Chojnice 18.06.2022
I Rzut Pomorskiej Ligi U16. Mityng okręgowy U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.49 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -0.4 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 s 1 12.98 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -0.4 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 s 1 13.34 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM -0.4 IV KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
4 s 1 13.47 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM -0.4 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
5 s 1 13.86 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -0.4 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
1 s 2 13.98 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +1.9 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
2 s 2 14.17 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +1.9 V DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
3 s 2 14.28 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.9 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
4 s 2 14.59 GRYCHTA Emila UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +1.9 -- MYSZK Ilona Z/10733/21 2022 LDK!
1 s 3 13.72 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +0.7 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 s 3 14.62 ZIEGERT Magdalena UKS Lipusz 2009 U14 PM +0.7 -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6738/21 2022 LDK!
3 s 3 15.05 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +0.7 -- DZIĄBA Bogusław Z/1071/22 2022 LDK!
4 s 3 15.98 OLENDER Nadia UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM +0.7 -- MYSZK Ilona Z/0581/22 2022 LDK!
1 s 4 12.70 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +0.3 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 s 4 12.86 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +0.3 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
3 s 4 13.11 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.3 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
4 s 4 13.15 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +0.3 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
5 s 4 13.38 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +0.3 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
6 s 4 13.71 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.3 IV SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
1 s 5 13.21 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.4 IV SĘKOWSKA Anna # Z/11406/21 2022 LDK!
2 s 5 13.45 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.4 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 s 5 13.97 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +1.4 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
4 s 5 14.26 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +1.4 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
5 s 5 14.27 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +1.4 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
1 s 6 13.60 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +1.9 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2022 LDK!
2 s 6 13.90 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.9 V B.D. Z/13481/21 2022
3 s 6 14.49 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.9 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
4 s 6 14.79 RYCHLAK Oliwia UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +1.9 -- MYSZK Ilona Z/3363/22 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 46.63 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 s 1 47.01 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
3 s 1 47.77 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
4 s 1 49.32 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1071/22 2022 LDK!
1 s 2 48.92 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
2 s 2 50.19 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
3 s 2 51.29 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2505/20 2022 LDK!
4 s 2 53.04 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1152/21 2022 LDK!
1 s 3 47.60 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2022 LDK!
2 s 3 49.03 DUMICZ Natasza KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- STĘPIEŃ Romualda Z/4988/22 2022
3 s 3 53.39 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM -- RADTKE Marek Z/0279/22 2022 LDK!
4 s 3 55.54 KOZAK Lena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4372/22 2022
1 s 4 42.13 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
2 s 4 43.16 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
3 s 4 45.46 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
4 s 4 45.71 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
5 s 4 47.92 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
1 s 5 46.06 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
2 s 5 46.34 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
3 s 5 46.74 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
4 s 5 47.30 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
1 s 6 46.81 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
2 s 6 49.32 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
3 s 6 51.05 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
  s 6 DQ MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
400 m K
1 s 1 56.84 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
2 s 1 60.94 SENIURA Tetiana LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III PASZKE Roman Z/4442/18 2022 3
3 s 1 61.06 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2022 3
4 s 1 62.20 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2022 5 LDK!
5 s 1 62.85 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
1 s 2 62.51 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM IV DMP U20 DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022 95
2 s 2 62.90 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2022 LDK!
3 s 2 67.95 CZAPIEWSKA Katarzyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0712/22 2022
4 s 2 70.78 KOWALEWSKA Dagmara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/10186/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:35.54 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 s 1 1:44.61 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
3 s 1 1:46.34 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
4 s 1 1:49.08 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2022 BEZ LDK!
5 s 1 1:51.77 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3610/19 2022 LDK!
6 s 1 2:21.60 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
1 s 2 1:53.15 WODZIŃSKA Anastazja KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- STĘPIEŃ Romualda Z/4989/22 2022
2 s 2 1:55.94 GIERSZEWSKA Nadia SKLA Sopot 2008 U16 PM --
3 s 2 1:56.13 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2022 LDK!
4 s 2 1:56.17 KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/4737/22 2022 LDK!
5 s 2 2:02.28 BŁASZCZYK Kalina AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2827/22 2022
6 s 2 2:12.28 ZAPARUCHA Kinga KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6736/21 2022
800 m K
1 s 1 2:21.89 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
2 s 1 2:29.49 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U18 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2021 LDK!
3 s 1 2:32.82 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2022 LDK!
4 s 1 2:35.67 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
5 s 1 2:36.11 CYPRYCH Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP -- B.D. Z/2073/20 2022
6 s 1 2:37.36 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 3:09.76 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
2 s 1 3:10.38 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
3 s 1 3:14.96 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
4 s 1 3:24.44 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
5 s 1 3:28.55 TESKA Patrycja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1087/22 2022
6 s 1 3:44.71 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:42.16 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
2 s 1 4:50.01 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
3 s 1 5:34.36 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.23 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +0.5 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 s 1 12.95 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +0.5 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
3 s 1 13.22 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.5 IV B.D. Z/7420/21 2022
4 s 1 13.67 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +0.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
1 s 2 13.15 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.1 IV SĘKOWSKA Anna # Z/11406/21 2022 LDK!
2 s 2 13.51 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +1.1 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
3 s 2 13.63 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.1 IV SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
4 s 2 14.62 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.1 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.28 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.9 I B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 s 1 15.00 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +1.9 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 s 1 15.75 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM +1.9 II KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
4 s 1 15.82 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM +1.9 III KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
300 m pł K
1 s 1 47.81 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 s 1 51.20 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
3 s 1 51.46 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
1 s 2 50.03 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
2 s 2 51.48 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/13481/21 2022
3 s 2 53.18 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
4x100 m K
1 s 1 50.38 BIERNAT Karina
MUCHA Michalina
KOSICKA Zofia
PESTKA Oksana
AML Słupsk 2008
2007
2007
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
Z/3543/22
Z/2343/20
Z/3784/19
, Z/0060/19
2022
2022
2022
, 2022


BEZ
BEZ
2 s 1 51.43 ŁUCZAK Martyna
PIECZENIAK Amelia
STAWICKA Oliwia
TOBIAŃSKA Maria
MKS Sambor Tczew 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/13481/21
Z/7420/21
Z/7421/21
Z/4951/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 s 1 54.84 TESKA Patrycja
HIRSZ Amelia
KŁOSIŃSKA Iga
ŁAPKA Karina
ULKS Skoczek Pogórze 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/1087/22
Z/0051/19
Z/0022/19
Z/1106/20
2022
2022
2022
2022




4 s 1 55.58 BIAŁKOWSKA Maia
STEINIGER Anna
SAŁEK Julia
BOJANOWSKA Wiktoria
LKS Zantyr Sztum 2008
2008
2007
2007
U16 POM -- MAZERSKI Bartosz
SZPALERSKI Adam
B.D. MAZERSKI Bartosz
B.D. MAZERSKI Bartosz
Z/3557/20
Z/2132/21
, Z/3555/20
, Z/3552/20
2022
2022
, 2022
, 2022




5 s 1 56.03 JASIŃSKA Julia
KUŁAKOWSKA Natalia
KŁOSIN Nadia
FABISZ Helena
ULKS Skoczek Pogórze 2009
2010
2009
2010
U14 POM -- DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0999/21
Z/1816/20
Z/1819/20
Z/0775/21
2022
2022
2022
2022




6 s 1 DNF DADCI Maria
KAŁAHUR Lena
RYNKIEWICZ Róża
ŁUKASIEWICZ Marta
SKLA Sopot 2007
2008
2007
2008
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/1063/22
Z/9647/21
Z/2412/19
Z/9661/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.59 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
2 f 1 1.59 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
3 f 1 1.35 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1000/21 2022 LDK!
4 f 1 1.35 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
5 f 1 1.35 KURAS Julia AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4844/22 2022
6 f 1 1.30 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2022
6 f 1 1.30 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/12853/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.03 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +2.0 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
2 f 1 4.92 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +2.0 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 f 1 4.46 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.5 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
4 f 1 4.33 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.7 -- B.D. Z/7421/21 2022
5 f 1 4.23 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +1.7 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
6 f 1 3.86 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.1 -- B.D. Z/1301/21 2022
1 f 2 4.27 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.6 -- SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
2 f 2 3.63 DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +2.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/0773/21 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.26 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
1 f 1 10.03 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +2.1 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
2 f 1 9.80 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +2.0 V B.D. Z/7421/21 2022
3 f 1 9.46 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.7 -- B.D. Z/7420/21 2022
4 f 1 9.32 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +2.3 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
5 f 1 9.26 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +3.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 9.63 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
2 f 1 7.86 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0088/22 2022 LDK!
3 f 1 7.63 ROSIŃSKA Jagna Eliza KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/4358/22 2022
4 f 1 7.16 BARAŃSKA Aleksandra LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0778/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.32 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
2 f 1 23.75 FIEREK Dominika UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6657/21 2022 LDK!
3 f 1 22.14 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 30.57 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 17.36 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0088/22 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 19:02.59 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
2 s 1 19:02.79 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
3 s 1 19:30.01 JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
4 s 1 19:35.49 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.55 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM +0.8 III MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
2 s 1 13.28 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
1 s 2 12.00 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.0 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 s 2 12.32 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.0 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 s 2 12.57 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +3.0 V DZIĄBA Bogusław Z/2340/21 2022 LDK!
4 s 2 12.98 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +3.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1817/20 2022 LDK!
5 s 2 13.07 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U16 PM +3.0 -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6743/21 , 2022 LDK!
6 s 2 13.88 ŚLEZIŃSKI Adrian UKS Jedynka Reda # 2007 U16 PM +3.0 -- MYSZK Ilona Z/0428/21 2022 LDK!
1 s 3 11.42 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +1.2 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 s 3 12.82 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +1.2 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 40.14 KAŁUŻA Dominik SKLA Sopot 2007 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/4806/22 2022
2 s 1 40.35 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM IV SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
3 s 1 41.35 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
4 s 1 44.20 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
5 s 1 56.72 LIETZ Kajetan MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2010 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/8430/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 50.48 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 s 1 50.78 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2022 4
3 s 1 50.97 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2002 U23 DS III B.D. LISOWSKI Józef , Z/0724/16 , 2022 LDK!
4 s 1 51.90 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
5 s 1 53.42 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0187/15 2022
6 s 1 53.63 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
1 s 2 52.18 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
2 s 2 54.46 WALKUSZ Piotr UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3365/22 2022
3 s 2 62.77 KOZIŃSKI Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/10180/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:33.44 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 s 1 1:34.73 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
3 s 1 1:34.89 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
4 s 1 1:34.93 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM IV BODZIAK Beata Z/4197/20 2022 LDK!
5 s 1 1:37.78 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
1 s 2 1:53.57 WITCZAK Jan ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/2490/21 2022 LDK!
2 s 2 1:57.19 LIPIŃSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14678/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:58.76 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
2 s 1 2:08.95 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:44.5. r KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
2 s 1 2:45.3. r KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
3 s 1 2:46.7. r WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
4 s 1 2:50.7. r WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
5 s 1 2:56.0. r CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
6 s 1 2:59.4. r WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:24.05 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
2 s 1 4:27.31 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
2000 m M
1 s 1 6:11.35 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
2 s 1 6:21.78 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
3 s 1 6:58.51 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
4 s 1 7:32.59 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.70 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -0.1 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6774/21 2022 LDK!
2 s 1 19.41 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -0.1 -- LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.03 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +2.0 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
2 s 1 16.05 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM +2.0 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
3 s 2 16.06 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM +1.6 IV KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
4 s 2 22.35 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM +1.6 -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.75 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +2.0 II DMP U20 KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK! 146
1 s 2 14.63 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP +1.6 II DMP U20 KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK! 149
110 m pł M
1 s 1 16.11 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +2.0 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
1 s 2 15.99 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM +1.6 III SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2022
300 m pł M
1 s 1 42.60 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
2 s 1 49.60 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/12297/21 2022 LDK!
1 s 2 45.77 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM V DZIĄBA Bogusław Z/0779/21 2022 LDK!
2 s 2 49.35 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 1 59.64 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
  s 1 DNF GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
1000 m prz M
1 s 1 3:21.71 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3548/20 , 2022 LDK!
2 s 1 3:44.82 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 s 1 46.88 KAŁASKA Jakub
SZEMIOT Jakub
LUNIAK Wojciech
PIOTROWSKI Krystian
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/1825/20
Z/2340/21
Z/1105/20
Z/0032/19
2022
2022
2022
2022




2 s 1 47.58 WZIĄTEK Szymon
NIEMCZYK Jakub
KOSICKI Kajetan
KOLASA Karol
AML Słupsk 2007
2007
2007
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
RUMIŃSKI Wojciech
, Z/2503/20
Z/12297/21
, Z/3785/19
Z/2057/20
, 2022
2022
, 2022
2022




3 s 1 49.57 ŚCIŚLAK Ksawery
FRĄCKOWIAK Maciej
WIŚNIEWSKI Nikodem
BŁĘDOWSKI Kacper
LKS Zantyr Sztum 2008
2007
2008
2008
U16 POM -- B.D. PAPROCKA Dorota
B.D. MAZERSKI Bartosz
B.D. SZPALERSKI Adam
SZPALERSKI Adam
, Z/3547/20
, Z/3548/20
, Z/3550/20
Z/3805/20
, 2022
, 2022
, 2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.77 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM IV MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
2 f 1 1.68 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
3 f 1 1.56 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2022 LDK!
4 f 1 1.50 KAMIŃSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0856/20 2022 LDK!
5 f 1 1.50 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
6 f 1 1.45 MACHNICKI Marek UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/3532/20 2022 LDK!
7 f 1 1.35 KAŁUŻYŃSKI Marcel AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4947/22 2022 LDK!
8 f 1 1.30 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
W dal M
  f 1 3.85 HINCKE Marcel UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +1.9 -- MYSZK Ilona Z/14569/21 2022 LDK!
  f 1 5.28 GRZYBOWSKI Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM +0.8 -- PASZKE Roman Z/4185/22 2022
1 f 1 5.42 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.5 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
2 f 1 5.36 GRZYBOWSKI Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM +2.1 -- PASZKE Roman Z/4185/22 2022
3 f 1 5.17 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +0.7 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
4 f 1 4.78 ZBRÓG Szymon UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +1.3 -- MYSZK Ilona Z/14574/21 2022 LDK!
5 f 1 4.46 RACZYŃSKI Marcel ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +1.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/0998/21 2022 LDK!
6 f 1 3.93 HINCKE Marcel UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +3.4 -- MYSZK Ilona Z/14569/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.97 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +0.7 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.62 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.3 IV NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
3 f 1 10.49 BURDZANOWSKI Jakub SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.9 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0501/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.95 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
2 f 1 11.92 KALINOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/1925/21 2022 LDK!
1 f 2 11.24 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
2 f 2 11.18 PRZYBOROWSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1082/22 2022 LDK!
3 f 2 10.76 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
4 f 2 9.62 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
5 f 2 8.53 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
6 f 2 7.02 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy LKS Fenix Słupsk 2010 U14 PM -- GRECKA Ewa Z/0256/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 17.42 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I DMP GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2 144
Dysk (1) M
1 f 1 43.98 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM III JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
2 f 1 36.77 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
3 f 1 33.81 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
4 f 1 33.49 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V DZIĄBA Bogusław Z/1135/20 2022 LDK!
5 f 1 30.88 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy LKS Fenix Słupsk 2010 U14 PM -- GRECKA Ewa Z/0256/22 2022
6 f 1 29.21 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
7 f 1 28.62 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.25 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 36.68 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
3 f 1 28.45 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
4 f 1 26.46 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3096/20 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 39.92 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 f 1 36.28 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
3 f 1 32.96 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
4 f 1 31.26 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.53 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM IV B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.42054104805 sekund