Opole 19.06.2022
Mityng kwalifikacyjny w Opolu [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.90 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -3.8 V CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
2 s 1 14.00 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -3.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
3 s 1 14.06 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -3.8 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
4 s 1 14.48 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -3.8 -- ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
5 s 1 14.59 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP -3.8 -- ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
6 s 1 14.75 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -3.8 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
7 s 1 14.86 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -3.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
8 s 1 15.73 SZPYTKO Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -3.8 -- ZOK Patrycja Z/4016/22 2022 LDK!
200 m K
1 2 s 1 26.55 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -2.9 III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
2 6 s 1 28.34 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -2.9 IV LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
3 11 s 1 30.00 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -2.9 V LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
4 13 s 1 31.33 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -2.9 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
5 14 s 1 31.67 SZPYTKO Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -2.9 -- ZOK Patrycja Z/4016/22 2022 LDK!
1 8 s 2 28.93 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -3.5 V CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
2 9 s 2 29.11 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -3.5 -- ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 30.36 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -3.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
4 15 s 2 36.79 KOWOL Emilia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -3.5 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3783/22 2022 LDK!
1 1 s 3 25.94 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -2.9 II DMP U20 LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK! 127
2 3 s 3 27.84 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP -2.9 IV ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
3 4 s 3 27.89 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -2.9 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
4 5 s 3 28.24 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -2.9 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 7 s 3 28.52 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -2.9 -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
6 10 s 3 29.66 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -2.9 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
400 m K
1 s 1 61.57 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
2 s 1 61.64 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK! 101
3 s 1 64.82 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2022 LDK! 79
4 s 1 66.24 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
5 s 1 68.69 MURAWSKA Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1300/22 2022
6 s 1 70.35 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
7 s 1 70.84 FRˇCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2022
8 s 1 81.30 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 w 1 1:46.28 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK! 592
2 2 w 1 1:48.00 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK! 560
3 3 w 1 1:52.17 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK! 485
4 4 w 1 2:01.03 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK! 343
5 5 w 1 2:09.69 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 227
6 6 w 1 2:10.07 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK! 223
7 7 w 1 2:10.81 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 214
8 8 w 1 2:11.93 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 201
9 9 w 1 2:12.38 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 196
10 10 w 1 2:17.20 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 145
800 m K
1 s 1 2:30.19 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
2 s 1 2:39.43 GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 14.63 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -5.5 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
2 2 s 1 15.18 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -5.5 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
3 3 s 1 15.93 SIWY Anna MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -5.5 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5313/21 2022 LDK!
1 1 w 1 13.30 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -4.7 IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK! 667
2 2 w 1 13.45 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -4.7 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK! 645
3 3 w 1 14.38 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -4.7 V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK! 520
4 6 w 1 15.85 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -4.7 -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK! 346
5 7 w 1 16.10 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -4.7 -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK! 320
1 4 w 2 14.41 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -3.7 V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 516
2 5 w 2 14.85 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -3.7 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 461
3 8 w 2 16.11 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -3.7 -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 319
4 9 w 2 17.19 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -3.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 217
5 10 w 2 18.67 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -3.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 106
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.45 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -3.6 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.62 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -3.6 III LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK!
3 3 s 1 16.66 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -3.6 III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 20.17 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -3.6 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
100 m pł K
1 s 1 19.62 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -3.6 -- LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 56.38 KONDZIELA Julia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2022 LDK!
2 s 1 58.66 OKUNIEWSKA Iga UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3738/22 2022 LDK!
3 s 1 59.81 JENDRYCA Wiktoria UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.28 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 64.57 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP II DMP OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022 93
3 3 s 1 66.35 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III DMP U20 BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 119
4 4 s 1 76.36 CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/2450/19 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022 102
2 f 1 1.68 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
3 f 1 1.65 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 93 130
4 f 1 1.60 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
5 f 1 1.50 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2840/18 2022 LDK! 56 92
1 3 w 1 1.41 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK! 523
2 2 w 1 1.41 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 523
3 1 w 1 1.41 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 523
4 4 w 1 1.38 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 491
5 6 w 1 1.35 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK! 460
6 7 w 1 1.35 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 460
7 5 w 1 1.35 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK! 460
8 8 w 1 1.30 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK! 409
9 9 w 1 1.25 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 359
10 10 w 1 1.25 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK! 359
W dal K
1 f 1 5.32 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +7.0 III DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
2 f 1 4.83 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +5.9 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
3 f 1 4.54 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +4.6 V SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2022 LDK!
4 f 1 4.10 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +3.3 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
  4.25 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.6 -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
  4.60 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.4 V PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
1 1 w 1 4.70 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +4.2 V PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK! 479
2 2 w 1 4.51 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +3.0 V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK! 431
3 3 w 1 4.50 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +3.6 V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 428
4 4 w 1 4.34 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +2.6 -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK! 388
5 5 w 1 4.22 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +3.3 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 359
6 6 w 1 4.22 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +5.2 -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK! 359
7 7 w 1 4.19 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +3.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 352
8 8 w 1 3.99 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +3.1 -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK! 306
9 9 w 1 3.94 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +4.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 294
10 10 w 1 3.47 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +3.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 194
Trójskok K
1 f 1 9.70 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +3.7 -- DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
2 f 1 9.54 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +4.3 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.14 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
2 f 1 9.18 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
3 f 1 8.92 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
4 f 1 7.69 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 7.25 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
1 1 w 1 9.68 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022 509
2 2 w 1 9.63 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK! 505
3 3 w 1 8.48 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK! 430
4 4 w 1 7.81 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK! 387
5 5 w 1 7.78 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK! 385
6 6 w 1 7.27 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK! 352
7 7 w 1 6.85 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022 325
8 8 w 1 6.70 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK! 316
9 9 w 1 6.57 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK! 308
10 10 w 1 6.06 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK! 275
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.50 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 20.00 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
3 f 1 17.10 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.40 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 79
2 f 1 31.10 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U18 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8710/21 2022 LDK!
3 f 1 27.65 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
4 f 1 27.55 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK!
5 f 1 27.55 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
6 f 1 25.50 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
5-bój K MŁ K
1 f 1 2643 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 2454 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
3 f 1 2289 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
4 f 1 1895 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
5 f 1 1782 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
6 f 1 1760 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
7 f 1 1704 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
8 f 1 1689 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
9 f 1 1625 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
10 f 1 1411 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.50 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -2.6 III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2022 110
2 2 s 1 11.73 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -2.6 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 3 s 1 12.15 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -2.6 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 12.18 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -2.6 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.49 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -2.8 III LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 23.60 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -2.8 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 3 s 1 23.84 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -2.8 IV LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK!
400 m M
1 6 s 1 55.46 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
2 7 s 1 56.28 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2022
3 8 s 1 56.62 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2022 LDK!
4 9 s 1 57.02 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -- MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
5 10 s 1 60.31 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
1 1 s 2 48.92 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/0971/16 2022 LDK!
2 2 s 2 50.39 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP II DMP LACH Magdalena Z/1351/17 2022 4 LDK! 83
3 3 s 2 50.41 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DZIUBA Jacek
4 4 s 2 52.88 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2022
5 5 s 2 54.44 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U20 DS IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5 88
1000 m M
1 w 1 3:18.93 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK! 491
2 w 1 3:24.29 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK! 446
3000 m M
1 1 s 1 9:33.00 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
2 2 s 1 10:13.99 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
3 3 s 1 10:27.30 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
4 4 s 1 11:26.41 MIKULEC Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/14387/21 2022 LDK!
5 5 s 1 11:43.82 WANICKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U20 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/2089/17 , 2022 LDK!
6 6 s 1 12:41.23 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
  s 1 DNF BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 18.14 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -4.7 V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK! 511
2 2 w 1 18.53 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -4.7 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK! 474
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.72 WO¬NIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -3.6 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 136
2 2 e 1 15.00 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -3.6 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 17.97 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -3.6 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2022 LDK!
4 4 e 1 20.03 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -3.6 -- RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
1 f 1 14.60 WO¬NIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -2.8 II DMP U20 KUBIAK Robert # Z/0086/20 2022 139
2 f 1 14.73 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -2.8 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.41 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -3.6 II SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.19 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -3.6 IV DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2022 80
300 m pł M
1 1 s 1 45.50 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
2 2 s 1 49.18 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.38 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 59.04 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
3 3 s 1 59.88 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP IV MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
4 4 s 1 65.36 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2022 LDK!
5 5 s 1 66.52 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
400 m pł M
1 s 1 66.15 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP -- CHODURA Marcel Z/5884/21 2022
1000 m prz M
1 s 1 2:58.55 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
2 s 1 3:14.12 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1191/22 2022 LDK!
3 s 1 3:18.18 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8328/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/1767/17 2022
2 f 1 1.70 KOVALCHUK Oleg AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U16 OP V B.D.
3 f 1 1.60 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.50 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 1.62 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK! 480
2 2 w 1 1.56 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK! 434
W dal M
1 f 1 6.72 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +4.1 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 f 1 6.58 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +5.0 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.36 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +5.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
4 f 1 5.08 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +6.5 -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
5 f 1 3.98 GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +5.5 -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
  5.09 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.6 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
1 1 w 1 5.64 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +2.6 V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK! 510
2 2 w 1 5.09 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +4.9 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK! 400
Trójskok M
1 f 1 11.72 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +3.9 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2022 71
Kula (5) M
1 f 1 13.49 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
2 f 1 13.30 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 12.65 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
4 f 1 12.47 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
5 f 1 11.11 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
1 1 w 1 10.32 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK! 505
2 2 w 1 7.05 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK! 310
Kula (6) M
1 f 1 18.78 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 16.95 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 152
3 f 1 15.88 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 11.83 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP -- B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 41.19 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP III SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
  f 1 NM CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.22 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
2 f 1 44.11 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 35.27 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
4 f 1 33.20 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
5 f 1 27.26 GRÓDECKI Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1298/22 2022
  f 1 NM TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.77 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 50.47 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
  f 1 NM SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK!
  f 1 NM MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP -- DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 53.61 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 62.00 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP I ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 40.60 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 f 1 35.59 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 50.30 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 46.65 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK!
5-bój M MŁ M
1 f 1 2415 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
2 f 1 2146 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.5069530010223 sekund