Bielsko-Biała 15.07.2022
Starty PK podczas MP U18 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.68 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.3 II MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
2 2 s 1 12.71 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.3 II NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK!
3 8 s 1 13.29 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.3 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 100
4 9 s 1 13.48 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +0.3 IV GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
1 3 s 2 12.80 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 III ROLAK Dorota Z/3699/19 2022 LDK!
2 4 s 2 12.81 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.7 III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
3 5 s 2 12.89 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -0.7 III B.D. Z/4089/20 2022
4 6 s 2 13.04 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -0.7 III MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
5 7 s 2 13.15 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -0.7 III CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.68 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III RUDNIK Damian Z/0526/19 2022 LDK!
2 2 s 1 63.20 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
3 3 s 1 68.81 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0578/19 2022
100 m M
1 1 s 1 11.34 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -0.4 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 119
2 4 s 1 11.59 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -0.4 III WISZ Dariusz # Z/5625/19 2022 LDK!
3 7 s 1 11.87 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -0.4 IV ROSTEK William Z/3314/19 2022
4 8 s 1 12.01 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -0.4 IV SUGIER Maria Z/5740/18 2022 LDK!
5 9 s 1 12.19 BANEL Filip KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -0.4 IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/11579/21 2022 82
1 2 s 2 11.44 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK +0.6 III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
2 3 s 2 11.51 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS +0.6 III DMP U20 ROSTEK William Z/11177/21 2022 109
3 5 s 2 11.74 NAWOTCZYŃSKI Kacper KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD +0.6 III SUPROŃ Jarosław Z/12824/21 2022
4 6 s 2 11.81 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.6 IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
5 10 s 2 12.54 ZASADNI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL +0.6 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2022
400 m M
1 1 s 1 51.85 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U18 PM III CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2022 LDK!
2 2 s 1 51.87 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 52.10 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
4 4 s 1 52.36 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022 106
5 5 s 1 52.78 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD IV DMP U20 SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2022 LDK! 102
6 6 s 1 54.27 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/13237/21 2022
7 7 s 1 54.57 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.97994494438171 sekund