Monachium (GER) 15 - 21.08.2022
25. Mistrzostwa Europy [DMP U20]
200 m K
1 12 w 1 24.72 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM +0.2 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 913
7 9 w 3 24.54 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -0.2 I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 929
400 m K
2 f 49.94 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS MM ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
3 f 50.29 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2022 MM
8 f 51.28 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
100 m pł K
5 19 w 1 14.22 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -0.1 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 947
7 17 w 3 13.94 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -0.5 I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 987
Wzwyż K
2 2 w A 1.89 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1093
8 9 w A 1.77 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 941
Trójskok K
12 19 e A 13.36 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.8 M SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2022
9 21 e B 12.87 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -1.1 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
Kula (4) K
6 6 w A 14.18 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 806
10 10 w A 13.78 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 779
Młot (4) K
2 f 72.12 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ MM WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
400 m M
6 f 45.62 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
110 m pł M
7 13 p 1 13.66 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -0.2 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2022
8 22 p 3 13.99 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -0.3 M JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
400 m pł M
4 16 e 2 50.69 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2022 2 LDK!
6 23 e 3 51.77 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2022
5 11 e 4 50.12 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU M HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2022
Dysk (2) M
8 17 e A 60.47 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
7 9 e B 62.52 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU MM KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022
Młot (7.26) M
1 2 e A 78.78 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM
1 1 e B 79.76 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022
8 13 e B 71.86 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.64996314048767 sekund