Środa Wielkopolska 10.07.2022
Mityng Okręgowy przed OOM [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.17 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP +4.4 II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 12.33 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +4.4 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
3 3 s 1 12.37 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +4.4 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 5 s 1 13.15 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +4.4 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
5 7 s 1 13.19 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +4.4 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
1 4 s 2 12.73 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +4.5 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
2 6 s 2 13.18 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +4.5 III BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
3 8 s 2 13.48 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +4.5 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
4 9 s 2 13.98 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +4.5 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
5 10 s 2 14.23 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +4.5 V ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
6 11 s 2 14.34 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +4.5 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.33 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/1648/15 2022
2 2 s 1 39.94 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
1 3 s 2 43.36 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
2 4 s 2 43.96 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/1365/21 2022 LDK!
3 7 s 2 46.67 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
4 9 s 2 50.91 ŚWIERCZYŃSKA Marika UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/4179/22 2022 LDK!
1 5 s 3 45.77 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
2 6 s 3 46.21 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
3 8 s 3 49.08 KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:51.15 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:57.79 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:59.63 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:12.29 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:14.04 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:16.48 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP IV GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:21.73 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/0606/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:26.63 MŁODOŻENIEC Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/3248/22 2022
9 9 s 1 3:27.50 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:31.80 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:39.74 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
3 3 s 1 7:03.34 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.25 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2022 1
2 2 f 1 1.40 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
3 3 f 1 1.35 DUDEK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
4 4 f 1 1.30 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.30 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.12 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +1.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
  f 1 4.68 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.6 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
  f 1 5.43 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.6 II DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2 87
  f 1 5.84 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +1.7 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
1 1 f 1 5.98 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991 Sen WP +4.5 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2022 1
2 2 f 1 5.74 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +3.4 II DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2 108
3 3 f 1 5.48 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +1.5 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
4 4 f 1 4.84 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP +2.7 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.70 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +4.5 V CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.34 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +4.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
7 7 f 1 4.33 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +2.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
8 8 f 1 4.11 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.8 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
Trójskok K
  f 1 11.92 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +0.8 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
1 1 f 1 12.28 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +3.7 I ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1
Kula (3) K
1 1 f 1 11.15 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U18 WP III PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2022
1 1 f 2 8.61 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.18 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
2 2 f 1 27.13 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 30.07 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
Młot (3) K
1 1 f 1 50.28 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP II BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
2 2 f 1 46.11 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
3 3 f 1 43.85 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
4 4 f 1 40.77 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
  f 2 NM PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP -- B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 45.74 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
2 2 f 1 44.17 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
3 3 f 1 43.02 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022
  f 1 NM DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
100 m M
1 1 s 1 11.05 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +4.6 II BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
2 2 s 1 11.12 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP +4.6 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
3 3 s 1 11.57 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +4.6 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
1 4 s 2 11.83 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP +4.0 IV KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
2 5 s 2 12.12 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP +4.0 IV KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
3 6 s 2 13.08 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +4.0 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2022
4 7 s 2 13.10 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +4.0 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.38 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
2 2 s 1 39.12 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP -- KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
3 3 s 1 39.78 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP IV KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
4 4 s 1 40.87 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
1 5 s 2 42.46 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
2 6 s 2 45.09 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
3 7 s 2 51.55 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:31.33 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
2 2 s 1 2:31.38 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 2:43.68 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna # Z/4283/20 2022
4 4 s 1 2:44.71 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/6132/21 2022
5 5 s 1 2:53.62 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
6 6 s 1 3:10.02 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:18.09 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:52.61 HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- GRENDA Jan Z/5207/18 2022 BEZ
2 2 s 1 5:53.23 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan B.D. , Z/0923/16 , 2022 LDK!
3 3 s 1 6:20.18 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
4 4 s 1 6:39.82 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.11 KUCHERIAVCHENKO Ivan LUKS Orkan Września 2006 U18 WP +4.6 IV PAWLAK Przemysław Z/4813/22 2022
2 2 s 1 20.04 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP +4.6 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.90 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
1 2 s 2 43.49 KUCHERIAVCHENKO Ivan LUKS Orkan Września 2006 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4813/22 2022
2 3 s 2 47.91 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.30 KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2022
3 3 f 1 1.30 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP --
4 4 f 1 1.15 MICHALSKI Zygmunt OŚ AZS Poznań 1950 Masters WP -- B.D. Z/12344/21 2022
Trójskok M
1 1 f 1 16.01 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS +1.5 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2022 1
Kula (4) M
1 1 f 1 10.89 KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 14.83 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.65 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
Dysk (1) M
1 1 f 1 55.88 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.58 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 2 f 1 39.31 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2022 3 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 37.41 KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2022
2 2 f 1 34.49 MUSZYŃSKI Andrzej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1951 Masters WP -- B.D. Z/11068/21 2022
3 3 f 1 27.35 MICHALSKI Zygmunt OŚ AZS Poznań 1950 Masters WP -- B.D. Z/12344/21 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 61.22 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
2 2 f 1 53.85 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
3 3 f 1 44.75 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
1 1 f 2 47.29 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 59.32 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2022 4
Młot (7.26) M
1 1 f 1 65.32 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2022 LDK! 144
2 2 f 1 63.67 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2022 139
3 3 f 1 60.79 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
4 4 f 1 57.08 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9225261211395 sekund