Ruda ¦l±ska 02.07.2022
Mityng Jubileuszowy 60-lecia TL Pogoń Ruda ¦l±ska [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.09 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -0.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
2 12 e 1 12.92 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -0.2 III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK! 115
3 13 e 1 12.97 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 21 e 1 13.48 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.2 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
5 36 e 1 14.46 RZEPECKA Zuzanna Kraków Athletics Team 2004 U20 MA -0.2 -- SOBCZYK Grzegorz
6 41 e 1 15.30 ZAGÓRSKA Anastazja MOSM Tychy 2008 U16 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0754/22 2022
7 42 e 1 15.82 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
2 7 e 2 12.26 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -1.6 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
3 11 e 2 12.92 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
4 16 e 2 13.16 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -1.6 III DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 105
5 22 e 2 13.51 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -1.6 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
6 25 e 2 13.81 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.6 V DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 81
7 38 e 2 14.82 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -1.6 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
8 39 e 2 14.82 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -1.6 -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
1 2 e 3 12.06 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 14 e 3 13.11 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U18 LD -0.4 III KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
3 20 e 3 13.42 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.4 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
4 24 e 3 13.78 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -0.4 IV B.D. Z/4224/21 2022
5 27 e 3 14.01 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
6 31 e 3 14.08 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -0.4 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
7 33 e 3 14.15 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -0.4 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
1 8 e 4 12.26 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP -1.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
2 10 e 4 12.55 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
3 17 e 4 13.31 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.2 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 99
4 23 e 4 13.77 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.2 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
5 28 e 4 14.02 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.2 V DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 74
6 34 e 4 14.37 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -1.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
1 4 e 5 12.15 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.0 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
3 19 e 5 13.42 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -1.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 26 e 5 13.87 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U18 LD -1.0 -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
5 29 e 5 14.07 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -1.0 V OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
6 35 e 5 14.38 GRYBO¦ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.0 V SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
1 1 e 6 12.02 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.9 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
2 9 e 6 12.54 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.9 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
4 18 e 6 13.31 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.9 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
6 32 e 6 14.12 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.9 V SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
7 36 e 6 14.46 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.9 -- B.D.
  e 6 DNF NIEWIADOMSKA Karolina TL ROW Rybnik # 2006 U18 SL +0.9 -- OLSZAR Michał Z/3667/22 2022
1 1 f 1 11.89 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +0.2 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2022
2 2 f 1 11.95 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL +0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2022 LDK!
3 3 f 1 11.96 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.2 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 4 f 1 12.01 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
6 6 f 1 12.06 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań 1995 Sen WP +0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
200 m K
1 1 s 1 24.77 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 25.18 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
3 3 s 1 25.54 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -1.2 II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
1 4 s 2 25.94 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.7 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 6 s 2 26.50 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.7 III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
3 7 s 2 26.51 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
4 8 s 2 26.60 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL -0.7 III ROLAK Dorota Z/2342/18 2022 5
1 9 s 3 27.08 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.9 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
2 12 s 3 27.25 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.9 III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
3 13 s 3 27.37 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -1.9 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
4 14 s 3 27.40 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U18 LD -1.9 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK! 101
5 16 s 3 27.54 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -1.9 IV RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
1 5 s 4 26.45 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -0.7 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
2 11 s 4 27.23 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.7 III WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 4 27.45 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -0.7 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 17 s 4 27.57 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
5 19 s 4 27.98 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.7 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
1 18 s 5 27.92 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.4 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
2 20 s 5 28.06 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.4 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 91
3 21 s 5 28.15 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.4 IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
4 22 s 5 28.27 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U18 LD -0.4 IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
5 26 s 5 29.39 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -0.4 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
6 27 s 5 29.40 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
1 23 s 6 29.24 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.3 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
2 29 s 6 30.02 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -1.3 V SKOCZEŃ Marcin Z/3498/19 2022 LDK!
3 31 s 6 30.53 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -1.3 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
2 24 s 7 29.29 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -1.0 V OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
3 25 s 7 29.35 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -1.0 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
5 30 s 7 30.35 GRYBO¦ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0820/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.05 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2022 2
2 2 s 1 55.20 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
3 3 s 1 55.89 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 4 s 1 56.68 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
5 5 s 1 56.77 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2022
6 12 s 1 59.08 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
1 6 s 2 56.88 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
2 7 s 2 57.19 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK! 137
3 8 s 2 58.59 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej , Z/0693/16 , 2022 LDK!
4 9 s 2 58.71 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
5 15 s 2 59.70 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
6 17 s 2 60.74 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK!
1 10 s 3 58.78 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
2 11 s 3 59.01 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP III OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022
3 13 s 3 59.17 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL III HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
4 14 s 3 59.58 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 16 s 3 60.35 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1866/16 2022
6 22 s 3 62.03 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
1 18 s 4 60.81 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
2 19 s 4 60.83 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2022 4
3 21 s 4 61.57 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2022 LDK! 102
4 23 s 4 62.31 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL IV B.D. Z/3971/18 2022 BEZ
5 25 s 4 62.64 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
6 27 s 4 63.55 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV MIREK Wacław Z/0277/18 2022 LDK!
1 20 s 5 61.54 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL III DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK! 102
2 24 s 5 62.39 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
3 26 s 5 63.33 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV SPISAK Barbara Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
4 28 s 5 63.70 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
1 29 s 6 63.94 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022 85
2 30 s 6 63.95 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
3 31 s 6 65.34 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2022
4 33 s 6 65.65 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:24.29 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1440/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 2:25.57 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 2:26.09 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
4 5 s 1 2:27.56 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 2:29.33 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
6 10 s 1 2:30.67 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK! 84
1 4 s 2 2:26.42 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
2 6 s 2 2:28.59 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U16 SL IV FOJCIK Dorota Z/4622/22 2022
3 8 s 2 2:30.10 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/0442/22 2022 LDK!
4 9 s 2 2:30.50 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL IV GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
5 12 s 2 2:34.15 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
6 13 s 2 2:37.36 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U18 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:34.93 MICHALAK Sandra KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD II B.D. Z/2320/11 2022
2 2 s 1 4:37.63 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 4:42.75 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2022
5 5 s 1 4:45.36 BERE¬NICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
6 6 s 1 4:50.34 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 4:52.55 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
8 8 s 1 4:58.06 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/3284/19 2022 LDK! 96
9 9 s 1 4:58.99 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
10 10 s 1 5:09.41 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 5:10.47 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.81 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.6 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 16.76 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U18 SL -0.6 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2022 LDK!
100 m pł K
2 2 s 1 13.51 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.6 M GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 3 s 1 13.52 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.6 M GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.82 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
2 2 f 1 1.75 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 151
3 3 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 75
4 4 f 1 1.45 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL IV CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
5 5 f 1 1.30 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
6 6 f 1 1.20 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.20 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 3.10 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.70 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +0.7 I SITARSKI Michał Z/1629/17 2022 LDK!
2 2 f 1 11.27 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.1 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
3 3 f 1 10.18 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +2.6 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK! 80
Kula (3) K
1 1 f 1 10.79 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 10.38 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.22 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 62.26 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK!
2 2 f 1 32.68 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
3 3 f 1 31.96 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.00 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 2 f 1 30.95 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.55 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
2 2 f 1 33.61 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! 97
100 m M
1 1 e 1 10.84 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -1.6 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
3 9 e 1 11.45 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -1.6 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4 14 e 1 11.61 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -1.6 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 105
5 20 e 1 12.02 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -1.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
6 29 e 1 12.68 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.6 V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
7 37 e 1 14.77 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.6 -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
1 2 e 2 10.92 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
2 11 e 2 11.50 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
3 13 e 2 11.57 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.5 III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
4 18 e 2 11.80 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.5 IV GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK!
5 23 e 2 12.24 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.5 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
6 30 e 2 12.87 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.5 -- B.D. Z/2510/22 2022
7 35 e 2 13.49 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -0.5 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
1 3 e 3 10.97 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -1.2 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
2 8 e 3 11.42 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL -1.2 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
3 15 e 3 11.65 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -1.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
4 21 e 3 12.02 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
5 22 e 3 12.02 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -1.2 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
6 27 e 3 12.44 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -1.2 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2022
7 31 e 3 12.91 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.2 -- JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
8 34 e 3 13.38 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.2 -- PRENCEL Piotr Z/4092/20 2022
1 4 e 4 11.10 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.8 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 132
2 6 e 4 11.25 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -0.8 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2022
4 19 e 4 11.86 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.8 IV DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2022 93
5 26 e 4 12.40 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
6 28 e 4 12.62 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.8 -- DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 71
7 32 e 4 13.07 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.8 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
7 40 e 4 15.27 KURZEPA Kelly TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.2 -- JONDA Czesław Z/2230/22 2022
1 5 e 5 11.18 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -0.8 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
2 10 e 5 11.49 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -0.8 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 110
3 12 e 5 11.55 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.8 III B.D. Z/2928/22 2022
4 17 e 5 11.74 GORCZYCA Jakub UKS Polfin O¶więcim 2002 U23 MA -0.8 III KRZYŻAK Stanisław Z/3868/16 2022 3
5 24 e 5 12.28 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.8 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
6 25 e 5 12.33 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
7 33 e 5 13.36 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
8 36 e 5 14.49 PEJSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.8 -- JONDA Czesław
1 1 f 1 10.32 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP 0.0 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 2 f 1 10.69 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL 0.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2022 LDK!
3 3 f 1 10.79 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL 0.0 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 150
4 4 f 1 11.01 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL 0.0 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
5 5 f 1 11.04 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL 0.0 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2022
6 6 f 1 11.17 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2022
7 7 f 1 11.31 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
200 m M
1 1 s 1 22.12 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -0.3 II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 2 s 1 22.32 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
3 3 s 1 22.46 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -0.3 II HOMA Wioleta Z/2034/18 2022 5 LDK!
4 8 s 1 23.33 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
1 4 s 2 22.86 KRAVETS Dmytro KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.7 III DMP U20 B.D. Z/2928/22 2022 120
2 5 s 2 23.04 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -0.7 III GIZA Maciej B.D. Z/2471/20 2022
3 6 s 2 23.09 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -0.7 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
5 21 s 2 31.58 PEJSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.7 -- JONDA Czesław
1 7 s 3 23.11 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
2 9 s 3 23.52 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
3 11 s 3 23.65 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.2 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
4 12 s 3 23.98 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.2 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
5 13 s 3 23.98 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
6 20 s 3 29.76 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.2 -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
1 14 s 4 25.72 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -1.5 -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
2 15 s 4 26.06 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.5 -- JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
3 16 s 4 26.65 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.5 -- JONDA Czesław Z/5151/21 2022
4 17 s 4 27.11 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.5 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
5 18 s 4 27.26 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.5 -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
6 19 s 4 28.37 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -1.5 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
4 32 s 6 31.72 KURZEPA Kelly TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.3 -- JONDA Czesław Z/2230/22 2022
400 m M
1 1 s 1 47.14 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U23 SL M MORKA Piotr Z/0303/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 47.47 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
3 3 s 1 48.38 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
4 4 s 1 48.63 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
5 5 s 1 50.93 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2022
6 6 s 1 51.54 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
1 7 s 2 52.18 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
2 8 s 2 52.39 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
3 9 s 2 54.16 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
4 11 s 2 55.39 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
1 10 s 3 54.58 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 12 s 3 57.43 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
3 13 s 3 61.12 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2022 BEZ LDK!
4 14 s 3 67.11 DENIS Krzesimir TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2214/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:50.86 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 1:51.06 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:51.93 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
4 4 s 1 1:53.00 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
5 5 s 1 1:55.21 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/3276/15 , 2022
6 9 s 1 1:59.88 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Andrzej MIREK Wacław , Z/0074/17 , 2022 LDK! 108
7 10 s 1 2:00.41 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
8 13 s 1 2:03.61 FORY¦ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/4584/17 2021 LDK!
1 6 s 2 1:58.83 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK! 112
2 7 s 2 1:59.15 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 1:59.77 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
4 11 s 2 2:01.45 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK! 99
5 12 s 2 2:03.43 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna B.D. Z/5624/18 2022
6 14 s 2 2:10.75 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
8 16 s 2 2:12.91 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
9 17 s 2 2:13.95 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2022
10 18 s 2 2:14.06 LISOWSKI Arkadiusz RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3637/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:03.28 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 2 s 1 4:09.93 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL III MORKA Piotr Z/2520/19 2022
3 3 s 1 4:10.71 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2022
4 4 s 1 4:18.15 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV KADŁUCZKA Jan Z/2477/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:22.28 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
6 6 s 1 4:34.62 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
7 7 s 1 4:41.91 WIECZOREK Adrian TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- B.D. Z/13791/21 2022
  s 1 DNF MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.03 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.2 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.56 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.2 II DMP U20 GO¦CINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GO¦CINIAK Marcin GO¦CINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! 151
110 m pł M
  s 1 DNF WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL -0.2 -- ROLAK Dorota Z/3197/16 2022 2
Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
2 2 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
3 3 f 1 1.95 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL II RAMUS Józef Z/1465/19 2022
Tyczka M
1 1 f 1 3.40 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/4061/18 2022 5
2 2 f 1 2.80 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
3 3 f 1 2.50 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6084/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 7.60 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.8 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 2 f 1 7.38 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU +0.5 I B.D. Z/4261/11 2022
4 4 f 1 6.77 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA +1.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
5 5 f 1 6.53 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.5 III SITARSKI Michał Z/0577/19 2022 3
6 6 f 1 6.33 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.4 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
7 7 f 1 6.32 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +1.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
8 8 f 1 5.89 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.1 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2022 76
9 9 f 1 5.82 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.0 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK! 74
10 10 f 1 5.80 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.7 V KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
11 11 f 1 5.55 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.5 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 56.75 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 43.03 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
3 3 f 1 33.86 BOMBA Oskar MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/1306/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 29.14 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2022
Młot (7.26) M
1 1 f 1 64.42 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022
2 2 f 1 50.63 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
3 3 f 1 42.10 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA III B.D. Z/3295/22 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.11 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 2 f 1 47.06 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.356683015823 sekund