ŻURAWSKI Jakub
RYCHCZYŃSKI Szymon
PALUSZAK Oliwier
GRZEGOREK Jakub
KSLZS Kruszwica 2009
2009
2008
2008
U16 KPO -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
, Z/2340/20
Z/2329/20
Z/2327/20
Z/1849/21
, 2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF KACZMAREK Jakub
GUTKOWSKI Mikołaj
KŁOSOWSKI Filip
JAMUŁA Piotr
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3776/22
Z/0031/20
Z/0075/20
Z/0065/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 47.38 GLAZA Mikołaj
SIERANT Olgierd
KURILENKO Sviatoslav
BROŃCZYK Mateusz
UKS Czapla Białe Błota 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3121/18
Z/3213/20
Z/2717/22
Z/0328/22
2022
2022
2022
2022
BEZ



2 6 s 2 50.90 FLORCZYK Mikołaj
PIEKARSKI Tymoteusz
WÓJCIK Piotr
LEWANDOWSKI Gabriel
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008
2007
2008
2008
U16 KPO -- ROJTEK Mikołaj
LEWANDOWSKI Jacek
SYROCKA Agata
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0055/20
Z/2837/22
Z/1820/21
Z/0191/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 9 s 2 54.83 ANHALT Karol
KRZYWAŃSKI Szymon
SZYMAŃSKI Wojciech
KORACH Krzysztof
UKS Czapla Białe Błota 2008
2010
2007
2008
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/3114/18
Z/1034/20
Z/3138/18
Z/2479/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

4 10 s 2 59.14 WIELGOS Aleks
LISIECKI Hubert
REJMENT Aleksander
GROTKOWSKI Daniel
UKB Szubin 2010
2007
2009
2008
U16 KPO -- PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
B.D. PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
Z/4121/20
Z/13091/21
, Z/2836/22
Z/12836/21
2022
2022
, 2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.45 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 POZNAŃ Wojtek BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1986/22 2022
3 3 f 1 1.30 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11774/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.00 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2022 LDK! 122
2 2 f 1 3.50 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
  f 1 NM ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.13 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -1.4 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
2 2 f 1 5.49 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.5 -- LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
3 3 f 1 5.37 ŁABICH Fabian LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.1 -- JANKOWSKI Marcin Z/2452/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.17 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.5 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
5 5 f 1 4.96 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -2.0 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
6 6 f 1 4.95 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -2.9 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK! 52
7 7 f 1 4.88 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -2.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.82 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.1 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
9 9 f 1 4.74 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.1 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
10 10 f 1 4.62 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -2.6 -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.62 GÓRAL Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.5 -- KENSIK Jan Z/0767/22 2022 LDK!
12 12 f 1 4.12 KACZOCHA Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -0.8 -- KACZOCHA Alina Z/0181/21 2022
13 13 f 1 4.01 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +0.1 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
14 14 f 1 3.53 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -2.4 -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 10.75 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK! 72
2 2 f 1 8.20 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
3 3 f 1 5.80 BOGDANOWICZ Piotr KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/5335/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.54 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK!
2 2 f 1 31.22 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
3 3 f 1 29.21 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
4 4 f 1 29.14 KOSSEDA Lawrence CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP --
5 5 f 1 28.68 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
6 6 f 1 19.97 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 48.54 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
2 2 f 1 34.81 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
3 3 f 1 32.39 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
  f 1 NM BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2022 BEZ
  f 1 NM KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
  f 1 NM SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 51.00 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/0328/22 2022 LDK!
2 2 f 1 33.07 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
3 3 f 1 32.20 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
4 4 f 1 27.44 JASIŃSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0180/21 2022
5 5 f 1 26.17 LASHMANN Tymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0329/19 2022
6 6 f 1 20.34 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 27:33.99 mx MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
2 2 s 1 31:03.33 mx FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
3 3 s 1 32:04.00 mx USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
4 4 s 1 37:25.65 mx KOTOWICZ Ziemowit MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1576/20 2022 LDK!
5 5 s 1 38:41.22 mx GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.623208045959 sekund