Lubawka 10.07.2022
Mityng Wakacyjny [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 8.91 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB +2.3 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
2 s 1 10.11 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS +2.3 -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
100 m K
1 s 1 11.84 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS +2.7 M CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 s 1 12.95 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +2.7 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 s 1 13.15 ¦WIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS +2.7 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2022 LDK! 106
1 s 2 13.23 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +2.0 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 s 2 13.24 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +2.0 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
3 s 2 13.67 ARCZYŃSKA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 2008 U16 DS +2.0 IV ROSTKOWSKA Anna Z/6038/22 2022
4 s 2 13.74 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +2.0 IV MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
5 s 2 14.16 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +2.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
6 s 2 14.25 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +2.0 V OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 28.50 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +4.0 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
2 s 1 29.00 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB +4.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
3 s 1 29.96 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS +4.0 -- MAKUCH Beata Z/0619/20 2022
300 m K
1 s 1 44.22 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 s 1 47.63 ARCZYŃSKA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 2008 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna Z/6038/22 2022
3 s 1 54.57 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
4 s 1 55.98 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 63.81 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
2 s 1 65.96 WYSOCZAŃSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0677/20 2022
600 m K
1 s 1 1:42.09 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
2 s 1 1:49.40 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
3 s 1 1:52.35 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:56.99 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
2 s 1 3:04.19 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2022 LDK!
3 s 1 3:22.27 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
4 s 1 3:42.24 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
5 s 1 3:43.93 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2022 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.37 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.9 II ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 s 1 12.97 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.9 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
3 s 1 13.62 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.9 IV OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
  s 1 DNF JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.9 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 48.11 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 s 1 48.26 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
3 s 1 54.92 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
4 s 1 56.64 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
400 m pł K K
1 s 1 66.96 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2022 4
2 s 1 68.99 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2022 LDK!
  s 1 DNF NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2022
W dal K
1 f 1 4.82 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -1.1 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
2 f 1 4.09 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -1.1 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.79 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 f 1 8.60 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 8.54 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 33.32 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
2 f 1 29.32 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
3 f 1 28.26 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
4 f 1 19.76 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
60 m M
1 s 1 6.96 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.4 -- PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
2 s 1 7.98 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +1.4 -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
100 m M
1 s 1 12.57 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +2.0 V PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
2 s 1 12.96 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +2.0 -- B.D. Z/0626/16 2022
3 s 1 13.03 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +2.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 22.93 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS +1.6 III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 s 1 25.76 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +1.6 -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
3 s 1 27.28 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +1.6 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 36.26 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
2 s 1 37.54 PÓŁTORAK Seweryn MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/1346/20 2022
3 s 1 42.76 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
4 s 1 50.91 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 51.66 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
2 s 1 67.74 BARTO¦ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
1000 m M
1 s 1 2:41.66 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
  s 1 DNF SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.42 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +0.7 III PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
2 f 1 5.79 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.02 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -0.4 IV WO¦ Michał WO¦ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.77 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1465258598328 sekund