Warszawa 17 - 18.06.2022
PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach U20 [DMP] [DMP U20]
800 m K
1 1 w 1 2:17.30 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 861
2 2 w 1 2:22.23 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 793
3 3 w 1 2:27.34 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4 727
4 4 w 1 2:29.86 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 695
5 5 w 1 2:37.48 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 602
6 6 w 1 2:38.22 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 593
7 7 w 1 2:41.57 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 555
8 10 w 1 2:49.57 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 468
1 8 w 2 2:43.91 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022 529
2 9 w 2 2:45.27 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK! 514
3 11 w 2 2:52.17 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 441
4 12 w 2 2:57.21 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 392
5 13 w 2 2:57.46 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ 389
6 14 w 2 2:58.19 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 382
W dal K
1 1 w 1 5.88 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.0 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 813
2 2 w 1 5.63 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 738
3 3 w 1 5.43 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 680
4 4 w 1 5.37 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 663
5 5 w 1 5.29 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.1 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 640
6 6 w 1 5.15 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +1.2 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4 601
7 9 w 1 4.92 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.6 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 538
1 7 w 2 5.09 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP +0.8 IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK! 584
2 8 w 2 4.95 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 546
3 10 w 2 4.90 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD +1.3 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 532
4 11 w 2 4.70 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -0.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022 479
5 12 w 2 4.16 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.3 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 345
6 13 w 2 4.11 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +2.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ 333
7 14 w 2 4.05 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 319
Oszczep (600) K
1 1 w 1 32.59 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4 526
2 2 w 1 32.01 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 515
3 3 w 1 31.79 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/2356/18 2022 511
4 4 w 1 31.13 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3 498
5 5 w 1 31.11 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK! 498
6 6 w 1 28.13 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 441
7 7 w 1 27.93 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 437
8 8 w 1 27.63 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK! 432
9 9 w 1 25.64 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 394
10 10 w 1 24.36 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022 370
11 11 w 1 23.69 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ 358
12 12 w 1 22.38 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK! 333
13 13 w 1 20.32 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4 295
14 14 w 1 20.03 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK! 289
7-bój K
1 f 1 5547 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS M KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 f 1 4824 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP I SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
3 f 1 4657 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ I RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
4 f 1 4575 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD I LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
5 f 1 4408 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
6 f 1 4391 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
7 f 1 4246 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP II KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
8 f 1 4166 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
9 f 1 4031 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U20 WP III KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
10 f 1 3737 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 3638 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
12 f 1 3086 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2022 LDK!
13 f 1 2797 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
14 f 1 2519 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
1500 m M
1 1 w 1 4:35.16 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 711
2 2 w 1 4:51.42 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4 610
3 3 w 1 4:52.26 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022 605
4 4 w 1 4:52.36 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 605
5 5 w 1 4:54.23 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 593
6 6 w 1 4:55.15 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 588
7 7 w 1 5:02.55 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 545
8 8 w 1 5:11.69 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 494
9 9 w 1 5:13.02 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 487
10 10 w 1 5:15.43 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 474
11 11 w 1 5:21.69 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 441
12 12 w 1 5:27.87 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022 410
13 13 w 1 5:27.95 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 410
14 14 w 1 5:42.43 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022 340
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 14.81 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.9 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 873
2 2 w 1 14.95 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.9 II ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 856
3 3 w 1 14.99 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -0.9 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 851
4 4 w 1 15.40 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -0.9 II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 802
5 5 w 1 15.43 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.9 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 798
6 6 w 1 15.62 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 776
7 7 w 1 16.17 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -0.9 III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4 714
8 9 w 1 16.49 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -0.9 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 679
1 8 w 2 16.27 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.1 III RZEPKA Marek Z/0802/20 2022 703
2 10 w 2 16.77 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -0.1 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 648
3 11 w 2 16.80 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.1 IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022 645
4 12 w 2 17.44 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -0.1 IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022 579
5 13 w 2 17.89 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -0.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 535
6 14 w 2 19.94 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.1 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 354
  w 2 DNS SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -0.1 -- WALCZAK Jerzy # Z/3657/19 2022 LDK! 0
Tyczka M
1 1 w 1 4.05 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 631
2 2 w 1 4.05 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 631 124
3 3 w 1 3.75 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 549
4 4 w 1 3.55 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4 496
4 4 w 1 3.55 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 496
6 6 w 1 3.55 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 496
7 7 w 1 3.55 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 496
8 8 w 1 3.55 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 496
9 9 w 1 3.45 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 469 101
10 10 w 1 3.45 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/0802/20 2022 469 101
11 11 w 1 3.25 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 418
12 12 w 1 3.05 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022 369
13 13 w 1 2.55 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022 253
  w 1 NM HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 0
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 36.48 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 593
2 2 w 1 36.41 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 592
3 3 w 1 36.09 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4 586
4 4 w 1 34.78 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 559
5 5 w 1 34.71 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 558
6 6 w 1 32.81 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 520
7 7 w 1 32.18 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022 507
8 8 w 1 29.23 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022 449
9 9 w 1 28.92 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 443
10 10 w 1 26.85 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 403
11 11 w 1 26.64 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 399
12 12 w 1 24.24 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 352
13 13 w 1 24.11 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 350
14 14 w 1 23.81 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022 344
Oszczep (800) M
1 1 w 1 48.31 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 564
2 2 w 1 45.40 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4 521
3 3 w 1 44.34 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022 505
4 4 w 1 44.32 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 505
5 5 w 1 41.31 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! 461
6 6 w 1 41.12 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 458
7 7 w 1 40.94 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 456
8 8 w 1 39.60 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK! 436
9 9 w 1 38.32 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 418
10 10 w 1 35.51 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 377
11 11 w 1 35.46 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022 377
12 12 w 1 33.50 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 349
13 13 w 1 29.76 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022 296
14 14 w 1 29.40 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022 291
10-bój JUN M
1 f 1 6755 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022
2 f 1 6606 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ I RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 f 1 6444 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 6390 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
5 f 1 6216 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
6 f 1 6181 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK!
7 f 1 6049 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
8 f 1 5800 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
9 f 1 5575 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 5274 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
11 f 1 5111 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD III KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
12 f 1 4733 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
13 f 1 4506 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
14 f 1 3898 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
  f 1 DNF SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/3657/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.7504301071167 sekund