Tarnów 18.06.2022
6. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. Sokołów Cup, Sokołów Awards Competitions [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.94 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.2 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
2 3 s 1 9.30 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA +0.2 -- B.D. Z/1782/22 2022
3 6 s 1 9.46 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA +0.2 -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
4 7 s 1 9.56 KURZEJA Eliza KS Limanowa Forrest 2011 U12 MA +0.2 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/13947/21 2022 LDK!
5 8 s 1 9.57 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
6 12 s 1 9.70 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
7 13 s 1 9.82 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
1 4 s 2 9.31 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -1.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13812/21 2022 LDK!
2 5 s 2 9.37 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -1.9 -- B.D. Z/6561/21 2022
3 10 s 2 9.64 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
4 16 s 2 10.12 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -1.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
5 18 s 2 10.46 ŚCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -1.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13961/21 2022 LDK!
6 20 s 2 10.76 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -1.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
7 21 s 2 10.80 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -1.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13963/21 2022
1 2 s 3 9.20 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -1.7 -- B.D. Z/6560/21 2022
2 14 s 3 9.83 KONEFAŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -1.7 -- ZIĘBA Julian Z/1973/22 2022 LDK!
3 19 s 3 10.74 BULEK Antonina UKS Polfin Oświęcim 2012 U12 MA -1.7 -- KRZYŻAK Stanisław Z/1955/22 2022
4 24 s 3 11.35 WIEJA Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.7 -- SZELĄG Marzena Z/4750/22 2022 LDK!
5 26 s 3 12.05 BIELAK Helena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.7 -- B.D.
5 25 s 3 12.05 CUDAK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.7 -- WAŁASZEK Jarosław
7 27 s 3 13.23 BĄK Natasza KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.7 -- WAŁASZEK Jarosław
1 9 s 4 9.58 KOPEĆ Julia UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -1.0 -- KRZYŻAK Stanisław Z/1951/22 2022
2 11 s 4 9.69 ŚLIWA Olga UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -1.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4760/22 2022
3 15 s 4 10.01 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -1.0 -- WITKOWSKI Marek Z/4790/22 2022
4 17 s 4 10.15 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -1.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4049/22 2022
5 22 s 4 10.89 WAL Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.0 -- WAŁASZEK Jarosław
6 23 s 4 10.99 GĘBALA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -1.0 -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 5 10.01 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -1.2 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
2 3 s 5 10.41 ROJKOWSKA Milena UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -1.2 -- KAMIŃSKA Joanna Z/4215/22 2022 LDK!
3 4 s 5 11.05 SITKO Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -1.2 -- SZELĄG Marzena Z/4742/22 2022 LDK!
4 5 s 5 11.68 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 2013 U12 MA -1.2 -- WOJNA Anna Z/5953/21 2022 LDK!
5 6 s 5 11.70 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -1.2 -- SZELĄG Marzena Z/4740/22 2022 LDK!
6 7 s 5 11.72 ŚWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 2013 U12 MA -1.2 -- WOJNA Anna Z/5954/21 2022 LDK!
1 2 s 6 10.27 ORDON Urszula MLUKS Tarnów 2014 U12 MA -0.5 -- JASICZ Ryszard Z/4133/22 2022 LDK!
2 8 s 6 11.81 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 2013 U12 MA -0.5 -- WOJNA Anna Z/5952/21 2022 LDK!
3 9 s 6 11.85 WARDZAŁA Justyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.5 -- SZELĄG Marzena Z/4741/22 2022 LDK!
4 10 s 6 12.22 SZELĄG Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -0.5 -- SZELĄG Marzena Z/4745/22 2022
5 11 s 6 12.42 SADOWSKA Otylia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław
6 12 s 6 12.98 NAWROT Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -0.5 -- B.D.
7 13 s 6 14.40 JACKOWSKA Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -0.5 -- B.D.
1 2 s 7 8.82 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -1.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
2 3 s 7 8.87 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -1.1 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
3 6 s 7 8.94 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -1.1 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
4 8 s 7 9.01 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -1.1 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
5 9 s 7 9.03 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
6 15 s 7 9.32 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -1.1 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
7 20 s 7 9.48 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA -1.1 -- B.D. Z/8888/21 2022
8 23 s 7 9.63 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -1.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
1 10 s 8 9.05 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -0.7 -- B.D. Z/8885/21 2022
2 18 s 8 9.37 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -0.7 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3470/21 2022
3 22 s 8 9.61 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
4 25 s 8 9.75 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2022
5 26 s 8 9.82 KĄDZIELAWA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11621/21 2022 LDK!
6 27 s 8 9.86 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
7 32 s 8 10.52 ŁABUDA Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12152/21 2022 LDK!
1 1 s 9 8.78 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2022
2 17 s 9 9.36 RECZKOWICZ Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław
3 21 s 9 9.59 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -0.3 -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
4 24 s 9 9.69 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -0.3 -- B.D. Z/8880/21 2022
5 29 s 9 10.17 POCHROŃ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.3 -- SZELĄG Marzena Z/10091/21 2022 LDK!
6 31 s 9 10.38 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2022 LDK!
7 34 s 9 10.91 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2022 LDK!
1 4 s 10 8.90 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA +0.2 -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2022
2 7 s 10 8.95 ROBAK Julia MLUKS Tarnów 2009 U14 MA +0.2 -- GOLEC Bartłomiej Z/9946/21 2022
3 11 s 10 9.16 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
4 14 s 10 9.28 DRĄG Aleksandra LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA +0.2 -- GÓRSKI Andrzej Z/3290/22 2022
5 28 s 10 9.94 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2022 LDK!
6 30 s 10 10.32 KURIATA Amelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK +0.2 -- ZIĘBA Julian Z/2602/22 2022 LDK!
7 33 s 10 10.57 KOŁEK Natalia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +0.2 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2413/22 2022 LDK!
1 5 s 11 8.92 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
2 12 s 11 9.18 RZEPECKA Weronika Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -1.2 -- SOBCZYK Bogumiła Z/13859/21 2022
3 13 s 11 9.20 IWANIEC Nikola MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -1.2 -- JASICZ Ryszard Z/3192/22 2022 LDK!
4 16 s 11 9.36 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -1.2 -- B.D. Z/8882/21 2022
5 19 s 11 9.48 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA -1.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
6 35 s 11 11.00 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -1.2 -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
7 36 s 11 11.38 SMOLEŃ Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -1.2 -- B.D.
100 m K
1 3 e 1 12.42 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.5 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 5 e 1 12.91 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
3 8 e 1 13.31 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.5 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
4 11 e 1 13.33 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.5 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
5 17 e 1 13.57 SKRZYNIARZ Laura MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -0.5 IV GOLEC Bartłomiej Z/0870/22 2022
6 31 e 1 14.90 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -0.5 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
1 1 e 2 12.14 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +1.1 I B.D. Z/1316/21 2022
2 6 e 2 12.92 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +1.1 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 14 e 2 13.55 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +1.1 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
4 18 e 2 13.69 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
5 24 e 2 14.00 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA +1.1 V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
6 36 e 2 16.15 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +1.1 -- SZELĄG Marzena Z/10081/21 2022 LDK!
1 2 e 3 12.17 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.6 II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 15 e 3 13.56 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.6 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
3 21 e 3 13.82 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -0.6 V BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2022
4 23 e 3 13.98 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.6 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
5 27 e 3 14.17 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.6 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
6 32 e 3 14.94 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -0.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9162/21 2022 BEZ LDK!
1 10 e 4 13.33 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.7 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
2 12 e 4 13.38 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
3 19 e 4 13.80 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.7 IV TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
4 25 e 4 14.13 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -0.7 V DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022 72
5 26 e 4 14.16 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
6 33 e 4 15.22 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
1 4 e 5 12.85 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK +0.9 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK! 118
2 9 e 5 13.31 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.9 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 22 e 5 13.85 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.9 -- DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2022 80
4 28 e 5 14.26 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +0.9 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
5 29 e 5 14.59 LORENC Julia KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK +0.9 -- B.D. Z/3985/20 2022
6 34 e 5 15.55 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.9 -- SZELĄG Marzena Z/10079/21 2022 LDK!
1 7 e 6 13.06 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +0.8 III TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
2 13 e 6 13.50 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.8 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 92
3 16 e 6 13.57 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.8 IV ŻĄDŁO Jacek Z/3544/19 2022 LDK!
4 20 e 6 13.82 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +0.8 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
5 30 e 6 14.64 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
6 35 e 6 15.62 JAKUBIAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/9466/21 2022
7 37 e 6 16.65 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.8 -- SZELĄG Marzena Z/10090/21 2022 LDK!
1 f 1 12.04 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.9 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 f 1 12.25 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -0.9 II B.D. Z/1316/21 2022
3 f 1 12.46 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.9 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 13.04 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.9 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
5 f 1 13.15 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.9 III TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
6 f 1 13.30 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.9 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
7 f 1 13.49 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.9 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
1 f 2 13.14 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.2 III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
2 f 2 13.26 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.2 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 13.34 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.2 IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
4 f 2 13.36 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
5 f 2 13.43 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022
6 f 2 13.60 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.2 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 88
7 f 2 13.61 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.2 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
8 f 2 13.62 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -0.2 IV ŻĄDŁO Jacek Z/3544/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.68 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.9 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 2 s 1 25.35 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.9 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 3 s 1 25.79 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.9 II B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 25.96 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -0.9 II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
5 9 s 1 26.70 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -0.9 III TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
1 5 s 2 26.57 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -1.1 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
2 6 s 2 26.61 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.1 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 113
3 7 s 2 26.67 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -1.1 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
4 10 s 2 26.97 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK -1.1 III TIETIERIN Paweł Z/3067/20 2022
5 13 s 2 28.43 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.1 IV GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
1 8 s 3 26.68 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.4 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
2 12 s 3 28.32 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -1.4 IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2022 LDK!
3 15 s 3 28.73 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -1.4 V ŻĄDŁO Jacek Z/3544/19 2022 LDK!
1 11 s 4 27.88 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.2 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 4 28.68 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -1.2 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
3 17 s 4 29.69 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -1.2 -- GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2022 BEZ LDK!
4 18 s 4 29.72 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -1.2 -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2022
5 20 s 4 30.02 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- ZAPART Stanisław Z/1615/22 2022
1 16 s 5 29.49 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA -1.1 -- WITKOWSKI Marek Z/1112/22 2022
2 19 s 5 29.75 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -1.1 V BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2022
3 21 s 5 31.40 LORENC Julia KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK -1.1 -- B.D. Z/3985/20 2022
4 22 s 5 32.78 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
5 23 s 5 33.11 JAKUBIAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -1.1 -- WITKOWSKI Marek Z/9466/21 2022
300 m K
1 1 s 1 46.83 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
2 2 s 1 47.20 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
3 4 s 1 48.14 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
4 5 s 1 48.15 KRAIEVSKYI Anna MLUKS Tarnów 2010 U14 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3195/22 2022
5 9 s 1 48.80 ZAKHARCHENKO Polina Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14815/21 2022
6 11 s 1 49.15 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
1 3 s 2 48.05 RZEPECKA Weronika Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/13859/21 2022
2 7 s 2 48.51 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
3 8 s 2 48.57 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2022
4 10 s 2 49.10 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
5 14 s 2 51.13 PISZ Maja ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2677/22 2022 LDK!
6 15 s 2 52.05 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
1 6 s 3 48.33 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
2 12 s 3 49.74 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
3 16 s 3 52.36 KĄDZIELAWA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11621/21 2022 LDK!
4 19 s 3 54.02 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
5 20 s 3 54.53 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
6 25 s 3 56.80 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8891/21 2022
1 17 s 4 52.38 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
2 18 s 4 52.39 GRODOWSKA Zofia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/3470/21 2022
3 22 s 4 55.00 KARWAT Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/4743/22 2022 LDK!
4 26 s 4 56.87 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8880/21 2022
5 28 s 4 63.13 KULA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/10086/21 2022 LDK!
1 13 s 5 50.76 RECZKOWICZ Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław
2 21 s 5 54.96 TRYBUS Karolina LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6483/21 2022 LDK!
3 23 s 5 55.15 ŚLIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8893/21 2022
4 24 s 5 55.86 ŻESŁAWSKA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11625/21 2022 LDK!
5 27 s 5 58.91 KURIATA Amelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/2602/22 2022 LDK!
1 1 s 6 48.53 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- B.D. Z/6560/21 2022
2 3 s 6 52.19 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9394/21 2022
3 5 s 6 52.67 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- B.D. Z/6561/21 2022
4 7 s 6 53.38 MARKOWICZ Natalia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5951/21 2022 LDK!
5 11 s 6 54.52 CAO Emilia MLUKS Tarnów 2012 U12 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/9944/21 2022
1 9 s 7 53.50 KONEFAŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1973/22 2022 LDK!
2 12 s 7 54.56 KOŁEK Aleksandra UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2412/22 2022 LDK!
3 14 s 7 56.82 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
4 18 s 7 60.69 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13963/21 2022
1 2 s 8 50.65 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
2 4 s 8 52.39 ŚLIWA Olga UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4760/22 2022
3 10 s 8 53.73 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
4 15 s 8 57.47 MACHNIK Lena TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2876/22 2022
5 17 s 8 60.34 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
1 6 s 9 53.05 KOPEĆ Julia UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1951/22 2022
2 8 s 9 53.44 MATYASIK Marta SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4790/22 2022
3 13 s 9 56.60 KURZEJA Eliza KS Limanowa Forrest 2011 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/13947/21 2022 LDK!
4 16 s 9 59.53 BULEK Antonina UKS Polfin Oświęcim 2012 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1955/22 2022
5 19 s 9 67.92 WAL Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 10 43.83 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
2 3 s 10 44.30 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 5 s 10 44.77 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
4 8 s 10 46.84 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
1 2 s 11 44.27 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK III ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
2 4 s 11 44.56 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
3 9 s 11 47.35 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
4 11 s 11 47.65 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3426/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 12 46.39 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
2 7 s 12 46.65 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
3 10 s 12 47.53 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
4 12 s 12 48.67 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
5 13 s 12 50.63 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9162/21 2022 BEZ LDK!
1 14 s 13 53.15 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10079/21 2022 LDK!
2 15 s 13 53.33 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
3 16 s 13 55.09 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
4 17 s 13 56.32 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3462/22 2022 LDK!
5 18 s 13 59.47 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10081/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 54.95 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 s 1 56.78 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK II BIGUS Anna Z/2866/21 2022
3 s 1 56.90 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
4 s 1 59.41 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
5 s 1 60.00 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 114
1 s 2 60.12 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
2 s 2 60.14 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 112
3 s 2 60.70 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
4 s 2 61.33 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna Z/1225/20 2022
5 s 2 65.63 CHUDZIK Amelia MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian # , Z/2386/18 , 2022 LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:52.50 ŻYDOWSKA Nadia MLUKS Tarnów 2013 U12 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/8018/21 2022
2 2 s 1 1:55.65 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
3 3 s 1 1:57.07 SMAGA Barbara KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2649/22 2022 LDK!
4 4 s 1 2:02.29 MOKWA Katarzyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4740/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:05.64 SITKO Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4742/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:07.40 DUDEK Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/4747/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:07.41 ŚWIERZOWSKA Łucja ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5954/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:17.18 KOWALSKA Oliwia ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5953/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:23.51 SADOWSKA Otylia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław
10 10 s 1 2:27.45 KOWALSKA Ewa ULKS Lipinki 2013 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5952/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:03.32 JACKOWSKA Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -- B.D.
600 m K
1 s 1 1:44.37 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK IV ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 1:47.36 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
3 s 1 1:50.18 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
4 s 1 1:53.35 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA -- B.D. Z/1287/21 2022
5 s 1 1:53.84 CAO Aurelia MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/9943/21 2022 LDK!
6 s 1 1:53.92 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
7 s 1 1:55.48 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
8 s 1 1:56.38 WAJDA Nikola LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/9400/21 2022 LDK!
9 s 1 1:58.46 DRĄG Aleksandra LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/3290/22 2022
10 s 1 2:01.23 BABIŚ Gabriela ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13849/21 2022 LDK!
11 s 1 2:05.18 RUSYN Justyna ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4069/22 2022 LDK!
12 s 1 2:05.96 NAWROT Malwina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/2410/22 2022 LDK!
13 s 1 2:08.50 HALUCH Ewelina LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6478/21 2022 LDK!
14 s 1 2:09.82 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2022
15 s 1 2:37.30 GIERAT Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1272/22 2022
1 1 s 2 2:07.48 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2188/21 2022 LDK!
2 2 s 2 2:09.05 BRYG Gabriela UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/11566/21 2022
3 3 s 2 2:10.62 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2022
4 4 s 2 2:10.66 RABA Emilia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4842/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:14.20 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
6 6 s 2 2:15.33 ZAGÓRSKA Amelia LUKS Tytan Ropa 2011 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/9401/21 2022
7 7 s 2 2:18.38 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5958/21 2022 LDK!
8 8 s 2 2:29.73 WIEJA Patrycja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- SZELĄG Marzena Z/1890/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:51.21 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
2 2 s 3 1:52.64 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
3 3 s 3 1:54.85 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
4 4 s 3 2:17.01 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:06.91 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I KOWAL Piotr Z/2719/15 2022
2 2 s 1 2:13.14 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK!
3 3 s 1 2:15.33 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0993/14 2022 2
4 4 s 1 2:15.39 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022
5 5 s 1 2:15.94 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
6 6 s 1 2:18.41 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022
7 9 s 1 2:21.52 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK! 111
8 10 s 1 2:21.88 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
9 11 s 1 2:23.74 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK III MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
10 13 s 1 2:26.65 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
1 7 s 2 2:18.44 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U20 MA III SYSAK Tomasz BUŹNIAK Arkadiusz , Z/4801/22 , 2022 LDK!
2 8 s 2 2:21.21 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 2:24.19 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III GIZA Maciej Z/3284/19 2022 LDK!
4 14 s 2 2:29.31 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2022 LDK!
5 15 s 2 2:29.85 WÓJCIAK Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA IV DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/9388/21 2022 LDK! 86
6 16 s 2 2:32.56 LEŚNIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
7 17 s 2 2:33.04 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
8 18 s 2 2:35.50 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
9 19 s 2 2:42.01 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.19 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.5 II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022 134
2 2 s 1 16.17 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -1.5 III TORBA Tomasz Z/3265/19 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 61.93 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 63.34 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA II DMP U20 B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK! 137
3 3 s 1 65.17 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP U20 GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK! 126
4 4 s 1 65.25 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK II DMP U20 B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK! 125
5 5 s 1 67.05 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
  s 1 DNF JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- DMP U20 MIREK Wacław Z/4401/19 2022
1 6 s 2 69.62 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
2 7 s 2 70.75 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
3 8 s 2 71.73 KORZĘPA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK IV ZIĘBA Julian # Z/3338/18 2022 LDK!
4 9 s 2 73.09 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
5 10 s 2 73.11 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK! 115
2 f 1 1.50 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 92
3 f 1 1.50 WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA IV SIKORA Ryszard WAŁASZEK Jarosław , Z/11758/21 , 2022 LDK!
4 f 1 1.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.63 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.6 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 5.58 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.6 II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
3 f 1 5.46 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.6 II GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
4 f 1 5.38 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK +1.3 III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2022
5 f 1 5.34 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
6 f 1 5.33 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +0.8 III DMP U20 LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2022 108
7 f 1 5.30 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +2.1 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
8 f 1 4.93 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
9 f 1 4.93 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK 0.0 IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2022
10 f 1 4.92 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +2.0 IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
11 f 1 4.43 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
12 f 1 4.16 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.9 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK! 50
13 f 1 3.74 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
14 f 1 3.63 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.2 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022 33
15 f 1 3.44 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +2.1 -- SZELĄG Marzena Z/10090/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.00 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/1782/22 2022
2 f 1 3.82 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13812/21 2022 LDK!
3 f 1 3.60 KARLAK Paulina SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/2650/22 2022
4 f 1 3.59 WITEK Jagoda UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4049/22 2022
5 f 1 3.20 ŚCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13961/21 2022 LDK!
1 f 2 4.49 LAMPA Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2010 U14 MA 0.0 -- KUBICZ Wojciech Z/3197/22 2022
2 f 2 4.46 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0822/21 2022 LDK!
3 f 2 4.40 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/8888/21 2022
4 f 2 4.15 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2022
5 f 2 4.15 WAJDA Nikola LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA 0.0 -- GÓRSKI Andrzej Z/9400/21 2022 LDK!
6 f 2 4.13 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/8885/21 2022
7 f 2 4.00 ROBAK Julia MLUKS Tarnów 2009 U14 MA 0.0 -- GOLEC Bartłomiej Z/9946/21 2022
8 f 2 3.98 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2022
9 f 2 3.96 KMAK Katarzyna LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA 0.0 -- GÓRSKI Andrzej Z/9397/21 2022 LDK!
10 f 2 3.95 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/8882/21 2022
11 f 2 3.81 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2022
12 f 2 3.54 KARWAT Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4743/22 2022 LDK!
13 f 2 3.32 ŁABUDA Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12152/21 2022 LDK!
14 f 2 3.31 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2022 LDK!
15 f 2 3.28 POCHROŃ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/10091/21 2022 LDK!
16 f 2 3.25 KULA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/10086/21 2022 LDK!
17 f 2 3.11 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2022 LDK!
18 f 2 2.74 SMOLEŃ Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- B.D.
Trójskok K
1 f 1 11.26 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -0.5 III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 111
2 f 1 11.14 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.5 III DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 108
3 f 1 10.79 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -0.6 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK! 97
Kula (3) K
1 f 1 11.24 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
2 f 1 10.81 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022
3 f 1 9.98 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
4 f 1 9.97 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022
5 f 1 9.78 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
6 f 1 8.65 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022 67
7 f 1 7.80 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
8 f 1 6.91 PIĄTEK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- B.D.
9 f 1 6.68 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
10 f 1 5.72 KOŁEK Natalia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/2413/22 2022 LDK!
11 f 1 5.53 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 9.26 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
2 f 1 7.66 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022
Ppal (80) K
1 f 1 22.50 RABA Emilia ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4842/21 2022 LDK!
2 f 1 21.00 POLASZEK Milena ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5958/21 2022 LDK!
3 f 1 20.50 WOŹNIAK Karolina ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4844/21 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 41.00 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2022 LDK!
2 f 1 37.50 ZAKHARCHENKO Polina Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14815/21 2022
3 f 1 33.50 ŚLIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8893/21 2022
4 f 1 31.50 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
5 f 1 20.50 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2022 LDK!
6 f 1 20.00 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.03 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 1 19.74 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
Dysk (1) K
1 f 1 42.99 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
2 f 1 24.48 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 43.85 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II DMP U20 MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022 126
2 f 1 37.89 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 100
3 f 1 33.22 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
4 f 1 31.74 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 80
5 f 1 31.58 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 79
6 f 1 30.30 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2022 LDK!
7 f 1 27.29 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
8 f 1 18.33 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 37.55 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
2 f 1 29.22 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
60 m M
1 1 s 1 9.43 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -2.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
2 5 s 1 9.71 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -2.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
3 6 s 1 9.74 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -2.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12149/21 2022 LDK!
4 9 s 1 10.20 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -2.3 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2022
5 14 s 1 10.50 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -2.3 -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
6 15 s 1 10.65 CIĘŻADŁO Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -2.3 -- SZELĄG Marzena Z/14832/21 2022 LDK!
1 7 s 2 10.07 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.6 -- SZELĄG Marzena Z/4744/22 2022 LDK!
2 8 s 2 10.10 JURUSIK Jan ULKS Lipinki 2011 U12 MA -0.6 -- WOJNA Anna Z/4837/21 2022 LDK!
3 11 s 2 10.32 ZYDERA Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -0.6 -- B.D.
4 12 s 2 10.34 MALISZ Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.6 -- B.D.
5 16 s 2 10.87 KOT Dorian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.6 -- SZELĄG Marzena Z/4748/22 2022 LDK!
6 18 s 2 13.13 HANEK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -0.6 -- B.D.
1 2 s 3 9.55 GRZENIA Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.4 -- STAWARZ Marta
2 3 s 3 9.57 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA +0.4 -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
3 4 s 3 9.59 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA +0.4 -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
4 10 s 3 10.31 OLBRYCH Jakub ULKS Lipinki 2011 U12 MA +0.4 -- WOJNA Anna Z/5957/21 2022 LDK!
5 13 s 3 10.43 SADOWSKI Leon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław
6 17 s 3 12.19 BORUCH Tymoteusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 4 9.34 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -1.9 -- KAMIŃSKA Joanna Z/5948/21 2022 LDK!
2 2 s 4 9.65 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2022
3 4 s 4 10.10 HYJEK Eryk SKL Sucha Beskidzka 2013 U12 MA -1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/13832/21 2022
4 5 s 4 10.38 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -1.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/3469/21 2022
5 6 s 4 10.40 SUŁKOWSKI Oliwier KU AZS PWSZ w Tarnowie 2013 U12 MA -1.9 -- B.D.
6 10 s 4 11.72 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -1.9 -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2022
1 3 s 5 9.83 BOCZAR Piotr KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -1.3 -- B.D. Z/1319/22 2022
2 7 s 5 10.77 KOT Sebastian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -1.3 -- SZELĄG Marzena Z/4749/22 2022 LDK!
3 8 s 5 11.62 CHWISTEK Antonii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław
4 9 s 5 11.71 ŁOS Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -1.3 -- B.D.
5 11 s 5 11.99 STAWARZ Benjamin KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław
6 12 s 5 12.34 SMOLEŃ Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -1.3 -- B.D.
7 13 s 5 12.39 OLEKSY Florian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -1.3 -- STAWARZ Marta
1 1 s 6 8.53 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -2.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2022 LDK!
2 3 s 6 8.98 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -2.3 -- GÓRSKI Andrzej Z/6480/21 2022 LDK!
3 5 s 6 9.27 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -2.3 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
4 6 s 6 9.29 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -2.3 -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
5 8 s 6 9.37 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK -2.3 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
6 9 s 6 9.79 SIUTA Jakub LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -2.3 -- GÓRSKI Andrzej Z/6469/21 2022 LDK!
7 10 s 6 9.93 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -2.3 -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
8 11 s 6 10.07 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2022 LDK!
1 2 s 7 8.94 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -2.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
2 4 s 7 9.22 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -2.1 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
3 7 s 7 9.34 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -2.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
4 12 s 7 10.09 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.1 -- SZELĄG Marzena Z/2408/22 2022 LDK!
5 13 s 7 10.27 DURAŁ Damian ULKS Lipinki 2010 U14 MA -2.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13876/21 2022 LDK!
6 14 s 7 10.50 JACKOWSKI Marcel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.1 -- WAŁASZEK Jarosław LDK!
7 15 s 7 10.87 WARDZAŁA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.1 -- SZELĄG Marzena Z/2411/22 2022 LDK!
8 16 s 7 10.96 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -2.1 -- SZELĄG Marzena Z/4739/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.77 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +0.8 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
2 8 e 1 11.35 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +0.8 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
3 9 e 1 11.42 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA +0.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
4 10 e 1 11.43 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA +0.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
5 12 e 1 11.48 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +0.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
6 18 e 1 11.69 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.8 III DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 101
7 28 e 1 12.97 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.8 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
1 2 e 2 10.96 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +1.1 II MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
2 7 e 2 11.35 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.1 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
3 17 e 2 11.69 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +1.1 III TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
4 21 e 2 12.06 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA +1.1 IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK!
5 27 e 2 12.80 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.1 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
6 29 e 2 12.97 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA +1.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
7 30 e 2 12.99 MRÓZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +1.1 -- WAŁASZEK Jarosław
1 3 e 3 11.01 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
2 4 e 3 11.18 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.5 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 13 e 3 11.56 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.5 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 107
4 15 e 3 11.67 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
5 22 e 3 12.09 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
6 31 e 3 13.12 SŁONINA Oktawian UKS Lider Siercza 2007 U16 MA +0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/4836/22 2022
7 32 e 3 13.27 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
1 5 e 4 11.22 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.8 II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
2 11 e 4 11.44 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.8 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
3 16 e 4 11.68 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.8 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 101
4 20 e 4 12.03 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.8 IV CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
5 23 e 4 12.30 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
6 25 e 4 12.56 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.8 V WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
1 6 e 5 11.34 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA +0.5 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2022 119
2 14 e 5 11.59 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 105
3 19 e 5 11.98 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.5 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
4 24 e 5 12.54 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.5 V TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 26 e 5 12.73 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 2007 U16 MA +0.5 V GÓRSKI Andrzej Z/3291/22 2022
6 33 e 5 13.67 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
7 34 e 5 16.21 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.5 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
1 f 1 10.79 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -1.5 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
2 f 1 10.99 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -1.5 II MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
3 f 1 11.17 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
4 f 1 11.18 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.5 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
5 f 1 11.30 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -1.5 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2022 121
6 f 1 11.36 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -1.5 III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
7 f 1 11.41 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -1.5 III B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
8 f 1 11.44 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -1.5 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
1 f 2 11.52 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -0.7 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
2 f 2 11.57 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.7 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
3 f 2 11.59 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.7 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 105
4 f 2 11.60 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.7 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 105
5 f 2 11.86 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.7 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 93
200 m M
1 1 s 1 22.27 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
2 2 s 1 22.31 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
3 3 s 1 22.47 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 1988 Sen MA -1.0 II CZYŻ Radosław Z/4054/11 2022 1
4 4 s 1 22.48 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.0 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
5 5 s 1 22.86 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -1.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
1 6 s 2 23.04 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.0 III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022 115
2 7 s 2 23.29 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -1.0 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
3 8 s 2 23.52 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.0 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
4 9 s 2 23.67 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK -1.0 -- TIETIERIN Paweł Z/4048/18 2022 BEZ
5 10 s 2 24.00 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -1.0 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
1 11 s 3 24.60 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 V CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
2 12 s 3 25.29 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
3 13 s 3 25.95 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
4 14 s 3 26.06 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -0.8 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 15 s 3 26.28 MATUSZYK Jakub LUKS Tytan Ropa 2007 U16 MA -0.8 -- GÓRSKI Andrzej Z/3291/22 2022
300 m M
1 1 s 1 44.91 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
2 3 s 1 47.25 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
3 4 s 1 48.06 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
4 5 s 1 50.49 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
5 7 s 1 52.54 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
1 2 s 2 45.99 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2022 LDK!
2 6 s 2 50.63 SIUTA Borys LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6480/21 2022 LDK!
3 8 s 2 56.14 SKÓRSKI Wojciech LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- B.D. Z/6479/21 2022 LDK!
4 9 s 2 56.78 DURAŁ Damian ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13876/21 2022 LDK!
1 1 s 3 49.54 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
2 3 s 3 53.80 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
3 5 s 3 54.64 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12149/21 2022 LDK!
4 6 s 3 55.20 ROSZAK Filip LUKS Tytan Ropa 2011 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6468/21 2022 LDK!
5 7 s 3 56.99 JURUSIK Jan ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4837/21 2022 LDK!
6 8 s 3 57.55 GRYBOŚ Adam UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/10917/21 2022 LDK!
1 2 s 4 50.24 ROBAK Jakub MLUKS Tarnów 2011 U12 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/9945/21 2022
2 4 s 4 54.56 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2022 LDK!
3 9 s 4 59.49 OLBRYCH Jakub ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5957/21 2022 LDK!
4 10 s 4 62.68 SADOWSKI Leon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 5 38.55 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA III GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
2 2 s 5 38.73 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
3 3 s 5 40.38 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
4 5 s 5 41.53 OKAEVICH Andrii KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/4839/22 2022
5 7 s 5 41.73 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
1 8 s 6 42.19 MRÓZ Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław
2 11 s 6 43.58 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 12 s 6 44.18 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
4 13 s 6 45.04 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
5 14 s 6 48.49 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
1 4 s 7 40.59 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
2 6 s 7 41.61 SŁONINA Oktawian UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/4836/22 2022
3 9 s 7 43.18 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
4 10 s 7 43.37 KRAIEVSKYI Andrii MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3194/22 2022
400 m M
1 1 s 1 50.35 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA II DMP U20 GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK! 127
2 2 s 1 51.56 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
3 3 s 1 51.90 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
4 4 s 1 53.60 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 2002 U23 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
5 5 s 1 53.91 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK IV ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
1 6 s 2 54.21 PELC Łukasz KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK IV ZATORSKI Witold Z/3822/18 2022 BEZ
2 7 s 2 54.56 KUKUCZKA Mateusz MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2002 U23 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4802/22 2022
3 8 s 2 56.23 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
4 9 s 2 58.25 DRONSZCZYK Piotr UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- B.D. Z/3582/21 2022
5 10 s 2 58.52 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
500 m M
1 1 s 1 1:41.26 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/5948/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.36 BOCZAR Piotr KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- B.D. Z/1319/22 2022
3 3 s 1 1:44.77 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3469/21 2022
4 4 s 1 1:44.93 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2022
5 5 s 1 1:53.10 TROJANOWSKI Piotr KS Limanowa Forrest 2013 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/7925/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.48 BALCER Adam SKL Sucha Beskidzka 2015 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9951/21 2022
7 7 s 1 2:12.56 SMOLEŃ Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2015 U12 MA -- B.D.
8 8 s 1 2:12.60 STAWARZ Benjamin KU AZS PWSZ w Tarnowie 2014 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław
600 m M
1 1 s 1 1:46.58 CZOCHÓR Łukasz LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/4786/22 2022
2 2 s 1 1:47.22 PACYNA Oskar MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/4824/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.65 LEŚNIAK Adrian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław
4 4 s 1 2:00.80 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3487/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:01.42 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:03.13 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:03.16 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
8 8 s 1 2:10.81 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2022
9 9 s 1 2:11.46 CZEKAJ Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/2408/22 2022 LDK!
10 10 s 1 2:12.87 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2022 LDK!
11 11 s 1 2:16.49 NEMIEC Jakub LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6467/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:16.64 JACKOWSKI Marcel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław LDK!
13 13 s 1 2:17.63 SIUTA Jakub LUKS Tytan Ropa 2010 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6469/21 2022 LDK!
14 14 s 1 2:21.68 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/10083/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:58.23 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
2 2 s 2 2:01.10 ŁUKASZYK Mateusz ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/4839/21 2022 LDK!
3 3 s 2 2:09.82 HOŁDA Antoni Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13861/21 2022
4 4 s 2 2:09.99 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2022
5 5 s 2 2:16.97 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2022
1 1 s 3 1:28.47 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 2 s 3 1:28.49 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U16 MA III JASICZ Ryszard Z/4135/22 2022 LDK!
3 3 s 3 1:29.57 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/13772/21 2022 LDK!
4 4 s 3 1:32.05 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
5 5 s 3 1:32.12 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
6 6 s 3 1:33.49 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ŻAK Dariusz Z/2933/19 2022 LDK!
7 7 s 3 1:35.20 OSIKA Dawid MLUKS Tarnów 2008 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/1471/22 2022
8 8 s 3 1:44.24 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9171/21 2022 BEZ
9 9 s 3 1:45.57 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.90 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
2 2 s 1 1:57.32 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
3 3 s 1 1:57.97 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.31 KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team 2005 U18 MA III DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/3496/22 2022 110
5 5 s 1 1:59.33 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2022
6 6 s 1 2:00.29 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/13565/21 2022 105
7 11 s 1 2:01.74 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ III B.D. Z/4054/18 2022 3
8 13 s 1 2:01.81 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK! 98
9 18 s 1 2:10.85 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK -- DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK! 70
  s 1 DNF SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0079/17 2022
  s 1 DNF PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/2229/19 2022 BEZ
1 7 s 2 2:00.59 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr Z/13121/21 2022
2 8 s 2 2:01.63 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 99
3 9 s 2 2:01.65 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2022
4 10 s 2 2:01.70 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 1996 Sen MA III KOŁODZIEJ Roman SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2021
5 12 s 2 2:01.74 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
6 14 s 2 2:02.01 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
7 15 s 2 2:05.44 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 Sen MA -- GOLEC Bartłomiej B.D. Z/0228/16 2022
9 17 s 2 2:09.28 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2022
10 19 s 2 2:15.70 GUZIK Paweł KKB MOSiR Krosno 1980 Masters PK -- KATAN Wacław Z/11092/21 2022
11 20 s 2 2:26.95 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.11 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.3 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
2 s 1 15.15 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.3 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 s 1 15.45 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.3 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
4 s 1 16.09 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.3 IV BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
5 s 1 16.10 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.3 IV DMP U20 MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK! 99
6 s 1 16.25 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.3 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
7 s 1 16.91 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK! 74
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.39 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 2003 U20 MA +0.4 II DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2022 4 LDK! 132
2 2 s 1 16.18 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.4 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 f 1 1.84 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.75 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
4 f 1 1.60 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 68
W dal M
1 f 1 6.76 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
2 f 1 6.61 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -1.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
3 f 1 6.54 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
4 f 1 6.54 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -1.0 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
5 f 1 6.33 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +1.4 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
6 f 1 6.33 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.3 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
7 f 1 3.57 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.4 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.15 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA 0.0 -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
2 f 1 3.95 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2022
3 f 1 3.71 STANISZ Tomasz KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2646/22 2022 LDK!
4 f 1 3.70 KORONA Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna Z/5956/21 2022 LDK!
5 f 1 3.64 CIĘŻADŁO Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/14832/21 2022 LDK!
6 f 1 3.58 GRYBOŚ Adam UKS Lider Siercza 2012 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/10917/21 2022 LDK!
7 f 1 3.57 ŠULO Milo KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4744/22 2022 LDK!
8 f 1 3.55 GRZENIA Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- STAWARZ Marta
9 f 1 3.53 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
10 f 1 3.42 KUBAS Wiktor SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8218/21 2022
11 f 1 3.40 ZYDERA Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 2012 U12 MA 0.0 -- B.D.
12 f 1 3.28 JANKOWSKI Wojciech KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4466/22 2022 LDK!
1 f 2 4.44 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 2010 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4050/22 2022
2 f 2 4.35 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK 0.0 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
3 f 2 4.09 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
4 f 2 4.07 TRZECIAK Ryszard SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/3679/22 2022
5 f 2 3.90 RADWAŃSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/4746/22 2022 LDK!
6 f 2 3.72 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U14 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/13717/21 2022 LDK!
7 f 2 3.37 WARDZAŁA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/2411/22 2022 LDK!
8 f 2 3.33 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA 0.0 -- SZELĄG Marzena Z/10083/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.19 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.3 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
2 f 1 14.04 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.7 III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
3 f 1 14.02 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -1.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2022
4 f 1 13.20 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.3 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
5 f 1 12.20 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -0.3 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 12.19 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.8 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
7 f 1 11.87 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -0.7 -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 11.33 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.55 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA III KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
2 f 1 11.27 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 78
3 f 1 10.19 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2747/20 2022 67
5 f 1 9.76 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
6 f 1 8.22 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
7 f 1 7.37 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022 39
8 f 1 6.80 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13276/21 2022
9 f 1 6.56 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10080/21 2022 LDK!
10 f 1 6.33 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
Ppal (80) M
1 f 1 50.00 KLIMEK Adrian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- STAWARZ Marta
2 f 1 38.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
3 f 1 36.00 KNAPIK Wiktor ULKS Lipinki 2011 U12 MA -- WOJNA Anna Z/5955/21 2022 LDK!
4 f 1 35.00 KORDAS Błażej Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13856/21 2022
5 f 1 30.00 ROSZAK Filip LUKS Tytan Ropa 2011 U12 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/6468/21 2022 LDK!
6 f 1 24.00 MALISZ Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- B.D.
7 f 1 23.50 HOŁDA Antoni Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/13861/21 2022
8 f 1 17.00 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 14.94 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2022 1
Ppal (150) M
1 f 1 50.50 CZOCHÓR Łukasz LUKS Tytan Ropa 2009 U14 MA -- GÓRSKI Andrzej Z/4786/22 2022
2 f 1 47.00 PATRZYK Arkadiusz ULKS Lipinki 2009 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/13879/21 2022 LDK!
3 f 1 42.00 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/13717/21 2022 LDK!
4 f 1 34.50 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 2010 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4050/22 2022
5 f 1 34.00 RADWAŃSKI Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/4746/22 2022 LDK!
6 f 1 30.00 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/4739/22 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 35.51 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 34.98 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 32.70 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13276/21 2022
3 f 1 29.35 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
4 f 1 29.21 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
5 f 1 29.09 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
6 f 1 21.21 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 33.02 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.48 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2022
2 f 1 47.25 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 48.051408052444 sekund