Poznań 11 - 12.06.2022
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Mityng okręgowy [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.08 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 25.75 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.2 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 3 s 1 25.91 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +0.2 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.00 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 5 s 1 26.05 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
1 6 s 2 27.04 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.4 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 7 s 2 27.70 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
3 8 s 2 28.17 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.4 IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
4 9 s 2 28.56 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -0.4 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
5 12 s 2 29.29 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
1 10 s 3 29.10 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 2001 U23 WP -1.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew # Z/3458/19 2022
2 11 s 3 29.22 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -1.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
3 13 s 3 29.56 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.0 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 14 s 3 29.87 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -1.0 V OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
5 15 s 3 30.12 KASICA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 V SZOSTAK Janusz Z/3279/22 2022 LDK!
6 16 s 3 30.35 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
7 17 s 3 30.55 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
1 1 s 4 24.74 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.3 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 151
2 3 s 4 26.09 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.3 II GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK!
3 4 s 4 26.19 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -0.3 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
4 5 s 4 26.21 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -0.3 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
1 2 s 5 25.96 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.5 II GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
2 6 s 5 26.86 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -0.5 III TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
3 7 s 5 27.52 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.5 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 9 s 5 28.26 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -0.5 IV DMP U20 GRENDA Jan Z/1258/20 2022 LDK! 89
5 10 s 5 28.84 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -0.5 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2022
1 8 s 6 27.92 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.5 IV JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022
2 11 s 6 28.97 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP +0.5 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
  s 6 DQ KOZŁOWSKA Marika MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.5 -- CHMIELARZ Lucyna Z/5356/19 2022
1 1 s 7 25.38 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +1.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 2 s 7 25.70 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP +1.1 II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
3 3 s 7 26.57 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP +1.1 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
4 4 s 7 27.08 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
5 6 s 7 27.28 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
6 7 s 7 27.69 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 2005 U18 WP +1.1 IV DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/4238/18 , 2022 5 LDK! 96
7 9 s 7 27.88 DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.1 IV ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/1833/20 , 2022 LDK!
8 10 s 7 27.93 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.1 IV ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
1 5 s 8 27.14 NOWAKOWSKA Sandra KS Stal Pleszew 2006 U18 WP +0.3 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3060/20 2022 LDK!
2 11 s 8 28.03 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP +0.3 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
3 12 s 8 28.06 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +0.3 IV PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022
4 13 s 8 28.34 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
5 15 s 8 28.41 BOROWIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.3 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2727/22 2022
6 16 s 8 28.52 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP +0.3 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
7 17 s 8 28.77 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.3 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/0632/20 2022 LDK! 83
8 18 s 8 28.93 WOJCIAK Gabriela LKS Sana Kościan 2005 U18 WP +0.3 -- TALIKADZE Roman Z/3145/19 2022
1 14 s 9 28.36 ROŻEK Olga MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.4 IV CHMIELARZ Lucyna Z/4259/20 2022
2 22 s 9 30.67 JANKOWSKA Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.4 -- PIEKARSKA Monika Z/0812/22 2022
3 23 s 9 30.79 STEFAŃSKA Marianna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP +1.4 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13171/21 2022
4 24 s 9 30.87 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP +1.4 -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2022 BEZ
5 27 s 9 32.84 WŁODARCZAK Julia OKL Oborniki 2005 U18 WP +1.4 -- NOWICKI Sebastian Z/2818/18 2022 BEZ
1 8 s 10 27.73 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.9 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
2 19 s 10 29.45 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +0.9 -- PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2022
3 20 s 10 29.70 KUPCZYK Melania KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- GRENDA Jan Z/13726/21 2022 LDK!
4 21 s 10 30.08 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP +0.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
5 s 10 31.02 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan , Z/4239/18 , 2022 BEZ LDK!
6 26 s 10 31.96 FRANKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.9 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3242/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.89 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:39.27 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.72 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.69 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:47.92 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.98 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
7 7 s 1 1:48.97 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0606/22 2022 LDK!
1 8 s 2 1:56.12 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
2 9 s 2 1:56.84 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
3 10 s 2 1:57.79 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
4 11 s 2 1:58.38 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
5 12 s 2 2:00.04 MIKOŁAJCZAK Blanka UKS Jedynka Gostyń 2009 U14 WP -- B.D. Z/10979/21 2022
6 13 s 2 2:01.03 SKRZYPCZAK Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 2008 U16 WP -- B.D. Z/8271/21 2022
7 14 s 2 2:10.36 DUDEK Lena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3278/22 2022 LDK!
8 15 s 2 2:11.52 FILAR Zofia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2131/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:08.89 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:09.13 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022 122
3 3 s 1 2:15.13 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
4 4 s 1 2:15.29 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:16.15 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK! 126
6 6 s 1 2:18.63 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
7 7 s 1 2:24.55 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
  s 1 DNF BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
1 1 s 2 2:19.26 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 117
2 2 s 2 2:19.61 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
3 3 s 2 2:28.14 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
4 4 s 2 2:29.98 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/1831/19 2022 LDK!
5 5 s 2 2:31.37 BIERNACZYK Joanna UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/2014/20 2022 LDK!
6 6 s 2 2:49.83 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
7 7 s 2 3:00.31 AJWANG Kimbali UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2931/22 2022
1 1 w 1 2:56.64 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 397
  w 1 DNS BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 0
  w 1 DNS BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 0
  w 1 DNS ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 0
1 1 w 2 2:40.46 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 568
2 2 w 2 2:41.68 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 554
3 3 w 2 2:51.21 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 451
4 4 w 2 2:51.49 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK! 448
5 5 w 2 2:59.84 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 367
6 6 w 2 3:10.58 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 273
  w 2 DNS POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 0
1000 m K
1 1 s 1 3:04.92 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 3:05.22 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:06.57 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:10.01 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:37.95 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:13.11 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U20 WP II CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
2 2 s 1 10:53.40 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
3 3 s 1 11:19.60 CZAJA Paulina OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP --
  s 1 DNF WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
1 1 s 2 10:19.05 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
2 2 s 2 10:40.99 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
3 3 s 2 11:17.39 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022 90
4 4 s 2 11:23.65 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
5 5 s 2 11:46.04 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 66.72 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 69.30 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 104
3 3 s 1 70.43 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 1 s 2 64.60 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
2 2 s 2 67.02 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
3 3 s 2 69.61 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
4 4 s 2 69.72 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
5 5 s 2 72.08 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
6 6 s 2 78.09 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2194/21 2022
4x400 m K
1 1 s 1 4:01.74 MATUSZCZAK Gabriela
TROCHOLEPSZA Martyna
ŻURAWSKA Julia
MUSIELAK Jagoda
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2004
2004
U20 WLP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/0300/17
Z/0297/17
Z/4823/19
Z/1944/19
2022
2022
2022
2022
4
3


2 2 s 1 4:04.99 URBANIAK Kalina
STEMPNIAK Paulina
RUNKA Laura
JĘCHOREK Karla
KS Energetyk Poznań 2004
2004
2004
2004
U20 WLP -- B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
, Z/1531/17
Z/1642/18
Z/0255/16
Z/1258/20
, 2022
2022
2022
2022


3

1 1 s 2 4:18.38 KOGUT Maja
STEMPNIAK Zofia
SERBA Magdalena
KUPCZYK Melania
KS Energetyk Poznań 2005
2006
2006
2006
U18 WLP -- B.D. GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
GRENDA Jan
, Z/4238/18
Z/12439/21
Z/0632/20
Z/13726/21
, 2022
2022
2022
2022
5



2 2 s 2 4:24.55 DŁUŻYK Aleksandra
ROŻEK Olga
WIŚNIEWSKA Katarzyna
GIERSZEWSKA Joanna
MKS Juvenia Puszczykowo 2006
2005
2006
2006
U18 WLP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
, Z/1833/20
Z/4259/20
Z/0713/21
Z/14638/21
, 2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 4:36.66 KOWALSKA Aleksandra
TRYKOWSKA Anastazja
ANTKOWIAK Klaudia
GOŹDZIEWICZ Julia
UKS 12 Kalisz 2006
2006
2006
2005
U18 WLP -- OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
WIŚNIEWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Paweł
Z/0246/20
Z/2225/22
Z/1601/18
Z/2726/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.20 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -0.2 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 5.02 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.5 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 4.94 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP +0.4 IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.89 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
5 5 f 1 4.62 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP 0.0 -- KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
6 6 f 1 4.12 SZULC Amelia MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.7 -- JAGACIAK Jarosław Z/5361/19 2022
1 1 f 2 5.35 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
2 2 f 2 4.84 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.6 IV JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
3 3 f 2 4.80 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP +0.2 IV GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
4 4 f 2 4.73 CYBAK Michalina MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP +1.9 -- PIEKARSKA Monika Z/2975/19 2022
5 5 f 2 4.72 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.5 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
6 6 f 2 4.68 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.3 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
7 7 f 2 4.16 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP +0.6 -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 2 4.00 JABŁOŃSKA Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/3268/22 2022
9 9 f 2 3.94 WÓJCIK Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3090/22 2022
10 10 f 2 3.68 MRÓZ Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U18 WP -2.0 -- SZOSTAK Janusz Z/3139/19 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 5.18 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.8 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 609
2 2 w 1 4.88 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 527
3 3 w 1 4.37 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.2 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 396
4 4 w 1 4.09 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -0.4 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 329
1 1 w 2 5.38 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -0.7 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 665 112
2 2 w 2 4.79 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 503
3 3 w 2 4.68 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -0.1 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 474
4 4 w 2 4.52 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -0.4 -- DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 433 62
5 5 w 2 4.41 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -0.1 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 406
6 6 w 2 4.25 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.1 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 367
7 7 w 2 4.07 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.5 -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK! 324
Młot (3) K
1 1 f 1 52.84 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 48.91 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
3 3 f 1 47.88 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
4 4 f 1 45.24 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 5 f 1 43.60 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
6 6 f 1 42.33 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
7 7 f 1 35.02 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP IV NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
8 8 f 1 29.55 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
9 9 f 1 27.12 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 54.28 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
2 2 f 1 46.25 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP II DMP PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK! 101
3 3 f 1 40.17 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.41 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 2005 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2022 BEZ
2 2 f 1 26.60 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2828/19 2022 LDK!
3 3 f 1 25.98 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
4 4 f 1 24.36 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2022
5 5 f 1 22.82 WOLIŃSKA Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0398/20 2022
6 6 f 1 22.68 KOZŁOWSKA Karolina OKL Oborniki 2006 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/2356/20 2022 LDK!
7 7 f 1 17.60 KUBIAK Justyna LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2710/22 2022
1 1 f 2 25.61 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
1 1 w 1 33.30 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 539
2 2 w 1 32.52 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 524
3 3 w 1 29.00 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 458
4 4 w 1 26.23 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK! 405
5 5 w 1 22.50 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK! 335
6 6 w 1 15.76 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 211
  w 1 NM KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 0
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.97 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2022 3
2 2 f 1 33.87 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
3 3 f 1 30.32 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 4 f 1 30.16 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 27.12 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 24.98 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 382
2 2 w 1 23.54 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 355
3 3 w 1 22.44 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 334
4 4 w 1 19.95 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 288
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4596 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP I JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
2 2 f 1 4049 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4033 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3322 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 3187 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2782 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
7-bój K
1 1 f 1 2830 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
  f 1 DNF BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
  f 1 DNF BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.37 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -2.1 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 22.49 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -2.1 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
3 3 s 1 23.04 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.1 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
4 4 s 1 23.28 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -2.1 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
5 5 s 1 23.36 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -2.1 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
1 6 s 2 23.45 NOWAK Wojciech OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.3 III REJEWSKI Robert Z/1409/15 2022
2 7 s 2 25.47 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.3 V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
3 8 s 2 25.87 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 -- BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 10 s 2 26.06 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
5 11 s 2 26.66 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -1.3 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
1 9 s 3 25.96 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 12 s 3 27.54 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.2 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
3 13 s 3 30.79 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP +1.2 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
4 14 s 3 32.13 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP +1.2 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1 1 s 4 22.41 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP +0.2 II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 2 s 4 25.42 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 2004 U20 WP +0.2 -- B.D. Z/1073/19 2022
  s 4 DNF KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +0.2 -- JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
1 1 s 5 23.21 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U18 WP -1.2 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
2 2 s 5 23.33 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -1.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
3 3 s 5 23.97 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.2 IV BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 8 s 5 25.18 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
5 9 s 5 25.80 LEJA Bartosz MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -1.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4195/18 2022 5
1 4 s 6 23.97 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -2.2 IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
2 5 s 6 24.55 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP -2.2 -- KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
3 6 s 6 24.85 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -2.2 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
4 7 s 6 25.16 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -2.2 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
5 10 s 6 25.96 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -2.2 -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
6 11 s 6 26.69 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -2.2 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:34.22 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP IV GÓRSKA Hanna Z/5649/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.06 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.53 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:39.53 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
5 5 s 1 1:40.12 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:42.16 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:42.99 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:44.65 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:56.66 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.26 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
2 2 s 1 1:58.12 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
3 3 s 1 1:59.01 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:01.07 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U23 LB III WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
5 5 s 1 2:02.98 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
1 1 s 2 1:55.17 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 1:56.61 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 122
3 3 s 2 1:57.45 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
4 4 s 2 2:06.60 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
5 5 s 2 2:08.52 WIĘCOWSKI Igor UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/2250/22 2022
6 6 s 2 2:12.73 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
1 1 s 3 2:01.72 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022 98
2 2 s 3 2:01.92 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 97
3 3 s 3 2:03.18 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP IV B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 3 2:04.10 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2022 LDK!
5 5 s 3 2:05.24 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV DMP U20 CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022 82
6 6 s 3 2:07.55 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2022
7 7 s 3 2:09.08 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
8 8 s 3 2:15.97 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
9 9 s 3 2:16.91 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:48.17 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:04.13 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.60 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:05.27 KANCLERZ Jakub UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1200/22 2022
5 5 s 1 3:05.71 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 w 1 5:19.67 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 452
2 2 w 1 6:13.58 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 211
  w 1 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 0
1 1 w 2 6:14.36 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 209
  w 2 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
3000 m M
1 1 s 1 8:39.32 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
2 2 s 1 8:45.56 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3 123
3 3 s 1 9:06.89 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 9:20.52 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
5 5 s 1 9:27.80 MIKOŁAJCZAK Hubert UKS Czwórka Kościan 1995 Sen WP -- B.D. B.D. , Z/1452/11 , 2022
1 1 s 2 8:57.65 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP III NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
2 2 s 2 9:05.93 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
3 3 s 2 9:09.22 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP III NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
4 4 s 2 9:26.94 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
5 5 s 2 9:37.04 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP IV GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
6 6 s 2 9:45.36 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP IV B.D. Z/1505/20 2022
7 7 s 2 10:00.74 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
8 8 s 2 10:22.29 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 19.39 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +0.6 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 399
  w 1 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
110 m pł M (99.1) M
1 2 w 1 16.40 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.6 III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 688
2 3 w 1 19.63 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.6 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 379
110 m pł M
1 1 w 1 15.76 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +0.6 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 760
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.97 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
2 2 s 1 59.30 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 60.11 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP IV RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
4 5 s 1 60.66 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
5 9 s 1 63.69 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
1 4 s 2 60.33 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP IV FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
2 6 s 2 60.72 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
3 7 s 2 62.18 WĘGLARZ Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/11352/21 2022
4 8 s 2 62.47 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2022
5 10 s 2 63.89 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.02 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 61.90 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
3 3 s 1 63.44 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1477/19 2022
  s 1 DNF ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:30.70 GLAZA Mateusz
KARNAS Kacper
KAROW Damian
KĘDZIERSKI Jan
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/3127/18
, Z/4508/17
Z/7685/21
, 2022
2022
, 2022
2022
3

3

1 1 s 2 3:53.05 GOMUŁKA Ksawery
KRASZEWSKI Maciej
KRYSTEK Szymon
WOJTCZAK Mikołaj
UKS 12 Kalisz 2005
2006
2006
2005
U18 WLP -- OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
Z/0160/20
Z/2130/20
Z/2973/21
Z/0245/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 3:54.94 JĄDRZYK Mateusz
GÓRECKI Wiktor
GRZEŚKOWIAK Tomasz
CHRABĄSZCZ Piotr
MKS Juvenia Puszczykowo 2005
2006
2006
2005
U18 WLP -- GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/3151/21
Z/14639/21
Z/14640/21
Z/4283/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/4250/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.75 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 w 1 3.60 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 509
2 2 w 1 2.90 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 333
  w 1 NM HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 0
  w 2 NM SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 0
  w 2 NM KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 0
W dal M
1 1 f 1 6.71 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -1.2 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 6.53 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.9 III GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
3 3 f 1 6.08 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 6.01 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -0.4 IV JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022
5 5 f 1 5.97 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.4 IV JAGACIAK Jarosław Z/0766/20 2022
6 6 f 1 5.75 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP -0.2 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
7 7 f 1 5.38 BARTOSZEWICZ Bartosz LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2003 U20 WP -0.2 -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2022
1 1 f 2 5.70 JĄDRZYK Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -1.0 -- GOŚCINIAK Marcin Z/3151/21 2022
2 2 f 2 5.64 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -0.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2022 BEZ
3 3 f 2 5.21 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -0.4 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 30.73 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 479
2 2 w 1 20.98 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 290
Dysk (1.75) M
1 2 w 1 25.19 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 371
2 3 w 1 21.80 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 306
Dysk (2) M
1 1 w 1 28.52 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 435
Młot (5) M
1 1 f 1 65.83 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 2 f 1 54.25 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
3 3 f 1 45.37 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
4 4 f 1 40.92 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2022 LDK!
5 5 f 1 40.81 WIESE Kacper KS Gwardia Piła 2006 U18 WP IV B.D. Z/4593/22 2022
6 6 f 1 39.70 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
7 7 f 1 37.31 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
8 8 f 1 36.51 KUCZKOWSKI Fryderyk UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3675/20 2022 LDK!
9 9 f 1 31.73 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 59.29 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
2 2 f 1 52.00 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 57.90 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
Oszczep (700) M
1 1 w 1 41.76 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 468
2 2 w 1 22.43 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 194
Oszczep (800) M
1 1 w 1 37.35 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 404
2 2 w 1 36.21 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 387
3 3 w 1 35.88 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 383
10-bój J MŁ M
1 f 1 2934 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
2 f 1 2054 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 4890 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK!
2 f 1 3756 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
10-bój M
1 f 1 4283 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.311399936676 sekund