Bielsko-Biała 27.08.2022
Mityng lekkoatletyczny - Witaj Szkoło [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.19 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +2.5 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 12.40 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.5 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
3 3 s 1 13.00 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +2.5 III DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
4 5 s 1 13.15 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +2.5 III FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
5 6 s 1 13.16 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +2.5 III B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
6 7 s 1 13.23 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL +2.5 IV KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 13.31 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.5 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
1 4 s 2 13.10 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL +1.6 III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 9 s 2 13.52 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +1.6 IV B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
3 10 s 2 13.90 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.6 V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2022 LDK! 78
4 11 s 2 13.91 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL +1.6 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
5 13 s 2 14.02 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.6 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
6 17 s 2 14.23 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.6 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
7 19 s 2 14.29 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.6 V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
1 12 s 3 13.98 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +1.6 V ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
2 15 s 3 14.05 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.6 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
3 16 s 3 14.08 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +1.6 V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
4 18 s 3 14.26 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.6 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
5 23 s 3 14.49 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.6 V WOLAK Magdalena Z/9266/21 2022 LDK!
6 24 s 3 14.58 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +1.6 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
7 28 s 3 14.79 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +1.6 -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2022 LDK!
1 25 s 4 14.59 ZIENTEK Natalia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.3 -- ROLAK Dorota Z/1781/22 2022 LDK!
2 26 s 4 14.68 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL +1.3 -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
3 30 s 4 14.95 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.3 -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
4 33 s 4 15.94 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
5 34 s 4 16.63 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
1 14 s 5 14.04 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022
2 20 s 5 14.39 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL +0.5 V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
3 21 s 5 14.44 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.5 V PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
4 22 s 5 14.47 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.5 V DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2022 LDK!
5 27 s 5 14.76 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
6 29 s 5 14.81 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
7 31 s 5 15.25 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL +0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2022 LDK!
8 32 s 5 15.40 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.5 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.93 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.3 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 93
2 2 s 1 30.63 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL +0.3 -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
3 3 s 1 31.68 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.3 -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.33 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 42.60 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 3 s 1 42.90 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL II HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 43.53 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
5 5 s 1 44.74 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL III KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
6 6 s 1 45.98 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP IV WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
7 11 s 1 47.14 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
1 7 s 2 46.47 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 46.49 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 47.82 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
4 13 s 2 47.93 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
5 15 s 2 48.79 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
6 17 s 2 50.34 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2022
7 19 s 2 50.91 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
8 20 s 2 51.45 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/4066/20 2022 LDK!
1 9 s 3 46.70 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2022
2 10 s 3 46.87 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
3 14 s 3 48.26 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2022 LDK!
4 16 s 3 50.31 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2022 LDK!
5 18 s 3 50.49 MIKSA Judyta MOSM Tychy 2008 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/5087/22 2022
6 21 s 3 52.27 GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2022
7 22 s 3 53.80 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2022
8 23 s 3 56.36 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.77 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.48 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:41.64 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.02 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2022
5 6 s 1 1:43.83 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
6 7 s 1 1:44.43 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
7 9 s 1 1:44.64 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
8 10 s 1 1:45.28 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
9 11 s 1 1:45.55 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
10 13 s 1 1:48.05 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
1 12 s 2 1:46.13 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
2 14 s 2 1:48.60 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna # Z/0054/22 2022 LDK!
3 15 s 2 1:49.36 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2022
4 16 s 2 1:51.07 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
5 17 s 2 1:51.75 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
6 18 s 2 1:52.65 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
7 19 s 2 1:52.94 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2022
8 20 s 2 1:53.56 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2022
9 24 s 2 1:55.04 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12391/21 2022 LDK!
10 28 s 2 1:58.96 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
1 5 s 3 1:43.77 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL IV KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
2 8 s 3 1:44.50 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U16 SL IV FOJCIK Dorota Z/4622/22 2022
3 21 s 3 1:54.09 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2022 LDK!
4 22 s 3 1:54.25 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
5 23 s 3 1:54.55 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
6 25 s 3 1:55.79 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2022
7 26 s 3 1:56.73 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2022
8 27 s 3 1:57.73 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1544/20 2022 LDK!
9 29 s 3 2:07.95 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/3894/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:20.54 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 2 s 1 2:21.27 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK! 112
3 3 s 1 2:24.10 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
4 4 s 1 2:25.19 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 2:30.38 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
6 6 s 1 2:32.38 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 Sen SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2022
7 7 s 1 2:38.97 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK! 69
1000 m K
1 1 s 1 2:58.69 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
2 2 s 1 3:06.37 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 3:09.97 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:12.95 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:17.48 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
6 6 s 1 3:18.79 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
7 8 s 1 3:21.98 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
8 12 s 1 3:24.02 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
9 17 s 1 3:36.82 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
  s 1 DNF URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2022 LDK!
1 7 s 2 3:20.03 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL IV LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
2 9 s 2 3:22.74 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
3 10 s 2 3:23.02 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
4 11 s 2 3:24.01 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
5 13 s 2 3:27.30 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2022 LDK!
6 14 s 2 3:31.79 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
7 15 s 2 3:31.83 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6320/22 2022
8 16 s 2 3:34.51 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
9 18 s 2 3:37.77 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3247/20 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:57.06 ¦LOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7702/21 2022 98
2 2 s 1 5:02.31 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2022
3 3 s 1 5:06.12 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2022 3
80 pł K
1 1 s 1 13.65 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +2.0 IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2022
2 2 s 1 14.30 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +2.0 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
3 3 s 1 16.74 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.34 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.0 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 17.95 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.50 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.10 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.70 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL III KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.44 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -1.2 II BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2022
2 2 f 1 5.34 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +0.7 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 5.28 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.5 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
4 4 f 1 5.11 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.5 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.06 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +1.6 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 85
6 6 f 1 5.00 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -1.0 IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
7 7 f 1 4.92 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.2 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
8 8 f 1 4.81 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP +1.1 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2022 LDK!
9 9 f 1 4.45 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U18 SL -0.8 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.40 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
11 11 f 1 4.29 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.6 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.12 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +1.0 -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2022 LDK!
13 13 f 1 4.06 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
14 14 f 1 3.87 OPIOŁA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/2110/20 2022 LDK!
15 15 f 1 3.82 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA +0.9 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2022 BEZ
16 16 f 1 2.34 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.9 -- DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2022 0
Kula (2) K
1 1 f 1 7.62 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 11.02 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 2 f 1 10.80 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -1.0 II CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.11 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -0.8 IV BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.79 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.7 V CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
5 5 f 1 9.59 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.7 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
6 6 f 1 8.79 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -1.1 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
7 7 f 1 8.68 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.04 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
2 2 f 1 10.29 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
3 3 f 1 8.94 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
4 4 f 1 7.68 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.48 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 27.26 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
3 3 f 1 24.15 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 21.15 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 23.59 MARDAUS Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13928/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.69 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL III BONK Stanisław Z/1948/19 2022
2 2 f 1 37.32 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 3 f 1 32.92 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 31.05 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 77
5 5 f 1 25.92 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.88 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.9 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK! 145
2 2 s 1 11.04 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.9 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK! 136
3 3 s 1 11.21 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +2.9 II FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11.42 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +2.9 III DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 114
5 6 s 1 11.63 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +2.9 III KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
6 7 s 1 11.74 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +2.9 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 99
7 8 s 1 11.83 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +2.9 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022
1 9 s 2 11.93 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL +1.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
2 10 s 2 12.02 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +1.0 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
3 12 s 2 12.10 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +1.0 IV HARAT Beata DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2022 LDK!
4 13 s 2 12.13 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +1.0 IV B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK!
5 14 s 2 12.14 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +1.0 IV DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK! 83
6 16 s 2 12.27 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.0 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
1 17 s 3 12.35 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +2.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
2 18 s 3 12.45 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +2.0 V KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
3 19 s 3 12.49 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +2.0 V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
4 21 s 3 12.80 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +2.0 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
5 22 s 3 12.95 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL +2.0 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
6 23 s 3 12.99 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL +2.0 -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
7 24 s 3 13.06 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
1 20 s 4 12.65 MENDYK Ignacy KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.5 V DĘBOWSKI Michał Z/12363/21 2022 LDK!
2 25 s 4 13.07 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
3 28 s 4 13.87 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +1.5 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
4 29 s 4 13.99 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +1.5 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
5 30 s 4 14.36 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2022 LDK!
6 31 s 4 14.37 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +1.5 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
1 26 s 5 13.16 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
2 33 s 5 14.50 FORAJTER Filip RMKS Rybnik 2009 U14 SL +2.2 -- FOJCIK Dorota Z/12747/21 2022 LDK!
3 34 s 5 14.72 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +2.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2022 LDK!
4 36 s 5 15.00 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
5 37 s 5 15.01 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
6 38 s 5 15.12 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
7 39 s 5 16.04 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL +2.2 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
1 5 s 6 11.54 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +2.0 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
2 11 s 6 12.05 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL +2.0 IV SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
3 15 s 6 12.21 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +2.0 -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
4 27 s 6 13.70 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2022
5 31 s 6 14.37 LEPSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/5187/22 2022 LDK!
6 35 s 6 14.75 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.78 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL +1.0 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
2 2 s 1 24.12 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL +1.0 IV DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1131/22 2022 92
3 5 s 1 24.70 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +1.0 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
4 6 s 1 24.92 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
5 8 s 1 26.83 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL +1.0 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
1 3 s 2 24.51 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -0.4 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
2 4 s 2 24.63 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -0.4 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 7 s 2 25.33 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.4 -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2022 BEZ
300 m M
1 1 s 1 35.73 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
2 2 s 1 36.17 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 3 s 1 37.04 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 4 s 1 37.71 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
5 5 s 1 39.11 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
1 6 s 2 39.81 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
2 9 s 2 41.49 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
3 10 s 2 42.53 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
4 11 s 2 43.69 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
5 12 s 2 43.87 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
6 13 s 2 47.59 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
1 7 s 3 40.08 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP IV MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
2 8 s 3 40.72 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
400 m M
1 1 s 1 53.24 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL IV GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
2 2 s 1 53.64 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP IV MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
3 3 s 1 53.86 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK! 93
4 4 s 1 54.24 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2022 89
5 5 s 1 55.39 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2022 LDK!
6 6 s 1 56.37 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
7 7 s 1 57.17 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2022
8 8 s 1 58.21 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:29.54 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
2 2 s 1 1:36.21 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
3 3 s 1 1:37.26 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
4 4 s 1 1:40.46 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:41.43 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:43.98 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
7 10 s 1 1:48.36 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
1 7 s 2 1:47.05 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
2 8 s 2 1:47.39 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
3 9 s 2 1:47.43 JAROSZ Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/14098/21 2022
4 11 s 2 1:52.42 TOMALAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2537/22 2022
5 12 s 2 1:57.41 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2022
6 13 s 2 2:00.58 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2022
7 14 s 2 2:08.16 TOMALAK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2536/22 2022
800 m M
1 1 s 1 2:03.19 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 2:06.98 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
3 3 s 1 2:09.98 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2022
4 4 s 1 2:11.19 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
5 5 s 1 2:14.14 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2022
6 6 s 1 2:16.55 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2022
7 7 s 1 2:24.45 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:45.23 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2022
2 2 s 1 2:45.50 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
3 3 s 1 2:51.81 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2022
4 4 s 1 2:54.45 KAPICA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/4983/22 2022 LDK!
5 5 s 1 3:01.17 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:01.87 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:03.43 JASIULEK Bruno MKS Brenna Górki # 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2022
8 8 s 1 3:05.57 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1191/22 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:50.91 HARATYK Błażej MKS Ustroń 2004 U20 SL -- KUBALA Magdalena Z/2462/22 2022
2 2 s 1 5:51.87 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
3 3 s 1 6:00.17 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
4 4 s 1 6:11.22 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
5 5 s 1 6:13.27 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
6 6 s 1 6:13.99 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
7 7 s 1 6:19.06 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
8 8 s 1 6:28.75 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
9 9 s 1 6:33.41 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
10 10 s 1 6:49.37 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
  s 1 DNF KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
  s 1 DNF CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2022 3
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 16.40 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +3.8 III BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 3 s 1 16.73 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +3.8 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
4 4 s 1 17.33 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +3.8 IV PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 17.47 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +3.8 IV OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.80 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 2003 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr ŁO¦ Dariusz Z/4103/17 2022
2 2 f 1 2.40 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6084/21 2022 LDK!
W dal M
  f 1 3.72 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
  f 1 4.79 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +0.9 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
  f 1 5.38 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.5 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.78 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.8 V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 6.15 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +1.9 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 6.99 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +2.0 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
1 1 f 1 7.11 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +3.4 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
2 2 f 1 6.81 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP +1.9 II SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
3 3 f 1 6.21 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL +2.8 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.98 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.5 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
5 5 f 1 5.91 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +3.2 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 5.59 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +3.7 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.33 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.1 -- DMP U20 LDK! 61
10 10 f 1 4.90 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL +1.5 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.90 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +2.9 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
12 12 f 1 4.45 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +1.9 -- WOLAK Magdalena Z/9263/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.95 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
14 14 f 1 3.82 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
15 15 f 1 3.49 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.56 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.6 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.04 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +1.4 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 3 f 1 11.83 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.8 III FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 11.77 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.5 IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
5 5 f 1 11.58 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.5 IV BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 9.44 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL -1.3 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.89 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2022 LDK!
8 8 f 1 8.34 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
9 9 f 1 8.30 FORAJTER Filip RMKS Rybnik 2009 U14 SL -0.8 -- FOJCIK Dorota Z/12747/21 2022 LDK!
10 10 f 1 7.92 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 8.51 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn KoĽle 2009 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.31 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 79
2 2 f 1 10.89 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 25.65 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn KoĽle 2009 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 47.29 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP II SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
2 2 f 1 25.68 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 37.68 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2022
2 2 f 1 25.51 CZECH Paweł MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2454/22 2022
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 54.28 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL I DMP U20 GŁˇB Magdalena Z/0794/17 2022 3 156
Oszczep (500) M
1 1 f 1 27.12 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 53.27 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL III DMP U20 B.D. Z/3404/18 2022 BEZ LDK! 108
Oszczep (800) M
1 1 f 1 48.42 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022
2 2 f 1 47.95 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.876827955246 sekund