Gdańsk 27.08.2022
Mistrzostwa Okręgu POMOZLA U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.37 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM 0.0 II SĘKOWSKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022
2 2 s 1 12.50 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM 0.0 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK! 134
3 3 s 1 12.95 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM 0.0 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 12.99 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA 0.0 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
5 6 s 1 13.30 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM 0.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
6 7 s 1 13.54 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM 0.0 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
7 8 s 1 13.59 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM 0.0 IV SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0688/18 , 2022 LDK!
8 10 s 1 13.74 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM 0.0 IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
1 9 s 2 13.67 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 13 s 2 13.96 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA +1.5 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
3 14 s 2 14.01 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM +1.5 V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
4 15 s 2 14.03 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U18 PM +1.5 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3825/22 2022
5 19 s 2 14.16 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.5 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
6 20 s 2 14.30 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM +1.5 V DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
7 21 s 2 14.34 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +1.5 V RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
1 5 s 3 13.29 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 IV STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
2 12 s 3 13.95 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM +0.5 V SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
3 11 s 3 13.95 JUCHNIEWICZ Dominika AML Słupsk 2009 U14 PM +0.5 V DIAK Mateusz Z/0166/21 2022 LDK!
4 29 s 3 15.49 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 -- KUKLA Rafał Z/1986/21 2022 LDK!
5 30 s 3 16.55 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2022 LDK!
6 32 s 3 17.57 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1996/21 2022 LDK!
7 33 s 3 18.03 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2022 LDK!
1 16 s 4 14.13 OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM +0.5 V NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2022
2 18 s 4 14.15 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 V BOROŃ Aldona Z/10538/21 2022 LDK!
3 23 s 4 14.51 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2022 LDK!
4 25 s 4 14.57 RUSIN Julia LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM +0.5 -- PILARSKA Klaudia Z/14575/21 2022 LDK!
5 26 s 4 14.71 KORZENIEWSKA Wiktoria Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM +0.5 -- NOWAKOWSKI Karol Z/6800/21 2022
6 31 s 4 17.54 JAKUBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM +0.5 -- GELO Krystyna Z/2319/21 2022 LDK!
1 17 s 5 14.13 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +0.9 V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
2 22 s 5 14.34 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U14 PM +0.9 V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2022
3 24 s 5 14.51 OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM +0.9 -- NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2022
4 27 s 5 14.93 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.9 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2022 LDK!
5 28 s 5 15.27 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- B.D. Z/4013/22 2022
1 1 e 1 12.94 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -1.8 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 2 e 1 13.29 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM -1.8 IV B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
3 3 e 1 13.53 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -1.8 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
4 4 e 1 13.75 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.8 IV SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2022 LDK!
5 11 e 1 14.72 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.8 -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
1 5 e 2 13.89 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM -0.1 V WIETEK Zbigniew Z/11084/21 2022
2 6 e 2 13.90 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -0.1 V SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
3 7 e 2 14.17 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM -0.1 V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
4 8 e 2 14.27 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM -0.1 V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
5 9 e 2 14.34 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -0.1 V RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
6 10 e 2 14.57 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM -0.1 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
7 13 e 2 14.85 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM -0.1 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
1 12 e 3 14.73 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM -0.1 -- SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
2 14 e 3 14.88 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -0.1 -- PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
3 15 e 3 15.39 BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.1 -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
4 16 e 3 15.52 JUNAK Aleksandra AML Słupsk 2008 U16 PM -0.1 -- DIAK Mateusz Z/0167/21 2022 LDK!
1 f 1 12.70 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +1.3 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 f 1 12.91 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +1.3 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
3 f 1 13.56 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.3 IV SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2022 LDK!
4 f 1 14.10 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM +1.3 V WIETEK Zbigniew Z/11084/21 2022
5 f 1 14.17 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +1.3 V DIAK Mateusz Z/3543/22 2022 LDK!
6 f 1 14.21 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM +1.3 V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 43.15 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2022 5 LDK!
2 s 1 43.56 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
3 s 1 44.04 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2022 LDK!
4 s 1 45.04 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2022 LDK!
5 s 1 45.22 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
1 s 2 44.51 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
2 s 2 44.89 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
3 s 2 45.62 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
4 s 2 46.31 OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2022
5 s 2 46.72 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
6 s 2 48.05 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
7 s 2 49.99 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/5025/21 2022
1 s 3 46.17 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
2 s 3 48.00 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
3 s 3 48.93 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
4 s 3 48.99 KORZENIEWSKA Wiktoria Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6800/21 2022
5 s 3 49.15 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2022 LDK!
6 s 3 49.70 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
7 s 3 51.29 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1991/21 2022 LDK!
1 s 4 46.51 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2022 LDK!
2 s 4 49.27 RUSIN Julia LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/14575/21 2022 LDK!
3 s 4 51.66 KORZENIEWSKA Liliana Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/8427/21 2022
4 s 4 52.00 SEKŚCIŃSKA Liliana RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0281/22 2022 LDK!
5 s 4 52.23 KLEIN Celia KUKS Remus Kościerzyna 2010 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
1 s 5 46.51 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3825/22 2022
2 s 5 46.74 OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM V NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2022
3 s 5 50.75 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
4 s 5 51.18 KAMIŃSKA Kinga RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5702/21 2022 LDK!
5 s 5 52.85 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1992/21 2022 LDK!
1 1 s 6 42.43 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
2 2 s 6 44.20 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
3 3 s 6 44.94 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
4 4 s 6 45.71 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
5 8 s 6 46.15 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
6 12 s 6 52.17 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
1 5 s 7 45.93 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
2 6 s 7 46.08 HARRINGTON Nellie GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/12845/21 2022 LDK!
3 7 s 7 46.13 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/13481/21 2022
4 9 s 7 46.15 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
5 10 s 7 46.51 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/13606/21 2022 LDK!
6 11 s 7 52.04 BIZON Marianna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/14591/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.26 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.94 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.58 DAWIDOWSKA Zofia Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM V NOWAKOWSKI Karol Z/6650/21 2022
4 4 s 1 1:47.35 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:48.90 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:49.17 CICHY Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM V NOWAKOWSKI Karol Z/6799/21 2022
7 7 s 1 1:58.05 BUKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14631/21 2022
8 8 s 1 2:08.92 ZAPARUCHA Kinga KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6736/21 2022
1 1 s 2 1:35.14 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 1:41.28 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM III B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
3 3 s 2 1:43.34 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
4 4 s 2 1:57.14 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
5 5 s 2 1:57.97 RYK Marta SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM -- PETKA Lucyna Z/0312/22 2022
6 6 s 2 1:58.94 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2022
7 7 s 2 2:00.94 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:22.38 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM IV WIETEK Zbigniew SKALSKI Krzysztof Z/2697/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:22.99 LEŚNIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:45.87 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2022
4 4 s 1 3:47.80 DATA Agata MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14632/21 2022
5 5 s 1 3:55.55 KOWALSKA Wiktoria MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14667/21 2022
1 1 s 2 3:07.35 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2022
2 2 s 2 3:13.00 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
3 3 s 2 3:14.54 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
2000 m K
1 1 s 1 7:01.80 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
2 2 s 1 7:30.45 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.43 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -1.2 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.00 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -1.2 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.04 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.2 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
1 4 s 2 13.82 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM -1.4 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
2 5 s 2 14.16 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -1.4 V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
3 6 s 2 14.32 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -1.4 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 s 1 50.41 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
1 1 s 2 47.72 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
2 2 s 2 49.99 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
3 3 s 2 50.35 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
4 4 s 2 52.50 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 2 52.80 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
6 6 s 2 53.09 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
  s 2 DQ CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:21.08 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:24.28 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN III TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
3 3 s 1 3:53.90 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
4 4 s 1 4:06.31 KOZŁOWSKA Lena UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2514/22 2022
5 5 s 1 4:06.87 KOZŁOWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2022
4x100 m K
1 1 s 1 51.97 BIERNAT Karina
MUCHA Michalina
KOSICKA Zofia
PESTKA Oksana
AML Słupsk 2008
2007
2007
2008
U16 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech
Z/3543/22
Z/2343/20
Z/3784/19
, Z/0060/19
2022
2022
2022
, 2022


BEZ
BEZ
2 2 s 1 53.20 SKÓRZAK Natalia
SOCHA Weronika
KUKLA Dominika
POLAK Anna
UKS bieganie.pl Stryszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- TRZOP-KUKLA Katarzyna
KUKLA Rafał
TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
Z/0313/22
Z/1990/21
Z/2010/21
Z/0314/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.77 BIAŁKOWSKA Maia
KOPCZYŃSKA Hanna
BOJANOWSKA Wiktoria
STEINIGER Anna
LKS Zantyr Sztum 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- MAZERSKI Bartosz
MAZERSKI Bartosz
B.D. MAZERSKI Bartosz
SZPALERSKI Adam
Z/3557/20
Z/3556/20
, Z/3552/20
Z/2132/21
2022
2022
, 2022
2022




4 4 s 1 54.79 ŁUCZAK Martyna
PIECZENIAK Amelia
MYSZKA Oliwia
TOBIAŃSKA Maria
MKS Sambor Tczew 2008
2008
2007
2008
U16 POM -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/13481/21
Z/7420/21
Z/5684/21
Z/4951/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
5 5 s 1 55.10 KAŁAHUR Lena
ŁUKASIEWICZ Marta
ROGUSKA Lena
RYNKIEWICZ Róża
SKLA Sopot 2008
2008
2007
2007
U16 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
ANDRZEJCZAK Paweł
URBANEK Ryszard
Z/9647/21
Z/9661/21
Z/2323/21
Z/2412/19
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 59.15 DREWCZYŃSKA Agata
OLKOWSKA Natalia
LEWANDOWSKA Julia
KIEDROWICZ Nadia
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008
2007
2007
2008
U16 POM -- WRÓBLEWSKA Jolanta
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/3562/22
, Z/3567/20
Z/0850/21
Z/5194/19
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.54 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
2 f 1 1.36 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
1 f 2 1.57 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
2 f 2 1.54 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2022
3 f 2 1.54 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
4 f 2 1.36 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
5 f 2 1.26 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/12853/21 2022 LDK!
  f 2 NM HORCZAK Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0554/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 3.70 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 2 f 1 3.60 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
3 3 f 1 3.60 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
4 4 f 1 2.80 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 2.70 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
6 6 f 1 2.70 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM III KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
7 7 f 1 2.60 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
8 8 f 1 2.60 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
9 9 f 1 2.20 JĘDRYCZKA Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/14594/21 2022
W dal K
1 f 1 5.41 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ +0.2 II STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
2 f 1 5.10 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
3 f 1 4.83 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
4 f 1 4.82 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.6 IV ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
5 f 1 4.80 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 f 1 4.63 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
7 f 1 4.61 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
8 f 1 4.38 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2022 LDK!
9 f 1 4.21 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
10 f 1 3.83 STOSIO Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 -- BOROŃ Aldona Z/3766/22 2022
11 f 1 3.65 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2022
1 f 2 5.09 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.6 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
2 f 2 5.03 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.6 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
3 f 2 5.02 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -0.2 IV SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
4 f 2 4.70 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.5 V B.D. Z/13481/21 2022
5 f 2 4.63 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.1 V KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
6 f 2 4.34 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.7 -- B.D. Z/5684/21 2022
7 f 2 4.07 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM -0.2 -- SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
  f 2 NM JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk # 2007 U16 PM 0.0 -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1836/20 , 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.07 BANASIAK Zuzanna MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14663/21 2022
2 f 1 8.73 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
3 f 1 8.49 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
4 f 1 7.98 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
5 f 1 7.55 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1997/21 2022 LDK!
6 f 1 6.30 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.71 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
2 f 1 10.64 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.5 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
3 f 1 10.39 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +1.2 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
4 f 1 10.19 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.4 IV KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2022 LDK!
5 f 1 10.02 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.1 IV B.D. Z/7420/21 2022
6 f 1 9.95 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.6 V RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
7 f 1 9.51 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +0.4 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2022 LDK!
8 f 1 9.05 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.1 -- B.D. Z/5684/21 2022
9 f 1 9.03 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM +0.3 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.33 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK! 112
2 f 1 7.62 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1 f 2 10.95 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
2 f 2 10.12 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
3 f 2 9.65 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
4 f 2 7.73 SEKŚCIŃSKA Marta RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14635/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.11 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2022 LDK!
2 f 1 23.27 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
3 f 1 14.04 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
Młot (2) K
1 f 1 30.24 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 24.93 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
2 f 1 24.36 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
3 f 1 20.13 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
4 f 1 14.61 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 37.61 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK! 99
2 f 1 36.74 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
1 f 2 28.50 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM V ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
2 f 2 22.78 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
3 f 2 19.01 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
  f 2 NM SEKŚCIŃSKA Marta RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14635/21 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.16 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.1 II KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
2 s 1 11.42 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2022
3 s 1 11.68 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.1 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
4 s 1 11.70 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.1 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
5 s 1 11.84 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.1 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
6 s 1 12.14 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -0.1 IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
7 s 1 DQ REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -0.1 -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
1 s 2 11.96 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -0.1 IV B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
2 s 2 12.04 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -0.1 IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
3 s 2 12.71 KRUK Bartosz AML Słupsk 2009 U14 PM -0.1 V DIAK Mateusz Z/5084/22 2022 LDK!
4 s 2 12.73 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -0.1 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2022
5 s 2 13.15 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/0831/22 2022
1 s 3 12.79 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2021
2 s 3 12.94 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
3 s 3 13.49 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA 0.0 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
4 s 3 14.22 BUJAKIEWICZ Tymoteusz KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM 0.0 -- GELO Krystyna Z/0791/20 2022 LDK!
5 s 3 14.46 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM 0.0 -- PILARSKA Klaudia Z/9585/21 2022 LDK!
6 s 3 14.48 PAJĄSKI Jacek MMKS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- SKALSKI Krzysztof Z/5052/21 2022 LDK!
7 s 3 14.94 KRUSZYŃSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/1074/22 2022 LDK!
1 1 e 1 11.84 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.9 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 3 e 1 12.36 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.9 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 4 e 1 12.42 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.9 V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
4 5 e 1 12.52 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM +1.9 V SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2022
5 7 e 1 12.79 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.9 -- DZIĄBA Bogusław Z/2340/21 2022 LDK!
1 2 e 2 12.13 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
2 6 e 2 12.67 MOSZCZYŃSKI Adam WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM +1.5 V SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/5160/22 2022
3 8 e 2 12.81 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM +1.5 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
4 9 e 2 13.07 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +1.5 -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2022 LDK!
5 10 e 2 13.22 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U16 PM +1.5 -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6743/21 , 2022 LDK!
1 f 1 11.91 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.5 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 f 1 12.12 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
3 f 1 12.31 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.5 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
4 f 1 12.32 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM +1.5 V SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2022
5 f 1 12.58 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.5 V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
6 f 1 12.66 MOSZCZYŃSKI Adam WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM +1.5 V SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/5160/22 2022
7 f 1 12.84 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.5 -- DZIĄBA Bogusław Z/2340/21 2022 LDK!
8 f 1 12.96 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM +1.5 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.32 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 2 s 1 35.91 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2022 3
3 3 s 1 37.21 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 37.69 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
5 5 s 1 37.78 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
6 10 s 1 50.10 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/9585/21 2022 LDK!
1 6 s 2 39.13 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 44.71 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
3 8 s 2 46.89 JANDERNAL Maksymilian MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14676/21 2022
4 9 s 2 49.77 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
5 11 s 2 53.16 KLAWIKOWSKI Wojciech Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/3923/22 2022
1 1 s 3 39.64 HARRINGTON Alexander GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/4990/22 2022 LDK!
2 2 s 3 41.87 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
3 3 s 3 42.76 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
4 4 s 3 45.26 WOLSKI Bartosz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14725/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:29.02 KUCHERENKO Illia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- WALCZAK Mariusz SZAŁACH Krzysztof Z/4246/22 2022
2 2 s 1 1:30.57 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna Z/1803/20 2022
3 3 s 1 1:37.94 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.81 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:51.13 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2022
6 6 s 1 1:54.40 KITOWSKI Franciszek SKL Filippides Starogard Gdański 2009 U14 PM -- PETKA Lucyna Z/2281/21 2022
1 1 s 2 1:28.86 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM III WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:30.17 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM III PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:30.37 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
4 4 s 2 1:30.42 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:33.36 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
6 6 s 2 1:37.48 TAŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/3562/20 2022
7 7 s 2 1:38.97 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:45.54 PIENIĄŻĘK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U20 PM -- PILARSKA Klaudia Z/4763/17 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:00.17 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:42.62 GENDIG-FORMELA Gabriel LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia Z/11116/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:43.72 PAŁASZ Bartosz MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14673/21 2022
5 5 s 1 3:59.68 ZIENTARSKI Hubert MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14729/21 2022
6 6 s 1 3:59.75 JĘDRYCHOWSKI Alan MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14675/21 2022
1 1 s 2 2:47.93 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
2 2 s 2 2:48.78 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
3 3 s 2 2:50.13 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
4 4 s 2 2:56.90 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
5 5 s 2 2:58.61 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
6 6 s 2 3:27.03 BOJAN Maksymilian RKS Rumia 2007 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13166/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:08.04 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 6:33.01 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
3 3 s 1 6:36.17 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2022 LDK!
4 4 s 1 6:41.99 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
5 5 s 1 7:39.29 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
6 6 s 1 7:53.30 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.04 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +1.0 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.20 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +1.0 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 16.43 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +1.0 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
4 4 s 1 16.93 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.0 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
5 6 s 1 17.71 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM +1.0 IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6774/21 2022 LDK!
1 5 s 2 17.57 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -0.2 IV GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 17.95 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -0.2 V LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
3 8 s 2 18.56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
4 9 s 2 23.67 PEPLIŃSKI Filip MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.2 -- B.D. Z/2431/22 2022
300 m pł M
1 1 s 1 42.11 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/11445/21 2022 LDK!
2 2 s 1 43.69 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/12297/21 2022 LDK!
3 3 s 1 46.09 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
4 4 s 1 47.14 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
5 5 s 1 47.37 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2022 LDK!
6 6 s 1 49.86 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2022
4x100 m M
1 1 s 1 46.02 ZIELIŃSKI Konrad
GRONBERSKI Paweł
DRUŻDŻEL Kamil
TROJAK Adrian
AZS-AWFiS Gdańsk 2006
2005
2006
2006
U18 POM -- RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej
Z/0119/20
Z/0831/22
Z/12295/21
Z/0014/19
2021
2022
2022
2022




2 2 s 1 47.68 KAŁASKA Jakub
KARAŚ Konrad
LUNIAK Wojciech
PIOTROWSKI Krystian
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2008
2007
2007
U16 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/1825/20
Z/1817/20
Z/1105/20
Z/0032/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 48.34 KOLASA Karol
NIEMCZYK Jakub
CZAJKA Mateusz
WZIĄTEK Szymon
AML Słupsk 2008
2007
2007
2007
U16 POM -- RUMIŃSKI Wojciech
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
Z/2057/20
Z/12297/21
Z/7418/21
, Z/2503/20
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż M
1 f 1 1.77 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 f 1 1.61 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK! 69
3 f 1 1.51 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3889/22 2022
4 f 1 1.46 ŁAZOR Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM -- WERNER Bernard Z/4604/22 2022
1 f 2 1.66 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
2 f 2 1.56 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
3 f 2 1.56 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
4 f 2 1.51 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3364/22 2022
5 f 2 1.51 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.50 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
2 2 f 1 2.00 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2441/22 2022
W dal M
1 f 1 7.10 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.46 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +1.1 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
3 f 1 5.50 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.6 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2022 LDK!
4 f 1 5.47 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5.23 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +1.0 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
6 f 1 4.89 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM +0.4 -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
7 f 1 4.73 KRUK Bartosz AML Słupsk 2009 U14 PM +0.9 -- DIAK Mateusz Z/5084/22 2022 LDK!
8 f 1 4.20 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ +0.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/4361/20 2022 LDK!
9 f 1 3.73 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ +0.9 -- B.D.
10 f 1 3.64 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2022 LDK!
1 f 2 5.51 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.9 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
2 f 2 4.92 POPOWICZ Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM +0.7 -- RADTKE Marek Z/3400/21 2022 LDK!
3 f 2 4.62 WOLSKI Bartosz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM +0.7 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14725/21 2022
Wieloskok M
1 f 1 12.43 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.1 II DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.77 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.4 IV NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
3 f 1 11.50 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +0.7 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.15 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2022 LDK!
2 f 1 11.90 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
3 f 1 9.41 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
4 f 1 7.63 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
1 f 2 16.69 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 2 13.13 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 f 2 11.84 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
4 f 2 11.56 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
5 f 2 11.49 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
6 f 2 11.40 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM V JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
7 f 2 10.60 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
8 f 2 10.53 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
9 f 2 10.38 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
10 f 2 9.55 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
11 f 2 9.48 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
12 f 2 8.02 MILEWSKI Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/9589/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 24.10 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 44.51 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM III JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
2 f 1 42.21 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
3 f 1 39.81 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
4 f 1 38.95 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
5 f 1 38.60 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM IV NASZKO Andrzej Z/4190/20 2022 LDK!
6 f 1 37.84 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM IV NASZKO Andrzej Z/0168/21 2022 LDK!
7 f 1 31.46 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
8 f 1 29.65 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
9 f 1 27.28 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2022
10 f 1 18.43 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
  f 1 NM ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 32.19 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
Młot (4) M
1 f 1 36.82 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
Młot (5) M
1 f 1 45.95 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 1 40.47 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 f 1 34.30 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
4 f 1 27.57 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
5 f 1 18.77 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2022
6 f 1 15.45 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 44.31 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 f 1 34.95 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!
3 f 1 34.16 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
4 f 1 30.08 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2853/22 2022 LDK!
5 f 1 23.29 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 35.05 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2022 LDK!
2 f 1 31.60 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław Z/13401/21 2022
3 f 1 19.38 ŁAZOR Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM -- WERNER Bernard Z/4604/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.338753938675 sekund