Wałcz 10.08.2022
3. Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszkowiaka [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.81 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.2 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 10 e 1 12.88 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM +0.2 III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
3 11 e 1 13.09 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
4 18 e 1 13.74 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +0.2 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
5 25 e 1 14.42 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2022 5 LDK!
6 26 e 1 14.56 KUBIŚ Oktawia PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4887/22 2022
1 2 e 2 11.83 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.3 M ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
2 3 e 2 11.84 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +0.3 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
3 8 e 2 12.74 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
4 12 e 2 13.09 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +0.3 III ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
5 13 e 2 13.28 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.3 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
6 21 e 2 14.07 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM +0.3 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
7 27 e 2 15.60 SAMBORSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/5054/22 2022 LDK!
1 5 e 3 12.20 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 7 e 3 12.69 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
3 9 e 3 12.88 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.1 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
4 15 e 3 13.48 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.1 IV JUNIEWICZ Dorota Z/5053/22 2022 LDK!
5 17 e 3 13.55 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +1.1 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
6 20 e 3 14.04 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +1.1 V CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
7 23 e 3 14.31 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.1 V JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
1 4 e 4 12.08 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.1 I SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
2 6 e 4 12.48 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.1 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
3 14 e 4 13.44 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.1 IV CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
4 16 e 4 13.52 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +0.1 IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
5 19 e 4 14.00 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +0.1 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
6 22 e 4 14.09 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.1 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
7 24 e 4 14.36 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +0.1 V CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
1 f 1 11.68 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.6 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 f 1 11.84 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.6 M ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
3 f 1 11.89 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +0.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
4 f 1 12.05 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.6 I SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
5 f 1 12.39 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.6 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II
6 f 1 12.40 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
7 f 1 12.72 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
200 m K
1 14 s 1 27.78 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.3 IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
2 17 s 1 28.26 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +0.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
3 18 s 1 28.97 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.3 V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
4 19 s 1 28.99 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM +0.3 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
5 20 s 1 30.00 SZAREJKO Natalia PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/0263/18 , 2022 5 LDK!
6 21 s 1 30.75 KUBIŚ Oktawia PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4887/22 2022
1 9 s 2 27.12 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP +0.1 III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
2 10 s 2 27.14 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.1 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
3 12 s 2 27.71 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +0.1 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
4 13 s 2 27.74 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM +0.1 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
5 15 s 2 27.99 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.1 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
6 16 s 2 28.17 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.1 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2022
1 6 s 3 26.03 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
2 7 s 3 26.37 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP 0.0 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
3 8 s 3 26.70 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP 0.0 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
4 11 s 3 27.18 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM 0.0 III SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
1 1 s 4 23.72 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.1 M B.D. GDAŃSKI Andrzej , Z/4184/18 , 2022
2 2 s 4 25.04 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +0.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
3 3 s 4 25.33 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
4 4 s 4 25.69 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.1 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
5 5 s 4 26.03 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM +0.1 II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
300 m K
1 3 s 1 46.59 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD V URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
2 5 s 1 47.97 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12059/21 2022
3 6 s 1 48.45 KACZMAREK Marcelina PLKS Gwda Piła 2010 U14 WP V ŁAPACZ Zbigniew Z/14602/21 2022
1 1 s 2 44.50 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP III ŁAPACZ Zbigniew Z/1531/20 2022 LDK!
2 2 s 2 44.88 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
3 4 s 2 46.69 KOZINA Kinga LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM V MICHALSKI Henryk Z/1914/21 2022 LDK!
4 7 s 2 48.70 DOŁHAN Alicja PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3069/22 2022 LDK!
400 m K
1 6 s 1 66.02 CZARNOWSKA Zuzanna RKS Rumia 2006 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14634/21 2022 LDK!
2 7 s 1 66.92 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP V DMP U20 GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK! 70
3 8 s 1 67.54 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
4 9 s 1 73.35 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/1595/20 , 2022 LDK!
1 1 s 2 56.71 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1665/12 , 2022
2 2 s 2 57.24 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
3 3 s 2 57.80 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 4 s 2 58.74 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 5 s 2 59.24 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
800 m K
1 6 s 1 2:25.91 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
2 8 s 1 2:29.95 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
3 9 s 1 2:30.56 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
4 10 s 1 2:32.81 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2022 LDK! 78
5 11 s 1 2:34.27 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
6 12 s 1 2:36.27 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
1 1 s 2 2:10.06 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 2 s 2 2:11.47 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM II CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
3 3 s 2 2:13.69 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
4 4 s 2 2:15.32 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
5 5 s 2 2:15.75 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2022 3
6 7 s 2 2:29.51 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:39.05 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2022 LDK!
2 2 s 1 2:39.34 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
3 3 s 1 2:46.47 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
4 4 s 1 2:49.62 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
5 5 s 1 2:53.84 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:58.89 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:08.43 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:13.07 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM IV WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:15.02 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:18.57 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
11 11 s 1 3:19.65 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
12 12 s 1 3:21.80 MIKUŁA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5222/21 2022 LDK!
13 13 s 1 3:24.09 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
14 14 s 1 3:30.80 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:24.49 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 4:25.53 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 4:29.73 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM I DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4 143
4 4 s 1 4:35.11 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
5 5 s 1 4:41.70 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM II SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 4:41.90 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
7 7 s 1 4:44.63 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2022 4 LDK! 120
8 8 s 1 4:50.76 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U18 III B.D. Z/4860/18 2022 LDK!
9 9 s 1 5:00.49 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
  s 1 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:25.16 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:43.48 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:50.58 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:51.38 ŚLEDŹ Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2022 BEZ LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:01.72 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 5:15.00 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 5:25.96 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
4 4 s 1 5:41.45 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 5:43.91 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2022 BEZ LDK! 89
6 6 s 1 5:45.99 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
7 7 s 1 6:32.26 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:35.02 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 6:38.83 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK!
3 3 s 1 6:47.93 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
100 m M
1 3 e 1 11.04 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.1 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
2 8 e 1 11.32 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
3 9 e 1 11.46 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +0.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
4 15 e 1 12.60 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.1 V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
5 16 e 1 12.78 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5062/22 2022 LDK!
6 18 e 1 12.86 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
7 21 e 1 13.61 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
1 4 e 2 11.05 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.5 II IWIŃSKI Jerzy Z/3853/18 2022 2
2 7 e 2 11.27 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +0.5 II NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022
3 11 e 2 11.58 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM +0.5 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
4 13 e 2 11.82 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.5 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14605/21 2022 LDK!
5 14 e 2 12.37 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
6 17 e 2 12.80 WOLSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5049/22 2022 LDK!
7 22 e 2 14.29 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP +0.5 -- B.D. Z/1841/20 2022
1 1 e 3 10.95 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 e 3 11.02 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.2 II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
3 5 e 3 11.12 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.2 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
4 6 e 3 11.19 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
5 10 e 3 11.52 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
6 12 e 3 11.73 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.2 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
7 19 e 3 12.87 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5061/22 2022 LDK!
8 20 e 3 13.18 MATCZAK Oskar STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5052/22 2022 LDK!
1 f 1 10.71 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.1 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
2 f 1 10.84 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +1.1 I BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
3 f 1 10.91 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +1.1 II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
4 f 1 11.12 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +1.1 II BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
5 f 1 11.17 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +1.1 II NIEBUDEK Sylwester Z/0178/20 2022
6 f 1 11.20 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +1.1 II IWIŃSKI Jerzy Z/3853/18 2022 2
7 f 1 11.21 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +1.1 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
8 f 1 11.41 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
200 m M
1 5 s 1 22.88 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2022
2 9 s 1 24.58 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2022
3 10 s 1 26.16 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
4 11 s 1 26.24 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
5 12 s 1 30.65 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ +0.3 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
1 6 s 2 23.31 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
2 7 s 2 23.59 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.3 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 8 s 2 24.10 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP +0.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14605/21 2022 LDK!
1 1 s 3 21.77 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.3 I HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
2 2 s 3 22.01 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.3 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022
3 3 s 3 22.14 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +0.3 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
4 4 s 3 22.37 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
300 m M
1 4 s 1 37.88 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez 1998 Sen ZP -- KIEDROWICZ Piotr Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
2 6 s 1 39.74 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2022 LDK!
3 9 s 1 42.02 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
4 11 s 1 45.35 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. Z/1841/20 2022
1 5 s 2 38.32 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
2 7 s 2 40.05 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2022
3 10 s 2 42.92 LENKIEWICZ Jakub PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4861/22 2022
4 12 s 2 46.23 MATYNIA Szymon PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP -- ŁAPACZ Zbigniew Z/11313/21 2022
1 1 s 3 32.76 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 3 35.42 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
3 3 s 3 36.37 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- B.D. Z/11732/21 2022
4 8 s 3 40.19 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
400 m M
1 3 s 1 50.37 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 1 52.87 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 8 s 1 52.98 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
4 9 s 1 55.10 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
5 10 s 1 60.54 RZECZKOWSKI Aleksander UKS LA Wałcz 2005 U18 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/5033/18 2022
1 1 s 2 49.07 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
2 2 s 2 50.37 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. Z/2601/15 2022
3 4 s 2 50.66 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
4 5 s 2 51.18 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
5 6 s 2 52.19 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
800 m M
1 7 s 1 2:06.98 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
2 9 s 1 2:08.67 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
3 10 s 1 2:16.38 WACHOWIAK Remigiusz PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14601/21 2022
4 11 s 1 2:17.36 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2022
5 12 s 1 2:22.83 PIETRUSZKA Paweł MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/2032/17 2022 LDK!
6 13 s 1 2:23.21 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:58.63 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM III B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 2:00.58 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2022
3 3 s 2 2:01.44 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
4 4 s 2 2:01.69 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP III BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2022 BEZ
5 5 s 2 2:02.41 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
6 6 s 2 2:04.40 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
7 8 s 2 2:07.08 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
1500 m M
1 1 s 1 3:51.76 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK! 141
2 2 s 1 3:52.15 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK!
3 3 s 1 3:54.00 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
4 4 s 1 4:05.21 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2022 LDK!
5 5 s 1 4:05.75 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022 112
6 6 s 1 4:07.19 MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS III ADAMEK Marek Z/1355/20 2022
7 7 s 1 4:08.22 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
8 8 s 1 4:10.72 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP III KRASICKI Adam Z/3292/18 2022 LDK!
9 9 s 1 4:12.13 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2022 LDK!
10 10 s 1 4:14.36 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
11 11 s 1 4:18.57 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP -- PERSZKE Wiesław Z/2204/20 2022
12 12 s 1 4:23.58 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
13 13 s 1 4:24.89 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
14 14 s 1 4:27.24 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2022
15 15 s 1 4:27.65 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7068/21 2022 LDK!
16 16 s 1 4:31.36 MORAWSKI Robert LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- B.D. Z/12355/21 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 2:50.42 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:53.08 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:58.30 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:06.39 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
5 5 s 1 3:28.87 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 5:46.66 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U23 -- B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2022
2 2 s 1 5:58.24 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2022 LDK!
3 3 s 1 6:00.87 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2022 4 LDK!
4 4 s 1 6:10.77 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 6:33.61 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
6 6 s 1 7:08.53 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:40.13 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:46.19 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
3 3 s 1 6:57.41 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6788830757141 sekund