Karpacz 27.08.2022
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski 2022. Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.58 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.2 M WOJTKOWSKI Maciej Z/3692/22 2022
2 2 s 1 12.03 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP +0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2022 M
3 3 s 1 12.12 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.2 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 12.14 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU +0.2 I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2022
5 5 s 1 13.73 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.2 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022
400 m K
1 1 s 1 54.66 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
2 2 s 1 55.28 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2022
3 3 s 1 56.53 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2022
4 4 s 1 58.39 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
  s 1 DQ GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
800 m K
1 1 s 1 2:06.34 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022
2 2 s 1 2:08.55 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 2:10.72 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
4 4 s 1 2:14.15 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
5 5 s 1 2:59.11 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2022 1
100 m pł K
1 1 s 1 13.19 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.4 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
2 2 s 1 14.48 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.4 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2022
3 3 s 1 14.50 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.4 I REJEWSKI Robert Z/1671/12 2022 1
4 4 s 1 16.15 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.4 III DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna Z/3886/17 2022 BEZ LDK! 118
  s 1 DQ ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 59.83 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 62.67 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2022
3 3 s 1 64.06 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 4 s 1 68.21 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej Z/5688/19 2022 LDK!
5 5 s 1 69.02 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2022 105
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:25.72 DUDEK Bartosz
JELSKA Justyna
KLEPACKI Maksymilian
LEMIESZ Aneta
KS Podlasie Białystok 1992
1999
1998
1981
Masters POD -- DUDEK Bartosz
JELSKA Justyna B.D.
NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub
TOMCZYK Kazimierz
Z/3483/11
Z/1051/15
Z/1077/14
Z/2805/17
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:30.64 KIDOŃ Piotr
GAJEWSKA Karolina
LAMPART Tomasz
MARTYNA Katarzyna
KS AZS AWF Kraków 2000
2001
1998
1998
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
B.D. GIZA Andrzej
Z/1693/17
Z/0576/15
Z/0098/14
, Z/0636/14
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 3:31.68 LEC Dawid
ŁOZOWSKA Karolina
ADAMCZEWSKI Dominik
BARTNOWSKA Weronika
KS AZS AWF Warszawa 1999
1999
2001
2000
Sen MAZ -- BAŁDYKA Jakub B.D.
OGONOWSKI Jakub
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/1908/17
Z/0304/15
Z/3703/15
Z/2676/16
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 3:33.03 NAWROT Mikołaj
BEKUS Joanna
BUZAŁA Mikołaj
KOWAL Weronika
OŚ AZS Poznań 2000
1997
1998
1997
Sen WLP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
B.D. OSTROWSKI Ryszard
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
B.D. BIEDERMANN Roman
Z/0793/15
, Z/1501/14
Z/3182/17
, Z/0523/13
2022
, 2022
2022
, 2022

1

1
5 5 s 1 3:39.24 GROŃSKI Oskar
WRONA Alicja
KITLIŃSKI Bartosz
ZIELIŃSKA Paulina
AZS UMCS Lublin 2003
1996
2004
2000
Sen LBE -- B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr
LESZCZYŃSKI Damian
Z/5263/18
Z/1754/12
, Z/0630/18
Z/0172/15
2022
2022
, 2022
2022
BEZ
1
4

Wzwyż K
1 f 1 1.66 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U23 MZ II ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.63 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK! 124
3 f 1 1.63 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 124
4 f 1 1.63 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD II BERNATOWICZ Jolanta B.D. Z/1436/13 2022 2
5 f 1 1.40 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2022
Kula (4) K
1 f 1 16.80 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD M NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM
2 f 1 16.55 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU M LIĆWINKO Michał B.D. Z/4665/11 2022 MM
3 f 1 13.52 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
4 f 1 12.70 KYSYLOVA Yuliia OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/5034/22 2022
5 f 1 10.17 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU III ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2022
Młot (4) K
1 f 1 66.32 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ M WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2022
2 f 1 63.85 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2022
3 f 1 52.74 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2022 1
4 f 1 44.49 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2022
5 f 1 30.54 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- NASZKO Andrzej Z/1449/12 2022 MM
100 m M
1 1 s 1 10.70 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
2 2 s 1 10.97 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -1.4 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
3 3 s 1 11.24 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -1.4 II JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
4 4 s 1 11.38 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.4 III GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 20.41 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.4 -- B.D. MARUSZEWSKI Piotr , Z/1125/13 , 2022
400 m M
1 1 s 1 46.49 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M NABIAŁEK Łukasz OGONOWSKI Jakub Z/1077/14 2022
2 2 s 1 47.53 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2341/21 2022
3 3 s 1 48.43 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2022 1
4 4 s 1 48.74 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
5 5 s 1 51.07 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU III DMP U20 B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK! 120
800 m M
1 1 s 1 1:53.13 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU II DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK! 139
2 2 s 1 1:54.05 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/0177/14 2022 2
3 3 s 1 1:54.17 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2
4 4 s 1 1:57.42 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
5 5 s 1 1:57.89 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 Sen PD III CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2022 2
110 m pł M
1 1 s 1 13.77 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.1 M JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2022 MM
2 2 s 1 13.81 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.1 M WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
3 3 s 1 14.01 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.1 M SALMONOWICZ Wojciech B.D. Z/0724/15 2022
4 4 s 1 15.23 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.1 II GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
  s 1 DQ WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD +0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/4835/15 2022
400 m pł M
1 1 s 1 52.30 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD I DUDEK Bartosz Z/3483/11 2022
2 2 s 1 53.23 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD I SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2022 3 LDK!
3 3 s 1 53.33 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
4 4 s 1 58.38 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.98 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U20 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/1459/19 2022 LDK!
2 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
3 f 1 1.95 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II DMP U20 PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2022 LDK! 125
4 f 1 1.80 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 99
  f 1 NM SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
W dal M
1 f 1 7.55 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP 0.0 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 f 1 7.19 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU -0.6 II B.D. Z/4261/11 2022
3 f 1 6.84 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.4 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
4 f 1 6.84 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD -0.4 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1
5 f 1 6.47 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.7 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.55 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
2 f 1 17.65 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU I B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022
3 f 1 13.23 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
4 f 1 12.93 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP III NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1
5 f 1 9.39 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK -- ROSA Mikołaj # Z/1858/16 2022 1
Młot (7.26) M
1 f 1 80.75 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989 Sen PD MM FIODOROW Joanna Z/3138/11 2022 MM
2 f 1 67.89 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2022 1
3 f 1 67.15 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK I ROSA Mikołaj # Z/1858/16 2022 1
4 f 1 67.01 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2022 LDK!
5 f 1 52.62 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.434937953949 sekund