Monachium (GER) 15 - 21.08.2022
25. Mistrzostwa Europy [DMP U20]
200 m K
6 17 e 1 23.47 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.3 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
5 11 e 3 23.32 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB +0.5 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
8 20 p 2 23.62 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2022
800 m K
6 6 e 1 2:01.89 CZAPLA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU M BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2022
2 23 e 2 2:04.12 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
2 11 e 4 2:02.77 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK M KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM
1 1 w 1 2:09.49 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 972
7 7 w 1 2:13.32 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 917
3000 m prz K
3 3 e 1 9:33.54 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP MM B.D. Z/4540/11 2022
11 22 e 2 9:59.46 KAPAŁA Patrycja KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL M B.D. B.D. B.D. B.D. Z/0479/13 2022
W dal K
3 10 w A 6.00 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -0.5 I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 850
2 2 w B 6.55 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP +1.0 M B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 1023
Oszczep (600) K
2 w A 42.86 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP II B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022 722
8 w B 43.94 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022 743
7-bój K
2 f 6532 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP MM B.D. B.D. , Z/0250/15 , 2022
9 f 6090 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM MM MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2022
200 m M
2 8 e 1 20.78 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -1.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
4 10 e 3 20.81 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.3 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
7 21 p 1 20.93 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
8 23 p 3 22.84 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -0.1 III WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
800 m M
7 29 e 2 1:48.43 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN M DMP U20 NAGY Czesław Z/0051/17 2022 170
1 9 e 3 1:47.49 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP M KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
4 19 e 4 1:47.74 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD M JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM
1500 m M
7 f 3:37.63 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2022 MM
Tyczka M
7 15 e A 5.50 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
9 15 e B 5.50 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2022 MM
Młot (7.26) M
1 f 82.00 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM
4 f 79.15 FAJDEK Paweł KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL MM ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.80178689956665 sekund