Aleksandrów Łódzki 19.06.2022 Mityng lekkoatletyczny (skoki i rzuty) w Aleksandrowie Łódzkim [DMP] [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | KAŹMIERCZAK Weronika | RKS Łódź | 2002 | U23 | LD | I | DMP | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/1644/16 | 2024 | KNF KN B | 138 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.72 | ANDRZEJCZAK Martyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | I | DMP | DMP U20 | LIPIŃSKI Leszek # | Z/13487/21 | 2024 | 113 | 145 | |||||||
3 | f | 1 | 1.42 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U18 | LD | -- | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
4 | f | 1 | 1.37 | PAKULSKA Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | -- | ||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.12 | JABŁOŃSKA Hanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +0.5 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7872/21 | 2024 | |||||||||||
f | 1 | 4.86 | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +1.4 | IV | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0784/19 | 2024 | |||||||||||
f | 1 | 4.86 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U18 | LD | +1.8 | IV | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
f | 1 | 4.97 | KIJAŃSKA Nikola | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +1.8 | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/2630/21 | 2024 | |||||||||||
f | 1 | 5.32 | MAJCHRZAK Antonina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +1.5 | III | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0183/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||||
1 | f | 1 | 5.57 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +1.2 | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 5.52 | MAJCHRZAK Antonina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +2.9 | II | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0183/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||||
3 | f | 1 | 5.40 | JACAK Julia | RKS Łódź | 2004 | U20 | LD | +2.0 | II | KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. | , Z/0673/18 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||||||
4 | f | 1 | 5.16 | DZIADAK Nikolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | +2.2 | III | ŁUKASIAK Michał B.D. | Z/5112/18 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||||
5 | f | 1 | 4.99 | KIJAŃSKA Nikola | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +3.9 | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/2630/21 | 2024 | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.98 | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +2.6 | IV | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0784/19 | 2024 | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.92 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U18 | LD | +3.5 | IV | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||||
8 | f | 1 | 4.75 | IDCZAK Wiktoria | MKLA Łęczyca | 2008 | U16 | LD | +3.2 | V | KUBIAK Robert | Z/8313/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 4.27 | GALANT Nina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +1.9 | -- | |||||||||||||
10 | f | 1 | 4.26 | ŁAGODZIŃSKA Joanna | UKS Lisy Zgierz | 2007 | U16 | LD | +1.5 | -- | LISIECKI Paweł B.D. | Z/1906/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
11 | f | 1 | 4.25 | JABŁOŃSKA Hanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +3.3 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7872/21 | 2024 | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.22 | SZYMCZAK Zofia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | +3.3 | -- | SYGDZIAK Zofia | LDK! | |||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.24 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +3.4 | I | DMP | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | 117 | ||||||
2 | f | 1 | 12.00 | DZIADAK Nikolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U20 | MZ | +1.7 | I | DMP | ŁUKASIAK Michał B.D. | Z/5112/18 | 2024 | LDK! | KN B | 109 | ||||||
3 | f | 1 | 10.63 | MIROWSKA Weronika | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | +1.8 | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/2767/17 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | 0.0 | -- | DMP | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0784/19 | 2024 | ||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||
f | 1 | 8.76 | JABŁOŃSKA Hanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +1.8 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7872/21 | 2024 | |||||||||||
f | 1 | 8.85 | PYSKŁO Julia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | U16 | MZ | +1.9 | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/13424/21 | 2024 | LDK! | ||||||||||
f | 1 | 9.16 | GALANT Nina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +1.7 | -- | ||||||||||||||
f | 1 | 10.59 | IDCZAK Wiktoria | MKLA Łęczyca | 2008 | U16 | LD | +1.4 | III | KUBIAK Robert | Z/8313/21 | 2024 | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 10.93 | IDCZAK Wiktoria | MKLA Łęczyca | 2008 | U16 | LD | +4.8 | II | KUBIAK Robert | Z/8313/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 10.60 | KIJAŃSKA Nikola | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +2.0 | III | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/2630/21 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.48 | GALANT Nina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +2.9 | -- | |||||||||||||
4 | f | 1 | 9.46 | IZDEBSKA Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +1.7 | -- | LIPIŃSKI Leszek # | Z/0631/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 8.96 | JABŁOŃSKA Hanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +3.3 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7872/21 | 2024 | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.90 | PYSKŁO Julia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | U16 | MZ | +3.3 | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/13424/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.20 | KĘPSKA Oliwia | MKLA Łęczyca | 2006 | U18 | LD | III | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0088/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 11.58 | KACZMAREK Kinga | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | III | JOACHIMIAK Robert | Z/0088/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||||
3 | f | 1 | 9.22 | TYC Kornelia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||||||
4 | f | 1 | 8.87 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U18 | LD | -- | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
1 | f | 2 | 9.64 | CZARNECKA Maria | MKLA Łęczyca | 2008 | U16 | LD | V | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0290/22 | 2024 | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2 | 8.09 | KOWALSKA Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U14 | LD | -- | JOACHIMIAK Robert | Z/0254/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||||
3 | f | 2 | 7.95 | GRUSZCZYŃSKA Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | -- | ||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.03 | KOWALSKA Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U14 | LD | III | JOACHIMIAK Robert | Z/0254/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||||
2 | f | 1 | 28.42 | KRÓLIKOWSKA Lidia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||
3 | f | 1 | 27.73 | KANIA Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | V | JOACHIMIAK Robert | Z/2627/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||||
4 | f | 1 | 25.06 | CZARNECKA Maria | MKLA Łęczyca | 2008 | U16 | LD | V | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0290/22 | 2024 | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 24.24 | GRUSZCZYŃSKA Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | V | ||||||||||||||
6 | f | 1 | 23.27 | KOWALCZYK Weronika | RKS Łódź | 2007 | U16 | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1557/21 | 2024 | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 20.68 | ZUCHNIEWICZ Michalina | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.67 | CHYCIŃSKA Julia | UKS 55 Łódź | 2002 | U23 | LD | I | WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej | Z/2391/16 | 2023 | 2 | LDK! | SKN KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 37.94 | KACZMAREK Kinga | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | II | DMP | DMP U20 | JOACHIMIAK Robert | Z/0088/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 88 | 129 | |||||
3 | f | 1 | 35.78 | JĘDRZEJCZAK Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U20 | LD | III | DMP | JOACHIMIAK Robert B.D. | Z/2777/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 79 | |||||||
4 | f | 1 | 33.09 | ANDRYSZCZYK Inga | UKS Filipides Teresin | 2004 | U20 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | , Z/0372/17 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||||||
5 | f | 1 | 31.67 | KĘPSKA Oliwia | MKLA Łęczyca | 2006 | U18 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław | Z/0088/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
6 | f | 1 | 29.69 | TYM Wiktoria | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | IV | KRASKOWSKI Tomasz | Z/3601/18 | 2024 | BEZ | ||||||||||
7 | f | 1 | 25.88 | TYC Kornelia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | -- | LDK! | |||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.95 | SOBCZAK Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||
2 | f | 1 | 23.95 | LUBNAUER Julia | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2005 | U18 | LD | -- | B.D. | Z/0258/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.39 | CHYCIŃSKA Julia | UKS 55 Łódź | 2002 | U23 | LD | III | WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej | Z/2391/16 | 2023 | 2 | LDK! | SKN KN B | ||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.01 | SZCZĘSNY Mikołaj | MKLA Łęczyca | 2004 | U20 | LD | II | ANDRYSIAK Mirosław | Z/5051/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF OSU | ||||||||
2 | f | 1 | 1.91 | ANTOSIAK Sebastian | RKS Łódź # | 2006 | U18 | LD | III | DMP | DMP U20 | B.D. KRAKOWIAK Lech | , Z/5041/19 | , 2024 | LDK! | KNF OSU | 78 | 118 | |||||
3 | f | 1 | 1.81 | BOCZKOWSKI-LESIAK Michał | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2007 | U16 | LD | IV | DMP | DMP U20 | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/4161/19 | 2024 | LDK! | OSU | 57 | 101 | |||||
4 | f | 1 | 1.76 | PAWŁOWSKI Szymon | MKLA Łęczyca | 2006 | U18 | LD | IV | ANDRYSIAK Mirosław | Z/4160/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||||
5 | f | 1 | 1.71 | ZDRAJKOWSKI Dominik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | V | DMP | DMP U20 | ZDRAJKOWSKI Paweł # | Z/0186/20 | 2024 | LDK! | 39 | 83 | ||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.87 | KOROCH Krystian | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | +1.8 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0593/22 | 2024 | |||||||||||
1 | f | 1 | 6.99 | CETLICER Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U23 | LD | +3.1 | II | B.D. | KN B | |||||||||||
2 | f | 1 | 6.41 | KORZENIOWSKI Łukasz | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U20 | MZ | +1.0 | III | WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr # | , Z/1018/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 5.45 | KOROCH Krystian | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | +3.2 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0593/22 | 2024 | ||||||||||
f | 1 | NM | KRAWCZYK Mateusz | AZS Łódź | 2004 | U20 | LD | 0.0 | -- | SADACH Aneta | Z/2888/20 | 2023 | KN B | ||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||
f | 1 | 10.50 | KWIATKOWSKI Filip | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U18 | MZ | +0.8 | -- | KOZERA Piotr | Z/0695/20 | 2024 | LDK! | ||||||||||
f | 1 | 13.53 | BANASIAK Patryk | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | +1.1 | III | DMP | DMP U20 | BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # | , Z/1408/18 | , 2024 | LDK! | KN B | 64 | 110 | |||||
f | 1 | 13.76 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | +1.9 | III | LIPIŃSKI Leszek B.D. | Z/0587/17 | 2023 | KN B | ||||||||||
f | 1 | 14.69 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U20 | LD | +1.5 | II | DMP | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | 99 | |||||||
1 | f | 1 | 14.72 | BRACKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2003 | U20 | LD | +3.7 | II | DMP | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. | Z/3046/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | 100 | ||||||
2 | f | 1 | 14.08 | KRYSZTOFIAK Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U20 | LD | +1.7 | III | B.D. | 4 | LDK! | OSU KN B | |||||||||
3 | f | 1 | 14.03 | PRZYGODZKI Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2003 | U20 | LD | +2.1 | III | LIPIŃSKI Leszek B.D. | Z/0587/17 | 2023 | KN B | |||||||||
4 | f | 1 | 13.75 | BANASIAK Patryk | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | +2.5 | III | DMP | DMP U20 | BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # | , Z/1408/18 | , 2024 | LDK! | KN B | 70 | 115 | ||||
5 | f | 1 | 10.88 | KWIATKOWSKI Filip | MKS Bank BS Płońsk | 2006 | U18 | MZ | +3.5 | -- | KOZERA Piotr | Z/0695/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||||
f | 1 | 11.40 | PRZYGODZKI Igor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +1.9 | IV | # | LDK! | ||||||||||||
1 | f | 1 | 12.43 | BOCZKOWSKI-LESIAK Michał | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2007 | U16 | LD | +1.3 | II | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/4161/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||||
2 | f | 1 | 11.72 | PRZYGODZKI Igor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U16 | LD | +3.4 | IV | # | LDK! | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.31 | FRĄTCZAK Bartłomiej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +3.7 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/3161/22 | 2024 | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.95 | ZDRAJKOWSKI Dominik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | +2.2 | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł # | Z/0186/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
Kula (3) M | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.44 | BUJNOWICZ Longin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1940 | Masters | LD | -- | JOACHIMIAK Robert | Z/3492/22 | 2024 | BEZ | ||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.33 | OŚKIEWICZ Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | II | JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert | Z/0296/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 15.60 | GAJDA Mikołaj | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | II | BELTER Artur BELTER Artur | Z/1412/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
3 | f | 1 | 10.18 | SALSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | -- | ||||||||||||||
1 | f | 2 | 10.85 | PORADA Antoni | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | V | BELTER Artur | Z/13730/21 | 2024 | LDK! | ||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.86 | PORADA Antoni | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | IV | BELTER Artur | Z/13730/21 | 2024 | LDK! | ||||||||||
1 | f | 2 | 29.90 | BUJNOWICZ Longin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1940 | Masters | LD | -- | JOACHIMIAK Robert | Z/3492/22 | 2024 | BEZ | ||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.45 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | I | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 54.27 | OŚKIEWICZ Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | I | JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert | Z/0296/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||||||
3 | f | 1 | 50.08 | GAJDA Mikołaj | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | II | BELTER Artur BELTER Artur | Z/1412/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||||
4 | f | 1 | 42.24 | KRĘGIEL Franciszek | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | III | BELTER Artur | Z/1419/18 | 2024 | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 28.67 | SALSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U18 | LD | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.0356941223145 sekund |