Bielsko-Biała 15 - 17.07.2022
28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 54. PZLA Mistrzostwa Polski U18 [DMP U20]
200 m K
1 4 e 1 24.62 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.6 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2022 3 LDK!
2 6 e 1 25.09 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +3.6 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 144
3 7 e 1 25.25 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP +3.6 II DMP U20 SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2022 LDK! 141
4 8 e 1 25.29 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +3.6 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 11 e 1 25.59 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +3.6 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
6 18 e 1 26.20 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +3.6 II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
7 20 e 1 26.26 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL +3.6 III STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2022 LDK!
8 23 e 1 26.37 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.6 III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2022 LDK!
1 3 e 2 24.58 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL +3.4 I DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK! 154
2 5 e 2 24.66 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.4 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK! 153
3 9 e 2 25.39 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +3.4 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
4 10 e 2 25.52 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U18 DS +3.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2022 BEZ LDK!
5 13 e 2 25.74 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN +3.4 II PODOLAK Michał Z/2367/19 2022 LDK!
6 17 e 2 26.17 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS +3.4 II SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
7 19 e 2 26.22 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +3.4 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 121
  e 2 DNF SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ +3.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
1 1 e 3 24.23 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP +2.4 I DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK! 162
2 2 e 3 24.44 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U18 SL +2.4 I B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
3 12 e 3 25.68 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM +2.4 II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2022 5 LDK! 132
4 14 e 3 25.94 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +2.4 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
5 15 e 3 25.97 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 16 e 3 26.01 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD +2.4 II BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
7 21 e 3 26.30 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.4 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
8 22 e 3 26.30 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.4 III GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
1 1 w 1 24.97 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +1.8 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 890
2 2 w 1 26.09 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.8 II MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 789
3 4 w 1 26.48 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.8 III LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 756
4 7 w 1 26.70 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +1.8 III PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 737
5 8 w 1 26.93 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +1.8 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 718
6 9 w 1 27.24 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +1.8 III KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 692
7 15 w 1 27.82 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +1.8 IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 645
8 23 w 1 34.56 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.8 -- JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 212
1 3 w 2 26.41 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.4 III MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 762
2 5 w 2 26.49 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.4 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 755
3 6 w 2 26.69 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +2.4 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 738
4 10 w 2 27.36 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.4 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 682
5 11 w 2 27.37 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 681
6 12 w 2 27.54 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 668
7 14 w 2 27.67 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 657
8 16 w 2 27.94 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.4 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 636
1 13 w 3 27.56 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.3 IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 666
2 17 w 3 28.24 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +2.3 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 612
3 18 w 3 28.37 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.3 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 602
4 19 w 3 28.71 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 576
5 20 w 3 29.13 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 545
6 21 w 3 29.22 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +2.3 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 538
7 22 w 3 29.28 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 534
400 m K
1 f 1 55.47 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL I DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2022 5 LDK! 154
2 f 1 55.70 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM I JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
3 f 1 55.99 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
4 f 1 56.69 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2022 2 LDK!
5 f 1 57.08 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU II B.D. Z/3169/19 2022
6 f 1 57.94 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
7 f 1 58.21 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
8 f 1 59.10 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022 121
1 f 2 58.18 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 58.58 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 f 2 58.69 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM II SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
4 f 2 58.89 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
5 f 2 59.00 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
6 f 2 59.45 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2022 LDK! 118
7 f 2 59.81 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
  f 2 DNF BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:05.28 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK! 133
2 2 s 1 10:08.27 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1479/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 10:09.47 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/4860/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 10:11.57 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
5 5 s 1 10:27.68 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0284/20 2022 LDK!
6 6 s 1 10:28.14 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III BIESIADA Ryszard Z/0061/20 2022 LDK!
7 7 s 1 10:32.83 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK! 114
8 8 s 1 10:32.89 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 10:41.32 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
10 10 s 1 11:09.11 STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2022 95
11 11 s 1 11:09.67 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP IV DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK! 94
12 12 s 1 11:17.73 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
13 13 s 1 11:22.75 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/4608/19 2022 LDK!
14 14 s 1 11:24.01 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
15 15 s 1 11:37.49 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK! 82
16 16 s 1 11:38.38 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2022 5 LDK!
17 17 s 1 11:42.24 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2022
18 18 s 1 11:42.72 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
19 19 s 1 11:47.28 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
20 20 s 1 11:51.80 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2077/20 2022 LDK!
21 21 s 1 11:55.99 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2022 BEZ LDK!
22 22 s 1 11:58.29 BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2022 LDK!
23 23 s 1 12:18.46 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 14.01 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.1 I LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 977
2 2 w 1 14.10 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 I DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 964 158
3 3 w 1 14.52 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +2.1 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 906
4 4 w 1 14.64 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 890
5 5 w 1 14.77 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +2.1 II DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 872 142
6 7 w 1 15.01 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +2.1 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 840
7 8 w 1 15.15 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +2.1 II SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 822
8 9 w 1 15.36 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK +2.1 II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 795
1 6 w 2 14.95 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +2.5 II JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 848
2 10 w 2 15.40 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +2.5 II LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 790
3 11 w 2 15.50 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +2.5 II KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 777
4 12 w 2 15.52 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +2.5 II B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 774
5 13 w 2 15.62 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +2.5 II STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 762
6 15 w 2 15.69 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP +2.5 II MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 753
7 16 w 2 15.73 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS +2.5 II KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 748
1 14 w 3 15.65 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +2.0 II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 758
2 17 w 3 15.93 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 723
3 18 w 3 16.00 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 714 119
4 19 w 3 16.13 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 698
5 20 w 3 16.34 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +2.0 III DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 673
6 21 w 3 16.51 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 653
7 22 w 3 16.52 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.0 III WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 652
8 23 w 3 16.86 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 612
400 m pł K K
1 f 1 60.42 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK! 157
2 f 1 61.70 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
3 f 1 61.85 GLATKI Ewa LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek Z/2744/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 62.21 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL I ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
5 f 1 63.00 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
6 f 1 64.01 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
7 f 1 64.40 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
8 f 1 65.17 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2022 LDK! 126
1 f 2 64.47 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP II DMP U20 BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2022 2 LDK! 130
2 f 2 65.20 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS II DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/1405/19 , 2022 BEZ LDK! 126
3 f 2 65.55 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD II DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022 124
4 f 2 65.70 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP II PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 2 65.99 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK! 121
6 f 2 66.95 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
7 f 2 68.67 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
  f 2 DNF PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0650/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 47.22 PODRUCZNA Julia
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/4988/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2022
2022
2022
2022
5
4
4
3
2 2 s 1 47.58 MUCHA Kinga
PRZEWIEŹLIK Julia
SRAGA Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/3699/19
Z/0919/18
, Z/0013/20
Z/0918/18
2022
2022
, 2022
2022

5

4
3 3 s 1 48.88 SZUKAŁA Natalia
CZWODZIŃSKA Amelia
GRUDZIŃSKA Michalina
POJĘTA Małgorzata
AZS UMCS Lublin 2005
2005
2005
2006
U18 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/5688/19
Z/5687/19
Z/10828/21
, Z/3188/19
2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 1 49.15 DZIURAWIEC Julia
GAJOSZ Wiktoria
WDOWIAK Wiktoria
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2006
2006
2005
2006
U18 LBE -- B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4089/20
, Z/3324/19
, Z/4350/18
Z/12981/21
2022
, 2022
, 2022
2022


5

5 5 s 1 49.29 BLUM Łucja
PYTEL Jagoda
KOZŁOWSKA Zofia
GABIŃSKA Oliwia
WLKS Wrocław 2005
2006
2005
2005
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/1314/20
Z/5094/19
Z/1144/19
Z/4109/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

6 6 s 1 49.42 BEŃKO Aleksandra
TARNOWSKA Aleksandra
BIBIK Anna
KUŹNIARZ Amelia
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U18 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
MARKOWSKA Dorota
NAMIOTKO Stanisław
GDAŃSKI Andrzej
Z/5229/19
Z/0429/18
Z/0401/19
Z/5230/19
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 49.56 LIPSKA Aleksandra
WOŚ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
JUNDZIŁŁ Maja
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2005
2005
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/2265/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
Z/3255/19
2022
2022
, 2022
2022


4

  s 1 DNS ADAMCZYK Julia
BROŻYNA Nikola
GADAJSKA Wiktoria
KACZKOWSKA Anna
RLTL Optima Radom 2005
2005
2006
2006
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta
, Z/1104/18
, Z/1554/18
, Z/1548/18
, Z/1267/20
, 2022
, 2022
, 2022
, 2022
2

3

Wzwyż K
1 1 e 1 1.59 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK! 112
1 1 e 1 1.59 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA III DMP U20 SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK! 112
3 6 e 1 1.59 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK! 112
3 6 e 1 1.59 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2022 LDK! 112
5 8 e 1 1.59 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2022 BEZ LDK!
6 9 e 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III DMP U20 WALCZAK Marek Z/1066/18 2022 4 LDK! 103
7 11 e 1 1.50 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP IV DMP U20 JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK! 92
8 13 e 1 1.50 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
  e 1 NM JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
1 1 e 2 1.59 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK! 112
2 4 e 2 1.59 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK! 112
2 4 e 2 1.59 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2022 LDK!
4 10 e 2 1.55 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
5 11 e 2 1.50 ZDANOWICZ Bianka MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/0595/20 2022 LDK!
6 14 e 2 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
6 14 e 2 1.50 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
8 16 e 2 1.45 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2022 LDK!
  e 2 NM ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2840/18 2022 LDK!
1 1 w 1 1.59 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 724
1 1 w 1 1.59 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 724 112
3 3 w 1 1.59 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 724
4 4 w 1 1.56 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 689
5 5 w 1 1.56 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 689
6 6 w 1 1.56 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 689
7 7 w 1 1.53 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 655
7 7 w 1 1.53 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 655
9 9 w 1 1.50 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 621
9 9 w 1 1.50 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 621
11 13 w 1 1.47 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 588
12 17 w 1 1.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 523 69
1 11 w 2 1.50 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 621
2 12 w 2 1.47 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 588
3 14 w 2 1.47 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 588
4 15 w 2 1.44 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 555
5 16 w 2 1.44 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 555
6 17 w 2 1.41 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 523
7 19 w 2 1.41 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 523
8 20 w 2 1.41 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 523
9 21 w 2 1.41 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 523
10 22 w 2 1.38 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 491
11 23 w 2 1.38 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 491
Tyczka K
1 f 1 3.80 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/0374/18 2022 4 LDK!
1 f 1 3.80 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK! 167
3 f 1 3.70 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 163
4 f 1 3.70 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
5 f 1 3.55 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022 156
6 f 1 3.40 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK! 150
7 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM II JURGA Łukasz Z/3898/19 2022 LDK!
8 f 1 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD II OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita Z/0310/18 2022 4 LDK!
9 f 1 3.20 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS II DMP U20 B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK! 140
10 f 1 3.00 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
11 f 1 2.80 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III LISIAK Adam Z/2636/19 2022
12 f 1 2.80 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD III DMP U20 LISIAK Adam # Z/5737/19 2022 LDK! 116
13 f 1 2.80 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
14 f 1 2.60 KULPA Zofia MKL Szczecin 2005 U18 ZP IV DMP U20 B.D. # Z/5354/19 2022 104
15 f 1 2.60 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK! 104
16 f 1 2.30 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
17 f 1 2.30 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
  f 1 NM KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 5.69 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.0 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 136
  f 1 5.72 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 138
  f 1 5.73 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.8 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 6.14 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 f 1 6.10 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.1 I DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK! 161
3 f 1 5.83 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.1 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK! 145
4 f 1 5.81 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +3.8 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK! 144
5 f 1 5.79 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.0 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
6 f 1 5.78 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +2.1 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 5.61 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +5.0 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
8 f 1 5.39 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS +2.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2022 LDK!
9 f 1 5.37 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.7 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
10 f 1 5.28 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +2.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
11 f 1 5.20 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.8 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
12 f 1 5.10 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +3.8 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
Trójskok K
1 1 e 1 12.30 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.3 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK! 143
2 4 e 1 11.42 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +4.0 III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK! 116
3 5 e 1 11.41 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +1.9 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 116
4 7 e 1 11.38 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +2.9 III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
5 9 e 1 11.29 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +1.3 III RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
6 11 e 1 11.19 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD +1.5 III ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
7 12 e 1 11.19 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.0 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK! 109
8 13 e 1 11.13 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +3.8 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2022 LDK!
9 16 e 1 11.05 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +1.6 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
10 18 e 1 10.81 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +3.8 III ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
11 21 e 1 10.51 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +2.3 IV RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
1 2 e 2 11.66 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN +1.8 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2022 LDK!
2 3 e 2 11.46 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +4.4 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
3 6 e 2 11.39 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +2.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
4 8 e 2 11.32 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.8 III DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK! 113
5 10 e 2 11.23 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD +3.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2022 LDK!
6 14 e 2 11.09 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP +2.4 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
7 15 e 2 11.06 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +2.8 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2022 BEZ LDK!
8 17 e 2 10.96 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +2.6 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 102
9 19 e 2 10.75 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +2.2 III PTAK Krzysztof Z/1835/20 2022 LDK!
10 20 e 2 10.69 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.9 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
11 22 e 2 10.16 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN +1.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
12 23 e 2 9.64 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +1.6 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.66 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 15.21 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
3 f 1 13.28 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 12.86 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 118
5 f 1 12.84 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
6 f 1 12.83 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK!
7 f 1 12.40 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
8 f 1 12.16 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
9 f 1 12.12 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
10 f 1 12.11 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
11 f 1 11.83 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 106
12 f 1 11.78 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 11.93 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK! 656
2 2 w 1 11.89 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK! 654
3 3 w 1 10.91 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK! 589
4 4 w 1 10.75 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK! 579
5 5 w 1 10.74 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK! 578
6 6 w 1 10.60 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2022 4 LDK! 569
7 7 w 1 10.52 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/0596/20 2022 LDK! 564
8 8 w 1 10.48 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK! 561
9 9 w 1 10.27 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK! 547
10 10 w 1 10.08 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK! 535
11 11 w 1 10.04 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/4577/18 2022 BEZ 532
12 12 w 1 9.99 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2022 LDK! 529
13 13 w 1 9.81 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2022 517
14 14 w 1 9.70 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK! 510
15 15 w 1 9.26 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 481
16 16 w 1 9.05 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2022 LDK! 467
17 17 w 1 9.02 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022 465
18 18 w 1 8.84 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK! 454
19 19 w 1 8.68 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022 443
20 20 w 1 8.51 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK! 432
21 21 w 1 8.24 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 415
22 22 w 1 7.39 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK! 360
23 23 w 1 6.61 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022 310
Dysk (1) K
1 1 e 1 41.87 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 5 e 1 35.15 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2022 LDK!
3 8 e 1 33.56 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
4 10 e 1 33.45 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 111
5 12 e 1 32.96 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2022
6 14 e 1 31.58 TYM Wiktoria UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/3601/18 2022 BEZ
7 16 e 1 31.31 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2022 LDK! 103
8 18 e 1 30.46 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
9 19 e 1 30.28 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
10 20 e 1 30.11 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
11 21 e 1 29.98 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
12 23 e 1 29.08 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
  e 1 NM LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
1 2 e 2 41.34 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
2 3 e 2 38.67 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
3 4 e 2 35.83 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
4 6 e 2 34.73 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
5 7 e 2 34.67 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 116
6 9 e 2 33.51 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
7 11 e 2 33.20 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
8 13 e 2 32.15 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
9 15 e 2 31.36 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
10 17 e 2 31.24 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2022 BEZ LDK!
11 22 e 2 29.58 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 97
12 24 e 2 26.37 MIĄSIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10960/21 2022
Młot (3) K
1 f 1 58.19 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2022 LDK! 150
2 f 1 54.37 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2022
3 f 1 53.65 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 141
4 f 1 51.49 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
5 f 1 49.15 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/0530/20 2022 LDK!
6 f 1 48.86 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2022 LDK!
7 f 1 46.51 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 116
8 f 1 46.46 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 116
9 f 1 44.81 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2022 LDK!
10 f 1 44.54 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022 109
11 f 1 43.63 POCHOWSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/4101/22 2022
12 f 1 40.49 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/2006/20 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:58.42 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
2 2 s 1 25:44.39 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II DMP U20 PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK! 133
3 3 s 1 25:53.30 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 26:13.05 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 26:47.72 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP II PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
6 6 s 1 27:53.28 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
7 7 s 1 28:30.58 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP III JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
8 8 s 1 28:35.49 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
9 9 s 1 28:50.16 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
10 10 s 1 28:51.25 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2022 BEZ LDK! 102
11 11 s 1 29:58.10 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
12 12 s 1 30:17.45 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2022 LDK!
13 13 s 1 30:23.61 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/0544/20 2022 LDK!
14 14 s 1 30:24.75 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2022 LDK! 88
15 15 s 1 31:53.21 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1517/19 2022 LDK! 75
16 16 s 1 34:28.26 JANECZEK Amelia WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/4555/19 2022
17 17 s 1 37:26.86 KUCHAREK Ewa WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/3620/20 2022 LDK!
  s 1 DQ ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
  s 1 DQ KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2022
200 m M
1 1 e 1 21.02 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +2.5 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2022 4 LDK! 180
2 5 e 1 21.76 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +2.5 I ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
3 11 e 1 22.18 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
4 13 e 1 22.39 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP +2.5 II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2022 LDK!
5 14 e 1 22.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
6 19 e 1 23.11 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +2.5 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
1 3 e 2 21.64 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +3.0 I DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK! 154
2 4 e 2 21.67 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +3.0 I ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
3 9 e 2 22.07 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +3.0 II WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 10 e 2 22.11 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +3.0 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
5 16 e 2 22.73 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP +3.0 II NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
6 17 e 2 23.00 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +3.0 III B.D. Z/0132/19 2022
7 20 e 2 23.21 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP +3.0 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
1 2 e 3 21.63 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP +2.2 I DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK! 155
2 6 e 3 21.95 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +2.2 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
3 7 e 3 21.99 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP +2.2 II PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
4 8 e 3 22.00 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +2.2 II ŻĄDŁO Jacek Z/0873/20 2022 LDK!
5 12 e 3 22.27 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +2.2 II DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK! 136
6 15 e 3 22.73 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +2.2 II WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
7 18 e 3 23.06 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP +2.2 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
8 21 e 3 23.26 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB +2.2 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
400 m M
1 f 1 47.88 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK! 155
2 f 1 48.24 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB I PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
3 f 1 48.32 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 f 1 48.64 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
5 f 1 49.01 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
6 f 1 49.47 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 49.48 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK! 136
8 f 1 50.18 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2022 5 LDK!
1 f 2 49.06 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 f 2 49.15 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2022 LDK! 140
3 f 2 49.40 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2022 BEZ LDK! 137
4 f 2 49.98 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU II BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 f 2 50.00 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
6 f 2 50.06 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2022 5 LDK! 130
7 f 2 50.26 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 128
  f 2 DNF STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
1500 m M
1 1 w 1 4:56.70 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 579
2 2 w 1 4:58.80 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 567 60
3 3 w 1 5:00.32 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 558
4 4 w 1 5:01.28 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 552
5 5 w 1 5:02.24 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 547
6 6 w 1 5:03.18 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 542
7 7 w 1 5:03.26 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 541
8 8 w 1 5:10.61 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 500
9 9 w 1 5:19.73 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 451
10 10 w 1 5:32.15 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 389
11 11 w 1 5:34.95 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 375
12 12 w 1 5:39.65 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 353
13 13 w 1 5:40.67 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 348
14 14 w 1 5:41.08 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 346
15 15 w 1 5:44.42 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 331
16 16 w 1 6:15.10 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 206
  w 1 DNF NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 0
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.26 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.9 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 818
2 2 w 1 15.55 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +0.9 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 784
3 3 w 1 15.82 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 753
4 6 w 1 16.35 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +0.9 IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 694
5 11 w 1 18.12 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD +0.9 -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 513
  w 1 DNF NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 0
1 4 w 2 16.09 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.3 IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 723
2 5 w 2 16.29 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS +2.3 IV PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 700
3 7 w 2 16.97 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.3 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 627 74
4 8 w 2 17.58 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.3 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 565
5 10 w 2 17.82 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.3 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 542
6 12 w 2 18.70 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +2.3 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 459
1 9 w 3 17.73 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 550
2 13 w 3 18.81 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 449
3 14 w 3 19.45 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +2.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 394
4 15 w 3 21.14 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 265
5 16 w 3 21.36 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +2.9 -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 250
400 m pł J MŁ M
1 f 1 54.52 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 55.71 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP II KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
3 f 1 55.79 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 56.28 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
5 f 1 56.29 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2022
6 f 1 56.34 KACZMAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB III B.D. # Z/4025/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 57.65 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
8 f 1 58.12 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 57.57 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 57.82 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
3 f 2 58.39 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK! 105
4 f 2 58.46 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0094/20 2022
5 f 2 59.61 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek Z/5226/18 2022 BEZ
6 f 2 60.44 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
  f 2 DNF ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
  f 2 DQ KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 5:50.11 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK! 142
2 2 s 1 6:00.04 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2022 LDK!
3 3 s 1 6:05.31 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 6:14.46 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian , Z/1982/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 6:14.73 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
6 6 s 1 6:15.61 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK! 108
7 7 s 1 6:17.93 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK! 106
8 8 s 1 6:18.46 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
9 9 s 1 6:18.60 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
10 10 s 1 6:25.79 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK! 99
11 12 s 1 6:34.12 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2477/19 2022 LDK!
12 15 s 1 6:48.39 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
1 11 s 2 6:33.08 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- DMP U20 POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4891/19 , 2022 LDK! 92
2 13 s 2 6:41.87 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
3 14 s 2 6:44.21 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
4 16 s 2 6:50.18 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- DMP U20 B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK! 78
5 17 s 2 6:51.10 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK! 77
6 18 s 2 6:52.20 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
7 19 s 2 6:56.34 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
8 20 s 2 6:59.34 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
9 21 s 2 7:07.07 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4705/19 2022
10 22 s 2 7:12.08 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2022 LDK!
11 23 s 2 7:29.25 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
  s 2 DNF SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
4x100 m M
1 1 s 1 42.30 KUCHARSKI Antoni
MINKLEJ Adrian
KOŁODZIEJ Kacper
LACH Radosław
MKL Toruń 2006
2005
2005
2006
U18 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
WLEKLIŃSKA Dagna
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0589/20
, Z/0697/18
Z/3190/20
Z/3189/20
2022
, 2022
2022
2022

BEZ

BEZ
2 2 s 1 42.32 OSIŃSKI Jan
KASPRZYK Kacper
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/0930/20
, Z/0016/18
, Z/4002/18
, Z/2543/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022

BEZ
5
4
3 3 s 1 43.23 PIASECKI Kacper
TOMASZEWSKI Oskar
ŁYSKO Wiktor
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2005
2006
2006
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/13197/21
Z/5226/18
Z/5474/19
Z/5473/19
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 4 s 1 43.55 ZASADNI Patryk
LATOSIK Kacper
LIBURA Jakub
LIBURA Sebastian
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U18 SLK -- ROLAK Dorota
JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1130/22
Z/1131/22
Z/0978/18
Z/0979/18
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 43.73 CZUBA Emanuel
PILAWA Błażej
BUDZIŃSKI Dominik
SIKORA Adam
UKS Tempo 5 Przemyśl 2005
2005
2005
2006
U18 PDK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
, Z/0394/18
, Z/0330/18
Z/3723/18
Z/5740/18
, 2022
, 2022
2022
2022
5
5
BEZ

6 6 s 1 44.30 STRZYGOCKI Kacper
DEĆ Fabian
MAC Szymon
SZAKOŁA Jakub
MLKS Agros Żary 2006
2006
2005
2006
U18 LBU -- WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz WISZ Mateusz
Z/2818/22
Z/5625/19
Z/3656/19
Z/5632/19
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 44.80 RAK Piotr
OPIELEWICZ Bartosz
JOPEK Michał
BŁASZCZAK Karol
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2006
2005
2005
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1068/18
Z/3107/19
Z/3104/19
Z/2369/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



8 8 s 1 45.49 STOPA Gabriel
SZARAPO Jakub
ŻEBRYK Kamil
DIDYK Mateusz
MKS MOS Wrocław 2006
2006
2005
2005
U18 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/2659/20
, Z/0473/20
Z/11177/21
Z/3314/19
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.07 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U18 MZ II ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2022 LDK!
2 f 1 2.00 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
3 f 1 1.96 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK! 126
4 f 1 1.91 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
5 f 1 1.91 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.91 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2022
7 f 1 1.85 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.85 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1895/21 2022 LDK!
9 f 1 1.77 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 1.77 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2022 LDK!
9 f 1 1.77 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
12 f 1 1.77 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
12 f 1 1.77 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
  f 1 NM KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
Tyczka M
1 1 w 1 4.00 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 617
2 2 w 1 3.70 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 535
3 3 w 1 3.60 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 509
4 5 w 1 3.30 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 431
5 4 w 1 3.30 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 431
6 6 w 1 3.00 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 357
7 7 w 1 2.90 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 333
8 9 w 1 2.80 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 309
9 8 w 1 2.80 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 309
10 10 w 1 2.70 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 286
11 13 w 1 2.50 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 242
11 11 w 1 2.50 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 242
13 12 w 1 2.50 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 242
14 14 w 1 2.10 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 159
15 15 w 1 2.10 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 159
  w 1 NM BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 0
  w 1 NM CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 0
W dal M
1 f 1 7.07 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.5 II ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
2 f 1 6.87 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 II DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 123
3 f 1 6.86 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.4 II BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
4 f 1 6.66 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM +2.8 III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK! 113
5 f 1 6.65 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.9 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
6 f 1 6.63 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/3106/19 2022 LDK! 111
7 f 1 6.43 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +0.5 III DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK! 101
8 f 1 6.34 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.5 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
9 f 1 6.26 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
10 f 1 6.24 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.2 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
11 f 1 6.23 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD +1.0 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
12 f 1 6.20 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.1 IV DMP U20 GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK! 89
Trójskok M
1 1 e 1 13.43 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +2.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
2 2 e 1 13.26 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.5 III DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2022 LDK! 103
3 5 e 1 13.13 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.7 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
4 10 e 1 12.82 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.2 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022 92
5 11 e 1 12.81 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.1 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK! 92
6 13 e 1 12.73 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
7 16 e 1 12.52 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +2.8 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
8 17 e 1 12.23 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U18 SL +1.9 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2022 LDK!
9 19 e 1 12.17 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 2005 U18 PD +1.9 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
10 20 e 1 11.94 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +2.7 -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2022 BEZ LDK!
11 21 e 1 11.84 WOJCIECHOWSKI Sergiusz MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.4 -- GOŚCINIAK Marcin Z/4723/22 2022
12 23 e 1 11.67 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK +1.5 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2022 BEZ LDK!
1 3 e 2 13.22 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +2.0 III GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
2 4 e 2 13.20 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.4 III KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 6 e 2 13.10 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM +1.7 IV LEWANDOWSKI Michał Z/1047/20 2022 LDK!
4 7 e 2 13.10 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +2.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
5 8 e 2 13.07 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA +1.9 IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
6 9 e 2 13.02 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +1.2 IV WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
7 12 e 2 12.78 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +2.7 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
8 14 e 2 12.63 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +2.1 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
9 15 e 2 12.63 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +1.0 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
10 18 e 2 12.19 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU +0.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
11 22 e 2 11.84 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS +0.2 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
  e 2 NM KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU 0.0 -- DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/10281/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 17.64 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 15.95 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
3 f 1 15.91 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
4 f 1 15.75 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
5 f 1 15.20 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
6 f 1 15.10 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD II DMP U20 STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022 117
7 f 1 14.99 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
8 f 1 14.88 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
9 f 1 14.37 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
10 f 1 14.17 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK! 108
11 f 1 13.91 ZIEGLER Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/10195/21 2022
12 f 1 13.85 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 2 e 1 50.87 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK! 143
2 3 e 1 50.12 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
3 4 e 1 49.54 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
4 7 e 1 47.44 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
5 10 e 1 46.05 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
6 12 e 1 43.43 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
7 13 e 1 43.41 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD III STOJAK Danuta Daria Z/2806/20 2022
8 14 e 1 43.32 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK! 121
9 17 e 1 41.49 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
10 20 e 1 38.85 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
11 21 e 1 38.48 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
12 23 e 1 32.51 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ -- SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
1 1 e 2 54.61 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP I DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2022 LDK!
2 5 e 2 48.41 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
3 6 e 2 48.16 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM II B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
4 8 e 2 47.32 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 133
5 9 e 2 46.81 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
6 11 e 2 45.35 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
7 15 e 2 43.26 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 120
8 16 e 2 41.85 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
9 18 e 2 39.72 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
10 19 e 2 39.59 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
11 22 e 2 35.71 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2022 LDK!
1 1 w 1 37.33 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 611
2 2 w 1 34.91 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 562
3 3 w 1 34.64 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 556
4 4 w 1 32.30 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 510
5 5 w 1 31.58 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 496 80
6 6 w 1 29.48 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 454
7 7 w 1 28.02 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 426
8 8 w 1 27.45 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 415
9 9 w 1 26.26 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 391
10 10 w 1 24.30 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 354
11 11 w 1 22.53 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 320
12 12 w 1 21.40 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 298 41
13 13 w 1 20.63 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 284
14 14 w 1 20.12 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 274
15 15 w 1 19.01 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 254
16 16 w 1 18.26 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 240
17 17 w 1 18.24 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 239
Młot (5) M
1 f 1 71.30 GROENWALD Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM I B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/4982/19 , 2022
2 f 1 64.32 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
3 f 1 62.22 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK! 137
4 f 1 61.72 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022 136
5 f 1 60.20 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3315/19 2022 LDK! 132
6 f 1 59.58 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
7 f 1 57.00 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 56.13 KACZYŃSKI Dawid LUKS Atletic Białystok 2006 U18 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3536/22 2022
9 f 1 55.25 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0614/20 2022 LDK!
10 f 1 54.01 JAWOROWSKI Krystian LUKS Atletic Białystok 2005 U18 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/8983/21 2022
11 f 1 53.99 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2022 5 LDK! 119
12 f 1 52.07 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 w 1 45.64 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 524
2 2 w 1 44.49 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 508
3 3 w 1 40.21 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022 445
4 4 w 1 35.17 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 373
5 5 w 1 34.71 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK! 366
6 6 w 1 34.08 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 357
7 7 w 1 29.07 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 286
8 8 w 1 27.72 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK! 267
9 9 w 1 27.21 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK! 260
10 10 w 1 26.71 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 253
11 11 w 1 25.73 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022 240
12 12 w 1 25.13 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022 231
13 13 w 1 25.12 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022 231
14 14 w 1 22.92 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022 201
15 15 w 1 22.89 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 201
16 16 w 1 21.19 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 177
17 17 w 1 21.03 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK! 175
10-bój J MŁ M
  f 1 3894 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022
  f 1 3916 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
  f 1 4545 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
  f 1 5678 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
1 f 1 6268 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 5933 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
3 f 1 5794 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK!
4 f 1 5714 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +9.9 III BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5689 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +9.9 III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2022
6 f 1 5581 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
7 f 1 4820 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
8 f 1 4600 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
9 f 1 4443 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2022
10 f 1 4137 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022
11 f 1 4066 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022
12 f 1 4008 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022
13 f 1 3975 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +9.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
14 f 1 3943 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
15 f 1 3326 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP +9.9 -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2022
16 f 1 3300 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2022 LDK!
17 f 1 3178 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
  f 1 DNF KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
Chód 10 km M
1 1 s 1 48:56.86 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 49:38.71 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
3 3 s 1 52:47.50 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ I KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
4 4 s 1 58:47.04 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2349/19 2022 LDK!
5 5 s 1 60:56.04 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 62:06.66 DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/9225/21 2022
7 7 s 1 64:47.14 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ I KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
8 8 s 1 65:52.79 WYŻYWNIAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/13137/21 2022
  s 1 DQ SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U18 PK I KULIG Marzena Z/1221/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.770047903061 sekund