Częstochowa 09.07.2022
Ogólnopolski Mityng Wakacyjny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.56 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.9 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 95 131
2 e 1 13.22 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +1.9 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 103
3 e 1 13.39 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.9 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 e 1 15.06 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.9 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
5 e 1 15.23 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U23 OP +1.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 e 2 12.69 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +1.7 II DMP B.D. Z/3251/22 2022 88
2 e 2 12.82 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.7 III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK! 81 120
3 e 2 13.52 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.7 IV DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 49
4 e 2 14.33 ¦CIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.7 V MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
5 e 2 15.35 GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +1.7 -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
1 e 3 12.61 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +1.2 II CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 e 3 13.11 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +1.2 III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
3 e 3 14.51 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2022 LDK!
4 e 3 14.57 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.2 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 e 3 14.58 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.2 -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
1 e 4 13.61 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.8 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 e 4 13.87 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.8 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 e 4 14.08 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
4 e 4 14.75 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA +1.8 -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
5 e 4 15.05 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
6 e 4 15.42 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +1.8 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
7 e 4 15.71 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.8 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
1 f 1 12.53 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +2.0 II CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 f 1 12.55 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 96 132
3 f 1 12.63 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +2.0 II DMP B.D. Z/3251/22 2022 91
4 f 1 13.16 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +2.0 III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
5 f 1 13.32 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +2.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
6 f 1 13.44 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA +2.0 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 94
7 f 1 13.55 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.0 IV DMP CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 48
  f 1 DNF WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +2.0 -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
200 m K
3 3 s 1 25.87 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +2.0 II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 26.58 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL +2.0 III B.D. Z/3251/22 2022
5 6 s 1 27.01 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS +2.0 III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
6 8 s 1 27.72 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +2.0 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
1 4 s 2 26.20 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +1.9 II LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
2 7 s 2 27.21 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP +1.9 III SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
3 9 s 2 27.95 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.9 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 92
1 11 s 3 29.00 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +2.0 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
2 12 s 3 29.26 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +2.0 V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
1 10 s 4 28.43 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.8 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK!
2 13 s 4 29.92 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
3 14 s 4 31.03 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +0.8 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
4 15 s 4 31.76 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.8 -- LAMCH Mariola Z/5694/22 2022 LDK!
5 16 s 4 33.04 GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +0.8 -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
1 s 5 28.57 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.0 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
2 s 5 28.85 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +1.0 V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
3 s 5 29.63 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.0 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
4 s 5 30.30 WˇSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA +1.0 -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
5 s 5 30.66 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
6 s 5 33.65 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.61 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
2 2 s 1 43.93 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.49 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
4 4 s 1 45.23 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
5 5 s 1 47.16 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 6 s 2 48.18 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
2 7 s 2 49.33 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
3 8 s 2 51.76 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
4 9 s 2 52.57 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 54.09 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
1 1 s 3 45.74 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
2 2 s 3 46.49 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
3 4 s 3 47.97 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
4 5 s 3 48.60 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
5 7 s 3 49.19 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
1 3 s 4 47.54 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 6 s 4 48.70 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
3 8 s 4 49.43 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
4 9 s 4 50.99 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
5 10 s 4 54.42 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.01 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/1733/15 2022
2 2 s 1 59.25 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP III OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2022
3 4 s 1 61.16 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U23 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK!
1 3 s 2 61.08 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK!
2 5 s 2 62.60 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK!
3 6 s 2 64.92 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0661/20 2022
4 7 s 2 65.54 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:36.78 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.23 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:46.42 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:54.95 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
1 1 s 2 1:48.82 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
2 2 s 2 2:00.92 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/13742/21 2022 LDK!
3 3 s 2 2:00.95 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
4 4 s 2 2:01.75 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:02.74 IWANIEC Nikola MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/3192/22 2022 LDK!
6 6 s 2 2:03.22 MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno # 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.81 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK! 92
2 2 s 1 2:14.98 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2022
3 3 s 1 2:17.68 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2022 78
4 8 s 1 2:27.05 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 2:28.05 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2022
6 10 s 1 2:28.71 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
1 4 s 2 2:23.88 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 5 s 2 2:24.84 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III DMP WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK! 50
3 6 s 2 2:25.47 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
4 7 s 2 2:26.25 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
5 11 s 2 2:40.76 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:07.08 BERE¬NICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2022 LDK!
2 2 s 1 5:20.36 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
3 3 s 1 5:31.05 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
  s 1 DNF WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.35 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +2.6 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.37 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.6 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.88 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL +1.5 I B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
100 m pł K
3 3 s 1 17.60 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.5 IV DMP U20 WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK! 74
400 m pł K K
1 1 s 1 58.50 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2022 LDK!
2 2 s 1 64.25 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.30 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
2 f 1 1.25 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.45 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.3 -- LAMCH Mariola Z/5694/22 2022 LDK!
  f 1 3.90 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
  f 1 3.90 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
  f 1 4.10 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
  f 1 4.58 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +1.3 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 64
1 f 1 5.20 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
2 f 1 4.68 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +1.5 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
3 f 1 4.61 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +2.1 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 65
4 f 1 4.32 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
5 f 1 4.25 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +2.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4.14 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
7 f 1 4.13 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.7 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
8 f 1 4.05 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP +1.8 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
9 f 1 3.99 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +2.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
10 f 1 3.95 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +1.5 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
11 f 1 3.93 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +2.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
12 f 1 3.84 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.9 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
13 f 1 3.70 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
14 f 1 3.68 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +1.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
15 f 1 3.64 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.3 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
16 f 1 3.63 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +2.8 -- LAMCH Mariola Z/5694/22 2022 LDK!
17 f 1 3.60 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP +0.5 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
18 f 1 3.50 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP +0.9 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
19 f 1 3.23 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
  f 1 NM GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.46 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.41 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 f 1 10.61 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
3 f 1 8.20 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 20.62 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 37.83 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 f 1 33.63 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 86
3 f 1 24.72 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
100 m M
1 3 e 1 11.14 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +2.0 II KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
2 7 e 1 11.32 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa 1997 Sen SL +2.0 III RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
3 8 e 1 11.36 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +2.0 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
4 11 e 1 11.86 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 IV LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
5 14 e 1 14.12 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.0 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
6 16 e 1 15.68 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP +2.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2022 LDK!
1 1 e 2 10.66 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.7 I KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 2 e 2 10.88 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +1.7 I SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2022
3 5 e 2 11.20 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +1.7 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
4 9 e 2 11.58 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP +1.7 III OLCZYK Hubert # Z/0665/16 2022 3 LDK!
5 10 e 2 11.74 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +1.7 III CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK!
6 13 e 2 12.96 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.7 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
7 15 e 2 14.76 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
1 4 e 3 11.15 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.1 II DMP NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022 90
2 6 e 3 11.27 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.1 II JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 12 e 3 11.88 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD +1.1 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
4 17 e 3 15.70 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.1 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
1 f 1 10.63 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.5 M KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 f 1 10.94 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +1.5 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2022
3 f 1 11.03 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +1.5 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
4 f 1 11.09 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.5 II DMP NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022 95
5 f 1 11.20 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.5 II KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
6 f 1 11.38 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.5 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
7 f 1 11.41 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +1.5 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
200 m M
1 1 s 1 22.02 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +1.1 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 5 s 1 23.00 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa 1997 Sen SL +1.1 III RUSZEL Piotr Z/0477/15 2022
1 2 s 2 22.62 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.7 II NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022
2 3 s 2 22.87 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.7 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 4 s 2 22.95 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL +1.7 III KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
1 6 s 3 23.62 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD +1.7 IV URBANIAK Mateusz Z/0718/19 2022 BEZ
2 7 s 3 24.25 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.7 IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK!
3 8 s 3 24.51 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +1.7 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
4 9 s 3 27.15 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.7 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
5 10 s 3 30.16 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.7 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.62 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 2 s 1 36.06 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- OLCZYK Hubert # Z/0665/16 2022 3 LDK!
3 3 s 1 38.39 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
4 4 s 1 40.52 KAPICA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/4983/22 2022 LDK!
5 5 s 1 43.13 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
6 6 s 1 44.25 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
1 1 s 2 42.13 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
2 2 s 2 48.94 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
3 3 s 2 49.70 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
4 4 s 2 52.97 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.52 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2022 LDK!
2 2 s 1 49.03 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2022
3 3 s 1 52.42 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 Sen OP III ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
4 4 s 1 53.01 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 54.19 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3695/18 2022 5 LDK! 36 90
1 5 s 2 53.75 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022
2 7 s 2 56.17 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U18 SK -- B.D. Z/10984/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:48.43 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:05.51 TOMYS Piotr LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8135/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:08.56 STASIAK Tymoteusz LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4987/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.40 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
2 2 s 1 1:57.76 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0079/17 2022
3 3 s 1 1:58.71 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
4 4 s 1 1:59.40 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 2:01.78 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2022 2
  s 1 DNF ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2022 LDK!
  s 1 DNF KOVALCHUK Artur Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/3496/22 2022
1 5 s 2 1:59.86 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
2 7 s 2 2:03.22 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 2:03.91 SOBCZYŃSKI Patryk SSR Olimp Strawczyn 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2022
4 9 s 2 2:04.84 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2022 84
5 10 s 2 2:06.56 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
6 11 s 2 2:21.12 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:09.19 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2022 44
2 2 s 1 4:09.99 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL III MORKA Piotr Z/2520/19 2022
3 3 s 1 4:10.48 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
4 4 s 1 4:12.34 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
5 5 s 1 4:19.06 BONDARCHUK Oleh KS Cracovia 1906 Kraków 1996 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman SOBCZYK Grzegorz Z/1967/20 2021
6 6 s 1 4:20.49 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:24.21 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
8 8 s 1 4:26.25 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
9 9 s 1 5:15.31 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2022 52
10 10 s 1 5:47.21 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2022 LDK!
11 11 s 1 5:49.81 STOLARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3132/22 2022 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 55.99 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2022
  s 1 DNF DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.78 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV DMP MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK! 52
2 f 1 1.65 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
3 f 1 1.55 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
4 f 1 1.50 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
5 f 1 1.45 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 3.76 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
  f 1 4.64 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +1.0 -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
  f 1 4.70 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +1.8 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
  f 1 5.38 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.1 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
  f 1 6.52 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +0.3 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 f 1 6.63 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +2.2 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
3 f 1 5.46 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +3.9 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
4 f 1 5.20 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.7 -- B.D. Z/2480/20 2022
5 f 1 5.01 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +2.3 -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
6 f 1 4.95 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +2.1 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
7 f 1 4.20 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
8 f 1 3.80 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +3.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
9 f 1 3.44 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP +2.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.31 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
2 f 1 9.67 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 34.10 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 30.02 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.209016084671 sekund