Rzeszów 26.04.2008
Akademickie Mistrzostwa Polski w Chodzie Sportowym. Mityng w Chodzie Sportowym
Chód 3 km K
1 15:07.92 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec # 93 U16 PK II
2 16:03.44 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III
3 16:30.40 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK III B.D. #
4 16:23.41 KISZKA Andżelika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 93 U16 PK III #
5 16:26.23 FUCHS Małgorzata GTS Bojszowy 94 U16 SL III #
6 17:09.09 KOSTUREK Karolina GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U16 PK III
7 17:43.86 KLEINSCHMIDT Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 93 U16 PK IV
8 18:23.61 KUBAS Bożena GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U16 PK IV
9 19:08.31 ŁAPA Anna MKS Start Lublin # 89 U20 LU -- B.D.
Chód 5 km K
1 22:15.54 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 U23 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
1 24:33.63 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
2 22:24.89 DYGACZ Agnieszka SPLA Tychy # 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
2 26:00.61 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK II
3 23:45.08 BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom # 85 Sen MZ -- #
3 26:31.63 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK II #
4 24:10.60 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2019
4 26:43.43 WOSIEK Sonia KS Cracovia 1906 Kraków # 91 U18 MA II #
5 24:12.84 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 79 Sen SL --
5 29:12.48 KUBLAS Mariola CWKS Resovia Rzeszów # 91 U18 PK III B.D. BEZ
6 25:08.56 CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
6 29:28.85 BRZOZOWSKA Aleksandra OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK III
7 25:09.09 BURDZIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -- #
7 30:34.35 STAŃCZYK Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK III
8 26:14.22 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła # 87 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2852/11 2019 3
8 30:37.77 OZIMEK Paulina OTG Sokół Mielec # 92 U18 PK III
9 31:08.75 BOGDANOWICZ Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 92 U18 PK IV #
Chód 5 km M
1 19:38.19 SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
1 25:00.74 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U16 SL II #
2 20:02.39 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU -- MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
2 21:11.63 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U20 PK -- B.D. # BEZ
2 25:09.98 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów # 94 U16 PK II
3 20:08.99 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
3 22:10.04 WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK --
3 25:10.65 GOŁAWSKI Adam WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ II
4 20:38.96 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL -- LAMCH Czesław # Z/4459/11 2019 MM
4 22:53.09 GAWROŃSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA -- #
4 27:04.10 SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ III #
5 20:40.80 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U20 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
5 23:13.16 STALA Jakub LKS Stal Mielec # 91 U18 PK -- #
5 27:14.37 WIERZBICKI Karol UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 94 U16 PK III
6 20:42.95 BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL -- MIREK Wacław # Z/0001/11 2019 MM
6 24:30.22 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów # 92 U18 PK -- #
6 27:15.14 KUBLAS Maciej UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 93 U16 PK III
7 20:48.21 NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- #
7 27:16.88 KOSTUREK Konrad GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U16 PK III
7 27:25.50 KUĆ Jakub WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ --
8 20:52.83 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
8 21:50.24 GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ -- #
8 32:01.36 FABIAN Marek OTG Sokół Mielec # 93 U16 PK V
9 21:56.33 DYŚ Rafał AZS-AWF Katowice 82 Sen SL --
10 22:19.00 KOZŁOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ -- #
Chód 10 km M
1 46:37.40 AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK II #
2 47:06.96 KOKOSZKA Radosław OTG Sokół Mielec # 91 U18 PK II
3 47:24.57 BIK Michał OTG Sokół Mielec # 90 U20 PK II #
4 48:42.22 GRUSZKA Adam OTG Sokół Mielec # 92 U18 PK III
5 49:32.74 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U18 MA III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.5753448009491 sekund