Radom 07 - 09.07.2022
76. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 f 1 23.68 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -1.0 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 f 1 24.18 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.0 I DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2022 LDK! 163
3 f 1 24.41 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -1.0 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
4 f 1 24.76 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -1.0 I BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2
5 f 1 24.82 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U20 DS -1.0 I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 25.33 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -1.0 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/3326/15 2022 LDK! 139
7 f 1 25.53 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -1.0 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
  f 1 DNS PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/1077/18 2022 LDK!
1 f 2 25.18 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -1.2 II WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 f 2 25.30 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -1.2 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
3 f 2 25.44 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -1.2 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 f 2 25.73 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U20 WP -1.2 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
5 f 2 25.83 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.2 II GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2022 5 LDK!
6 f 2 26.14 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -1.2 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022 123
7 f 2 26.20 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -1.2 II B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2022 3 LDK!
  f 2 DNF SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -1.2 -- MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:22.44 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
2 2 s 1 4:23.45 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I DMP U20 GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK! 155
3 3 s 1 4:25.05 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ I CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 4:26.80 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD I NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
5 5 s 1 4:28.16 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD I DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 114 146
6 6 s 1 4:31.36 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2022 2 LDK! 141
7 7 s 1 4:31.38 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ I ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
8 8 s 1 4:32.22 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK! 139
9 9 s 1 4:34.62 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4 135
10 10 s 1 4:35.58 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK! 134
11 12 s 1 4:37.92 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK! 89
12 13 s 1 4:38.38 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
13 16 s 1 4:43.12 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U20 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2022 3
  s 1 DNF KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP -- JANECZEK Jarosław # Z/5885/21 2022 LDK!
1 11 s 2 4:37.54 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
2 14 s 2 4:39.74 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
3 15 s 2 4:41.47 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II DMP KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK! 81
4 17 s 2 4:48.14 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 18 s 2 4:48.91 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/3248/19 2022
6 19 s 2 4:52.98 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
7 20 s 2 4:53.41 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
8 21 s 2 4:55.56 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 MIREK Wacław # Z/3284/19 2022 LDK! 51 102
9 22 s 2 5:02.49 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2022 3
10 23 s 2 5:03.97 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV BIGUS Anna Z/1225/20 2022
11 24 s 2 5:15.99 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
  s 2 DNF OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2022 3 LDK!
100 m pł K
1 3 e 1 14.50 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -2.1 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 118 149
2 5 e 1 14.94 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -2.1 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
3 7 e 1 15.24 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -2.1 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
4 11 e 1 15.78 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -2.1 III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
5 14 e 1 16.29 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -2.1 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 115
6 17 e 1 16.90 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -2.1 III STOLARCZYK Grzegorz Z/0730/18 2022 BEZ
7 18 e 1 17.55 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -2.1 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
1 1 e 2 14.31 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -1.2 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 154
2 4 e 2 14.75 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -1.2 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 8 e 2 15.27 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.2 II B.D. Z/1200/20 2022
4 12 e 2 15.80 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -1.2 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 74 124
5 13 e 2 15.98 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 121
  e 2 DNF KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -1.2 -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2022 4 LDK!
1 2 e 3 14.40 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.4 I MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 6 e 3 14.95 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -0.4 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 140
3 9 e 3 15.28 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -0.4 II DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 90 134
4 10 e 3 15.48 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -0.4 II DMP U20 SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! 130
5 15 e 3 16.34 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN -0.4 III PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
6 16 e 3 16.67 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -0.4 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 f 1 14.03 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -1.3 I DMP U20 SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK! 162
2 f 1 14.15 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -1.3 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 14.18 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -1.3 I DMP DMP U20 KOHUTEK Artur Z/4012/17 2022 4 LDK! 130 157
4 f 1 14.53 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -1.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
5 f 1 14.58 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -1.3 II DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2022 147
6 f 1 14.59 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -1.3 II BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
7 f 1 14.85 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.3 II WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
8 f 1 15.09 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.3 II B.D. Z/1200/20 2022
1 f 2 15.12 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -1.4 II NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2022 3 LDK!
2 f 2 15.20 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -1.4 II DMP DMP U20 SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2022 LDK! 93 135
3 f 2 15.21 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -1.4 II DMP U20 SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! 135
4 f 2 15.45 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -1.4 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 85 130
5 f 2 15.79 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -1.4 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022 124
6 f 2 15.83 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -1.4 III DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2022 124
7 f 2 16.64 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -1.4 III KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej , Z/0111/19 , 2022 LDK!
8 f 2 16.91 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U20 WN -1.4 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta , Z/0199/20 , 2022 LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 3:46.36 SADURSKA Lena
TWARDOWSKA Julia
CYBULSKA Wiktoria
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2004
U20 WMZ -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/3068/18
, Z/2580/17
Z/3463/17
, Z/3311/17
, 2022
, 2022
2022
, 2022
3
3
3
3
2 2 s 1 3:53.07 MATUSZCZAK Gabriela
DZIAMSKA Julia
MUSIELAK Jagoda
TROCHOLEPSZA Martyna
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2004
2004
U20 WLP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław
CHMIELARZ Lucyna
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
Z/0300/17
Z/0868/15
Z/1944/19
Z/0297/17
2022
2022
2022
2022
4


3
3 3 s 1 3:53.85 KNAPE Natalia
CZESZEWSKA Weronika
KOCZOROWSKA Julia
REJCHERT Anna
WMLKS Pomorze Stargard 2003
2004
2004
2004
U20 ZPO -- KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta
MAKSYMIUK Zbigniew
KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia
WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew
Z/1490/16
Z/4946/18
Z/5326/19
, Z/4956/19
2022
2022
2022
, 2022
4



4 4 s 1 3:53.88 KRAWCZYK Wiktoria
PLUTA Daria
CZAJKA Olga
GOŚCINIAK Marcelina
MKL Jarocin 2004
2003
2004
2004
U20 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja
GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
Z/3509/18
Z/1869/19
Z/4198/18
, Z/0688/19
2022
2022
2022
, 2022
3


3
5 7 s 1 4:02.56 ŚLIWA Aleksandra
CHMURA Anastazja
BIGUS Wiktoria
TUREK Zuzanna
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003
2003
2003
2003
U20 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz
BIGUS Anna
Z/3307/17
Z/1225/20
Z/1763/17
Z/2866/21
2022
2022
2022
2022
3

3

1 5 s 2 3:56.71 SKIMINA Emilia
MASTALERZ Pola
SEREK Katarzyna
HAJDUK Zuzanna
KS AZS AWF Kraków 2004
2003
2004
2004
U20 MLP -- GIZA Andrzej GIZA Maciej
B.D. MIREK Wacław
GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
, Z/0274/18
, Z/2171/17
Z/5229/18
, Z/2054/18
, 2022
, 2022
2022
, 2022




2 6 s 2 4:00.25 JASZCZAK Aleksandra
KLAMA Julia
GAŁKA Ada
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004
2004
2003
2004
U20 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
DZIUBA Jacek
SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek
LACH Magdalena
Z/2201/17
Z/2739/18
, Z/3704/17
Z/1145/20
2022
2022
, 2022
2022




3 8 s 2 4:11.00 ŁOS Izabela
MASTALERZ Idalia
MIŚTA Dominika
SKRZYNIARZ Oliwia
KKL Kielce 2003
2004
2004
2003
U20 SWK -- B.D. TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł
, Z/1399/17
Z/0031/18
Z/3067/20
Z/0149/17
, 2022
2022
2022
2022
BEZ


3
4 9 s 2 4:18.69 MAREK Justyna
LITEWSKA Karolina
BOGUSŁAWSKA Julia
SIENKIEWICZ Marianna
AKL Ursynów Warszawa 2003
2004
2003
2003
U20 MAZ -- B.D.
KĘDZIORA Robert
B.D.
OBROCKI Bogdan
Z/3635/18
Z/2110/19
Z/0746/17
Z/5423/18
2022
2022
2022
2022
BEZ



Trójskok K
  f 1 12.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.1 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
1 f 1 12.91 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +1.9 I BUTKIEWICZ Jacek Z/2460/17 2022 LDK!
2 f 1 12.73 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS +1.7 I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 f 1 12.35 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +3.4 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3343/17 2022 2
4 f 1 12.34 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.7 I POGORZELSKA Marta LEWANDOWSKI Michał , Z/2982/17 , 2022 LDK!
5 f 1 12.28 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +1.4 I ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1609/18 2022 LDK!
6 f 1 12.20 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB +0.8 I CZERNIK Edward Z/2111/17 2022 5
7 f 1 11.80 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +1.8 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK! 100 127
8 f 1 11.79 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM +1.0 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał , Z/2052/17 , 2022 LDK!
9 f 1 11.75 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ +1.3 II MIERZEJEWSKI Marek ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2022 LDK!
10 f 1 11.70 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL +1.4 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
11 f 1 11.66 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +1.4 II DMP DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK! 94 123
12 f 1 11.41 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ +1.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
Dysk (1) K
1 f 1 45.06 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
2 f 1 44.05 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2022 I
3 f 1 42.47 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
4 f 1 40.42 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL II KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir Z/2410/17 2022 3 LDK!
5 f 1 40.41 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard Z/2178/17 2022 2
6 f 1 39.18 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
7 f 1 37.98 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II DMP DMP U20 ŻEBROWSKA Aldona Z/2316/17 2022 2 LDK! 88 129
8 f 1 37.11 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/2614/18 2022 LDK! 84 126
9 f 1 36.18 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
10 f 1 35.76 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK! 121
11 f 1 32.77 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! 65 109
12 f 1 32.77 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
200 m M
1 f 1 21.56 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -1.3 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
2 f 1 21.64 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U20 LD -1.3 I MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
3 f 1 21.67 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -1.3 I DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2022 2 LDK! 153
4 f 1 22.03 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -1.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK! 142
5 f 1 22.11 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -1.3 II DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK! 105 140
  f 1 DNF BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -1.3 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
  f 1 DNF RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -1.3 -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
  f 1 DNS ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -1.3 -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2022 3 LDK!
1 f 2 22.26 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -2.4 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2022
2 f 2 22.76 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL -2.4 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
3 f 2 22.95 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -2.4 III HOMA Wioleta Z/2034/18 2022 5 LDK!
  f 2 DNF SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -2.4 -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
  f 2 DNF GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -2.4 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
  f 2 DNF REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -2.4 -- DMP U20 MAZUR Janusz Z/2278/20 2022
  f 2 DNS KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -2.4 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
  f 2 DNS ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -2.4 -- ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
1500 m M
1 1 s 1 3:52.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II DMP DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 96 138
2 2 s 1 3:54.59 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:55.36 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK! 133
4 4 s 1 3:56.26 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1831/18 2022 3 LDK! 83 131
5 5 s 1 3:56.29 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2022 2 LDK!
6 6 s 1 3:57.98 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2022 LDK!
7 7 s 1 3:58.21 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
8 8 s 1 3:58.72 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP II DMP U20 ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK! 126
9 9 s 1 3:59.00 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022 126
10 10 s 1 3:59.97 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
11 11 s 1 4:00.00 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2022 3 LDK! 124
12 12 s 1 4:00.62 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022 68 122
13 13 s 1 4:03.56 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022 116
14 15 s 1 4:06.14 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
15 19 s 1 4:08.65 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
  s 1 DQ GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2022 LDK!
1 14 s 2 4:05.09 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP III GRENDA Jan Z/0605/18 2022 2
2 16 s 2 4:07.06 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr Z/13565/21 2022
3 18 s 2 4:07.76 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U20 PM III B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2022 3
4 20 s 2 4:08.86 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
5 21 s 2 4:09.36 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
6 22 s 2 4:09.84 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
7 23 s 2 4:11.88 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ III PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2022 5 LDK!
8 24 s 2 4:13.22 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2022 5 LDK!
9 25 s 2 4:13.93 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
10 26 s 2 4:14.39 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4751/17 2022 5
11 27 s 2 4:15.05 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022 31
12 28 s 2 4:16.48 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2022 5 LDK!
13 29 s 2 4:17.85 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- DMP U20 GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
  s 2 DQ SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 3 e 1 14.58 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.8 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
2 7 e 1 14.65 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.8 II DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2022 LDK! 148
3 9 e 1 14.68 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -0.8 II DMP U20 KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK! 148
4 10 e 1 14.76 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -0.8 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
5 12 e 1 15.03 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -0.8 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 140
6 16 e 1 15.32 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.8 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
7 17 e 1 15.59 OLEJNICZAK Kacper LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.8 II PUJDAK Andrzej Z/10124/21 2022
8 20 e 1 15.95 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -0.8 III DMP U20 RĄCZKA Paweł Z/4809/18 2022 LDK! 117
1 1 e 2 14.49 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU +0.5 I LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 6 e 2 14.65 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP +0.5 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 148
3 8 e 2 14.66 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD +0.5 II WOJSZKO Krzysztof NABIAŁEK Łukasz Z/1650/20 2022
4 11 e 2 14.83 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS +0.5 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
5 14 e 2 15.12 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +0.5 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 138
6 18 e 2 15.59 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP +0.5 II ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2022 4 LDK!
7 19 e 2 15.68 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +0.5 II SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald , Z/0633/19 , 2022 LDK!
1 2 e 3 14.52 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.9 II DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 152
2 4 e 3 14.63 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.9 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK! 149
3 5 e 3 14.63 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.9 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
4 13 e 3 15.09 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -0.9 II SAWICKA Izabela STACHURSKA Agnieszka # Z/4283/18 2022 LDK!
5 15 e 3 15.14 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB -0.9 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
6 21 e 3 15.97 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -0.9 III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
7 22 e 3 16.03 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.9 III B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
8 23 e 3 16.05 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -0.9 III PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2022 3 LDK!
1 f 1 14.29 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -0.8 I DMP U20 WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5 159
2 f 1 14.43 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.8 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
3 f 1 14.52 MIEZIANKO Paweł UKS Czwórka Białystok 2003 U20 PD -0.8 II WOJSZKO Krzysztof NABIAŁEK Łukasz Z/1650/20 2022
4 f 1 14.55 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -0.8 II DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2022 LDK! 151
5 f 1 14.66 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.8 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK! 148
6 f 1 14.70 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -0.8 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2022 2 LDK!
7 f 1 14.74 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.8 II DMP U20 WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3 146
8 f 1 14.79 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS -0.8 II KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2022 3 LDK!
1 f 2 14.78 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -1.8 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 14.91 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS -1.8 II WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
3 f 2 15.07 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -1.8 II DMP U20 KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK! 139
4 f 2 15.07 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD -1.8 II SAWICKA Izabela STACHURSKA Agnieszka # Z/4283/18 2022 LDK!
5 f 2 15.14 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -1.8 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK! 138
6 f 2 15.28 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -1.8 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK! 134
7 f 2 15.36 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U20 LB -1.8 II GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4816/19 2022
8 f 2 15.40 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.8 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
4x400 m M
1 1 s 1 3:16.05 WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
KRYSIAK Iwo
SZWED Maks
AZS Łódź 2004
2004
2003
2004
U20 LDZ -- WĘGLARSKI Krzysztof
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
WĘGLARSKI Krzysztof
Z/0660/18
, Z/0658/18
, Z/3975/17
Z/0459/19
2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ
4
4

2 2 s 1 3:16.12 MICHALAK Sebastian
SOBÓL Damian
BENDYK Marcin
LEWALSKI Kacper
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2003
2004
2003
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
NAGY Czesław
Z/3726/17
, Z/2970/17
Z/3069/18
Z/0051/17
2022
, 2022
2022
2022
4
2


3 3 s 1 3:23.41 GROŃSKI Oskar
KITLIŃSKI Bartosz
KOS Jakub
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
AZS UMCS Lublin 2003
2004
2004
2004
U20 LBE -- B.D.
KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr
JAROS Andrzej
Z/5263/18
, Z/0630/18
, Z/4456/17
Z/4999/19
2022
, 2022
, 2022
2022
BEZ
4
BEZ

4 4 s 1 3:25.41 GLAZA Mateusz
KĘDZIERSKI Jan
KAROW Damian
KARNAS Kacper
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2004
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/7685/21
, Z/4508/17
Z/3127/18
, 2022
2022
, 2022
2022
3

3

5 5 s 1 3:28.97 STOJANOWSKI Piotr
DROZDOWSKI Damian
ZIMNIAK Kacper
KĘDZIERSKI Mikołaj
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2003
2004
2003
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/0649/19
Z/1075/18
Z/0651/19
Z/0171/20
2022
2022
2022
2022

3


6 6 s 1 3:30.28 GIERULA Kamil
JUNG Marcin
REWAJ Dawid
SINGH Kewin
MLKS Agros Żary 2003
2004
2004
2004
U20 LBU -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz
KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz
WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
, Z/5308/18
, Z/4684/17
Z/4688/17
Z/0787/19
, 2022
, 2022
2022
2022
5
4
BEZ
BEZ
7 7 s 1 3:35.62 BARTŁOMIEJCZYK Radosław
JANOSIK Wojciech
SIMIŃSKI Konrad
DAWISKIBA Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 2004
2003
2003
2004
U20 SLK -- MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
, Z/2074/18
Z/1032/22
Z/3696/18
Z/3693/18
, 2022
2022
2022
2022


3
5
Wzwyż M
1 f 1 2.11 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2022 LDK! 127 155
2 f 1 2.11 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
3 f 1 2.09 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK! 151
4 f 1 2.06 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II B.D. B.D. # Z/4605/17 2022 5 LDK!
5 f 1 2.06 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2022 LDK! 146
6 f 1 2.00 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II DMP U20 SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK! 134
7 f 1 2.00 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/1459/19 2022 LDK!
8 f 1 1.96 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II DMP U20 PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 126
9 f 1 1.92 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
10 f 1 1.92 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
11 f 1 1.82 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK! 59 102
Tyczka M
1 f 1 4.60 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U20 LB I
2 f 1 4.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD I DMP U20 OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK! 142
3 f 1 4.30 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr ŁOŚ Dariusz Z/4103/17 2022
4 f 1 4.20 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK II DMP DMP U20 WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK! 87 130
4 f 1 4.20 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 130
6 f 1 4.20 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin 2004 U20 ZP II DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/3288/19 , 2022 LDK! 130
7 f 1 4.20 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK!
8 f 1 4.00 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2022 LDK!
9 f 1 3.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5 106
9 f 1 3.60 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 3.60 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
12 f 1 3.40 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
  f 1 NM RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2022 LDK!
  f 1 NM KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022
  f 1 NM LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2022 LDK!
Trójskok M
  f 1 14.03 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +1.0 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
  f 1 14.46 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.9 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 129
  f 1 14.93 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.3 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
1 f 1 15.10 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +2.4 I MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 f 1 14.97 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.1 I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
3 f 1 14.68 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ +0.9 II DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK! 134
4 f 1 14.65 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +3.0 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3 133
5 f 1 14.40 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP +1.3 II DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/5358/19 2022 128
6 f 1 14.28 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +2.0 III DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK! 125
7 f 1 14.26 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK +1.4 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
8 f 1 14.21 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP +2.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2022 3 LDK!
9 f 1 13.86 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/3034/19 2022 LDK!
10 f 1 13.38 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL +1.4 III SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK!
  f 1 DNS DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
  f 1 NM KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- SADACH Aneta Z/2888/20 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.03 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 f 1 54.83 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
3 f 1 53.85 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
4 f 1 51.62 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!
5 f 1 51.55 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2022 2 LDK!
6 f 1 48.28 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2022 LDK!
7 f 1 47.21 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2022 LDK!
8 f 1 46.59 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
9 f 1 44.80 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
10 f 1 44.72 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
11 f 1 41.23 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U20 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
12 f 1 37.41 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV DMP U20 KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2144/19 , 2022 LDK! 104
Młot (6) M
1 f 1 65.03 DZIOBA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP U20 GÓRA Marcin NOWAK Grzegorz Z/4493/18 2022 156
2 f 1 61.50 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 150
3 f 1 60.98 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2022 5 149
4 f 1 60.53 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP I ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
5 f 1 59.14 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
6 f 1 58.78 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2022 5 LDK! 144
7 f 1 56.81 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK II DRAPAŁA Paweł Z/3442/17 2022 5
8 f 1 53.93 BANACH Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/5368/18 2022 BEZ 132
9 f 1 52.40 NOGAŁA Adam UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/1950/20 2022 LDK!
10 f 1 48.30 GĄSIOR Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/0049/15 2022 5 LDK! 118
11 f 1 47.34 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2022 5 LDK!
12 f 1 46.37 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2022 5 114

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.254508018494 sekund