Warszawa 19.06.2022
Mityng Warszawski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.01 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -1.1 I B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 e 1 12.07 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -1.1 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
3 3 e 1 12.34 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -1.1 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
4 4 e 1 12.43 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -1.1 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022
5 6 e 1 12.61 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -1.1 II B.D. Z/4017/22 2022
6 7 e 1 12.68 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -1.1 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
  e 1 DQ TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -1.1 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
1 5 e 2 12.59 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -1.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
2 8 e 2 12.74 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -1.2 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 9 e 2 12.84 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -1.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
4 11 e 2 12.92 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
5 12 e 2 13.09 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -1.2 III ŚWIERDZEWSKI Damian MAKARUK Tadeusz Z/2505/15 2022
6 13 e 2 13.15 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.2 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022 65
7 16 e 2 13.26 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 IV MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
1 10 e 3 12.86 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -1.9 III B.D. Z/5392/15 2022 LDK!
2 14 e 3 13.16 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -1.9 III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022
3 15 e 3 13.18 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -1.9 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022
4 17 e 3 13.48 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -1.9 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
5 18 e 3 13.48 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -1.9 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
6 19 e 3 13.59 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -1.9 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
  e 3 DNF MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -1.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 20 e 4 13.60 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk 2004 U20 MZ -1.1 IV ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
2 21 e 4 13.69 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA -1.1 IV B.D. Z/0782/19 2022
3 22 e 4 13.74 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -1.1 IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol Z/0883/20 2022 LDK! 41 83
4 23 e 4 14.32 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
5 24 e 4 14.36 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
6 25 e 4 14.56 KRYSIŃSKA Hanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/3198/21 2022
7 26 e 4 15.44 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -1.1 -- B.D. Z/4013/22 2022
1 1 f 1 12.00 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -2.0 I B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
2 2 f 1 12.14 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU -2.0 I B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
3 3 f 1 12.42 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -2.0 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022
4 4 f 1 12.43 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -2.0 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2022
5 5 f 1 12.45 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -2.0 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
6 6 f 1 12.54 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -2.0 II B.D. Z/4017/22 2022
7 7 f 1 12.69 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -2.0 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
8 8 f 1 12.86 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -2.0 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.31 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.4 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 2 s 1 24.92 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2022
3 3 s 1 24.98 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ +1.4 II B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2022
4 4 s 1 26.00 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 II BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
5 6 s 1 26.75 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
6 8 s 1 26.91 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ +1.4 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
7 12 s 1 27.21 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ +1.4 III GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
1 5 s 2 26.61 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -1.1 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
2 7 s 2 26.84 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -1.1 III DMP ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022 70
3 9 s 2 26.95 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -1.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
4 10 s 2 27.11 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -1.1 III DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/0762/20 , 2022 65
5 11 s 2 27.20 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -1.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
6 13 s 2 27.37 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP -1.1 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
7 14 s 2 27.88 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.1 IV DMP DMP U20 MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK! 51 93
1 15 s 3 28.50 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +1.0 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
2 16 s 3 29.06 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.0 -- B.D. Z/0255/19 2022
3 17 s 3 29.54 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
4 18 s 3 30.36 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
5 19 s 3 30.63 KRYSIŃSKA Hanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/3198/21 2022
6 20 s 3 31.26 MASŁOWSKA Sylwia UKS Błyskawica Domaniewice 1999 Sen LD +1.0 -- ZNYK Stanisław Z/3925/20 2022
300 m K
1 s 1 39.94 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- B.D. MAKARUK Tadeusz Z/2074/15 2022
2 s 1 40.40 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
3 s 1 40.45 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- B.D. Z/4917/22 2022
4 s 1 42.84 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2022
5 s 1 43.43 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1150/20 2022 LDK!
6 s 1 44.95 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
7 s 1 45.58 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
8 s 1 46.00 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2022
400 m K
1 1 s 1 56.51 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! 144
2 2 s 1 57.52 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA II B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
3 3 s 1 58.29 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
4 4 s 1 58.92 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 59.81 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 115
6 8 s 1 61.07 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022 105
7 9 s 1 61.72 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
1 6 s 2 60.80 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
2 7 s 2 61.00 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
3 10 s 2 64.08 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
4 11 s 2 65.07 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
5 12 s 2 65.90 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
6 13 s 2 67.76 ŚWIETLICKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0871/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 49.30 DZIURAWIEC Julia
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2005
2006
U18 LBE -- B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4089/20
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/12981/21
2022
, 2022
, 2022
2022


5

2 2 s 1 49.82 RACZKOWSKA Gabriela
ANTONOWICZ Dominika
MACIOROWSKA Aleksandra
STRZYMIŃSKA Magdalena
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
Z/1708/22
Z/0448/19
Z/3243/21
, Z/2533/20
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 50.59 JACZEWSKA Amelia
KWIATKOWSKA Dominika
TRAWIŃSKA Maria
JAGIEŁŁO Aleksandra
UKS LA Basket Warszawa 2006
2005
2006
2006
U18 MAZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
, Z/3992/20
Z/5638/18
Z/4356/20
Z/5442/18
, 2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 51.25 ZARYCKA Patrycja
JAWORSKA Wiktoria
SUSKA Eliza
JACKOWICZ Marta
KS AZS AWF Warszawa 2005
2006
2005
2005
U18 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
Z/1322/21
Z/0904/21
Z/2851/19
Z/0848/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 52.43 MAZUREK Patrycja
OSIPIUK Klaudia
ULRYCH Zuzanna
WÓJCIK Natalia
MKS Agros Chełm 2005
2005
2006
2006
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
B.D.
SEREJ Łukasz
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4351/18
Z/3169/19
Z/13549/21
2022
2022
2022
BEZ



4x400 m K
1 1 s 1 3:59.03 PARYS Maja
NOWICKA Martyna
BOCHENEK Jagoda
AUGUSTINIOK Kamila
MKS-MOSM Bytom 2005
2005
2006
2006
U18 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0947/19
, Z/0946/19
Z/3405/19
Z/0961/19
2022
, 2022
2022
2022
BEZ
5


2 2 s 1 3:59.38 GAJOSZ Wiktoria
KAWAŁEK Julia
WDOWIAK Wiktoria
OSIPIUK Klaudia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2005
2005
U18 LBE -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
B.D.
, Z/3324/19
Z/12981/21
, Z/4350/18
Z/3169/19
, 2022
2022
, 2022
2022


5

3 3 s 1 4:07.91 STRZYMIŃSKA Magdalena
MACIOROWSKA Aleksandra
MARCISZEWSKA Klaudia
BOGDANOWICZ Aneta
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jarosław
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol
SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan
, Z/2533/20
Z/3243/21
Z/2313/19
, Z/4892/19
, 2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 1 4:13.40 TRAWIŃSKA Maria
KWIATKOWSKA Dominika
SZRAJNER Łucja
JACZEWSKA Amelia
UKS LA Basket Warszawa 2006
2005
2005
2006
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam
Z/4356/20
Z/5638/18
Z/5622/19
, Z/3992/20
2022
2022
2022
, 2022




5 5 s 1 4:28.73 SALIK Oliwia
WNUKOWSKA Justyna
GRZESIUKIEWICZ Dominika
FILIPKOWSKA Natalia
UKS Technik Augustów 2006
2006
2006
2006
U18 POD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław
, Z/1291/19
Z/0208/21
, Z/5466/19
, Z/5593/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022




6 6 s 1 4:32.55 DZIURAWIEC Julia
MAZUREK Patrycja
ULRYCH Zuzanna
WÓJCIK Natalia
MKS Agros Chełm 2006
2005
2006
2006
U18 LBE -- B.D.
LESZCZYŃSKI Damian
SEREJ Łukasz
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4089/20
Z/4351/18
Z/13549/21
2022
2022
2022

BEZ


Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3003/17 2022
2 2 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2022
4 4 f 1 1.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
6 6 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3563/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.11 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 1 10.61 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
3 f 1 7.39 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
100 m M
1 1 e 1 10.77 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -1.3 I RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
2 2 e 1 10.78 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.3 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 121
3 4 e 1 10.85 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.3 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
4 3 e 1 10.85 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -1.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
5 5 e 1 11.01 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -1.3 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
6 6 e 1 11.13 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.3 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
7 8 e 1 11.22 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.3 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
8 16 e 1 11.69 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ -1.3 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
1 7 e 2 11.15 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -1.1 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
2 9 e 2 11.26 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.1 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
3 10 e 2 11.35 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -1.1 III MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
4 12 e 2 11.44 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -1.1 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
5 13 e 2 11.51 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -1.1 III DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
6 14 e 2 11.53 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.1 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 64 108
7 15 e 2 11.54 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU -1.1 III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
1 11 e 3 11.38 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -1.5 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
2 18 e 3 11.77 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -1.5 IV PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
3 17 e 3 11.77 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.5 IV DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 50 97
4 19 e 3 11.78 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.5 IV MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
5 20 e 3 11.86 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.5 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
6 21 e 3 11.93 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.5 IV DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 90
7 29 e 3 12.83 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -1.5 -- ROSTEK William Z/3314/19 2022
1 22 e 4 12.04 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -2.5 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 87
2 23 e 4 12.05 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -2.5 IV DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022 86
3 24 e 4 12.17 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -2.5 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
4 25 e 4 12.21 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -2.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
5 26 e 4 12.37 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ -2.5 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2022
6 27 e 4 12.55 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -2.5 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
7 28 e 4 12.62 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -2.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
1 1 f 1 10.76 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -3.8 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2022 1 123
2 2 f 1 10.79 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -3.8 I RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
3 3 f 1 10.99 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -3.8 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.11 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -3.8 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.20 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -3.8 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
6 6 f 1 11.23 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -3.8 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
7 7 f 1 11.28 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -3.8 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
8 8 f 1 11.31 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -3.8 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.77 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -2.4 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 2 s 1 21.89 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -2.4 I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 146
3 3 s 1 22.18 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -2.4 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
4 4 s 1 22.92 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP -2.4 III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
5 7 s 1 23.63 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -2.4 -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
6 11 s 1 30.82 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -2.4 -- RADKE Karol Z/2698/17 2022
1 5 s 2 23.47 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.3 III ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 6 s 2 23.48 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.3 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
3 8 s 2 24.39 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -0.3 IV B.D. Z/10886/21 2022
4 9 s 2 24.90 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.3 -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
5 10 s 2 25.72 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
300 m M
1 1 s 1 35.01 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
2 2 s 1 35.38 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2022
3 3 s 1 36.50 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2698/17 2022
4 4 s 1 36.73 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
5 5 s 1 37.84 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
6 6 s 1 39.15 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 39.35 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 88.13 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.87 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2022 3
2 2 s 1 50.66 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
3 3 s 1 50.78 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
4 4 s 1 51.41 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 51.49 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 115
6 7 s 1 51.90 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022 111
7 8 s 1 52.52 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 105
1 6 s 2 51.52 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
2 9 s 2 52.73 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
3 10 s 2 52.78 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK! 102
4 11 s 2 52.89 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
5 12 s 2 53.84 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
6 13 s 2 54.04 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
7 14 s 2 54.40 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK! 88
4x100 m M
1 1 s 1 44.07 STOPA Gabriel
SZARAPO Jakub
ŻEBRYK Kamil
DIDYK Mateusz
MKS MOS Wrocław 2006
2006
2005
2005
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/2659/20
, Z/0473/20
Z/11177/21
Z/3314/19
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 45.80 BANEL Filip
PIETRASZKO Szymon
POPOWSKI Piotr
NAWOTCZYŃSKI Kacper
KS Podlasie Białystok 2006
2005
2005
2006
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
Z/11579/21
Z/4613/19
Z/0451/19
Z/12824/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF GOŁĘBIOWSKI Jan
NOWICKI Filip
ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2005
2006
2006
2006
U18 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/0426/18
Z/0408/19
Z/0410/19
Z/3580/20
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ

4x400 m M
1 1 s 1 3:32.97 PEMPUŚ Adrian
BUDZIŃSKI Dominik
KLINGER Rafał
CZUBA Emanuel
UKS Tempo 5 Przemyśl 2005
2005
2006
2005
U18 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
Z/0320/18
Z/3723/18
Z/0321/18
, Z/0394/18
2022
2022
2022
, 2022
5
BEZ
BEZ
5
2 2 s 1 3:35.51 CZARNOCKI Maciej
NAWOTCZYŃSKI Kacper
WALICKI Adam
HRYNIEWICKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2006
2005
U18 POD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
SUPROŃ Jarosław
B.D.
POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan
, Z/3025/20
Z/12824/21
Z/10570/21
, Z/4893/19
, 2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 3:35.72 CHMIELEWSKI Kacper
ŚMIETANKA Jan
MRÓZ Karol
PAŃKO Kacper
MKS Unia Hrubieszów 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- MAGDZIAK Tomasz
MAGDZIAK Tomasz
KAMIEŃ Mirosław
BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz
Z/4054/19
Z/3227/19
Z/3948/20
, Z/3491/19
2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 1 3:43.09 GOMUŁKA Ksawery
KRASZEWSKI Maciej
MICZKO Michał
WOJTCZAK Mikołaj
UKS 12 Kalisz 2005
2006
2006
2005
U18 WLP -- OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
OLSZYNA Waldemar
Z/0160/20
Z/2130/20
Z/4589/22
Z/0245/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 3:56.67 GAŁCZYŃSKI Kacper
PYRZYŃSKI Mateusz
MUCHOWSKI Dawid
SKIERSKI Mikołaj
MKS Bank BS Płońsk 2006
2005
2006
2005
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Zbigniew
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
Z/0514/21
Z/2351/19
Z/1995/22
, Z/2353/19
2022
2022
2022
, 2022




  s 1 DNF SZYMAŃSKI Filip
WRÓBLEWSKI Błażej
PŁUCIENNIK Adam
BADEŃSKI Bernard
AKL Ursynów Warszawa 2005
2005
2006
2005
U18 MAZ -- KĘDZIORA Robert
SKORUPSKI Szymon
BUŁAKOWSKI Bohdan
TRZCIŃSKI Marek
Z/3764/19
Z/0396/19
Z/0307/19
Z/0302/19
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ
BEZ
Kula (5) M
1 f 1 10.31 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.16 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 2000 U23 LU I DMP B.D. Z/4325/15 2022 1 110

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.994383811951 sekund