Białe Błota 24.06.2022
Mistrzostwa Woj. Kuj-Pom. Zrzeszenia LZS U16, U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.04 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP -2.5 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 e 1 12.26 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -2.5 II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 145
3 4 e 1 13.70 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP -2.5 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
4 6 e 1 13.76 STA¦KIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP -2.5 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2022 4 LDK!
1 7 e 2 13.86 DOLIŃSKA Maja KS Wda ¦wiecie 2009 U14 KP -2.5 V WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
2 8 e 2 13.95 RUSS Julita LUKS Serock 1992 Sen KP -2.5 -- SCHULZ Stanisław Z/1170/19 2022
1 3 e 3 13.49 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U18 KP -2.3 IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
2 10 e 3 13.98 PUKOWNIK Julia KS Wda ¦wiecie 2006 U18 KP -2.3 -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2022
1 4 e 4 13.70 WI¦NIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.2 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
2 9 e 4 13.96 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.2 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/21 2022
3 11 e 4 14.09 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
4 12 e 4 14.12 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.2 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
1 14 e 5 14.50 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -4.2 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0184/18 2022 LDK!
2 15 e 5 14.87 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 2008 U16 KP -4.2 -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2022 LDK!
3 16 e 5 15.05 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -4.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
4 17 e 5 15.39 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -4.2 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
1 13 e 6 14.48 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -2.2 V MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
2 18 e 6 15.79 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -2.2 -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2022
1 1 f 1 12.01 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP -0.3 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 2 f 1 13.64 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP -0.3 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
3 3 f 1 13.67 STA¦KIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP -0.3 IV B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 13.69 WI¦NIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.3 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.90 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U18 KP -4.0 IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
2 2 s 1 27.93 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U18 KP -4.0 IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
3 3 s 1 28.32 DOLIŃSKA Maja KS Wda ¦wiecie 2009 U14 KP -4.0 IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
4 6 s 1 31.09 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -4.0 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2022 LDK!
1 5 s 3 30.57 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U16 KP -2.2 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11040/21 2022 LDK!
2 8 s 3 31.53 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -2.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
1 4 s 4 28.68 BATURO Nina GKS Olimpia Grudzi±dz 2010 U14 KP +1.1 V DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
2 7 s 4 31.16 JARENTOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudzi±dz 2009 U14 KP +1.1 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9030/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.12 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 47.94 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
3 3 s 1 48.78 KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/4737/22 2022 LDK!
4 4 s 1 49.36 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
400 m K
1 1 s 1 60.82 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2022 LDK! 107
2 2 s 1 60.95 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
3 5 s 1 61.70 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
1 3 s 2 61.23 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 4 s 2 61.25 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
3 6 s 2 66.58 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:53.01 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:57.36 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:12.17 ZAPARUCHA Kinga KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6736/21 2022
4 4 s 1 2:20.55 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:11.50 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2022
2 2 s 1 2:17.76 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
3 3 s 1 2:20.52 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:21.33 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:21.70 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
6 6 s 1 2:22.68 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2022
7 7 s 1 2:22.99 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP III WO¬NIAK Jacek Z/4589/18 2022 5 LDK!
8 8 s 1 2:30.76 PŁATEK Weronika MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
1 9 s 2 2:35.23 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
2 10 s 2 2:38.86 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2022 70
3 11 s 2 3:04.49 WI¦NIEWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/14175/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:17.45 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
2 2 s 1 3:25.38 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:30.89 GUZIK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4479/22 2022
4 4 s 1 3:47.17 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2022
3000 m K
1 1 s 1 12:08.96 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2022 LDK!
2 2 s 1 12:10.25 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:19.64 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 7:25.95 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # Z/12091/21 2022
3 3 s 1 7:37.73 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2022
4 4 s 1 8:07.82 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 8:10.72 WASZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1814/21 2022
6 6 s 1 8:46.02 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.56 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.6 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.00 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +0.6 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
3 3 s 1 13.54 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.6 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.83 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -1.4 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 3 e 1 15.45 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -1.4 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
1 4 e 2 16.95 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -4.8 IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
  e 2 DNF ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -4.8 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
1 2 f 1 14.64 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -2.2 II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 3 f 1 14.84 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -2.2 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
3 4 f 1 16.20 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -2.2 III MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 14.25 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -1.4 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 127 155
1 1 f 1 14.17 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -2.2 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 131 158
300 m pł K
1 1 s 1 51.64 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 2 s 1 52.84 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
3 3 s 1 53.74 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF HA¦KIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 64.37 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
2 2 s 1 67.35 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022 113
3 3 s 1 67.99 JAMIELUCHA Zuzanna O¦ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIE¦LICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
1 4 s 2 73.59 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2022
2 5 s 2 77.39 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:08.63 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 5:20.17 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
3 3 s 1 5:28.84 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
4 4 s 1 5:52.27 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/2316/21 2022 LDK!
5 5 s 1 6:02.88 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK! 73
4x100 m K
1 1 s 1 53.81 POPIELARZ Agata
MORITZ Nicola
JANKOWSKA Olga
KRYSIAK Julia
BOSiR Barcin 2005
2006
2009
2006
U18 KPO -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
, Z/3920/18
, Z/3924/18
Z/3931/18
, Z/3928/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022
BEZ
5

5
2 2 s 1 58.28 KARULSKA Lena
KUBACKA Anika
PŁATEK Weronika
SZULC Kalina
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006
2005
2005
2005
U18 KPO -- WIELGOSZ Sławomir
KENSIK Jan
KENSIK Jan
WIELGOSZ Sławomir
Z/0586/18
Z/9905/21
Z/0351/18
Z/0587/18
2022
2022
2022
2022
BEZ

2
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 KARULSKA Lena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.55 SZULC Kalina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 1.40 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.65 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2022 LDK! 139 161
2 2 f 1 3.55 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 131 156
2 2 f 1 3.55 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 2.60 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
5 5 f 1 2.60 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
W dal K
  f 1 4.32 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +1.4 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
  f 1 4.32 STA¦KIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP +1.9 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2022 4 LDK!
1 1 f 1 5.31 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +1.6 III DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022 79 106
2 2 f 1 5.18 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.5 III DMP U20 B.D. DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0068/20 , 2022 LDK! 94
3 3 f 1 5.17 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP +2.0 III KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.97 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.8 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 4.91 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.8 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.87 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.0 IV DMP U20 B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 74
7 7 f 1 4.87 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudzi±dz 2007 U16 KP +2.0 IV DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.76 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +0.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
9 9 f 1 4.56 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +2.8 V LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
10 10 f 1 4.49 STA¦KIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U18 KP +2.1 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2022 4 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.74 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +1.8 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
1 1 f 1 11.01 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +3.8 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 10.38 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP +1.9 IV KA¬MIERCZAK Daniel Z/0109/18 2022 BEZ
Wieloskok K
  f 1 9.54 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +1.3 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
1 1 f 1 9.82 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +2.8 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
2 2 f 1 9.73 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP +1.4 V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.48 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +2.6 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.03 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 120
2 2 f 1 11.75 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.79 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.08 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
5 7 f 1 8.93 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
6 8 f 1 6.88 MO¦ Antonina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U16 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK! 46
Kula (4) K
1 5 f 1 9.01 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
2 6 f 1 8.94 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0520/19 2022
Oszczep (500) K
1 2 f 1 31.26 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK!
2 3 f 1 28.88 SZYMAŃSKA Karolina BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- DREGER Jacek Z/3487/20 2022
3 4 f 1 21.24 MO¦ Antonina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
4 5 f 1 16.81 KUBACKA Anika MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/9905/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 46.66 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/4636/19 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:49.61 MARGIEL Maja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U23 KP -- KENSIK Jan Z/9904/21 2022 LDK!
2 2 s 1 18:14.40 OLLER Patrycja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2022 3 LDK!
3 3 s 1 18:37.52 SMOLNA Olivia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
4 4 s 1 19:51.05 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
5 5 s 1 20:11.46 DAMS Kornelia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2718/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.59 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -4.4 III DMP NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022 60
2 2 e 1 11.62 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -4.4 III DMP DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 58 104
3 3 e 1 11.65 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda ¦wiecie 2005 U18 KP -4.4 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
4 4 e 1 11.78 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -4.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
5 6 e 1 11.92 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -4.4 IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
6 15 e 1 12.25 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U20 ZP -4.4 -- CERK Łukasz Z/2815/20 2022
1 5 e 2 11.90 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -2.4 IV KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
2 7 e 2 11.95 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -2.4 IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5474/19 2022 LDK!
3 8 e 2 11.96 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -2.4 IV DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022 40 89
4 9 e 2 12.04 SADOWCZYK Maciej KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP -2.4 IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
1 10 e 3 12.08 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -3.0 IV KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
2 11 e 3 12.09 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP -3.0 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
3 12 e 3 12.10 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP -3.0 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
4 13 e 3 12.14 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -3.0 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 83
5 14 e 3 12.19 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -3.0 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2022 LDK! 29 82
6 20 e 3 12.79 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -3.0 -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2022 LDK!
1 16 e 4 12.32 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -2.1 V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 17 e 4 12.67 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -2.1 V KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
3 18 e 4 12.74 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -2.1 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
1 19 e 5 12.75 KOWALCZYK Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.1 V NIEBUDEK Sylwester # Z/4807/22 2022
2 21 e 5 12.87 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.1 -- LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
3 22 e 5 13.20 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
4 23 e 5 13.37 KASIOREK Aleksander LUKS Serock 2008 U16 KP +0.1 -- SCHULZ Stanisław Z/1065/20 2022
5 24 e 5 14.28 GRYGOREWICZ Kacper AMS Niemcz 2009 U14 KP +0.1 -- B.D.
1 1 f 1 11.36 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -3.2 III DMP DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK! 75 118
2 2 f 1 11.44 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda ¦wiecie 2005 U18 KP -3.2 III WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
3 3 f 1 11.65 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -3.2 III LEWANDOWSKI Jacek Z/13197/21 2022
4 4 f 1 11.84 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -3.2 IV KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 22.99 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -4.0 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 3 s 1 23.52 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM -4.0 III DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK! 104
3 4 s 1 24.23 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -4.0 IV KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
1 1 s 2 22.82 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP -3.2 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 5 s 2 24.73 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP -3.2 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
1 6 s 3 26.09 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -3.6 -- DMP U20 KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2022 LDK! 68
2 7 s 3 26.71 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -3.6 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2022
300 m M
1 2 s 1 39.91 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
2 3 s 1 40.91 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/3776/22 2022
3 4 s 1 42.02 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/2837/22 2022
1 1 s 2 39.36 GRZE¦KOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 42.65 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
3 6 s 2 42.72 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
4 8 s 2 44.56 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
1 7 s 3 44.24 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
2 s 3 48.71 GRYGOREWICZ Kacper AMS Niemcz 2009 U14 KP -- B.D.
400 m M
1 1 s 1 50.51 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 50.68 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
3 4 s 1 52.23 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP III WO¬NIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
1 3 s 2 51.89 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
2 5 s 2 52.39 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
3 6 s 2 53.76 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
4 7 s 2 66.85 HOMANN Paweł MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:58.68 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
2 2 s 1 1:58.70 FRˇTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1845/20 2022
3 3 s 1 2:05.28 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudzi±dz 2005 U18 KP IV DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:05.95 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:59.31 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:03.32 POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
3 3 s 1 3:03.51 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:06.16 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022 111
2 2 s 1 4:10.21 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP III KRASICKI Adam Z/3292/18 2022 LDK!
3 3 s 1 4:18.66 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK! 89
4 4 s 1 4:21.81 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV KARNAS Kamila RADTKE Marek ¦CIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:26.34 WOJTA¦ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
2 2 s 1 9:52.75 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP IV KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
3 3 s 1 10:10.81 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2022 5
4 4 s 1 10:38.48 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U20 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2022 5
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.19 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -2.4 II DMP U20 KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK! 136
110 m pł M
  s 1 DNF BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -2.4 -- NIEBUDEK Sylwester # Z/0178/20 2022
300 m pł M
1 1 s 1 42.97 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 s 1 43.88 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
3 3 s 1 48.47 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
4 4 s 1 49.16 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.42 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
2 2 s 1 60.79 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP IV FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 61.87 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
4 4 s 1 69.02 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 7:08.14 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
  s 1 DNF WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
  s 1 DNF CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.39 KPORHOTOR Derrick
ŁYSKO Wiktor
PIASECKI Kacper
TOMASZEWSKI Oskar
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2006
2006
2005
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/5473/19
Z/5474/19
Z/13197/21
Z/5226/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 2 s 1 43.66 KĘDZIERSKI Jan
GLAZA Mateusz
KARNAS Kacper
KAROW Damian
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/7685/21
, Z/4507/17
Z/3127/18
, Z/4508/17
2022
, 2022
2022
, 2022

3

3
3 3 s 1 47.84 MISIASZEK Antoni
GRZE¦KOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


1 4 s 2 48.40 GLAZA Mikołaj
SIERANT Olgierd
SZYMAŃSKI Wojciech
KURILENKO Sviatoslav
UKS Czapla Białe Błota 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga
KARNAS Zbigniew
Z/3121/18
Z/3213/20
Z/3138/18
Z/2717/22
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ

2 5 s 2 49.40 HOMANN Paweł
SKORUPSKI Mateusz
SŁOMSKI Kacper
WOJCIECHOWSKI Piotr
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007
2007
2007
2005
U18 KPO -- LATAŃSKI Grzegorz
KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan KENSIK Jan
Z/1583/20
Z/0149/20
Z/14383/21
, Z/4126/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 POZNAŃ Wojtek BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1986/22 2022
W dal M
  f 1 3.52 SIECH Ziemowit UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP +1.9 -- KARNAS Kinga Z/5363/22 2022 LDK!
  f 1 4.44 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP +1.5 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK! 39
  f 1 4.93 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.5 -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.98 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +1.3 IV LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
2 2 f 1 5.97 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.2 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
3 3 f 1 5.50 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP +1.5 -- KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.33 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +2.6 -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.24 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.4 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
6 6 f 1 5.20 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +1.0 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
7 7 f 1 5.16 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP +4.0 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK! 57
8 8 f 1 4.99 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.7 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
9 9 f 1 4.94 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.1 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
10 10 f 1 4.81 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.6 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
11 11 f 1 4.80 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.0 -- DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK! 1 48
12 12 f 1 3.66 SIECH Ziemowit UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP +2.1 -- KARNAS Kinga Z/5363/22 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 11.83 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP +1.8 -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 12.57 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.8 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.88 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP +2.4 -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 11.77 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +0.5 -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0177/20 2022
Wieloskok M
  f 1 10.14 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.9 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
  f 1 10.34 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.4 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
  f 1 10.77 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.6 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
1 1 f 1 10.81 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.1 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
2 2 f 1 10.79 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.6 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
3 3 f 1 10.76 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP +3.1 -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
4 4 f 1 10.75 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +2.3 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
5 5 f 1 10.57 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP +0.9 -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.82 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.0 -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
Kula (5) M
1 2 f 1 15.70 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
2 3 f 1 13.13 MARCZAK Kamil MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
3 4 f 1 11.79 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
4 5 f 1 11.58 FLIS Eryk MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
5 6 f 1 11.34 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK! 79
6 7 f 1 10.61 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
7 8 f 1 9.57 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
8 9 f 1 9.02 HOMANN Paweł MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK! 55
9 10 f 1 8.88 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
10 11 f 1 8.52 SCHULZ Mateusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KA¬MIERCZAK Daniel Z/1989/22 2022
11 12 f 1 7.88 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.41 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I DMP GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2 144
Oszczep (600) M
1 8 f 1 34.86 COCH Paweł MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
2 10 f 1 31.01 FLIS Hubert MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
3 11 f 1 21.49 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 55.38 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 52.28 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5150/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 46.09 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/2720/20 2022
4 4 f 1 45.31 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM IV B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2022
5 5 f 1 40.19 SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3644/19 2022
6 6 f 1 40.13 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 35.73 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
8 9 f 1 33.38 FLIS Eryk MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 15:58.94 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2022 5
2 2 s 1 17:56.84 FLIS Hubert MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
3 3 s 1 18:25.72 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.066781044006 sekund