Chojnice 20.08.2022
Mityng ogólnopolski w Chojnicach [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.05 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +1.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
2 s 1 12.46 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +1.6 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 136
3 s 1 12.73 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +1.6 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
4 s 1 12.83 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM +1.6 III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
1 s 2 12.91 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +1.0 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
2 s 2 12.92 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +1.0 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
3 s 2 13.25 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +1.0 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
4 s 2 13.47 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.0 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
5 s 2 13.59 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +1.0 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
6 s 2 13.75 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +1.0 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
1 s 3 13.55 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.9 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 s 3 13.69 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +0.9 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
3 s 3 13.72 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.9 IV SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2022 LDK!
4 s 3 14.05 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM +0.9 V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
5 s 3 14.20 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM +0.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
6 s 3 14.23 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM +0.9 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
1 s 4 13.88 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM +0.1 -- WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
2 s 4 14.17 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +0.1 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
3 s 4 14.17 FIEDUR Monika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM +0.1 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1158/22 2022
4 s 4 14.20 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.1 V B.D. Z/7421/21 2022
5 s 4 14.82 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.1 -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
6 s 4 14.92 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.1 -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
1 s 5 14.05 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM +0.4 V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
2 s 5 14.29 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.4 V RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
3 s 5 14.30 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM +0.4 V POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
4 s 5 14.39 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +0.4 V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
5 s 5 14.65 SCHARMACH Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM +0.4 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3824/22 2022
1 s 6 13.73 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.3 IV SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
2 s 6 13.90 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.3 V SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
3 s 6 14.11 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.3 V SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
4 s 6 14.32 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.3 V SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
5 s 6 14.57 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +0.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
1 s 7 14.33 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -0.2 V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
2 s 7 14.74 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2022 LDK!
3 s 7 15.02 SROKA Justyna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -0.2 -- MAZERSKI Bartosz Z/2133/21 2022 LDK!
4 s 7 15.31 TOMCZYK Aleksandra KKB Starogard Gdański 2009 U14 PM -0.2 -- SADKOWSKI Kazimierz
1 s 8 14.04 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM +0.3 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
2 s 8 14.72 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.3 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
3 s 8 15.34 ZEMBRZUSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +0.3 -- BURCZYK Iwona Z/3962/22 2022 LDK!
4 s 8 16.77 KWIATKOWSKA Nina LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM +0.3 -- BURCZYK Iwona Z/3963/22 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 40.36 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
2 s 1 40.55 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2022 3 LDK!
3 s 1 42.26 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
4 s 1 43.48 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
5 s 1 43.81 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
1 s 2 45.17 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
2 s 2 45.88 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/13481/21 2022
3 s 2 46.01 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
4 s 2 46.15 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
5 s 2 46.85 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
1 s 3 47.30 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
2 s 3 47.80 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
3 s 3 49.68 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
4 s 3 51.04 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
1 s 4 44.63 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
2 s 4 47.75 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
3 s 4 51.22 BIZON Marianna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/14591/21 2022
4 s 4 52.65 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2022
5 s 4 54.00 KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0665/22 2022
1 s 5 46.37 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
2 s 5 46.78 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
3 s 5 47.01 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
4 s 5 47.13 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
5 s 5 48.02 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
6 s 5 48.28 BUKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/14631/21 2022
1 s 6 51.51 KLEIN Celia KUKS Remus Kościerzyna 2010 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
2 s 6 54.76 WOLAŃSKA Lena RKS Rumia 2013 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/4046/22 2022 LDK!
3 s 6 56.95 SZWEDOWSKA Martyna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2013 U12 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0605/21 2022 LDK!
1 s 7 49.74 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2022 LDK!
2 s 7 52.86 STRUGAŁA Hanna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14578/21 2022 LDK!
3 s 7 55.58 BUKOWSKA Maja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2011 U12 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/14749/21 2022 LDK!
4 s 7 58.64 KLEIN Liva KUKS Remus Kościerzyna 2012 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0310/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.66 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
2 s 1 1:37.10 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2022 1
3 s 1 1:44.89 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
4 s 1 1:48.27 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2022 LDK!
5 s 1 1:54.45 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
6 s 1 1:54.50 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
7 s 1 1:59.26 RYK Marta SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM -- PETKA Lucyna Z/0312/22 2022
8 s 1 2:05.12 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 1:42.96 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM III RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
2 s 2 1:46.18 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM V WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2022 LDK!
3 s 2 1:51.39 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
4 s 2 1:54.15 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Beata Z/1436/20 2022 LDK!
5 s 2 2:00.09 SZWEDOWSKA Laura LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2010 U14 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0604/21 2022 LDK!
6 s 2 2:01.48 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
7 s 2 2:07.88 CZERWIEC Liliana RKS Rumia 2014 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej
8 s 2 2:08.59 DATA Agata MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14632/21 2022
9 s 2 2:09.54 KOWALSKA Wiktoria MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14667/21 2022
1000 m K
1 s 1 2:55.40 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2544/18 2022 4
2 s 1 2:56.87 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 2:56.94 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
4 s 1 2:58.27 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. Z/0054/18 2022 3 LDK!
5 s 1 3:02.52 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
6 s 1 3:04.42 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
7 s 1 3:04.43 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
8 s 1 3:06.18 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
9 s 1 3:08.98 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
10 s 1 3:15.37 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
11 s 1 3:18.22 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2021 LDK!
12 s 1 3:25.92 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2022 LDK!
13 s 1 3:29.82 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
14 s 1 3:48.58 RASZEJA Kornelia MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1157/22 2022
80 pł K
1 s 1 12.43 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -0.2 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 s 1 12.84 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.2 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 s 1 13.72 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.2 IV B.D. Z/7420/21 2022
4 s 1 13.83 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.2 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
5 s 1 14.42 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -0.2 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 46.08 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
1 s 2 45.56 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM II DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 s 2 49.81 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
3 s 2 54.11 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.57 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
2 f 1 1.46 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2022
3 f 1 1.31 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.16 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.6 III B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
2 f 1 5.06 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.6 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
3 f 1 4.98 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.7 IV KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
4 f 1 4.73 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.7 V B.D. Z/13481/21 2022
5 f 1 4.15 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.4 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
6 f 1 4.11 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +1.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
1 f 2 4.46 STASIAK Natalia AML Słupsk 2009 U14 PM 0.0 -- DIAK Mateusz Z/14577/21 2022 LDK!
2 f 2 4.14 TOMCZYK Aleksandra KKB Starogard Gdański 2009 U14 PM +0.5 -- SADKOWSKI Kazimierz
3 f 2 3.96 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM +0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2022 LDK!
4 f 2 3.95 PAŁASZ Patrycja MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM +0.7 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14674/21 2022
5 f 2 3.65 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM +0.2 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
6 f 2 3.54 KURAS Julia AML Słupsk 2009 U14 PM +0.7 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4844/22 2022
Kula (2) K
1 f 1 8.66 BANASIAK Zuzanna MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14663/21 2022
2 f 1 8.14 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
3 f 1 7.19 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
4 f 1 6.89 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
5 f 1 6.14 JAŚKIEWICZ Dominika AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6213/21 2022
6 f 1 5.80 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
7 f 1 5.72 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.34 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.9 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.08 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +0.6 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
3 f 1 10.04 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.5 IV KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
4 f 1 10.00 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.1 IV B.D. Z/7421/21 2022
5 f 1 9.41 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
6 f 1 9.36 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +0.1 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
7 f 1 8.85 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM +1.5 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.07 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 109
2 f 1 8.62 MILEWSKA Natalia KKB Starogard Gdański 2005 U18 PM --
1 f 2 11.12 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM III PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
2 f 2 10.35 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
3 f 2 9.84 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM IV NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
4 f 2 8.13 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
5 f 2 7.50 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.93 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 25.80 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/13557/21 2022 LDK!
3 f 1 23.96 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
4 f 1 22.20 FIEREK Dominika UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6657/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 57.12 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 f 1 44.61 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
3 f 1 37.07 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
Oszczep (400) K
1 f 1 27.81 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
2 f 1 17.78 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 40.20 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 110
2 f 1 37.19 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 35.68 ŁYSZYK Cecylia LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
1 f 2 27.73 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
2 f 2 22.81 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
3 f 2 21.30 ORZŁOWSKA Vanessa UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6669/21 2021 LDK!
4 f 2 20.22 ZIEGERT Magdalena UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6738/21 2022 LDK!
5 f 2 18.29 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 17:57.86 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
2 s 1 19:29.64 JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
3 s 1 19:32.43 MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U14 PM V BODZIAK Beata Z/0507/21 2022 LDK!
4 s 1 20:33.31 JANKOWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0317/21 , 2022 LDK!
5 s 1 20:34.85 GIERASIK Zosia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2022 LDK!
  s 1 DNF ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.16 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 s 1 11.38 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -0.2 III DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2022 LDK! 116
3 s 1 11.52 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -0.2 III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
4 s 1 11.56 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -0.2 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
5 s 1 11.73 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM -0.2 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
6 s 1 11.80 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.2 IV ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
1 s 2 11.53 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM 0.0 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
2 s 2 12.00 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM 0.0 IV CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2022 LDK!
3 s 2 12.29 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
4 s 2 12.29 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM 0.0 -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK!
5 s 2 12.60 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM 0.0 V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
6 s 2 13.10 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
1 s 3 12.92 LATOSZEWSKI Filip MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM +0.7 -- MARKOWICZ Eugeniusz
2 s 3 13.01 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM +0.7 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
3 s 3 13.22 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP +0.7 -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
4 s 3 13.66 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP +0.7 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
5 s 3 14.62 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +0.7 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 34.66 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 s 1 35.77 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2022 BEZ
3 s 1 36.24 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
1 s 2 37.70 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
2 s 2 41.16 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2022
3 s 2 41.54 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
4 s 2 42.66 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
1 s 3 42.82 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
2 s 3 43.77 WOLSKI Bartosz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14725/21 2022
3 s 3 44.62 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
4 s 3 45.31 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
600 m M
1 s 1 1:23.25 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 s 1 1:24.82 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 1:25.04 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
4 s 1 1:25.97 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
5 s 1 1:26.03 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 1:26.43 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP II SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
1 s 2 1:38.75 SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM V KRÓL Krzysztof Z/5389/21 2022 LDK!
2 s 2 1:51.85 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2022 BEZ
3 s 2 2:06.73 PAŁASZ Bartosz MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14673/21 2022
4 s 2 2:08.90 ZIENTARSKI Hubert MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14729/21 2022
5 s 2 2:09.31 JĘDRYCHOWSKI Alan MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14675/21 2022
1000 m M
1 s 1 2:33.91 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
2 s 1 2:34.80 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2022
3 s 1 2:34.86 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2022 4 LDK!
4 s 1 2:34.97 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
5 s 1 2:36.83 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
6 s 1 2:37.05 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM II WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
7 s 1 2:39.04 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
8 s 1 2:44.65 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
9 s 1 2:48.23 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
  s 1 DNF FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2022 LDK!
1 s 2 2:41.12 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 s 2 2:43.94 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
3 s 2 2:45.20 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM IV PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
4 s 2 2:45.78 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
5 s 2 2:48.99 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
6 s 2 2:49.20 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
7 s 2 2:51.73 KUCHERENKO Illia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- WALCZAK Mariusz SZAŁACH Krzysztof Z/4246/22 2022
8 s 2 2:59.03 TWARDOWSKI Mateusz AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0487/22 2022
9 s 2 3:11.50 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
1 s 3 2:53.33 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
2 s 3 2:54.30 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna Z/1803/20 2022
3 s 3 2:55.27 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
4 s 3 2:58.78 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
5 s 3 2:59.76 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
6 s 3 3:11.58 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
7 s 3 3:16.05 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2022 LDK!
8 s 3 3:19.54 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
9 s 3 3:22.82 LUBECKI Szymon UKS Olimpijczyk Skorzewo 2008 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/14504/21 , 2022 LDK!
1 s 4 3:05.96 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
2 s 4 3:12.31 MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM -- KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2022 LDK!
3 s 4 3:24.16 JASZEWSKI Nikodem UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3554/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.99 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.2 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 s 1 16.53 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -0.2 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
3 s 1 16.59 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.2 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
300 m pł M
1 s 1 42.92 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
1 s 2 41.83 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
2 s 2 45.98 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz Z/12297/21 2022 LDK!
3 s 2 45.98 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
4 s 2 50.45 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
5 s 2 53.67 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.78 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2022 LDK!
2 f 1 1.69 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
3 f 1 1.63 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
4 f 1 1.60 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
5 f 1 1.57 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.21 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 5.75 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.4 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
3 f 1 5.50 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.5 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
4 f 1 5.42 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.7 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
5 f 1 5.33 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP +0.4 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
6 f 1 4.75 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM +0.3 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
7 f 1 4.32 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +1.6 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.80 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +1.3 II DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.76 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.5 IV NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
3 f 1 11.44 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +0.1 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.63 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
2 f 1 10.61 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
  f 1 NM KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
1 f 2 16.58 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 2 11.99 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
3 f 2 11.84 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
4 f 2 11.67 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
5 f 2 11.36 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
6 f 2 10.74 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
7 f 2 10.39 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
8 f 2 9.61 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
9 f 2 7.98 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
10 f 2 7.07 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 10.92 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.39 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 44.38 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM III JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
2 f 1 43.56 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
3 f 1 42.99 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
4 f 1 36.44 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
5 f 1 35.71 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
6 f 1 30.01 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
7 f 1 29.04 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
8 f 1 19.66 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
  f 1 NM ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
  f 1 NM CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.04 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 40.76 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Sen PM II GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
Oszczep (500) M
1 f 1 33.38 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
2 f 1 20.96 KOPEĆ Aleksander AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta TARGAŃSKI Marcin , Z/3544/22 , 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 42.37 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 f 1 39.42 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
3 f 1 37.18 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
4 f 1 35.65 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
5 f 1 28.13 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
6 f 1 27.67 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 38.77 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
2 f 1 37.10 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
  f 1 NM KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 48.34 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
2 f 1 46.63 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 33.54 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.3810079097748 sekund