Złotoryja 13.08.2022
Gold Mityng Złotoryja 2022 [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.21 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.3 -- WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 2 s 1 8.49 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP +0.3 -- WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
3 3 s 1 8.56 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.3 -- WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
4 5 s 1 8.81 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.3 -- WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
5 6 s 1 9.20 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +0.3 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
6 9 s 1 9.62 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.3 -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
1 4 s 2 8.64 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP 0.0 -- WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
2 7 s 2 9.26 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
3 8 s 2 9.59 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
4 13 s 2 10.43 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2022 LDK!
5 14 s 2 10.60 JĘDRAŚ Julia MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2763/21 2022 LDK!
6 16 s 2 10.92 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2022 LDK!
1 10 s 3 10.13 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.2 -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
2 11 s 3 10.14 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.2 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2022 LDK!
3 12 s 3 10.23 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2022 LDK!
4 15 s 3 10.70 ANDRZEJEWSKA Dominika MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/6284/21 2022 LDK!
100 m K
1 1 s 1 14.56 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
  s 1 DNF MAŃCZAK Martyna UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13892/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.54 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS 0.0 -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 32.98 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
3 3 s 1 33.20 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
4 4 s 1 36.11 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2022 LDK!
300 m K
1 4 s 1 46.44 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
2 8 s 1 60.58 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2022 LDK!
3 9 s 1 65.06 ROGOWSKA Nina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5103/22 2022 LDK!
1 1 s 2 43.13 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 2 s 2 43.48 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
3 3 s 2 45.09 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
1 5 s 3 46.47 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP IV WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
2 6 s 3 48.16 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
3 7 s 3 52.53 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2022 LDK!
1 1 s 4 55.44 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U12 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2022
2 2 s 4 61.30 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2022 LDK!
3 3 s 4 63.57 JĘDRAŚ Julia MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2763/21 2022 LDK!
4 4 s 4 65.87 ANDRZEJEWSKA Dominika MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6284/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 71.09 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2022 LDK!
2 2 s 1 74.24 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3521/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:24.35 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:24.71 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
3 3 s 1 4:11.27 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.90 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.7 IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 75
2 f 1 4.86 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS +0.7 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
3 f 1 3.91 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
4 f 1 3.79 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB +0.6 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
5 f 1 3.77 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.5 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 6.44 SOŁTYS Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13385/21 2022 LDK!
2 f 1 6.05 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.27 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
2 f 1 9.19 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
3 f 1 8.04 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
4 f 1 7.77 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 7.53 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
6 f 1 7.46 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 7.01 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
8 f 1 7.00 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/5074/22 2022 LDK!
9 f 1 4.94 ROGOWSKA Nina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5103/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.34 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
Oszczep (400) K
1 f 1 15.39 SOŁTYS Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13385/21 2022 LDK!
2 f 1 11.00 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 25.52 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 f 1 24.05 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
3 f 1 21.54 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
4 f 1 20.69 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 10.14 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12.03 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.19 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS 0.0 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 2 s 1 11.23 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP 0.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
3 3 s 1 11.74 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS 0.0 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
2 4 s 2 12.70 DUBORIEZOV Oleksandr MKS Siechnice 2005 U18 DS +0.5 -- SOBCZYK Tomasz Z/2714/22 2022
3 5 s 2 13.34 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +0.5 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
4 6 s 2 13.49 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U16 DS +0.5 -- SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2022
200 m M
1 2 s 1 23.24 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP +0.4 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
2 5 s 1 24.61 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 Sen OP +0.4 -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
1 1 s 2 22.54 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +0.8 II WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
2 3 s 2 23.38 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +0.8 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
3 4 s 2 24.20 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.8 -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022
300 m M
1 1 s 1 43.24 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4571/19 2022
2 2 s 1 47.27 BARTOŚ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
3 s 1 53.88 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.53 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK!
2 2 s 1 2:01.19 TSCHIRCH Krzysztof KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS III B.D. Z/2152/19 2022
3 3 s 1 2:18.88 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
  s 1 DNF CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 Sen OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:34.43 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
2 2 s 1 2:41.57 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:41.81 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
4 4 s 1 2:51.95 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:57.27 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.29 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.5 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK! 60
2 f 1 4.74 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U16 LB +0.7 -- MALINOWSKI Krzysztof Z/4571/19 2022
Kula (4) M
1 f 1 5.45 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
2 f 1 3.64 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.60 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 71
2 f 1 8.40 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.43 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB II SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
2 f 1 13.21 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 19.24 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
2 f 1 7.87 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 32.23 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
2 f 1 19.94 KIREJ Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2005 U18 DS --
Oszczep (700) M
1 f 1 53.74 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 40.47 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U20 DS IV SOŚNIAK Zbigniew Z/3921/17 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7769780158997 sekund