Międzygórze 30.07.2022
24. PZLA Mistrzostwa Polski w Alpejskich Biegach Górskich (S, U20, U18, U16) [DMP U20]
bieg alpejski K
1 SEN 0:57:14 CELIŃSKA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1979 Masters SL -- B.D. Z/1882/12 2022 BEZ
2 SEN 1:02:37 MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS -- WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2022
3 SEN 1:05:55 OBSTÓJ Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990 Sen OP -- B.D. Z/2496/19 2022
4 SEN 1:07:44 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U23 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/3180/16 2022 2
5 SEN 1:10:00 SKALSKA Anna MKS-MOSM Bytom 1980 Masters SL -- B.D. Z/1517/22 2022
1 U16 0:16:35 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
2 U16 0:17:36 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
3 U16 0:18:14 HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/6760/21 2022 LDK!
4 U16 0:19:07 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
5 U16 0:19:16 DUBAN Justyna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/13702/21 2022
6 U16 0:19:31 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
7 U16 0:19:58 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
8 U16 0:20:47 POCHEĆ Zuzanna LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5026/22 2022
9 U16 0:21:24 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
10 U16 0:21:40 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
11 U16 0:22:21 BARANSKA Amelia LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/7942/21 2022 LDK!
12 U16 0:26:05 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
1 U18 0:46:30 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
2 U18 0:47:36 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
3 U18 0:49:46 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2022
4 U18 0:54:52 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2022 LDK!
5 U18 0:59:17 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
6 U18 1:00:01 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
7 U18 1:08:38 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. Z/1376/18 2022
8 U18 1:13:02 KWIATEK Karolina LKB Rudnik 2005 U18 SK -- WZOREK Agata DUDEK Sylwester , Z/3849/20 , 2022 LDK!
1 U20 0:45:59 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 U20 0:48:10 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
3 U20 0:48:55 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
4 U20 0:49:52 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
5 U20 0:51:08 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
6 U20 1:03:58 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3370/19 2022
7 U20 1:04:27 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -- LDK!
bieg alpejski M
1 SEN 0:47:39 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2022
2 SEN 0:48:07 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/0420/14 , 2022 1
3 SEN 0:48:29 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- DUDEK Mateusz B.D. # Z/4873/11 2022 3
4 SEN 0:49:22 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1355/12 2022 2
5 SEN 0:49:42 TABOR Dominik Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0830/11 , 2022
6 SEN 0:50:00 BIAŁY Michał SKB Kraśnik 1991 Sen LU -- BIAŁY Piotr B.D. Z/0694/11 2022 2
7 SEN 0:51:30 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2022
8 SEN 0:52:26 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP -- B.D. Z/4771/11 2022
9 SEN 0:52:35 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1995 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/0205/11 , 2022
10 SEN 0:52:52 SZCZECHLA Grzegorz MKS-R Centrum Dzięgielów 1987 Masters SL -- ŻWAK Adam Z/8902/21 2022
11 SEN 0:52:58 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2
12 SEN 0:54:12 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM -- B.D. Z/2554/19 2022
13 SEN 0:54:51 LAGNER Sebastian KB Sobótka 1992 Sen DS -- B.D. Z/11720/21 2022
14 SEN 0:55:10 CHRZANOWSKI Patryk ULKS Muflon Bielawa # 1989 Sen DS -- B.D. Z/2833/22 2022
15 SEN 0:56:40 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
16 SEN 0:59:45 CABAJ Łukasz KS Harpagan Tarnobrzeg 1987 Masters PK -- STEC Karolina Z/1833/22 2022
17 SEN 1:03:14 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 1989 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2022 BEZ
18 SEN 1:07:30 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U23 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/2026/15 2022 3
19 SEN 1:09:29 MAJKUT Andrzej KS Harpagan Tarnobrzeg 1975 Masters PK -- STEC Karolina Z/2460/22 2022
20 SEN 1:38:31 KORNAŚ Marcin KL Ziemia Kłodzka 1978 Masters DS -- WOŚ Michał Z/3072/20 2022
1 U16 0:14:11 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
2 U16 0:14:14 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
3 U16 0:14:18 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2022
4 U16 0:14:20 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14213/21 2023 LDK!
5 U16 0:15:00 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2022 BEZ
6 U16 0:15:42 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
7 U16 0:16:06 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
8 U16 0:17:59 MĄKA Kamil LKB Rudnik 2007 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/13815/21 2022
9 U16 0:18:20 KORNAŚ Franciszek KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5298/19 2022 LDK!
10 U16 0:23:39 LIPA Juliusz LKB Rudnik 2007 U16 SK -- B.D. Z/7943/21 2022
1 U18 0:39:44 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
2 U18 0:40:49 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
3 U18 0:40:55 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
4 U18 0:42:40 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2022 LDK!
5 U18 0:43:55 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2022 LDK!
6 U18 0:44:09 SIKORA Dariusz LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Szymon DUDEK Sylwester Z/2626/19 2022 BEZ LDK!
7 U18 0:44:43 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik 2006 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/5202/21 2022 LDK!
8 U18 0:46:34 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
9 U18 0:46:45 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
10 U18 0:46:52 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
11 U18 0:48:44 WIECHA Jan LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Szymon Z/5391/19 2022 LDK!
12 U18 0:52:15 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
1 U20 0:41:12 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2022 5 LDK!
2 U20 0:44:40 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1370/18 2022 LDK!
3 U20 0:47:02 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
4 U20 0:48:30 SZPARGAŁA Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/1964/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3665828704834 sekund