Białogard 01.07.2022
24. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.84 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.6 M IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 e 1 12.43 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -0.6 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
3 3 e 1 12.43 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -0.6 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
4 4 e 1 12.48 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.6 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
5 5 e 1 12.49 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 II IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK!
6 6 e 1 12.80 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.6 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
7 8 e 1 13.02 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
8 12 e 1 13.25 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 IV DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 102
1 7 e 2 12.96 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.2 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 9 e 2 13.06 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.2 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
3 11 e 2 13.22 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -0.2 IV PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
4 13 e 2 13.26 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -0.2 IV JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
1 10 e 3 13.08 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -0.4 III IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
2 14 e 3 13.41 MATECKA Julia MKL Szczecin 2006 U18 ZP -0.4 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0630/20 2022 LDK! 95
3 15 e 3 13.91 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
4 16 e 3 13.91 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.4 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
5 17 e 3 15.01 WOLSKA Kalina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -0.4 -- BARTA Franciszek Z/4642/22 2022
1 f 1 12.35 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -0.3 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK!
2 f 1 12.47 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.3 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
3 f 1 13.16 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -0.3 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
4 f 1 13.18 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.3 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 104
5 f 1 13.19 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -0.3 III IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.01 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.1 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2022 2
2 2 s 1 25.25 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.1 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK! 141
3 3 s 1 25.44 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.1 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
4 5 s 1 25.99 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -0.1 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
1 4 s 2 25.92 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -0.2 II RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2022
2 6 s 2 26.09 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.2 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
3 7 s 2 26.33 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -0.2 III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
4 8 s 2 26.42 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 10 s 2 26.51 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.2 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
1 9 s 3 26.44 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM 0.0 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
2 11 s 3 26.95 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP 0.0 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
3 12 s 3 27.48 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB 0.0 -- B.D. Z/4759/19 2022
4 13 s 3 27.51 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP 0.0 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
1 14 s 4 27.66 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP +0.3 IV WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
2 15 s 4 29.19 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.3 V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
3 16 s 4 29.39 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.3 V OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
4 17 s 4 29.90 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.3 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
5 18 s 4 30.06 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.3 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12059/21 2022
400 m K
1 2 s 1 56.32 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
2 3 s 1 57.11 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
3 4 s 1 57.83 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 6 s 1 58.66 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
5 9 s 1 59.21 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
1 1 s 2 55.62 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2022
2 5 s 2 58.37 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
3 10 s 2 59.49 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
4 12 s 2 61.45 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
1 7 s 3 58.97 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK! 122
2 8 s 3 59.16 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
3 11 s 3 60.53 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
4 13 s 3 63.93 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
  s 3 DNF GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
  s 3 DNF SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2022 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.86 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.92 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.21 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:06.22 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:08.70 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
3 3 s 1 2:08.78 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP I GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:09.23 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
5 5 s 1 2:09.72 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I DMP B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1 118
6 6 s 1 2:12.44 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP II SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2022 2
7 7 s 1 2:12.68 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:15.97 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK! 127
9 9 s 1 2:27.53 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
10 10 s 1 2:33.34 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
11 11 s 1 2:36.37 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U18 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2022 LDK!
  s 1 DNF KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:58.56 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:59.91 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 3:15.74 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:17.73 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.95 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM IV WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:23.75 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:24.46 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
8 8 s 1 3:24.54 CYPRYCH Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP -- B.D. Z/2073/20 2022
9 9 s 1 3:37.10 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:21.51 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
2 2 s 1 4:24.46 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
3 3 s 1 4:27.94 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM I PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2022
4 4 s 1 4:29.04 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
5 5 s 1 4:29.51 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM I CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
6 6 s 1 4:29.54 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U23 PM I
7 7 s 1 4:29.86 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
8 8 s 1 4:35.06 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
9 9 s 1 4:35.07 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U20 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2022 3
10 10 s 1 4:36.47 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
11 11 s 1 4:37.40 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/0256/16 2022 LDK!
12 12 s 1 4:40.14 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
13 13 s 1 4:40.64 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U18 II B.D. Z/4860/18 2022 LDK!
14 14 s 1 4:42.07 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2022 LDK!
15 15 s 1 4:42.22 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM II SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
16 16 s 1 4:42.36 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
17 17 s 1 4:47.42 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
18 18 s 1 5:30.97 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 63.87 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 68.26 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
1 1 s 2 65.34 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
2 2 s 2 65.43 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
3 3 s 2 70.82 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
3000 m prz K
1 1 s 1 10:25.93 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
  s 1 DNF GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
  s 1 DNF MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.69 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP +0.5 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 2 e 1 10.81 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.5 I RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
3 3 e 1 11.02 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.5 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
4 4 e 1 11.16 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.5 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
5 5 e 1 11.27 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +0.5 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
6 6 e 1 11.39 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.5 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
7 9 e 1 12.04 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.5 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/2200/20 2022 LDK! 87
1 7 e 2 11.56 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.4 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
2 8 e 2 11.77 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP -0.4 IV DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2022 LDK! 97
3 10 e 2 12.28 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.4 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2022 LDK!
4 11 e 2 12.63 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP -0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
1 f 1 10.89 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM 0.0 I RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
2 f 1 11.16 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP 0.0 II MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/5011/19 , 2022 LDK!
3 f 1 11.16 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM 0.0 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
4 f 1 11.27 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP 0.0 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
5 f 1 11.44 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM 0.0 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
6 f 1 11.61 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP 0.0 III REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
7 f 1 11.70 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP 0.0 III DMP U20 MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2022 LDK! 101
200 m M
1 1 s 1 24.19 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2022 LDK!
2 2 s 1 26.21 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +0.1 -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
400 m M
1 1 s 1 48.84 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 49.03 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
3 3 s 1 49.45 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
4 5 s 1 51.85 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2002 U23 DS III B.D. LISOWSKI Józef , Z/0724/16 , 2022 LDK!
5 9 s 1 56.67 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
1 4 s 2 51.78 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 2 52.05 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4420/20 2022
3 7 s 2 52.71 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin 1998 Sen ZP III B.D. Z/1531/14 2022
4 8 s 2 54.57 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2405/20 2022 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:23.41 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:24.59 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
3 3 s 1 1:31.78 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:53.43 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2022 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:52.77 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:53.30 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.53 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
4 4 s 1 1:53.90 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:53.93 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:54.85 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 130
7 7 s 1 1:55.45 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM II B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
8 13 s 1 2:08.98 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2022
  s 1 DNF CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
1 8 s 2 1:57.32 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
2 9 s 2 1:58.04 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
3 10 s 2 1:58.28 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
4 11 s 2 2:00.39 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
5 12 s 2 2:03.69 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
6 14 s 2 2:21.95 KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:33.50 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
2 2 s 1 2:35.33 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:36.25 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
4 4 s 1 2:38.96 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:41.06 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:42.41 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
7 7 s 1 2:43.11 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:44.29 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
9 10 s 1 2:47.67 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
1 9 s 2 2:46.18 KUCHERENKO Illia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- WALCZAK Mariusz SZAŁACH Krzysztof Z/4246/22 2022
2 11 s 2 2:49.65 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
3 12 s 2 2:51.30 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
4 13 s 2 2:52.77 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
5 14 s 2 2:53.39 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
6 15 s 2 2:57.69 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
7 16 s 2 3:02.57 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
8 17 s 2 3:16.93 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:51.65 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
2 2 s 1 3:52.00 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2022 3
3 3 s 1 3:57.48 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
4 4 s 1 4:02.55 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0711/15 2022 LDK!
5 6 s 1 4:08.76 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
6 7 s 1 4:09.04 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 4:09.32 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
8 9 s 1 4:10.75 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
1 5 s 2 4:08.05 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
2 10 s 2 4:15.19 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
3 11 s 2 4:17.79 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP IV B.D. Z/1770/20 2022
4 12 s 2 4:18.09 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM IV SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
5 13 s 2 4:21.61 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP IV B.D. Z/3833/22 2022 -
6 14 s 2 4:23.27 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
7 15 s 2 4:32.51 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:12.20 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022
2 2 s 1 8:42.25 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 8:49.44 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2022 3
  s 1 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2022
  s 1 DNF GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U23 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2022 3
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 19.85 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.15 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM III B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
400 m pł M
  s 1 DNF RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
3000 m prz M
1 1 s 1 11:04.83 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2022
  s 1 DNF KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.9851269721985 sekund