Jerozolima (ISR) 04 - 07.07.2022
3. Mistrzostwa Europy U18 [DMP] [DMP U20]
100 m K
5 16 p 3 11.95 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +3.1 I KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
200 m K
3 11 e 2 24.70 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.6 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
2 8 e 3 24.44 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +1.3 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 130 157
100 m pł J MŁ K
3 12 p 2 13.67 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +1.8 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
6 14 p 3 13.74 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +2.1 I B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
400 m pł K K
5 22 e 1 63.92 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
3 10 e 3 61.01 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 153
Tyczka K
1 5 e A 3.80 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
14 24 e B 3.40 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 150
Trójskok K
4 f 12.98 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +1.5 I DMP KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2022 144
5 f 12.76 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.0 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 158
Kula (3) K
9 f 15.23 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
100 m M
4 11 p 2 10.65 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +1.2 M DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK! 161
1 1 p 3 RPU18 10.33 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.6 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
1 f RPU18 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.6 M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
200 m M
4 10 e 2 21.74 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.6 I DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 120 150
3 15 e 3 21.95 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 II DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 112 144
2000 m prz J MŁ M
13 26 e 1 6:13.84 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2022 LDK!
4 4 e 2 5:53.67 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK! 137
Wzwyż M
2 7 e A 2.06 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2022 LDK!
5 11 e A 2.02 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
W dal M
6 f 7.36 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.7 I BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
Kula (5) M
11 21 e A 15.23 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
8 11 e B 17.59 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
Młot (5) M
8 16 e B 62.13 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2922258377075 sekund