Radom 07 - 09.07.2022
76. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 11.94 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -0.8 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 160
2 6 e 1 12.17 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1077/18 2022 LDK! 149
3 10 e 1 12.40 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.8 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 11 e 1 12.41 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.8 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 138
5 21 e 1 12.65 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL -0.8 II PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2022 LDK!
6 22 e 1 12.66 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -0.8 II GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
7 29 e 1 13.01 ŚLUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.8 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK! 72 111
8 30 e 1 13.07 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -0.8 III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK! 69 109
1 3 e 2 11.92 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -0.6 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 9 e 2 12.25 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.6 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
3 17 e 2 12.59 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.6 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
4 18 e 2 12.59 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.6 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK!
5 23 e 2 12.77 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -0.6 III DMP U20 PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2022 5 LDK! 122
6 26 e 2 12.87 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.6 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
7 27 e 2 12.93 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.6 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
8 31 e 2 13.20 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -0.6 III DMP U20 MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! 104
1 2 e 3 11.83 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.9 M JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
2 8 e 3 12.21 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +0.9 II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
3 14 e 3 12.48 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +0.9 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 100 135
4 15 e 3 12.54 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.9 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
5 16 e 3 12.56 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.9 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 95
6 24 e 3 12.81 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.9 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
7 25 e 3 12.84 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.9 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
8 28 e 3 12.96 LUDWICKA Oliwia AML Słupsk 2004 U20 PM +0.9 III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0126/19 2022
1 1 e 4 11.41 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +0.6 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 5 e 4 12.12 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.6 I ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
3 7 e 4 12.17 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +0.6 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
4 12 e 4 12.43 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 13 e 4 12.43 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP +0.6 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
6 19 e 4 12.63 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.6 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022
7 20 e 4 12.64 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.6 II WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/1019/17 , 2022 3 LDK!
1 f 1 11.60 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -1.4 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 f 1 11.91 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -1.4 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
3 f 1 11.94 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.4 I JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK!
4 f 1 12.07 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -1.4 I DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 153
5 f 1 12.28 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.4 II DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1077/18 2022 LDK! 144
6 f 1 12.36 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -1.4 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
7 f 1 12.42 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -1.4 II MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
8 f 1 12.43 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -1.4 II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
1 f 2 12.15 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -0.2 I MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
2 f 2 12.33 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.2 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 f 2 12.41 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -0.2 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
4 f 2 12.44 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
5 f 2 12.47 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.2 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK! 135
6 f 2 12.55 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -0.2 II DMP BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 96
7 f 2 12.59 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU -0.2 II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 94 130
8 f 2 12.72 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -0.2 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
400 m K
1 1 e 1 54.92 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I B.D. # Z/0863/17 2022 2 LDK!
2 9 e 1 56.86 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK! 108
3 11 e 1 57.10 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
4 17 e 1 58.47 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
5 19 e 1 59.00 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2022 3 LDK!
6 21 e 1 59.12 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2022
7 22 e 1 59.45 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III DMP U20 GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK! 118
8 29 e 1 61.33 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
1 4 e 2 55.94 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2022 LDK!
2 7 e 2 56.45 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
3 12 e 2 57.38 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3068/18 , 2022 3 LDK!
4 14 e 2 57.44 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
5 18 e 2 58.63 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
6 23 e 2 59.51 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5 80 117
7 30 e 2 61.58 KOCZOROWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/5326/19 2022 LDK!
1 6 e 3 56.44 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U20 WP I B.D. B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2022 3 LDK!
2 10 e 3 56.98 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! 139
3 15 e 3 57.60 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
4 16 e 3 58.23 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
5 24 e 3 59.57 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2022 3 LDK! 117
6 26 e 3 60.22 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP III SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
7 28 e 3 60.81 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK! 68 107
8 31 e 3 62.10 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
1 2 e 4 55.57 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP I DMP RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir , Z/0895/19 , 2022 LDK! 123
2 3 e 4 55.60 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP I DMP U20 GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2022 3 LDK! 153
3 5 e 4 56.15 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK I BIGUS Anna Z/2866/21 2022
4 8 e 4 56.56 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
5 13 e 4 57.41 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
6 20 e 4 59.08 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
7 25 e 4 59.95 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1490/16 2022 4 LDK!
8 27 e 4 60.33 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN III DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022 111
800 m K
1 3 e 1 2:09.57 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 5 e 1 2:11.61 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK!
3 7 e 1 2:12.46 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4 104 139
4 10 e 1 2:14.21 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
5 12 e 1 2:17.44 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
6 13 e 1 2:17.94 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DMP U20 DZIUBA Jacek Z/3248/19 2022 121
7 19 e 1 2:21.18 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
8 22 e 1 2:28.12 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK! 91
1 8 e 2 2:13.04 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
2 9 e 2 2:13.57 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK! 98 135
3 11 e 2 2:14.78 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2022 3 LDK! 130
4 14 e 2 2:18.77 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III DMP U20 CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK! 119
5 15 e 2 2:19.74 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2022 4 LDK!
6 16 e 2 2:20.46 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
7 17 e 2 2:20.93 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2022 LDK!
1 1 e 3 2:09.27 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 2 e 3 2:09.51 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD I NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
3 4 e 3 2:11.21 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
4 6 e 3 2:12.27 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
5 18 e 3 2:21.16 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! 64 112
6 20 e 3 2:21.50 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U20 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
7 21 e 3 2:21.84 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2022 LDK!
8 23 e 3 2:32.48 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022 79
3000 m K
1 1 s 1 9:35.90 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
2 2 s 1 9:37.16 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB I BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 9:46.82 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/0431/18 2022 LDK! 146
4 4 s 1 9:47.55 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ I ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
5 5 s 1 9:49.33 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP I ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
6 6 s 1 9:56.34 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 9:57.84 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
8 8 s 1 9:58.06 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
9 9 s 1 10:02.16 KRUPA Urszula SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/1302/19 2022 2
10 10 s 1 10:04.12 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD II MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
11 11 s 1 10:09.08 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
12 12 s 1 10:14.55 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
13 13 s 1 10:22.02 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
14 14 s 1 10:35.26 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U20 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
15 15 s 1 10:35.98 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB III MARYSIAK Adam Z/0804/18 2022 4 LDK!
16 16 s 1 10:53.03 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
  s 1 DNF DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U20 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
  s 1 DNF WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
  s 1 DNF BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
400 m pł K K
1 2 e 1 62.03 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU I DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2022 2 146
2 5 e 1 63.54 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK! 136
3 6 e 1 63.62 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ II WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
4 8 e 1 63.79 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
5 13 e 1 66.01 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
6 14 e 1 66.07 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
7 19 e 1 69.46 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV DMP DMP U20 MIREK Wacław Z/4401/19 2022 59 103
8 21 e 1 70.53 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022 98
1 1 e 2 61.60 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2022 LDK!
2 4 e 2 63.38 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!
3 9 e 2 63.88 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA II DMP DMP U20 B.D. MIREK Wacław , Z/2171/17 , 2022 LDK! 99 134
4 12 e 2 65.32 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! 125
5 17 e 2 66.98 ŁOS Izabela KKL Kielce 2003 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. TIETIERIN Paweł , Z/1399/17 , 2022 BEZ LDK! 75 115
6 18 e 2 68.78 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN III JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
7 22 e 2 72.46 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U20 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/1454/18 2022 5 LDK!
1 3 e 3 63.06 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 7 e 3 63.77 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2739/18 2022 LDK! 99 134
3 10 e 3 64.81 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
4 11 e 3 64.95 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK! 90 127
5 15 e 3 66.15 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
6 16 e 3 66.30 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/0255/16 2022 3 LDK! 119
7 20 e 3 69.56 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
8 23 e 3 2:19.87 99.99 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 e 1 1.63 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
1 1 e 1 1.63 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
3 6 e 1 1.63 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM II KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK!
4 9 e 1 1.59 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 78 112
4 9 e 1 1.59 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III DMP DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK! 78 112
6 12 e 1 1.59 SOBCZYK Julia Kraków Athletics Team 2003 U20 MA III DMP DMP U20 B.D. SOBCZYK Grzegorz KAŃSKI Ryszard , Z/0002/17 , 2022 LDK! 78 112
7 14 e 1 1.54 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
8 15 e 1 1.54 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2022 3
9 16 e 1 1.49 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
1 1 e 2 1.63 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK! 88 124
1 1 e 2 1.63 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2022 LDK! 88 124
1 1 e 2 1.63 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2022 4 88 124
4 7 e 2 1.63 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
5 8 e 2 1.63 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP II KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
6 9 e 2 1.59 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 112
7 12 e 2 1.59 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP III DMP U20 FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK! 112
8 16 e 2 1.49 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
W dal K
  e 1 4.62 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.9 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
1 1 e 1 6.00 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS +1.1 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 5.93 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.8 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 122 151
3 3 e 1 5.75 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.6 II BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
4 7 e 1 5.46 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.1 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 89 118
5 8 e 1 5.44 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.2 II DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 88
6 11 e 1 5.41 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.1 II JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
7 12 e 1 5.35 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +2.2 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
8 15 e 1 5.33 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +2.0 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
9 18 e 1 5.19 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD +1.3 III KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2022 BEZ LDK!
10 20 e 1 5.12 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -0.2 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
11 22 e 1 5.06 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin 2003 U20 ZP +1.4 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
12 23 e 1 4.96 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP +0.1 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
1 4 e 2 5.55 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -0.2 II B.D. Z/1200/20 2022
2 5 e 2 5.50 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.1 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
3 6 e 2 5.48 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.5 II POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał , Z/2982/17 , 2022 LDK!
4 9 e 2 5.43 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +0.4 II DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert , Z/1231/18 , 2022 LDK! 87 116
5 10 e 2 5.42 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -0.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
6 13 e 2 5.34 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
7 14 e 2 5.33 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.6 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
8 16 e 2 5.28 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.8 III SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2022 3
9 17 e 2 5.25 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB -0.1 III SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
10 19 e 2 5.16 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +1.5 III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
11 21 e 2 5.08 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD -0.2 IV KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2022 4 LDK!
12 24 e 2 4.95 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP +0.9 IV DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/1779/21 2022 57 78
1 f 1 6.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -1.3 M DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2 145 169
2 f 1 6.03 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -1.4 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 5.98 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.2 I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
4 f 1 5.87 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.5 I BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
5 f 1 5.51 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM -0.8 II POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał , Z/2982/17 , 2022 LDK!
6 f 1 5.48 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.4 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 91 120
7 f 1 5.36 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +1.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
8 f 1 5.34 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
9 f 1 5.26 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP +0.7 III B.D. Z/1200/20 2022
10 f 1 5.26 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.1 III KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
11 f 1 5.24 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 III DMP MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 75
12 f 1 5.19 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +1.1 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
13 f 1 5.13 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +1.1 III DMP DMP U20 STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert , Z/1231/18 , 2022 LDK! 68 90
Kula (4) K
1 f 1 15.68 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 13.06 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
3 f 1 12.89 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1458/20 2022 107 139
4 f 1 12.22 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2022
5 f 1 11.90 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
6 f 1 11.80 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD II DMP DMP U20 DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK! 91 127
7 f 1 11.66 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2022 3 LDK!
8 f 1 10.77 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
9 f 1 10.30 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
10 f 1 9.78 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
11 f 1 9.75 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV ŻEBROWSKA Aldona Z/2316/17 2022 2 LDK!
12 f 1 8.52 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
13 f 1 8.46 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2022
14 f 1 8.05 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
Młot (4) K
1 3 e 1 51.64 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
2 6 e 1 48.78 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 112 146
3 8 e 1 46.57 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
4 9 e 1 45.93 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Krzysztof JUSZCZAK Stanisław , Z/2113/16 , 2022 4 LDK! 99 138
5 11 e 1 44.32 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 92 133
6 15 e 1 40.59 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2022 LDK! 78 123
7 17 e 1 38.23 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD III ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
8 18 e 1 36.22 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
  e 1 NM GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
1 1 e 2 54.58 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 137 162
2 2 e 2 54.53 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
3 4 e 2 51.29 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP I DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2022 2 LDK! 153
4 5 e 2 49.07 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP I DREGER Jacek Z/3886/18 2022
5 7 e 2 47.73 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP II DMP PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK! 107
6 10 e 2 44.56 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U20 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2022 3
7 12 e 2 43.01 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2022 4 LDK! 130
8 13 e 2 42.37 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP III DREGER Jacek Z/3412/16 2022 2
9 14 e 2 40.72 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4 123
10 16 e 2 39.19 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5 119
100 m M
1 1 e 1 10.59 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.7 M RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
2 2 e 1 10.72 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.7 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 155
3 5 e 1 10.75 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.7 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
4 7 e 1 10.79 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +0.7 I DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 120
5 13 e 1 11.10 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP +0.7 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
6 19 e 1 11.25 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +0.7 II KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
7 20 e 1 11.27 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM +0.7 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2022 LDK!
8 28 e 1 11.58 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +0.7 III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2022 BEZ
1 3 e 2 10.72 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP +0.5 I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 10 e 2 10.91 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD +0.5 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
3 14 e 2 11.16 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +0.5 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 16 e 2 11.20 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.5 II RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
5 18 e 2 11.23 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.5 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
6 24 e 2 11.41 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 III DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 72 115
7 25 e 2 11.44 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.5 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK! 70 113
8 31 e 2 11.74 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
1 4 e 3 10.75 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +0.2 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 6 e 3 10.79 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.2 I RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 8 e 3 10.85 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD +0.2 I KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
4 15 e 3 11.17 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.2 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
5 17 e 3 11.20 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.2 II WALCZAK Michał Z/1075/18 2022 3
6 21 e 3 11.34 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U20 PD +0.2 III B.D. Z/1455/21 2022
7 29 e 3 11.59 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 III DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 60 105
8 30 e 3 11.74 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.2 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 9 e 4 10.87 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.8 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
2 11 e 4 10.94 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.8 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 12 e 4 11.02 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.8 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
4 22 e 4 11.37 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U20 WN -0.8 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2022
5 23 e 4 11.40 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL -0.8 III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
6 26 e 4 11.48 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -0.8 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
7 27 e 4 11.53 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -0.8 III LAMCH Czesław Z/3693/18 2022 5 LDK!
1 f 1 10.61 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -0.3 M GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 10.73 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -0.3 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 10.76 KOZELAN Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.3 I RATAJCZAK Maciej MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2022
4 f 1 10.77 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.3 I RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
5 f 1 10.86 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -0.3 I DMP MAZUR Janusz Z/2278/20 2022 114
6 f 1 10.87 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.3 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
7 f 1 10.89 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.3 I WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
8 f 1 10.94 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -0.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0168/20 2022 142
1 f 2 10.94 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.6 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
2 f 2 11.02 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -0.6 II KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 f 2 11.10 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -0.6 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
4 f 2 11.18 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.6 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
5 f 2 11.19 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -0.6 II PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
6 f 2 11.26 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -0.6 II IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2022 LDK!
7 f 2 11.31 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.6 III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2022 4 LDK!
  f 2 DNF TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 e 1 47.40 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
2 2 e 1 47.82 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
3 5 e 1 48.14 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
4 9 e 1 49.01 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/5753/18 2022 3 LDK!
5 15 e 1 49.73 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2022 4
6 17 e 1 49.89 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2022 BEZ
7 19 e 1 50.61 MACHETA Michał KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/14807/21 2022 LDK! 125
1 8 e 2 48.92 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 10 e 2 49.18 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
3 14 e 2 49.72 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
4 16 e 2 49.83 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
5 18 e 2 50.43 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU II DMP U20 B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK! 126
6 20 e 2 50.99 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD III DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2022 4 120
7 21 e 2 54.02 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU IV DMP DMP U20 JAROS Andrzej # Z/4999/19 2022 38 91
1 3 e 3 47.88 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U20 LD I DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2022 125 155
2 4 e 3 48.06 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS I DMP U20 ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK! 152
3 6 e 3 48.61 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK! 112 145
4 7 e 3 48.64 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL II DMP U20 HOMA Wioleta Z/2034/18 2022 5 LDK! 145
5 11 e 3 49.22 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
6 12 e 3 49.31 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL II KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
7 13 e 3 49.60 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
800 m M
1 1 e 1 1:54.46 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
2 2 e 1 1:54.49 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 132
3 5 e 1 1:55.14 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022 LDK!
4 6 e 1 1:55.20 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP II DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK! 83 129
5 11 e 1 1:55.57 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP II DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2022 LDK!
6 15 e 1 1:56.35 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
7 16 e 1 1:56.50 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
8 21 e 1 1:57.83 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
9 24 e 1 1:58.78 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK! 113
1 3 e 2 1:54.83 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 86 130
2 7 e 2 1:55.25 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
3 10 e 2 1:55.37 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
4 12 e 2 1:55.64 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK II CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
5 13 e 2 1:56.04 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
6 17 e 2 1:56.69 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK! 122
7 19 e 2 1:57.42 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/13565/21 2022 67 119
8 20 e 2 1:57.57 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
9 25 e 2 1:58.89 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
1 4 e 3 1:54.95 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK!
2 8 e 3 1:55.28 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
3 9 e 3 1:55.28 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2022 3 LDK! 82 128
4 14 e 3 1:56.19 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL II DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2022 3 124
5 18 e 3 1:57.34 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK! 119
6 22 e 3 1:57.99 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
7 23 e 3 1:58.56 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
8 26 e 3 2:04.62 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL IV GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
9 27 e 3 2:13.31 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
3000 m M
1 1 s 1 8:11.46 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
2 2 s 1 8:17.70 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK! 145
3 3 s 1 8:31.82 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
4 4 s 1 8:31.95 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
5 5 s 1 8:36.49 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2022 3 130
6 6 s 1 8:37.06 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK!
7 7 s 1 8:40.86 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS II GOLEC Dominik Z/1589/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 8:43.30 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
9 9 s 1 8:43.53 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ II PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
10 10 s 1 8:49.01 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
11 11 s 1 8:50.04 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP III KRASICKI Adam Z/3292/18 2022 LDK!
12 12 s 1 8:51.60 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5 118
13 13 s 1 8:54.95 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
14 14 s 1 8:55.84 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
15 15 s 1 8:56.09 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
16 16 s 1 8:57.66 ŚLIWKA Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1890/19 2022 LDK!
17 17 s 1 8:57.91 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2022 BEZ
18 18 s 1 9:16.64 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1370/18 2022 LDK!
  s 1 DNF JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U20 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2022
  s 1 DNF MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/0465/18 2022 4 LDK!
400 m pł M
1 1 e 1 54.67 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK! 139
2 2 e 1 54.74 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK! 138
3 8 e 1 56.51 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
4 12 e 1 57.94 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III RADKE Karol Z/2698/17 2022
5 13 e 1 58.19 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK!
6 14 e 1 58.62 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD III SAWICKA Izabela STACHURSKA Agnieszka # Z/4154/18 2022 5 LDK!
1 4 e 2 55.81 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK! 129
2 6 e 2 56.21 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 10 e 2 57.24 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona , Z/2074/18 , 2022 LDK! 75 116
4 15 e 2 59.07 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD IV SAWICKA Izabela STACHURSKA Agnieszka # Z/4283/18 2022 LDK!
5 16 e 2 60.37 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
6 17 e 2 60.88 STEFAŃCZYK Jakub KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2022 LDK!
7 20 e 2 68.91 BINCZAROWSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2825/20 , 2022 LDK!
1 3 e 3 55.53 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK! 131
2 5 e 3 56.01 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II PAWELEC Marcin Z/3111/18 2022 5 LDK!
3 7 e 3 56.30 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
4 9 e 3 56.67 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 121
5 11 e 3 57.60 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III DMP DMP U20 KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2022 5 71 113
6 18 e 3 63.52 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
7 19 e 3 66.80 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
W dal M
1 2 e 1 7.08 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +1.4 II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 3 e 1 6.96 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +1.3 II DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 88 128
3 4 e 1 6.86 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +1.4 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2022 82 123
4 6 e 1 6.81 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.4 II GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
5 7 e 1 6.78 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +1.1 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
5 8 e 1 6.78 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD +1.3 III DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022 77 119
7 13 e 1 6.60 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP +1.5 III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK!
8 16 e 1 6.54 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U20 OP +1.5 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
9 18 e 1 6.50 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.3 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2022 BEZ LDK!
10 21 e 1 6.32 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U20 MA +2.1 III WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2022 BEZ
11 22 e 1 6.25 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +1.3 IV KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
12 24 e 1 6.07 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +0.8 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
13 25 e 1 5.99 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +0.7 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
1 1 e 2 7.09 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 5 e 2 6.83 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.7 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
3 9 e 2 6.78 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.9 III WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
4 10 e 2 6.72 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U20 OP +1.3 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
5 11 e 2 6.70 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +2.0 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
6 12 e 2 6.63 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
7 14 e 2 6.55 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.8 III NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK!
8 15 e 2 6.55 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.4 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
9 17 e 2 6.52 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.5 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
10 19 e 2 6.44 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.7 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2022 BEZ LDK!
11 20 e 2 6.42 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
12 23 e 2 6.20 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP +2.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2022 BEZ LDK!
13 26 e 2 3.42 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.8 -- TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
1 f 1 7.46 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -0.2 I ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
2 f 1 7.20 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.6 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 7.07 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.4 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
4 f 1 6.94 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U20 DS +0.6 II DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! 87 127
5 f 1 6.87 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.4 II GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
6 f 1 6.73 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +0.1 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
7 f 1 6.66 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U20 OP +0.1 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
8 f 1 6.65 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
9 f 1 6.56 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU +1.6 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2022 3 LDK!
10 f 1 6.55 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -0.6 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2022 63 107
11 f 1 6.46 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
12 f 1 6.29 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD -0.4 IV DMP DMP U20 SADACH Aneta Z/2888/20 2022 49 94
Kula (6) M
1 2 e 1 17.24 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD I SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
2 3 e 1 17.14 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 153
3 5 e 1 16.69 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 149
4 10 e 1 15.18 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
5 11 e 1 15.04 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
6 12 e 1 14.91 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
7 13 e 1 14.89 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK! 130
8 15 e 1 13.85 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK! 116
9 17 e 1 12.83 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK!
1 1 e 2 18.03 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 4 e 2 17.00 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 6 e 2 16.55 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
4 7 e 2 16.25 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
5 8 e 2 16.22 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
6 9 e 2 15.29 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022
7 14 e 2 13.89 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
8 16 e 2 13.55 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
9 18 e 2 12.12 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
10 19 e 2 11.91 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U20 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
1 f 1 19.40 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 f 1 18.64 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 f 1 17.74 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP U20 ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK! 158
4 f 1 17.28 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
5 f 1 17.26 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 154
6 f 1 17.06 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD I SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
7 f 1 16.88 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
8 f 1 16.30 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
9 f 1 15.71 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
10 f 1 15.25 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2022
11 f 1 14.91 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
12 f 1 14.33 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.659324884415 sekund