Konopiska 15.06.2022
III Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej
60 m K
1 1 e 1 8.78 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -0.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
2 11 e 1 9.54 CHOLEWA Marta TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2195/22 2022
3 12 e 1 9.61 SOKOŁOWSKA Zuzanna niest. Katowice 2011 U12 SL -0.1 --
4 14 e 1 9.62 KOPEK Magdalena MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -0.1 -- KUZAK Piotr Z/12219/21 2022 LDK!
5 31 e 1 10.79 STEMPSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/14088/21 2022
6 33 e 1 11.17 SOKOŁOWSKA Emilia niest. Katowice 2012 U12 SL -0.1 --
7 35 e 1 11.22 KUCZAWSKA Emilia MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -0.1 -- KUZAK Piotr Z/4488/22 2022 LDK!
1 3 e 2 8.95 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.4 -- B.D. Z/3094/20 2022
2 4 e 2 9.27 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -0.4 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2022 LDK!
3 9 e 2 9.49 KŁACZEK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.4 --
4 13 e 2 9.62 YAKUNINA Varvara MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.4 --
5 16 e 2 9.99 ZIĘBA Paulina UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -0.4 -- KRUPA Zdzisław Z/1905/20 2022 LDK!
6 19 e 2 10.11 MAREK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2227/22 2022
7 21 e 2 10.23 WADAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL -0.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2228/22 2022
1 2 e 3 8.89 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 10 e 3 9.54 WOJDYŁO Milena TL ROW Rybnik 2012 U12 SL -1.6 -- OLSZAR Michał Z/8126/21 2022 LDK!
3 20 e 3 10.14 ZASADA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/14096/21 2022 LDK!
4 27 e 3 10.46 WALASZCZYK Zuzanna GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.6 -- MATUSZ Mirosława Z/12317/21 2022
5 36 e 3 11.29 BLACHUCIK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -1.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/2226/22 2022
6 40 e 3 11.86 KASPERCZYK Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.6 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14131/21 2022
1 7 e 4 9.43 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.9 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
2 15 e 4 9.68 GRYGLEWSKA Laura TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.9 -- PODCHUL Krzysztof Z/2198/22 2022
3 18 e 4 10.08 KUŁAKOWSKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -0.9 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0974/22 2022
4 24 e 4 10.34 NAGÓRSKA Lena MKS Żywiec 2011 U12 SL -0.9 -- FIJAK Krystyna Z/2172/22 2022 LDK!
5 29 e 4 10.55 KRAFCZYK Dżesika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/14070/21 2022
6 30 e 4 10.60 WOLAK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL -0.9 -- B.D. Z/4708/22 2022
7 34 e 4 11.19 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -0.9 -- KRUPA Zdzisław Z/2900/21 2022 LDK!
1 8 e 5 9.48 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL 0.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
2 17 e 5 10.04 LAZAR Milena UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL 0.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2323/22 2022
3 22 e 5 10.27 DYRSZLAG Zuzanna TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/0212/21 2022 LDK!
4 25 e 5 10.36 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/13690/21 2022 LDK!
5 26 e 5 10.37 JON Magdalena MKS-MOS Katowice 2012 U12 SL 0.0 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4648/22 2022
6 38 e 5 11.43 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/2328/22 2022 LDK!
7 39 e 5 11.80 SZYMANEK Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14132/21 2022
1 5 e 6 9.31 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.2 -- JACYSZYN Lechosław # Z/14140/21 2022 LDK!
2 6 e 6 9.35 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
3 23 e 6 10.27 BARYCKA Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL +0.2 -- SZYJKA Beata Z/7686/21 2022 LDK!
4 28 e 6 10.53 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL +0.2 -- BIELA Monika Z/12573/21 2022 LDK!
5 32 e 6 10.99 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2022
6 37 e 6 11.42 KNAPEK Lena UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL +0.2 -- PASZTA Anna Z/4115/22 2022 LDK!
7 41 e 6 12.39 ZIĘBA Ewelina UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA +0.2 -- KRUPA Zdzisław Z/2901/21 2022 LDK!
  e 6 DNF SZABLA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/14089/21 2022
1 f 1 8.64 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 f 1 8.74 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -1.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/10255/21 2022 LDK!
3 f 1 8.96 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/3094/20 2022
4 f 1 9.20 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.1 -- JACYSZYN Lechosław # Z/14140/21 2022 LDK!
5 f 1 9.37 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -1.1 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
6 f 1 9.43 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -1.1 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
7 f 1 9.44 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -1.1 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2022 LDK!
8 f 1 9.53 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
100 m K
1 6 e 1 13.92 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.4 V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
2 13 e 1 14.44 ŻUCHOWSKA Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -0.4 V PASZTA Wiesław Z/1252/22 2022 LDK!
3 25 e 1 15.07 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.4 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
4 27 e 1 15.29 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -0.4 -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
5 30 e 1 15.56 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
6 36 e 1 16.26 BYSZKO Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -0.4 -- GÓRECKA Małgorzata Z/13658/21 2022
1 3 e 2 13.73 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL +1.1 IV BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
2 16 e 2 14.64 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA +1.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2022 LDK!
3 24 e 2 15.07 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.1 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2022 LDK!
4 32 e 2 15.84 JĘDRYKA Alicja MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.1 -- ROLAK Dorota Z/14134/21 2022
5 33 e 2 15.85 GURCZYŃSKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.1 -- ROLAK Dorota Z/12976/21 2022
6 39 e 2 16.65 MO¦ Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4687/22 2022 LDK!
7 41 e 2 16.79 BRUDNOWSKA Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL +1.1 -- B.D. Z/5855/21 2022
8 42 e 2 17.57 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2022
1 5 e 3 13.92 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +2.2 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
2 14 e 3 14.49 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +2.2 V ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
3 26 e 3 15.13 ERYNKWAJT Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2010 U14 SL +2.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/5150/21 2022
4 29 e 3 15.45 POHL Magdalena MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +2.2 -- SZCZYRK Janusz Z/13461/21 2022 LDK!
1 4 e 4 13.74 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +2.4 IV GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
2 10 e 4 14.20 MA¦LAK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +2.4 V GÓRECKA Małgorzata Z/2165/22 2022 LDK!
3 12 e 4 14.33 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +2.4 V CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2022 LDK!
4 31 e 4 15.75 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +2.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2022 LDK!
5 38 e 4 16.51 KOŻUCH Liliana MKS-MOSM Bytom # 2010 U14 SL +2.4 -- SZCZYRK Janusz Z/13460/21 2022 LDK!
6 40 e 4 16.77 ROJEK Ewa TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +2.4 -- PODCHUL Krzysztof Z/2224/22 2022
1 8 e 5 14.11 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +0.5 V SZYJKA Beata Z/2817/21 2022 LDK!
2 19 e 5 14.86 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
3 22 e 5 14.93 FRYDRYSZEK Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL +0.5 -- SZYJKA Beata Z/2809/21 2022 LDK!
4 37 e 5 16.45 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.5 -- KRUPA Iwona # Z/2325/22 2022
5 43 e 5 19.24 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2022
1 2 e 6 13.65 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.5 IV B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
2 15 e 6 14.52 SZOMBARA Julia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/2285/20 2022 LDK!
3 17 e 6 14.65 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL -0.5 -- KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
4 20 e 6 14.92 ZAKŁOS Maja UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -0.5 -- KRUPA Iwona # Z/0248/21 2022 LDK!
5 21 e 6 14.93 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2022 LDK!
6 23 e 6 14.98 BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2022
7 28 e 6 15.31 MADER Iga MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4713/22 2022
8 34 e 6 16.07 DRUKAŁA Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKA Izabela Z/3599/21 2022 LDK!
1 1 e 7 13.48 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -0.6 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
2 7 e 7 14.10 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -0.6 V BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
3 9 e 7 14.17 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -0.6 V PASZTA Anna Z/1253/22 2022 LDK!
4 11 e 7 14.26 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.6 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
5 18 e 7 14.76 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
6 35 e 7 16.20 IMIOŁCZYK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/2294/22 2022
1 f 1 13.37 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.3 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
2 f 1 13.57 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL +0.3 IV BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
3 f 1 13.59 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.3 IV B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
4 f 1 13.83 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.3 V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
5 f 1 13.89 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.3 V GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
6 f 1 13.90 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +0.3 V BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
7 f 1 13.96 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.3 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
8 f 1 14.10 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +0.3 V SZYJKA Beata Z/2817/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.39 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
2 2 s 1 45.49 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 45.77 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
4 4 s 1 46.10 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL IV OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
5 5 s 1 46.71 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2022 LDK!
6 6 s 1 46.77 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
7 7 s 1 47.15 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL V KĘDZIOR Paweł # Z/2819/21 2022 LDK!
8 9 s 1 47.89 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2022
1 8 s 2 47.68 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
2 10 s 2 48.33 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL V B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
3 11 s 2 50.63 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2022 LDK!
4 12 s 2 50.69 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/1711/20 2022 LDK!
5 15 s 2 51.10 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/1715/20 2022 LDK!
6 19 s 2 51.96 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
1 16 s 3 51.42 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2022 LDK!
2 20 s 3 52.88 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3909/20 2022 LDK!
3 22 s 3 54.46 IDZIAK Karolina TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2216/22 2022
4 24 s 3 56.44 WOŁCZYK Natalia niest. Katowice 2010 U14 SL --
5 25 s 3 58.85 KOTULSKA Paulina niest. Katowice 2009 U14 SL --
1 13 s 4 50.98 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3133/22 2022 LDK!
2 14 s 4 51.09 ZAWIERUCHA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3325/20 2022 LDK!
3 17 s 4 51.62 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
4 18 s 4 51.89 JA¦KIEWICZ-KSIĘŻYC Victoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4712/22 2022
5 21 s 4 54.25 KARKULA Maria MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/2554/22 2022 LDK!
6 23 s 4 55.32 KASPRZYK Sara niest. Katowice 2010 U14 SL --
7 26 s 4 60.54 STACHURA Katarzyna GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4727/22 2022 LDK!
1 1 s 5 48.88 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
2 2 s 5 48.99 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
3 3 s 5 50.79 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2022 LDK!
4 5 s 5 51.81 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
5 10 s 5 55.13 TLAŁKA Emilia MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2173/22 2022 LDK!
6 11 s 5 56.02 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
7 19 s 5 64.83 KRAWCZYK Nadia MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/4400/22 2022 LDK!
1 4 s 6 51.78 OSTROWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/7926/21 2022 LDK!
2 7 s 6 54.27 MATURA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2012 U12 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/2301/21 2022 LDK!
3 12 s 6 56.64 JONCZYK Maja niest. Katowice 2012 U12 SL --
4 13 s 6 57.37 KU¬MIŃSKA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/2815/21 2022 LDK!
5 14 s 6 58.44 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2022
6 16 s 6 58.50 SHEVCHUK Solomiia niest. Katowice 2013 U12 SL --
7 17 s 6 60.97 KEMPNA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9576/21 2022 LDK!
1 6 s 7 53.16 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/14126/21 2022 LDK!
2 8 s 7 54.30 ¦WIERCZYŃSKA Martyna MKS-MOS Katowice 2011 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1777/22 2022
3 9 s 7 54.91 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/1919/22 2022 LDK!
4 15 s 7 58.45 GIBUŁA Nadia MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- KMAK Angelika Z/0977/22 2022
5 18 s 7 61.73 FAERBER Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/6142/22 2022 LDK!
6 20 s 7 81.63 PROKOP Julia UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4120/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.18 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.17 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:48.55 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
4 4 s 1 1:48.68 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:48.71 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:55.46 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:56.69 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3941/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:57.55 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:00.25 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:00.71 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2022
11 11 s 1 2:00.86 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
1 s 2 1:53.59 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2022 LDK!
2 s 2 1:54.23 WAWRZYŃCZAK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1579/21 2022 LDK!
3 s 2 1:55.18 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2022 LDK!
4 s 2 1:56.52 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
5 s 2 1:57.99 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2022
6 s 2 2:00.66 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/12341/21 2022 LDK!
7 s 2 2:01.86 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1419/20 2022 LDK!
8 s 2 2:02.37 BRZDˇK Emilia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4711/22 2022
9 s 2 2:10.42 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/0249/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:49.07 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 2 s 3 1:52.49 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam # Z/2939/20 2022 LDK!
3 4 s 3 1:54.30 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
4 7 s 3 2:04.78 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
5 10 s 3 2:07.29 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2022 LDK!
6 12 s 3 2:12.43 SZEREMETA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U12 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3910/20 2022 LDK!
7 14 s 3 2:19.44 OKROJEK Nadia TS AKS Chorzów 2012 U12 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/2210/22 2022
8 16 s 3 3:15.83 KALI¦CIAK Zofia niest. Katowice 2012 U12 SL --
1 3 s 4 1:52.82 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
2 5 s 4 1:57.84 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2022 LDK!
3 6 s 4 2:01.03 ANTCZAK Kalina MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/2802/21 2022 LDK!
4 8 s 4 2:05.59 WOSKOWSKA Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/7688/21 2022 LDK!
5 9 s 4 2:06.52 ZELEK Lena GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/14128/21 2022 LDK!
6 11 s 4 2:12.23 CHOBOT Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14062/21 2022 LDK!
7 13 s 4 2:14.89 MYSZAKOWSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/9535/21 2022 LDK!
8 15 s 4 2:39.02 CZYŻ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14064/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.87 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 IV ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 f 1 4.33 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
3 f 1 4.10 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
4 f 1 4.04 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
5 f 1 3.96 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
6 f 1 3.77 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
7 f 1 3.68 GAJOCH Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/13826/21 2022
8 f 1 3.67 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL 0.0 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
9 f 1 3.60 NIEMIEC Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 --
10 f 1 3.59 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
11 f 1 3.53 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
12 f 1 3.48 KUCZBORSKA Laura TS AKS Chorzów 2010 U14 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/0260/21 2022 LDK!
13 f 1 3.43 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
14 f 1 3.05 DYBICH Anna UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/12630/21 2022 LDK!
15 f 1 2.95 SZYMURA Milena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/4697/22 2022 LDK!
16 f 1 2.94 OWCZAREK Ola niest. Katowice 2010 U14 SL 0.0 --
17 f 1 2.79 PIOTROWSKA Julia niest. Katowice 2009 U14 SL 0.0 --
18 f 1 2.55 KOŁACZYK Oliwia niest. Katowice 2010 U14 SL 0.0 --
W dal strefa K
1 f 1 3.85 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
2 f 1 3.81 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2022 LDK!
3 f 1 3.75 ZAJˇC Jennifer MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/4497/22 2022 LDK!
4 f 1 3.74 WOJCIECHOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL 0.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2324/22 2022
5 f 1 3.67 MAMOK Julia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2206/22 2022
6 f 1 3.64 LANGOSZ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14074/21 2022
7 f 1 3.50 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/4709/22 2022
8 f 1 3.48 SˇSAŁA Milena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/10200/21 2022 LDK!
9 f 1 3.42 SYPOSZ Milena MKS Żywiec 2011 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2174/22 2022 LDK!
10 f 1 3.36 BA¦ Anna UKS Czwórka Żory 2011 U12 SL 0.0 -- SYZDEK Mariusz Z/2322/22 2022
11 f 1 3.32 LISZKA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/7853/21 2022 LDK!
12 f 1 3.30 MĘCIK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14042/21 2022 LDK!
13 f 1 3.22 MAJDA Jagoda TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/2204/22 2022
14 f 1 2.76 ZDRACH Anna niest. Katowice 2012 U12 SL 0.0 --
15 f 1 2.74 ŁATA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/9635/21 2022 LDK!
16 f 1 2.46 BUCZEK Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/4114/22 2022 LDK!
17 f 1 2.22 RÓŻAŃSKA Julita niest. Katowice 2012 U12 SL 0.0 --
18 f 1 2.07 RO¦ Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/4122/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.08 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
2 f 1 10.02 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
3 f 1 8.95 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2022 LDK!
4 f 1 8.85 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
5 f 1 8.66 LASKOWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2321/22 2022
6 f 1 8.38 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
7 f 1 7.72 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1391/20 2022 LDK!
8 f 1 7.38 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
9 f 1 6.82 ZALEWSKA Agata UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/12895/21 2022 LDK!
10 f 1 6.75 PIECZARA Liwia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/12232/21 2022 LDK!
11 f 1 6.17 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
12 f 1 5.45 KATNER Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL --
Ppal (150) K
1 f 1 25.50 MARKOWSKA Laura niest. Katowice 2012 U12 SL --
2 f 1 20.50 SOSNECKA Małgorzata niest. Katowice 2012 U12 SL --
3 f 1 19.50 GÓRNY Weronika MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2177/22 2022
4 f 1 19.50 MIELNICZAK Maja UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4117/22 2022 LDK!
5 f 1 19.00 WICA Natalia niest. Katowice 2012 U12 SL --
6 f 1 11.00 RO¦ Milena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4123/22 2022 LDK!
60 m M
1 1 e 1 8.54 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 2 e 1 9.13 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław # Z/8304/21 2022
3 10 e 1 10.07 GURGUL Szymon MCKiS Jaworzno 2012 U12 SL 0.0 -- KUZAK Piotr Z/4399/22 2022 LDK!
4 11 e 1 10.17 MAJEWSKI Bartosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/3045/21 2022 LDK!
5 17 e 1 10.59 RADWAŃSKI Hubert UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/4121/22 2022 LDK!
6 19 e 1 11.89 GRUSZKA Jan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/0662/21 2022 LDK!
1 3 e 2 9.49 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.1 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2022 LDK!
2 5 e 2 9.56 WOJCIESZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/10773/21 2022
3 6 e 2 9.62 KOCZUR Kacper SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4753/22 2022
4 7 e 2 9.71 KAMIŃSKI Marcel niest. Katowice 2012 U12 SL -1.1 --
5 8 e 2 9.74 BUGAJNY Radosław MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.1 -- SZCZYRK Janusz Z/13463/21 2022 LDK!
6 16 e 2 10.42 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -1.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2022
1 4 e 3 9.54 WYSZOGRODZKI Bartłomiej TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2248/22 2022
2 9 e 3 9.90 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
3 12 e 3 10.20 STASIAK Piotr GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/7861/21 2022 LDK!
4 13 e 3 10.22 KOTLORZ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/8291/21 2022
5 14 e 3 10.25 ZIĘBIŃSKI Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -1.1 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14012/21 2022
6 15 e 3 10.38 PAWŁOWSKI Filip GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -1.1 -- MATUSZ Mirosława Z/7857/21 2022 LDK!
7 18 e 3 10.69 BLUKACZ Mateusz niest. Katowice 2012 U12 SL -1.1 --
1 f 1 8.59 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -1.2 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 f 1 9.16 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.2 -- JACYSZYN Lechosław # Z/8304/21 2022
3 f 1 9.36 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.2 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2022 LDK!
4 f 1 9.62 WOJCIESZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.2 -- B.D. Z/10773/21 2022
5 f 1 9.65 WYSZOGRODZKI Bartłomiej TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2248/22 2022
6 f 1 9.80 KOCZUR Kacper SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4753/22 2022
7 f 1 9.88 BUGAJNY Radosław MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.2 -- SZCZYRK Janusz Z/13463/21 2022 LDK!
8 f 1 9.90 KAMIŃSKI Marcel niest. Katowice 2012 U12 SL -1.2 --
100 m M
1 4 e 1 13.47 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -1.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
2 11 e 1 14.59 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -1.5 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2022 LDK!
3 13 e 1 15.41 KOLONKO Karol GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -1.5 -- RAMUS Józef # Z/12314/21 2022 LDK!
4 15 e 1 16.10 BŁACHUT Krzysztof MKS Żywiec 2010 U14 SL -1.5 -- FIJAK Krystyna Z/2178/22 2022 LDK!
5 20 e 1 16.72 SIERBIŃSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -1.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/14087/21 2022
6 21 e 1 17.02 KOZAK Filip MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -1.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/0664/21 2022 LDK!
7 23 e 1 18.67 RUDLICKI Hubert MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -1.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/2308/22 2022
1 3 e 2 13.41 KONIECZNY Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -0.5 -- KUZAK Piotr Z/12235/21 2022 LDK!
2 8 e 2 14.39 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2022 LDK!
3 12 e 2 14.82 WI¦NIEWSKI Alan niest. Katowice 2009 U14 SL -0.5 --
4 17 e 2 16.44 KALAWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/2295/22 2022
1 2 e 3 13.34 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
2 5 e 3 13.47 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -0.8 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2022 LDK!
3 6 e 3 13.79 BRZˇKALIK Tadeusz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.8 -- B.D. Z/4696/22 2022 LDK!
4 14 e 3 16.09 CHMIEL Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -0.8 -- SPISAK Barbara
5 16 e 3 16.20 KNAPIK Szymon TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -0.8 -- PODCHUL Krzysztof Z/0210/21 2022 LDK!
6 22 e 3 17.27 BEMBEN Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/5143/21 2022
1 1 e 4 13.09 SZADY Martin niest. Katowice 2009 U14 SL +1.3 --
2 7 e 4 13.96 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
3 9 e 4 14.53 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14145/21 2022 LDK!
4 10 e 4 14.57 POLOWCZYK Marcin MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.3 -- DUBIEL Adam Z/13884/21 2022
5 19 e 4 16.70 WALIGÓRSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +1.3 -- DUDAŁA Piotr Z/4710/22 2022
6 18 e 4 16.70 JANISZEWSKI Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.3 --
1 f 1 13.00 SZADY Martin niest. Katowice 2009 U14 SL +1.0 --
2 f 1 13.12 KONIECZNY Mateusz MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL +1.0 -- KUZAK Piotr Z/12235/21 2022 LDK!
3 f 1 13.15 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
4 f 1 13.32 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
5 f 1 13.43 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.0 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2022 LDK!
6 f 1 13.75 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
7 f 1 13.86 BRZˇKALIK Tadeusz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +1.0 -- B.D. Z/4696/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 46.16 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
2 2 s 1 46.39 LE¦NIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
3 3 s 1 46.56 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
4 4 s 1 46.85 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
5 9 s 1 50.56 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
6 15 s 1 55.70 DUDEK Alan TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- SPISAK Barbara LDK!
1 7 s 2 50.03 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
2 8 s 2 50.30 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2022 LDK!
3 10 s 2 51.32 SPRU¦ Antoni MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13917/21 2022 LDK!
4 11 s 2 51.79 OSADCHI Maksym niest. Katowice 2009 U14 SL --
5 14 s 2 53.81 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2022 LDK!
6 16 s 2 55.90 LE¦NIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2022 LDK!
1 12 s 3 52.23 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2022
2 17 s 3 57.65 PANCERZ Mateusz MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4396/22 2022 LDK!
3 18 s 3 61.92 SZCZEPANIK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1027/21 2022
1 5 s 4 47.35 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
2 6 s 4 49.56 SZYJKA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2821/21 2022 LDK!
3 13 s 4 53.65 MAZUR Franciszek MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/4649/22 2022
1 1 s 5 49.93 PRZEWIE¬LIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/7982/21 2022
2 2 s 5 50.84 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7868/21 2022 LDK!
3 3 s 5 52.97 BUTLAŃSKI Natan TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14016/21 2022
4 5 s 5 53.18 PYTEL Bruno MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/14028/21 2022
5 6 s 5 53.20 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
6 10 s 5 54.95 HERBU¦ Aleksander MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2167/22 2022
7 12 s 5 56.08 ANDROSZ Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14015/21 2022
1 4 s 6 53.01 RUTKOWSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14052/21 2022 LDK!
2 8 s 6 54.26 JABŁOŃSKI Adam MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/7687/21 2022 LDK!
3 11 s 6 55.61 LIS Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14075/21 2022
4 14 s 6 59.07 JĘDROCHA Konrad UKS Jedynka Tokarnia 2012 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1906/20 2022 LDK!
5 15 s 6 64.35 PTAK Franciszek UKS Jedynka Tokarnia 2013 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2899/21 2022 LDK!
6 17 s 6 70.42 OLEJNIK Konrad UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4119/22 2022 LDK!
1 7 s 7 53.81 KICIŃSKI Dominik niest. Katowice 2011 U12 SL --
2 9 s 7 54.32 LICHAŃSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8295/21 2022
3 13 s 7 57.83 CHOMICZEWSKI Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Anna Z/1917/22 2022 LDK!
4 16 s 7 65.68 LELONEK Jakub TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2202/22 2022
5 s 7 89.69 SASS Krystian UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4124/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:40.30 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:46.99 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.92 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:53.69 POLCZAK Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3340/22 2022
5 7 s 1 1:54.52 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2022
6 11 s 1 2:02.14 KANCLERZ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2828/21 2022 LDK!
7 12 s 1 2:07.66 CHOJNACKI Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13687/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:51.68 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3939/20 2022 LDK!
2 5 s 2 1:53.58 GUTMAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- B.D. Z/7927/21 2022 LDK!
3 8 s 2 1:57.11 GRZELAK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2811/21 2022 LDK!
4 9 s 2 1:59.34 NIEDZIELA Wiktor MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0668/21 2022 LDK!
5 10 s 2 1:59.59 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2022 LDK!
6 13 s 2 2:08.19 GODLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUBIEL Adam Z/12470/21 2022
7 14 s 2 2:10.49 KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/2145/20 2022 LDK!
1 1 s 3 1:53.06 SUWALSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/14026/21 2022 LDK!
2 2 s 3 1:53.56 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
3 3 s 3 1:57.21 FUKS Maciej GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7846/21 2022
4 4 s 3 1:58.04 PODBUCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0670/21 2022 LDK!
5 5 s 3 1:58.72 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/14027/21 2022
6 9 s 3 2:03.38 SOBKOWICZ Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14022/21 2022
7 10 s 3 2:05.29 RZESZÓTKO Franciszek MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Anna Z/1908/22 2022 LDK!
8 12 s 3 2:09.07 GARNYSZ Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2261/22 2022 LDK!
1 6 s 4 1:58.79 KARPAŁA Adrian MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/14029/21 2022
2 7 s 4 1:59.82 RYŁ Julian MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8303/21 2022
3 8 s 4 2:00.83 PASKUDA Ignacy MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/9534/21 2022 LDK!
4 11 s 4 2:08.99 THEINER Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14094/21 2022
5 13 s 4 2:09.37 MAŃKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4116/22 2022 LDK!
6 14 s 4 2:15.37 PACHOWICZ Nataniel MKS Żywiec 2012 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2175/22 2022 LDK!
7 15 s 4 2:15.45 MUCHA Dawid GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7856/21 2022 LDK!
8 16 s 4 2:34.79 HUCZEK Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/1916/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 4.95 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
2 f 1 4.68 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2022 LDK!
3 f 1 4.68 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2022 LDK!
4 f 1 4.68 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2022 LDK!
5 f 1 4.51 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
6 f 1 4.48 SAPA Jakub MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/2309/22 2022
7 f 1 4.17 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1587/21 2022 LDK!
8 f 1 4.11 KOŁDON Bartosz niest. Katowice 2010 U14 SL 0.0 --
9 f 1 3.90 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1023/21 2022 LDK!
10 f 1 3.81 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/3969/22 2022
11 f 1 3.48 SZOMBARA Miłosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2284/20 2022 LDK!
12 f 1 3.44 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL 0.0 -- SPISAK Barbara # Z/3694/19 2022
13 f 1 3.37 TRZEPIZUR Jakub niest. Katowice 2009 U14 SL 0.0 --
W dal strefa M
1 f 1 4.18 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
2 f 1 3.90 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
3 f 1 3.85 PRZYBYŁEK Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14086/21 2022
4 f 1 3.80 KANTORYSIŃSKI Natan CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL 0.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14040/21 2022
5 f 1 3.65 MAŁECKI Marcel TS AKS Chorzów 2011 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/2205/22 2022
6 f 1 3.65 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2022
7 f 1 3.57 KEMPA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14019/21 2022
8 f 1 3.48 SZCZYGIOŁ Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14023/21 2022
9 f 1 3.38 STAWORKO Szymon GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL 0.0 -- MATUSZ Mirosława Z/7862/21 2022 LDK!
10 f 1 3.23 BRUNER Sabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14129/21 2022
11 f 1 3.09 ZIEMBIŃSKI Bartosz niest. Katowice 2012 U12 SL 0.0 --
12 f 1 2.82 DYM Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL 0.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14032/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 7.81 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara # Z/5186/21 2022
2 f 1 7.80 PIĘTKA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4698/22 2022 LDK!
3 f 1 6.49 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2022 LDK!
4 f 1 6.48 MAJSNEROWSKI Filip GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- MATUSZ Mirosława Z/2338/22 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 37.00 GRAJCAR Igor MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/2293/22 2022
2 f 1 37.00 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
3 f 1 36.00 DOŁGOPOŁY Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14017/21 2022
4 f 1 31.00 PASEK Leon niest. Katowice 2011 U12 SL --
5 f 1 30.00 KOKOT Aleksander CTL ORLĘTA Częstochowa 2012 U12 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14009/21 2022
6 f 1 29.50 BABUK Arseni TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9637/21 2021 LDK!
7 f 1 29.00 BŁASZCZYK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/10609/21 2022 LDK!
8 f 1 28.00 GRUCZEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9575/21 2022 LDK!
9 f 1 25.50 NOWAK Hubert niest. Katowice 2012 U12 SL --
10 f 1 25.50 WECEK Jan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL --
11 f 1 21.00 SASS Tomasz UKS Chromik Mysłowice 2012 U12 SL -- PASZTA Anna Z/4125/22 2022 LDK!
12 f 1 19.00 KĘDZIORA Nataniel niest. Katowice 2012 U12 SL --
13 f 1 18.50 DZIUBCZYK Szymon niest. Katowice 2012 U12 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3805110454559 sekund