Gliwice 19.06.2022
4. Grand Prix Gliwic [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 11.90 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.2 I DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 162
2 4 e 1 12.29 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.2 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 5 e 1 12.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +1.2 II BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
4 8 e 1 12.64 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL +1.2 II HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
5 9 e 1 12.65 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +1.2 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 127
6 11 e 1 12.95 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +1.2 III DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 114
1 1 e 2 11.63 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +3.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
2 3 e 2 12.08 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.1 I BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
3 6 e 2 12.60 ŚLUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +3.1 II DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 130
4 7 e 2 12.63 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +3.1 II DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 128
5 10 e 2 12.85 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +3.1 III DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 118
1 1 f 1 11.31 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +2.3 MM KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 11.32 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +2.3 MM LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
3 3 f 1 11.68 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +2.3 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
4 4 f 1 11.69 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +2.3 M DMP U20 WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK! 173
5 5 f 1 11.69 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.3 M DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 173
6 6 f 1 11.70 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +2.3 M JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
7 7 f 1 11.71 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +2.3 M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
8 8 f 1 12.04 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +2.3 I DMP U20 B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK! 155
1 9 f 2 12.07 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.4 I CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 10 f 2 12.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +1.4 II BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
3 11 f 2 12.62 ŚLUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.4 II DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 129
4 12 f 2 12.63 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +1.4 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 128
5 13 f 2 12.66 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL +1.4 II HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
6 14 f 2 12.69 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +1.4 II DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK! 126
7 15 f 2 12.87 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.4 III DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 118
200 m K
1 1 s 1 22.87 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +3.5 MM KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 23.65 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +3.5 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
3 3 s 1 23.67 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +3.5 M MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2022
4 5 s 1 24.05 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +3.5 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 166
5 6 s 1 24.27 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +3.5 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
1 4 s 2 23.75 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.5 M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 7 s 2 24.66 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD +1.5 I GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2022 LDK!
3 8 s 2 24.82 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +1.5 I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
4 9 s 2 24.97 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.5 II PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
5 10 s 2 26.93 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL +1.5 III PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
400 m K
1 2 s 1 53.25 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 3 s 1 53.31 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
3 5 s 1 53.62 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
4 7 s 1 54.07 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2022 LDK!
5 10 s 1 54.83 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I BAUMGART Iwona B.D. Z/0180/12 2022 M
1 1 s 2 52.89 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M
2 4 s 2 53.38 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
3 6 s 2 53.69 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2022
4 8 s 2 54.60 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
5 11 s 2 55.20 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
6 15 s 2 56.10 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
1 9 s 3 54.61 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 12 s 3 55.31 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0900/15 2022
3 13 s 3 55.96 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP I B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
4 14 s 3 56.06 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
5 21 s 3 59.30 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
  s 3 DNF ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
1 16 s 4 57.51 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
2 17 s 4 57.63 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
3 18 s 4 57.74 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
4 19 s 4 58.31 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
5 20 s 4 59.05 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
6 22 s 4 60.11 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:19.41 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Masters ZP I WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
2 2 s 1 4:19.83 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
3 3 s 1 4:23.68 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. B.D. B.D. B.D. Z/2389/15 2022 LDK!
4 4 s 1 4:25.00 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
5 5 s 1 4:29.28 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD I NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
6 6 s 1 4:32.04 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
7 7 s 1 4:33.77 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK! 137
8 8 s 1 4:34.04 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
9 9 s 1 4:39.35 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
10 10 s 1 4:40.18 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
11 11 s 1 4:45.28 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
12 12 s 1 4:56.82 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KUŚ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 57.53 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 58.93 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 168
3 3 s 1 60.57 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
4 6 s 1 65.07 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
  s 1 DNF KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1776/13 2022
1 4 s 2 61.95 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL I DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
2 5 s 2 62.34 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2022
3 7 s 2 66.91 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
4 8 s 2 68.33 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK! 108
  s 2 DNF SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 6.59 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +2.2 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
2 2 f 1 6.34 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +2.0 M GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2022 LDK!
3 3 f 1 6.17 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +2.9 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
4 4 f 1 6.13 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +4.3 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
5 5 f 1 5.92 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +2.4 I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M
6 6 f 1 5.74 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 Sen SL +3.0 II PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/3788/19 2022
Trójskok K
1 1 f 1 13.58 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD +1.7 M SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2022 1
2 2 f 1 13.51 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +2.1 M JAGACIAK Jarosław B.D. Z/1019/12 2022
3 3 f 1 13.17 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.2 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
4 4 f 1 13.14 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +0.8 I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta B.D. , Z/4769/15 , 2022 LDK!
5 5 f 1 12.95 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +3.4 I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2022 M
6 6 f 1 12.05 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +1.7 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
7 7 f 1 11.67 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.9 II CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 60.90 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022
2 2 f 1 59.45 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM MM WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
4 4 f 1 52.64 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
5 5 f 1 49.00 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
6 6 f 1 42.65 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona Z/2316/17 2022 2 LDK! 142
7 7 f 1 41.07 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0682/14 2022 2
8 8 f 1 34.61 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
100 m M
1 2 e 1 10.59 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +1.1 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
2 3 e 1 10.59 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +1.1 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
3 5 e 1 10.92 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +1.1 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 6 e 1 11.04 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +1.1 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
1 1 e 2 10.42 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +2.0 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
2 4 e 2 10.65 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +2.0 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
3 7 e 2 11.08 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +2.0 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
4 8 e 2 11.34 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +2.0 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
1 1 f 1 10.20 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +2.4 MM OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
2 2 f 1 10.34 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.4 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 10.34 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +2.4 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
4 4 f 1 10.42 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +2.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
5 6 f 1 10.55 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL +2.4 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
6 7 f 1 10.62 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +2.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2022 M
7 8 f 1 10.63 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +2.4 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
1 5 f 2 10.55 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +2.9 M KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 9 f 2 10.68 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.9 I B.D. Z/0984/20 2022
3 10 f 2 10.72 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.9 I CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
4 11 f 2 10.89 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +2.9 I MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
5 12 f 2 10.96 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +2.9 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
6 13 f 2 10.99 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +2.9 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
7 14 f 2 11.28 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +2.9 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
200 m M
1 1 s 1 20.49 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +3.7 MM WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
2 3 s 1 20.89 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +3.7 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
3 4 s 1 20.98 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +3.7 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 182
4 6 s 1 21.59 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +3.7 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 157
1 2 s 2 20.72 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP +3.6 MM GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 5 s 2 21.40 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +3.6 M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
3 7 s 2 21.59 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +3.6 I B.D. Z/0984/20 2022
4 8 s 2 21.93 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +3.6 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
400 m M
1 1 s 1 45.72 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
3 3 s 1 46.09 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2022
4 4 s 1 46.33 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
5 6 s 1 46.76 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz Z/0234/19 2022
1 5 s 2 46.73 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL M MORKA Piotr Z/0303/16 2022 1 LDK!
2 7 s 2 47.00 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL M KRUPA Iwona Z/5054/18 2022
3 8 s 2 47.22 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz Z/0233/19 2022
4 9 s 2 47.56 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
5 12 s 2 47.92 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
1 16 s 3 48.29 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
2 17 s 3 48.34 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 18 s 3 49.03 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
4 19 s 3 50.52 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
5 20 s 3 50.66 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 124
1 10 s 4 47.76 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2022
3 13 s 4 47.98 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA I WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
4 14 s 4 47.99 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
800 m M
1 1 s 1 1:48.39 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL M SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
3 3 s 1 1:50.68 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
4 4 s 1 1:50.83 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2022
5 6 s 1 1:51.09 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
6 7 s 1 1:51.27 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
7 8 s 1 1:52.25 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2
  s 1 DNF ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
  s 1 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1
1 5 s 2 1:50.97 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS I URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 9 s 2 1:52.75 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
3 10 s 2 1:53.93 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 135
4 11 s 2 1:54.33 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
5 12 s 2 1:54.57 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL II DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2022 3 132
6 14 s 2 1:56.73 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM II SADKOWSKI Kazimierz Z/2250/19 2022 LDK!
  s 2 DNF SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0081/13 2022 3
  s 2 DNF MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
1 13 s 3 1:55.23 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
2 15 s 3 1:58.21 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK! 115
3 17 s 3 2:00.99 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL III DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022 102
4 16 s 3 2:01.94 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
5 18 s 3 2:03.02 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK! 91
6 19 s 3 2:03.98 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1090/22 2022
400 m pł M
1 1 s 1 49.90 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 50.79 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
3 3 s 1 50.86 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
1 5 s 2 52.30 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
2 6 s 2 52.60 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
3 7 s 2 53.49 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK! 150
4 8 s 2 55.35 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 133
5 9 s 2 55.63 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2022 2 LDK! 130
W dal M
  f 1 7.10 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.3 II OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
1 1 f 1 7.53 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +3.0 I B.D. Z/4261/11 2022
4 4 f 1 7.34 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +3.9 I OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 62.37 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
3 3 f 1 56.23 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/5235/15 2022
4 4 f 1 52.51 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL I B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.454534053802 sekund