Tczew 14.06.2022
XIV Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna – Dysk Pomorski
60 m K
1 s 1 9.14 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -0.3 -- KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
2 s 1 9.15 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -0.3 -- RADTKE Marek Z/5917/21 2022 LDK!
3 s 1 10.00 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -0.3 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2022 LDK!
4 s 1 10.60 KLEIN Liva KUKS Remus Kościerzyna 2012 U12 PM -0.3 -- POBŁOCKI Wojciech Z/0310/22 2022 LDK!
5 s 1 10.82 LOREK Maria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2012 U12 PM -0.3 -- WRÓBLEWSKA Jolanta LDK!
1 s 2 9.32 PIOTRZKOWSKA Kinga UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -2.7 -- MYSZK Ilona Z/3543/20 2022 LDK!
2 s 2 9.38 PIECHOWSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -2.7 -- DZIĄBA Bogusław Z/1081/22 2022 LDK!
3 s 2 11.02 KWIATKOWSKA Nina LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -2.7 -- BURCZYK Iwona Z/3963/22 2022 LDK!
1 s 3 8.84 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -1.9 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 s 3 8.94 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -1.9 -- SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
3 s 3 9.01 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -1.9 -- SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
4 s 3 9.29 BUKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -1.9 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14631/21 2022
5 s 3 10.06 GAIK Weronika SKLA Sopot 2010 U14 PM -1.9 -- ANDRZEJCZAK Natalia Z/9645/21 2022 LDK!
6 s 3 10.14 WELTROWSKA Magdalena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -1.9 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2331/21 2022 LDK!
1 s 4 9.01 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -3.0 -- SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
2 s 4 9.08 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -3.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
3 s 4 9.53 ZAJĄCZKOWSKA Zofia SKLA Sopot 2009 U14 PM -3.0 -- URBANEK Ryszard Z/3119/22 2022
4 s 4 9.60 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM -3.0 -- RADTKE Marek Z/0279/22 2022 LDK!
100 m K
1 s 1 13.30 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -2.6 IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 s 1 14.24 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM -2.6 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
3 s 1 14.81 JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM -2.6 -- BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
4 s 1 15.17 STROJK Sara ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -2.6 -- B.D. B.D. RADTKE Marek , Z/5915/21 , 2021 LDK!
5 s 1 15.45 DREWCZYŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -2.6 -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/3562/22 2022 LDK!
1 s 2 13.14 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -2.1 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
2 s 2 13.95 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -2.1 V SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
3 s 2 14.45 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -2.1 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2022 LDK!
4 s 2 14.53 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -2.1 -- B.D. Z/7420/21 2022
1 s 3 14.31 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM -3.1 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
2 s 3 14.35 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM -3.1 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
3 s 3 14.44 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM -3.1 V KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
4 s 3 15.13 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -3.1 -- PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
5 s 3 15.17 SALEWSKA Hanna WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -3.1 -- PISKULSKI Paweł Z/0525/22 2022
6 s 3 15.18 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -3.1 -- PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
1 s 4 13.75 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM -3.7 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
2 s 4 15.18 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -3.7 -- B.D. Z/13481/21 2022
3 s 4 15.24 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -3.7 -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
4 s 4 15.73 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U16 PM -3.7 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2708/20 2022 LDK!
5 s 4 16.06 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM -3.7 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
300 m K
1 1 s 1 47.23 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM V MYSZK Ilona Z/3546/20 2022 LDK!
2 2 s 1 49.31 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
3 3 s 1 50.54 DUDEK Ewa SKLA Sopot 2011 U12 PM -- URBANEK Ryszard
1 4 s 2 50.97 BATURO Adrianna SKLA Sopot 2011 U12 PM -- ANDRZEJCZAK Natalia Z/9640/21 2021 LDK!
2 6 s 2 51.37 KIEDROWICZ Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U12 PM -- WRÓBLEWSKA Sylwia Z/8429/21 2022 LDK!
3 7 s 2 52.87 KAMIN Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1072/22 2022 LDK!
1 5 s 3 51.12 JASKULSKA Dominika LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3961/22 2022 LDK!
2 8 s 3 52.97 BOHDANOWICZ Iza SKLA Sopot 2011 U12 PM --
3 9 s 3 55.47 RABENDA Emilia AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/14582/21 2022 LDK!
4 10 s 3 59.25 ZIELNIK Małgorzata CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- BODZIAK Beata Z/0509/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:45.58 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
2 s 1 1:47.33 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM V WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2022 LDK!
3 s 1 1:49.04 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2022 LDK!
4 s 1 1:50.63 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
5 s 1 1:56.32 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Beata Z/1436/20 2022 LDK!
6 s 1 1:56.99 WOJNICKA Iga SKLA Sopot 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/4106/22 2022
7 s 1 1:58.30 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2022 LDK!
1 s 2 1:57.45 KACZMAREK Maja KKS Sfora Bojano 2009 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/14722/21 2022
2 s 2 1:59.28 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2022 LDK!
3 s 2 2:02.03 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/3611/19 2022 LDK!
4 s 2 2:03.34 ŚCIGAŁA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0328/20 2022 LDK!
5 s 2 2:03.52 KLEIN Celia KUKS Remus Kościerzyna 2010 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
6 s 2 2:06.11 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2022
1 s 3 2:00.72 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
2 s 3 2:02.49 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
3 s 3 2:03.19 BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/14570/21 2022 LDK!
4 s 3 2:05.06 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/0187/22 2022 LDK!
5 s 3 2:07.62 MANIKOWSKA Natalia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/4919/19 2022 LDK!
6 s 3 2:09.96 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2022
1 s 4 1:42.71 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
2 s 4 1:42.71 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
3 s 4 1:43.97 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
4 s 4 1:46.03 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
5 s 4 1:48.20 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
6 s 4 1:49.78 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
7 s 4 1:54.60 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
8 s 4 2:07.59 JANKOWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0317/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.05 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +9.9 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
2 f 1 4.86 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +9.9 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
3 f 1 4.49 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +9.9 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
4 f 1 4.46 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +9.9 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
5 f 1 4.31 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +9.9 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
6 f 1 4.27 MIKOŁAJCZYK Dominika ULKS Talex Borzytuchom # 2008 U16 PM +9.9 -- B.D. RADTKE Marek LDK!
7 f 1 4.26 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +9.9 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
8 f 1 4.15 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM +9.9 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
9 f 1 4.09 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +9.9 -- B.D. Z/1301/21 2022
10 f 1 4.05 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM +9.9 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
11 f 1 4.03 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +9.9 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.15 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/14581/21 2022
2 f 1 4.13 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U12 PM 0.0 -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2022
3 f 1 4.08 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM 0.0 -- KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
4 f 1 4.00 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM 0.0 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
5 f 1 3.91 MARTYŚ Milena MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM 0.0 -- B.D. Z/11439/21 2022
6 f 1 3.82 KANIOWSKA Amelia AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta # Z/6206/21 2022 LDK!
7 f 1 3.73 NYCHYPORUK Milana Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U12 PM 0.0 -- B.D. Z/4365/22 2022
8 f 1 3.42 GADOMSKA Nina Olimpia Osowa Gdańsk 2012 U12 PM 0.0 -- B.D. Z/4362/22 2022
1 f 2 4.77 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
2 f 2 4.62 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
3 f 2 4.55 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM 0.0 -- DIAK Mateusz Z/14420/21 2022 LDK!
4 f 2 4.50 PAŁASZ Patrycja MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM 0.0 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14674/21 2022
5 f 2 4.43 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
6 f 2 4.33 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2022 LDK!
7 f 2 4.30 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
8 f 2 4.08 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U14 PM 0.0 -- MAZUR Andrzej Z/5025/21 2022
9 f 2 4.02 KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM 0.0 -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/4737/22 2022 LDK!
10 f 2 3.92 HARASIUK Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek Z/12790/21 2022 LDK!
11 f 2 3.85 NIEMCZYK Maja KL Gdynia 2009 U14 PM 0.0 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/11031/21 2022 LDK!
12 f 2 3.84 DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/0773/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.95 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
2 f 1 9.24 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
3 f 1 9.24 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V B.D. Z/7421/21 2022
4 f 1 7.46 ROSIŃSKA Jagna Eliza KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/4358/22 2022
5 f 1 5.48 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2022
6 f 1 5.40 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
7 f 1 5.37 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 31.00 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -- KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
2 f 1 29.00 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3965/22 2022 LDK!
1 f 2 57.00 WĄSIK Zofia SKS Sokół Malbork 2009 U14 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/4141/20 2022
2 f 2 41.00 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
3 f 2 41.00 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
4 f 2 35.00 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
5 f 2 34.00 STENKA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz
60 m M
1 s 1 9.34 CZUBAK Aleksander AML Słupsk 2011 U12 PM -0.5 -- TARGAŃSKI Marcin Z/7309/21 2022 LDK!
2 s 1 9.41 SIKORSKI Oliwier AML Słupsk 2011 U12 PM -0.5 -- TARGAŃSKI Marcin Z/14606/21 2022
3 s 1 9.86 SZOSTAK Oliwier CMKL Człuchów 2011 U12 PM -0.5 -- BODZIAK Beata Z/14715/21 2022 LDK!
1 s 2 8.68 RAUCHUT Piotr MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -2.7 -- WALCZAK Aleksandra WALCZAK Aleksandra , Z/11424/21 , 2022
2 s 2 9.31 PATEREK Mieszko MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U14 PM -2.7 -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/14677/21 2022 LDK!
3 s 2 9.44 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -2.7 -- DZIĄBA Bogusław Z/0774/21 2022 LDK!
4 s 2 10.01 SOBORSKI Aleksander KL Gdynia 2010 U14 PM -2.7 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2359/22 2022
5 s 2 10.04 ŚPIEWAK Beniamin KL Gdynia 2010 U14 PM -2.7 -- KASZUBA Tomasz
1 s 3 9.65 PIĄTKOWSKI Krzysztof WKS Flota Gdynia 2009 U14 PM -2.4 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/4968/22 2022
2 s 3 10.14 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -2.4 -- WRYCZA Jarosław Z/13472/21 2022 LDK!
3 s 3 10.77 MISIUREK Michał LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -2.4 -- BURCZYK Iwona Z/3966/22 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 12.07 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -1.6 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 s 1 12.95 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -1.6 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
3 s 1 13.07 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM -1.6 -- BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
4 s 1 13.08 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -1.6 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2022
5 s 1 13.19 YEHOR Kolomiiets SKLA Sopot 2007 U16 PM -1.6 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3702/22 2022
1 s 2 12.38 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -1.9 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 s 2 13.01 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.9 -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
3 s 2 13.60 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -1.9 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
4 s 2 13.91 MOSZCZYŃSKI Adam WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -1.9 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/5160/22 2022
5 s 2 14.69 KĘDZIORA Tomasz niest. Gdańsk 2008 U16 PM -1.9 -- KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz
6 s 2 16.43 PAWLAK Olaf KL Gdynia 2008 U16 PM -1.9 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/11030/21 , 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 52.64 TOMASZEWSKI Wiktor AML Słupsk 2012 U12 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14422/21 2022 LDK!
2 s 1 53.89 CHAMIER-CIEMIŃSKI Ignacy MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U12 PM -- WRÓBLEWSKA Sylwia Z/8026/21 2022 LDK!
3 s 1 49.55 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
4 s 1 57.22 SPRENGER Hubert CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- BODZIAK Beata Z/5398/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:01.51 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
2 s 1 3:06.60 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
3 s 1 3:18.83 SZCZEGIELNIAK Hubert AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0056/22 2022 LDK!
4 s 1 3:20.96 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2022
5 s 1 3:33.12 WITCZAK Jan ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/2490/21 2022 LDK!
6 s 2 3:24.80 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2022
7 s 2 3:29.34 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2022 LDK!
8 s 2 3:33.05 LIPIŃSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14678/21 2022 LDK!
9 s 2 3:36.41 GENDIG-FORMELA Gabriel LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/11116/21 2022 LDK!
1 s 3 2:46.21 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 s 3 2:47.72 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM IV PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
3 s 3 2:48.20 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
4 s 3 2:48.98 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
5 s 3 2:59.98 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
6 s 3 3:01.70 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
7 s 3 3:02.16 TAŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3562/20 2022
1 s 4 3:10.51 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
2 s 4 3:11.60 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
3 s 4 3:14.91 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3548/20 , 2022 LDK!
4 s 4 3:22.86 FALK Maciej MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- TRZASKO Bogusław LDK!
5 s 4 3:28.54 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
6 s 4 3:36.29 SŁAWSKI Ziemowit UKS Jedynka Bytów 2007 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/0350/22 2022 LDK!
7 s 4 3:37.52 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
8 s 4 4:00.29 PAWLAK Oskar MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0991/21 , 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.33 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +9.9 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
2 f 1 5.22 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +9.9 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
3 f 1 5.17 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +9.9 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.13 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +9.9 -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
5 f 1 4.45 NOWAK Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM +9.9 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0992/21 , 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.30 MARTYŚ Oskar MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM 0.0 -- B.D. Z/11440/21 2022
2 f 1 4.12 DOMALEWSKI Jan Olimpia Osowa Gdańsk 2011 U12 PM 0.0 -- B.D. Z/4361/22 2022
3 f 1 3.98 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/9213/21 2022
4 f 1 3.92 REKIEĆ Mateusz ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4371/22 2022
1 f 2 5.23 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/0779/21 2022 LDK!
2 f 2 4.91 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM 0.0 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
3 f 2 4.44 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM 0.0 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2022 LDK!
4 f 2 4.29 SZEWCZYK Franciszek SKLA Sopot 2010 U14 PM 0.0 -- ANDRZEJCZAK Natalia Z/9656/21 2021 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.53 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
2 f 1 10.69 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
3 f 1 10.60 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
4 f 1 8.14 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
5 f 1 5.29 PAWLAK Olaf KL Gdynia 2008 U16 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/11030/21 , 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 37.00 DOPADŁO Patryk CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- BODZIAK Beata Z/5392/21 2022 LDK!
2 f 1 31.00 BUĆKO Benjamin AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4843/22 2022
1 f 2 43.00 WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/6648/21 2022
2 f 2 41.50 BANASZAK Antoni CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2022 LDK!
3 f 2 21.50 LIETZ Kajetan MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/8430/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2100579738617 sekund