Olsztyn 18.06.2022
WMZLA Mistrzostwa Województwa U18, U20 i Open [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.06 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +1.0 III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.12 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +1.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.65 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +1.0 IV B.D. Z/1379/21 2022
4 4 s 1 13.71 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.0 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
5 6 s 1 13.74 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +1.0 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
6 7 s 1 13.81 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.0 V OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
1 5 s 2 13.72 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.3 IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
2 8 s 2 13.98 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.3 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
3 9 s 2 13.99 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.3 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
4 11 s 2 14.16 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.3 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
5 14 s 2 14.29 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.3 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
6 16 s 2 14.36 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.3 V PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
7 17 s 2 14.53 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
1 10 s 3 14.06 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 13 s 3 14.28 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN +1.4 V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
3 15 s 3 14.30 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +1.4 V OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
4 18 s 3 14.57 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN +1.4 -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
5 20 s 3 14.93 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.4 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
1 19 s 4 14.63 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +1.5 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
2 21 s 4 14.94 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.5 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
3 24 s 4 15.22 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +1.5 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2022
4 25 s 4 15.54 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.5 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
5 26 s 4 15.63 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
6 27 s 4 15.68 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.5 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
7 31 s 4 16.53 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +1.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
1 12 s 5 14.26 PAWŁOWSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +1.7 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13342/21 2022
2 22 s 5 15.03 KUBIAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1936/22 2022
3 23 s 5 15.18 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +1.7 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
4 28 s 5 16.03 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +1.7 -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
5 29 s 5 16.06 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.7 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
6 30 s 5 16.07 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
7 32 s 5 18.73 KOŻUSZKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN +1.7 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5242/22 2022 LDK!
1 1 e 1 12.15 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.0 I DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 150
2 2 e 1 12.40 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.0 II B.D. Z/4917/22 2022
3 4 e 1 12.69 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +1.0 II DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 126
4 5 e 1 12.87 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.0 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
5 6 e 1 12.88 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +1.0 III PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
6 7 e 1 13.20 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN +1.0 III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
1 3 e 2 12.62 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +2.9 II RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
2 8 e 2 13.26 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +2.9 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
3 9 e 2 13.58 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN +2.9 IV TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
4 10 e 2 14.32 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN +2.9 -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 12.17 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.5 II DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK! 149
2 2 f 1 12.35 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +1.5 II B.D. Z/4917/22 2022
3 3 f 1 12.63 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +1.5 II DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 128
4 4 f 1 12.68 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.5 II RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
5 5 f 1 12.94 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.5 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
6 6 f 1 13.14 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN +1.5 III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.15 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +1.5 III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.21 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +2.6 II B.D. Z/4917/22 2022
2 2 s 1 25.82 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN +2.6 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
3 3 s 1 26.08 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +2.6 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26.49 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +2.6 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
5 5 s 1 26.54 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +2.6 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
6 20 s 1 29.95 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +2.6 V OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
1 6 s 2 26.69 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +0.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
2 7 s 2 27.02 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.6 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
3 10 s 2 27.47 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM +0.6 IV B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2022 3 LDK!
4 11 s 2 27.51 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD +0.6 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
5 15 s 2 28.60 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN +0.6 -- TYKARSKI Marek Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
6 25 s 2 35.03 SZEMPEK Iga MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.6 -- B.D.
1 8 s 3 27.29 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +2.3 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
2 9 s 3 27.41 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN +2.3 IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
3 12 s 3 27.95 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN +2.3 IV JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
4 13 s 3 28.39 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +2.3 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
5 14 s 3 28.44 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U18 WN +2.3 IV SZCZEPAŃSKI Stanisław LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2022 LDK!
6 16 s 3 28.67 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN +2.3 -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
1 17 s 4 28.76 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +1.4 V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
2 18 s 4 28.79 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
3 19 s 4 29.79 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +1.4 V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
4 21 s 4 30.23 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +1.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
5 22 s 4 31.68 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +1.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/1791/21 , 2022 LDK!
6 23 s 4 31.80 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
7 24 s 4 33.03 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.4 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
8 26 s 4 35.06 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN +1.4 -- B.D. Z/1380/21 2022
300 m K
1 2 s 1 44.29 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 3 s 1 44.29 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
3 4 s 1 44.50 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
4 6 s 1 45.03 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
5 7 s 1 45.42 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN IV JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
6 8 s 1 45.66 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
7 9 s 1 45.79 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2022 LDK!
1 1 s 2 44.05 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN III NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
2 5 s 2 44.55 DUDKO Nataliia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN III B.D. Z/3277/22 2022
3 10 s 2 46.21 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 46.41 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
5 12 s 2 46.53 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
6 15 s 2 49.21 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
1 13 s 3 46.86 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
2 14 s 3 47.98 PAWŁOWSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13342/21 2022
3 18 s 3 50.63 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
4 19 s 3 50.77 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
5 27 s 3 54.76 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
1 22 s 4 52.85 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2022 LDK!
2 23 s 4 53.07 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
3 24 s 4 53.31 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -- B.D. Z/5484/22 2022
4 25 s 4 53.56 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
5 30 s 4 66.55 BAR Sara KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/9858/21 2022 LDK!
1 16 s 5 49.80 KUBIAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1936/22 2022
2 17 s 5 50.02 SOBOCZYŃSKA Eliza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5731/22 2022
3 20 s 5 51.35 SOBOCZYŃSKA Luiza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5732/22 2022
4 21 s 5 52.27 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
5 26 s 5 54.03 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2022
6 28 s 5 57.43 ZAMORYN Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN --
7 29 s 5 64.04 TRZECIAK Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz
8 31 s 5 68.54 ŻOŁNIERCZYK Karolina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5736/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.05 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! 148
2 2 s 1 56.80 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN II B.D. Z/4917/22 2022
3 3 s 1 58.55 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
4 4 s 1 59.38 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 59.71 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 116
6 6 s 1 59.73 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN III DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022 116
7 7 s 1 61.56 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN III ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
1 8 s 2 62.64 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
2 9 s 2 63.91 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
3 10 s 2 64.28 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 65.72 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U18 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław LICZNERSKI Jacek Z/2718/19 2022 LDK!
5 12 s 2 69.09 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:44.89 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:51.96 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:52.11 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
4 4 s 1 1:57.40 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
5 5 s 1 1:58.69 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
6 6 s 1 1:59.08 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/1791/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:02.08 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
8 11 s 1 2:06.64 KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk 2008 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0402/21 , 2022 LDK!
1 8 s 2 2:02.33 ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
2 9 s 2 2:04.13 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
3 10 s 2 2:06.64 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
4 12 s 2 2:09.08 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
5 13 s 2 2:15.10 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
6 14 s 2 2:15.14 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
7 15 s 2 2:15.86 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:20.83 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN III NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
2 2 s 1 2:24.60 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN III NAGY Czesław Z/4513/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 2:36.55 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
4 4 s 1 2:41.98 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:52.09 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:33.54 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:37.48 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:57.55 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:31.41 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 5:39.77 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:42.10 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/5676/18 2022 BEZ
4 4 s 1 5:55.77 NELKE Marta KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2486/20 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.97 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 66.03 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 121
3 3 s 1 68.17 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN III JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
4 4 s 1 68.71 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 69.70 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
  s 1 DNF SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.27 SASIN Weronika
JELENIEWICZ Nikola
BIAŁCZAK Maja
WOJEŃSKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2007
2007
2008
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/0240/20
Z/5729/18
Z/3798/19
Z/1524/20
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.81 BIEŃKOWSKA Aleksandra
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
MALESZKA Patrycja
GUKS Asy Dywity 2006
2008
2007
2008
U18 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/3180/19
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/2716/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 3 s 1 55.06 DANELCZYK Weronika
RADŁOWSKA Magdalena
KĘDZIOR Aniela
SUCHODOLSKA Natalia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2010
2009
2010
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
Z/0339/21
Z/0334/21
, Z/1793/21
Z/0345/21
2022
2022
, 2022
2022




4 4 s 1 55.14 BIGAJ Nikola
ŁASZENKOW Amelia
KOSTYRA Julia
ZYGIEL Oliwia
KS Jelonki Dobre Miasto 2008
2006
2009
2007
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
Z/0654/21
Z/0377/18
Z/0651/21
Z/3156/19
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
5 5 s 1 56.26 OSTROWSKA Dominika
MINTA Zuzanna
WARZYŃSKA Zuzanna
SZEMPEK Iga
MLKS Ostróda 2006
2006
2005
2005
U18 WMZ -- NOWICKI Ryszard
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3356/18
Z/13729/21
Z/2339/19
2022
2022
2022
5



Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
1 1 f 2 1.40 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
2 2 f 2 1.35 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 1.35 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
4 4 f 2 1.30 ŻYLIS Adela KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3070/20 2022
W dal K
1 1 f 1 5.51 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.5 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 2 f 1 5.28 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.3 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
1 1 f 2 4.39 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 2 4.19 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN +1.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
3 3 f 2 4.14 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN +0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
4 4 f 2 4.13 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
5 5 f 2 4.00 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.8 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.00 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 2 3.99 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
8 8 f 2 3.59 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN +0.9 -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2022 LDK!
9 9 f 2 2.51 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.95 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.4 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 2 f 1 11.06 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.2 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.74 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
4 4 f 1 9.81 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +1.2 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.47 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN +1.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 13.80 JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon BUKOWIECKI Maciej Z/2669/21, Z/6691/22 2022, 2022 LDK!
2 2 f 1 8.24 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.38 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.93 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.34 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.03 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.49 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
6 6 f 1 8.46 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
7 7 f 1 7.64 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.54 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 19.87 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
2 2 f 1 19.02 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 59.81 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM MM WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 2 f 1 42.92 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
3 3 f 1 41.90 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U23 LD II WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2022 2 LDK!
4 4 f 1 41.83 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
5 5 f 1 41.24 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 Sen WN II PIĄTEK Mirosław Z/1007/14 2022 1
1 1 f 2 36.62 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
2 2 f 2 34.06 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 3 f 2 30.44 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2022 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 43.76 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2022 LDK!
2 2 f 1 37.42 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
3 3 f 1 36.94 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 32.60 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 37.45 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 17.22 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 33.59 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U20 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/3543/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 33.20 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica 2004 U20 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/0236/19 2022 4
100 m M
1 1 s 1 13.07 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +2.2 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
2 3 s 1 13.44 ŻULEWSKI Oskar LUKS Orneta 2008 U16 WN +2.2 -- MAKOWSKI Leszek Z/2047/21 2022 LDK!
3 8 s 1 14.28 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +2.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
4 9 s 1 14.60 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +2.2 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
1 2 s 2 13.10 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN +2.0 -- B.D. Z/5730/22 2022
2 4 s 2 13.45 SZWEDKO Szymon LUKS Orneta 2008 U16 WN +2.0 -- MAKOWSKI Leszek Z/2046/21 2022 LDK!
3 5 s 2 13.63 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN +2.0 -- B.D. Z/1381/21 2022
4 6 s 2 13.76 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +2.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
5 7 s 2 13.77 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +2.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
6 10 s 2 14.61 CRZEŚCIJAŃSKI Miłosz LUKS Orneta 2008 U16 WN +2.0 -- MAKOWSKI Leszek Z/3740/22 2022 LDK!
7 11 s 2 14.62 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +2.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
8 12 s 2 15.69 JARZĘBOWSKI Krzysztof NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN +2.0 --
1 1 e 1 11.21 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U23 WN +0.7 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
2 2 e 1 11.32 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +0.7 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 e 1 11.60 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.7 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
4 4 e 1 11.66 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +0.7 III WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
1 5 e 2 11.77 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.0 IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
2 6 e 2 11.83 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
3 7 e 2 12.22 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
4 8 e 2 12.31 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 11.15 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U23 WN +1.9 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2
2 2 f 1 11.24 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +1.9 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
3 3 f 1 11.56 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +1.9 III WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
4 4 f 1 11.72 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.9 III RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
5 5 f 1 12.10 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.9 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 12.18 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +1.9 IV BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.62 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN +1.8 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 2 s 1 22.64 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN +1.8 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
3 3 s 1 22.82 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN +1.8 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
4 4 s 1 23.09 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +1.8 III B.D. Z/0132/19 2022
1 5 s 2 23.24 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +1.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
2 6 s 2 23.39 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.7 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
3 7 s 2 23.54 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +1.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022
4 9 s 2 23.80 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +1.7 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
5 10 s 2 24.04 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
6 11 s 2 24.28 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN +1.7 IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
1 8 s 3 23.77 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.9 IV PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
2 12 s 3 24.73 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +0.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
3 13 s 3 25.20 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.9 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
4 14 s 3 25.43 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN +0.9 -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2022 LDK!
5 15 s 3 25.52 LINDORF Adrian LUKS Orneta 2006 U18 WN +0.9 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/3071/20 , 2022 LDK!
6 16 s 3 28.84 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.9 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.43 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
2 2 s 1 43.22 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
3 3 s 1 49.55 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
4 4 s 1 51.77 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
5 5 s 1 53.51 BEM Oliwier KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/22 , 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.23 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
2 2 s 1 51.58 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2022 114
3 3 s 1 52.66 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK! 104
1 4 s 2 53.94 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
2 5 s 2 54.23 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
3 7 s 2 55.04 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D. Z/2052/15 2022
4 6 s 2 55.04 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
5 8 s 2 63.18 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.26 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:36.86 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:38.39 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:39.76 MILEWSKI Gaweł KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V B.D. Z/6330/22 2022
5 5 s 1 1:39.78 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN V SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2022
6 6 s 1 1:42.63 OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1767/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:49.00 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
8 8 s 1 1:55.87 BEŃ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5734/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:56.76 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
10 10 s 1 1:57.69 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
11 11 s 1 1:58.13 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
12 12 s 1 2:00.48 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
800 m M
1 1 s 1 2:01.07 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:09.43 SPLITT Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2006 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/3639/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:52.09 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:53.19 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 3:02.67 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:07.42 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
2 2 s 1 4:14.13 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN IV DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK! 97
3 3 s 1 4:29.03 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
4 4 s 1 5:00.42 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.46 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 62.53 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.39 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK! 141
2 2 s 1 56.67 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK! 121
4x100 m M
1 1 s 1 48.45 ŻULEWSKI Oskar
LINDORF Adrian
SZWEDKO Szymon
RUMIŃSKI Dawid
LUKS Orneta 2008
2006
2008
2003
U20 WMZ -- MAKOWSKI Leszek
NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek
MAKOWSKI Leszek B.D.
Z/2047/21
, Z/3071/20
Z/2046/21
Z/3346/18
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 48.71 MORGAŚ Tomasz
TUREK Bartosz
WILAN Maciej
KOSIOREK Stanisław
UKS Atos Woźnice 1990
2002
2010
2006
Sen WMZ -- BRODOWSKI Wojciech
BRODOWSKI Wojciech
MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech
BRODOWSKI Wojciech
Z/4792/15
Z/0026/16
, Z/4361/21
Z/0318/19
2022
2022
, 2022
2022
2
2

BEZ
3 3 s 1 49.66 ŁUTOWICZ Marcel
GRODZICKI Marcel
PYTLARCZYK Jan
KOSTYRA Dawid
KS Jelonki Dobre Miasto 2006
2006
2010
2007
U18 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/3152/19
Z/3221/22
Z/0647/21
Z/3154/19
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.83 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN III WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
2 2 f 1 1.40 JARZĘBOWSKI Krzysztof NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN --
W dal M
1 1 f 1 4.89 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0318/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 4.80 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.3 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.44 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
1 1 f 2 5.50 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +1.3 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 2 5.45 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 4.68 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +1.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 16.47 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 12.01 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
3 3 f 1 11.86 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
4 4 f 1 11.80 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
1 1 f 2 12.45 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 2 10.37 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 2 9.32 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.81 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 18.57 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.50 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.66 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
2 2 f 1 16.20 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
3 3 f 1 15.88 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
4 4 f 1 13.09 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 50.07 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN II AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 35.44 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 28.47 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
4 4 f 1 22.44 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 48.30 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 36.90 KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0115/20 2022 LDK!
3 3 f 1 35.65 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2022
4 4 f 1 33.82 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 56.89 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 35.59 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.63 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
2 2 f 1 52.81 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022
3 3 f 1 48.12 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
4 4 f 1 46.88 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
5 5 f 1 42.44 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 49.01 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV WALCZAK Leszek # Z/2720/20 2022
2 2 f 1 41.28 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 62.93 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2022
2 2 f 1 43.22 ADAMCZYK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław Z/2332/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.606994867325 sekund