Kraków 04 - 05.06.2022
2. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski 2022. Otwarty mityng niepełnosprawnych [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.34 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA 0.0 -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2022
2 2 s 1 13.40 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP 0.0 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
3 3 s 1 13.62 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM 0.0 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2022 5
4 4 s 1 13.82 KACZMARCZYK Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/7467/21 2021
5 6 s 1 14.12 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
1 5 s 2 13.92 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.1 -- DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2022 77
2 7 s 2 14.41 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +0.1 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
3 8 s 2 14.57 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
4 9 s 2 16.57 RENECKA Ingrid TZSN Start Tarnów 2004 U20 MA +0.1 -- GAWRON Anna Z/11183/21 2022
200 m K
1 1 s 1 27.78 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM +0.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2022 5
2 2 s 1 28.01 KRZYWDZIŃSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 1994 Sen KP +0.3 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/2869/21 2022
3 3 s 1 28.78 KACZMARCZYK Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/7467/21 2021
4 4 s 1 29.24 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +0.3 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
5 5 s 1 29.84 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
6 6 s 1 30.17 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.83 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2022
2 2 s 1 63.46 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV MIREK Wacław Z/4401/19 2022
800 m K
1 1 s 1 2:20.12 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
2 2 s 1 2:23.13 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA III TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2022 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:46.03 mx GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL +9.9 III ZAJĄC Bartosz Z/1002/11 2022 BEZ
2 2 s 1 4:54.64 mx MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA +9.9 III TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2022 BEZ
3 3 s 1 4:54.66 mx HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +9.9 III SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.56 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 105
2 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2022 BEZ LDK! 92
3 f 1 1.45 WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA IV SIKORA Ryszard WAŁASZEK Jarosław , Z/11758/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.32 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
2 f 1 5.21 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -1.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
3 f 1 4.42 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -1.2 -- GUJA Marta Z/0363/16 2022 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 4.19 NOGA Aneta LKS Gol-Start Częstochowa 1996 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11304/21 2022
2 f 1 3.76 RADECKA Justyna LKS Gol-Start Częstochowa 1987 Masters SL -- RUSZEL Piotr Z/11305/21 2022
1 f 2 8.48 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2022 BEZ
2 f 2 8.17 MALISZEWSKA Klaudia CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1992 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11172/21 2022
3 f 2 7.56 OWCZAREK Natalia CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11173/21 2022
4 f 2 7.15 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2022
Kula (4) K
1 f 1 8.48 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
1 f 2 10.19 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.48 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 22.53 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
2 f 1 21.87 OWCZAREK Natalia CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1990 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11173/21 2022
3 f 1 18.90 MALISZEWSKA Klaudia CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1992 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11172/21 2022
1 f 2 28.51 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
2 f 2 27.96 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! 91
3 f 2 27.64 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 90
1 f 3 19.55 STRAWIŃSKA Karolina KSN Start Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. Z/11005/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 42.45 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 120
2 f 1 33.98 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 87
3 f 1 30.99 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 77
Oszczep (600) K
1 f 1 41.95 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
2 f 1 27.90 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
3 f 1 17.89 MALISZEWSKA Klaudia CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1992 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11172/21 2022
4 f 1 17.46 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2022
1 f 2 12.78 SEWERYN Zofia TZSN Start Tarnów 1985 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11178/21 2022
2 f 2 9.38 RADECKA Justyna LKS Gol-Start Częstochowa 1987 Masters SL -- RUSZEL Piotr Z/11305/21 2022
3 f 2 8.11 NOGA Aneta LKS Gol-Start Częstochowa 1996 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11304/21 2022
100 m M
1 2 s 1 11.96 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.3 IV CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
2 3 s 1 12.01 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.3 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
3 4 s 1 12.02 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.3 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
4 5 s 1 12.10 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.3 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 85
5 6 s 1 12.23 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +0.3 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
6 7 s 1 12.45 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
7 8 s 1 12.73 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 1 s 2 11.81 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.3 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2022
2 9 s 2 12.92 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 -- ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
3 10 s 2 14.05 SZUBA Hubert CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 2001 U23 KP +0.3 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11206/21 2022
200 m M
1 1 s 1 23.44 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.9 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
2 2 s 1 23.90 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +1.9 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2022
3 4 s 1 24.78 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +1.9 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
2 5 s 2 25.15 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +1.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
3 6 s 2 28.75 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA +1.9 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
400 m M
2 2 s 1 56.50 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2022 BEZ
3 3 s 1 56.84 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
4 4 s 1 58.07 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2022 BEZ
5 5 s 1 64.93 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:23.28 mx PIWOWARCZYK Dominik UKS Lider Siercza 1988 Sen MA +9.9 -- B.D. Z/2166/19 2022
5000 m M
1 1 s 1 16:18.65 ZAJĄC Bartosz Krakowska Akademia Lekkoatletyki 1993 Sen MA III GAJ Paulina B.D. Z/1782/18 2022
  s 1 DNF ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2022
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
2 f 1 1.75 MAMCZARZ Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11132/21 2022 BEZ
3 f 1 1.75 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
4 f 1 1.70 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2022
5 f 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
W dal M
1 f 1 6.20 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.6 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
2 f 1 4.14 SZUBA Hubert CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 2001 U23 KP -0.8 -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11206/21 2022
Kula (3) M
1 f 1 7.01 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 10.47 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Sen KP -- B.D. Z/11387/21 2022
2 f 1 8.81 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2022
3 f 1 7.35 RYŚ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1993 Sen LB -- B.D. Z/11129/21 2022
4 f 1 5.87 BORYŚ Mateusz LKS Gol-Start Częstochowa 1992 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11303/21 2022
5 f 1 5.48 WIEJACZKA Paweł TZSN Start Tarnów 1997 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11179/21 2022
1 f 2 11.56 STOLTMAN Lech GZSN START Gorzów Wlkp. 1985 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11128/21 2022
2 f 2 9.92 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2022
3 f 2 10.93 KĄKOL Piotr MKL Toruń 1982 Masters KP -- HULISZ Robert Z/11004/21 2022
4 f 2 8.88 KAPUSTKA Dawid TZSN Start Tarnów 1989 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11181/21 2022
6 f 2 7.18 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2022
1 f 3 8.84 JUSZCZYK Oskar LKS Gol-Start Częstochowa # 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4819/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.00 ŚCIUBAK Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1982 Masters KP -- B.D. Z/11386/21 2022
2 f 1 11.55 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2022 BEZ
3 f 1 8.58 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Sen SL -- B.D. Z/11096/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 9.15 GNIADEK Kamil CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1998 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11207/21 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 11.41 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/11167/21 2022 F1
1 f 2 14.52 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2022 1
2 f 2 10.10 GOMOLUCH Roman LKS Gol-Start Częstochowa 1982 Masters SL -- RUSZEL Piotr
Dysk (1) M
1 f 1 37.00 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2022
2 f 1 34.96 KĄKOL Piotr MKL Toruń 1982 Masters KP -- HULISZ Robert Z/11004/21 2022
4 f 1 23.62 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2022
1 f 2 29.69 PAULINSKI Tomasz SSiRON Start Bydgoszcz 1989 Sen KP -- B.D. Z/11387/21 2022
4 f 2 20.38 WIEJACZKA Paweł TZSN Start Tarnów 1997 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11179/21 2022
1 f 3 39.13 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2022 BEZ
3 f 3 20.42 MOLĘDA Dariusz WSSiRN Start Katowice 1989 Sen SL -- B.D. Z/11096/21 2022
1 f 4 39.76 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 30.09 GNIADEK Kamil CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz 1998 Sen KP -- CHOCHLIUK Grażyna Z/11207/21 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 35.96 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 100
Dysk (2) M
1 f 1 32.12 MADZIA Mirosław BZSR Start Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/11167/21 2022 F1
1 f 2 30.33 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2022 BEZ
Oszczep (600) M
2 f 1 24.58 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2022
3 f 1 17.83 KAPUSTKA Dawid TZSN Start Tarnów 1989 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11181/21 2022
4 f 1 16.58 BUDZIK Dawid TZSN Start Tarnów 1988 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11176/21 2022
5 f 1 14.87 BORYŚ Mateusz LKS Gol-Start Częstochowa 1992 Sen SL -- RUSZEL Piotr Z/11303/21 2022
1 f 2 21.94 GLIWIŃSKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1972 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11185/21 2022
2 f 2 15.30 JUSZCZYK Oskar LKS Gol-Start Częstochowa # 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4819/22 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.72 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022
2 f 1 41.81 OSIŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM -- PIĄTEK Mirosław Z/3754/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3369460105896 sekund