Sosnowiec 02.05.2010
LPP
100 m K
1 1 s 1 12.18 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +0.9 II
2 2 s 1 12.35 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.9 II #
3 3 s 1 12.94 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.9 III #
4 4 s 1 13.14 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.9 III #
5 5 s 1 13.25 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.9 IV OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
6 6 s 1 13.29 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.9 IV
400 m K
1 1 s 1 57.17 KU¦ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL II
2 3 s 1 58.10 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 6 s 1 60.81 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
1 2 s 2 58.05 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 4 s 2 60.57 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
3 5 s 2 63.06 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV #
W dal K
1 f 1 5.86 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +0.1 I
2 f 1 5.54 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.2 II
3 f 1 5.15 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.1 III B.D. 3
4 f 1 5.15 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 III
5 f 1 5.11 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL -0.1 III
Kula (4) K
1 f 1 16.38 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL M
2 f 1 14.16 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
3 f 1 10.08 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
4 f 1 9.56 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
Młot (4) K
1 f 1 67.28 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ MM
2 f 1 58.95 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
3 f 1 57.07 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
100 m M
1 1 s 1 11.19 MAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.8 II
2 2 s 1 11.20 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
3 3 s 1 11.24 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.8 II #
4 4 s 1 11.37 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL +0.8 III
400 m M
1 1 s 1 50.07 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II #
2 2 s 1 50.34 DYBOWSKI Jacek KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
3 3 s 1 50.66 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL III
4 4 s 1 51.65 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. B.D. # 3
5 5 s 1 51.89 RUTKOWSKI Tomasz KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM III
6 6 s 1 52.56 ¦LED¬ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL III
1500 m M
1 1 s 1 3:50.03 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 2 s 1 3:53.71 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 3 s 1 3:54.76 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
4 4 s 1 3:56.74 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II B.D. 3
5 5 s 1 3:59.22 JANOTA Jan TS AKS Chorzów 87 Sen SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
6 6 s 1 3:59.64 SOBAS Jacek MKS Siechnice # 85 Sen DS II B.D. Z/3377/11 2019
7 7 s 1 4:02.98 SZEWCZYK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL III B.D. 2
8 8 s 1 4:14.46 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 59.59 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 f 1 52.65 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP II #
3 f 1 51.14 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
4 f 1 49.65 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
5 f 1 43.86 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
6 f 1 41.92 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.50741291046143 sekund