Jelenia Góra 18.06.2022
3. Jeleniogórski Mityng Lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.94 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.8 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 160
2 2 e 1 11.99 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 3 e 1 12.44 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +0.8 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
4 4 e 1 12.47 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.8 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
5 5 e 1 12.63 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.8 II JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
6 6 e 1 12.64 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +0.8 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
7 12 e 1 13.29 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.8 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
1 7 e 2 12.80 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.8 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
2 8 e 2 12.81 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +1.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
3 9 e 2 12.85 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +1.8 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 10 e 2 13.05 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +1.8 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 110
5 11 e 2 13.24 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +1.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
6 13 e 2 13.35 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.8 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
7 15 e 2 13.47 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS +1.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2022 LDK!
8 16 e 2 13.48 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +1.8 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK!
1 14 e 3 13.45 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.1 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
2 17 e 3 13.69 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +1.1 IV STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
3 18 e 3 14.11 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.1 V SKORUPA Krzysztof # Z/13673/21 2022 LDK!
4 19 e 3 14.18 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +1.1 V KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2022 LDK!
5 20 e 3 14.23 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS +1.1 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
6 21 e 3 14.25 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.1 V PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
7 22 e 3 14.53 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +1.1 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2022 BEZ LDK!
8 23 e 3 14.84 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +1.1 -- LDK!
1 f 1 11.92 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.2 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 161
2 f 1 12.39 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.2 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
3 f 1 13.08 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -1.2 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK!
4 f 1 13.24 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -1.2 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 102
200 m K
1 1 s 1 24.41 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 24.75 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 151
3 3 s 1 24.85 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.1 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
4 6 s 1 25.62 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka 2001 U23 DS +1.1 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
5 8 s 1 25.82 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.1 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. , Z/3620/15 , 2022
1 5 s 2 25.55 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -1.3 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 7 s 2 25.63 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 26.06 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -1.3 II WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
4 10 s 2 26.18 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -1.3 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 11 s 2 26.19 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
6 13 s 2 27.07 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -1.3 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
1 4 s 3 25.16 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS +2.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 12 s 3 26.60 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.7 III JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
3 15 s 3 27.65 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.7 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
4 16 s 3 27.81 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.7 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2022 LDK!
5 17 s 3 28.55 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.7 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
6 18 s 3 28.75 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS +2.7 -- MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2022 LDK!
1 21 s 4 27.36 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -1.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 19 s 4 29.11 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -1.9 V STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
3 20 s 4 29.77 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -1.9 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
4 14 s 4 30.28 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
5 22 s 4 30.54 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
6 23 s 4 30.78 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -1.9 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.79 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 2 s 1 60.79 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2022
3 3 s 1 61.50 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Dariusz Z/1029/20 2022 LDK!
4 4 s 1 61.54 JANIK Michalina GKS Start Długołęka 2000 U23 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/0578/17 , 2022
1 5 s 2 62.37 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
2 6 s 2 63.26 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
3 7 s 2 63.53 BOROWSKA Kinga SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
4 8 s 2 65.59 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
5 9 s 2 69.66 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:29.14 MORAWSKA Julia MKS Siechnice 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0809/20 2022
2 2 s 1 2:31.38 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
3 3 s 1 2:35.08 SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/1271/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:41.47 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.62 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.0 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
3 3 s 1 14.70 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK! 144
4 4 s 1 14.80 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +1.0 II DMP U20 B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK! 142
100 m pł K
1 1 s 1 13.82 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +2.4 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 14.35 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.4 I DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 123 152
3 3 s 1 14.66 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +2.4 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 16.11 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +2.4 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 67.83 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
2 2 s 1 69.68 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 102
3 3 s 1 70.33 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary 2006 U18 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
4 4 s 1 72.44 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS IV JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 73.69 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 110
2 f 1 1.58 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 110
3 f 1 1.58 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III PIASECKI Grzegorz # Z/0595/20 2022 LDK!
4 f 1 1.55 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III DMP GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK! 68
5 f 1 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
6 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Marek Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 162
2 f 1 3.20 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
3 f 1 2.90 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2022
4 f 1 2.10 BABICH Iryna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/4543/22 2022 LDK!
5 f 1 2.10 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2022 BEZ LDK!
W dal K
  f 1 5.85 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +0.4 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
1 f 1 5.96 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +2.1 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 f 1 5.86 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.5 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
3 f 1 5.60 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.2 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
4 f 1 5.48 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 120
5 f 1 5.41 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -0.4 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 114
6 f 1 5.35 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +1.3 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2022
7 f 1 5.29 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.5 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 104
8 f 1 4.97 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +1.2 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
9 f 1 4.48 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.4 -- WALCZAK Michał Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 3.96 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
Trójskok K
1 f 1 10.07 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +0.7 -- KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
  f 1 NM CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS 0.0 -- DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.96 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
2 f 1 37.98 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
3 f 1 28.38 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
4 f 1 25.51 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
5 f 1 23.80 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
  f 1 NM ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.83 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
2 f 1 36.51 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
3 f 1 33.71 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
4 f 1 30.80 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
5 f 1 29.56 ŻAK Kaja LKS Polkowice 2003 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/5261/21 2022
6 f 1 26.02 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2022 LDK!
7 f 1 25.77 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
8 f 1 23.38 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
  f 1 NM RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 45.52 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
2 f 1 44.49 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
3 f 1 39.47 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
4 f 1 38.53 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/1571/21 2022 LDK!
5 f 1 36.08 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
6 f 1 35.19 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 34.42 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
8 f 1 31.68 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
9 f 1 26.82 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
10 f 1 23.10 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/2576/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 47.00 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II DMP KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. , Z/2161/16 , 2022 LDK! 104
2 f 1 41.47 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.59 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -0.8 M KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
2 2 e 1 11.09 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -0.8 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
3 3 e 1 11.18 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.8 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
4 4 e 1 11.18 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.8 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
5 5 e 1 11.25 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.8 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
6 6 e 1 11.33 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK! 119
7 7 e 1 11.35 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.8 III WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
1 8 e 2 11.39 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.9 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
2 9 e 2 11.47 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP +0.9 III WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
3 10 e 2 11.47 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.9 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
4 11 e 2 11.49 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.9 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
5 12 e 2 11.65 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +0.9 III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
6 15 e 2 11.93 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.9 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2022 BEZ LDK! 90
7 16 e 2 11.98 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +0.9 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 89
1 13 e 3 11.74 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2022 LDK!
2 14 e 3 11.89 ZAALMAN Miłosz WLKS Wrocław 2006 U18 DS +3.6 IV LDK!
3 17 e 3 12.19 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +3.6 IV PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
4 18 e 3 12.39 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +3.6 V PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
5 19 e 3 12.75 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +3.6 -- B.D. Z/0626/16 2022
6 20 e 3 12.79 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS +3.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
7 21 e 3 12.94 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +3.6 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
1 f 1 10.53 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 2002 U23 DS -0.8 M KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2022 M LDK!
2 f 1 11.25 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -0.8 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
3 f 1 11.30 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.8 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
4 f 1 11.31 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK! 120
5 f 1 11.35 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.8 III WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
6 f 1 11.55 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -0.8 III WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
7 f 1 12.19 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -0.8 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 82
  f 1 DNF KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
200 m M
1 1 s 1 21.98 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +2.0 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 2 s 1 22.52 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +2.0 II WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
3 3 s 1 22.77 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP +2.0 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2022 2
1 4 s 2 22.81 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.6 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 5 s 2 22.90 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -1.6 III PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
3 7 s 2 23.23 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -1.6 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
4 8 s 2 23.50 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -1.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
5 9 s 2 23.57 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -1.6 III MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2022 BEZ LDK!
6 10 s 2 23.68 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.6 -- ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
1 6 s 3 22.93 WÓJCIK Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS +2.4 III DMP LDK! 77
2 11 s 3 23.81 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +2.4 IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
3 13 s 3 24.40 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U18 DS +2.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2022 LDK!
4 15 s 3 25.52 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +2.4 -- B.D. Z/0626/16 2022
5 16 s 3 25.61 LIBURA Jakub MKS Siechnice 2002 U23 DS +2.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/1311/20 2022
1 12 s 4 24.19 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +2.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
2 14 s 4 25.15 ZAALMAN Miłosz WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.3 -- LDK!
3 17 s 4 25.73 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
4 18 s 4 26.78 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS +2.3 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
5 19 s 4 27.16 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +2.3 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.90 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 121
2 2 s 1 51.76 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 55.97 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/10653/21 2022 LDK!
4 4 s 1 60.35 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2022
800 m M
1 1 s 1 2:00.16 BURKHOVYCH Bohdan MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz Z/3632/22 2022
2 2 s 1 2:01.22 FICYGOWSKI Michał Akademia Biegowa Żary 2004 U20 LB III KOŁACZ Dariusz SKORUPA Krzysztof , Z/4694/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:03.03 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS IV DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2022 BEZ LDK! 34 91
4 4 s 1 2:12.39 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:13.57 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- DMP DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz Z/5300/19 2022 LDK! 4 67
6 6 s 1 2:21.75 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- JANECZEK Jarosław # Z/14318/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:34.65 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:50.81 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.24 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -1.0 III OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 2 s 1 15.79 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.0 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK! 110
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.61 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
2 2 s 1 62.35 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/2795/20 2022 LDK!
400 m pł M
  s 1 DNF SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -- DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.40 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2022 LDK!
1 f 1 4.40 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 100
1 f 1 4.40 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 138
4 f 1 3.80 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 114
W dal M
1 f 1 7.36 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +1.2 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 f 1 6.40 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.97 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.6 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 11.78 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
1 f 1 12.14 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +2.7 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
2 f 1 11.18 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.11 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS +1.4 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.22 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
2 f 1 38.03 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
  f 1 NM SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.15 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 45.65 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 43.76 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 f 1 35.35 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.19 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 40.55 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS III ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 37.33 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 52.72 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
2 f 1 46.50 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2022 LDK! 105
3 f 1 41.69 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
4 f 1 37.72 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
5 f 1 24.83 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 44.82 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4495/18 2022 BEZ LDK! 110

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.403364896774 sekund