Szczecin 27.08.2022
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.33 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.36 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP 0.0 IV BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
3 3 s 1 13.55 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP 0.0 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.93 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP 0.0 V KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
5 5 s 1 13.98 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP 0.0 V WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
6 7 s 1 14.33 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP 0.0 V OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
1 6 s 2 14.25 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP 0.0 V BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
2 10 s 2 14.68 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
3 11 s 2 14.69 WOLSKA Kalina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/4642/22 2022
4 12 s 2 14.79 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
5 13 s 2 15.03 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0417/22 2022 LDK!
6 16 s 2 15.41 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2022 LDK!
1 9 s 3 14.58 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -1.1 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
2 14 s 3 15.05 STUDZIŃSKA Urszula UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -1.1 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1572/22 2022 LDK!
3 18 s 3 15.66 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -1.1 -- OBERLAN Paulina Z/12406/21 2022 LDK!
4 19 s 3 15.79 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U14 ZP -1.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2022 LDK!
5 21 s 3 15.85 ŚWIERCZ Laura LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -1.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5232/21 2022 LDK!
6 22 s 3 15.88 TROJAN Martyna AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP -1.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3889/20 2022 LDK!
1 17 s 4 15.58 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
2 20 s 4 15.80 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -0.7 -- OBERLAN Paulina Z/4938/22 2022 LDK!
3 24 s 4 15.95 ROMANOWSKA Martyna KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -0.7 -- RUDZIK Grzegorz Z/0073/22 2022 LDK!
4 26 s 4 16.10 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
5 27 s 4 16.42 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP -0.7 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
1 8 s 5 14.37 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP -0.4 V STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
2 28 s 5 16.45 SOROKOVA Karyna UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/6294/22 2022 LDK!
3 31 s 5 16.75 PIETROWA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.4 --
4 30 s 5 16.75 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
5 33 s 5 18.63 JURCZAK Jana UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.4 --
6 s 5 DNF KOZA Ewa UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -0.4 -- OBERLAN Paulina Z/0142/22 2022 LDK!
1 15 s 6 15.14 KSONDZ Daria UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.4 --
2 23 s 6 15.94 CZECH Julia MKL Szczecin 2008 U16 ZP -0.4 -- #
3 25 s 6 15.97 STANKOWSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -0.4 -- OBERLAN Paulina Z/5150/22 2022 LDK!
4 29 s 6 16.52 BARANOWSKA Martyna UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -0.4 -- OBERLAN Paulina Z/5342/22 2022 LDK!
5 32 s 6 17.12 KRANC Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.4 -- FERFET Marek LDK!
6 34 s 6 20.68 DAMCZUK Iwanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.4 --
1 1 s 7 12.62 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.7 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
2 2 s 7 12.95 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.7 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
3 3 s 7 13.20 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -0.7 III ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
4 4 s 7 13.25 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.7 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
5 5 s 7 13.26 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
6 6 s 7 13.59 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.7 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
7 12 s 7 15.43 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.7 -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
1 7 s 8 13.70 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.5 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
2 8 s 8 13.86 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
3 9 s 8 14.03 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP +0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2022 LDK!
4 10 s 8 14.08 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
5 11 s 8 14.24 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
1 7 e 1 13.66 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +0.6 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
2 9 e 1 13.78 STĘŻAŁA Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.6 IV MILEWICZ Renata Z/4246/20 2022 LDK!
3 11 e 1 13.82 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP +0.6 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
4 17 e 1 14.31 MATULKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.6 V ŚLIWKA Irena Z/10640/21 2022 LDK!
5 20 e 1 14.57 KAZIUK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.6 -- BARTA Franciszek Z/0912/22 2022
6 21 e 1 14.70 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.6 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
7 28 e 1 16.09 KOSZYKOWSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +0.6 -- WIELECHOWSKI Adam Z/1282/19 2022 LDK!
1 1 e 2 13.16 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.6 III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
2 4 e 2 13.54 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +0.6 IV WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
3 6 e 2 13.59 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.6 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
4 13 e 2 13.84 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.6 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
5 16 e 2 14.25 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U16 ZP +0.6 V PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2022 LDK!
6 22 e 2 14.76 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.6 -- OBERLAN Paulina Z/0147/22 2022 LDK!
7 29 e 2 16.20 DĄBROWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.6 -- OBERLAN Paulina Z/0072/21 2022 LDK!
1 2 e 3 13.25 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.8 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
2 8 e 3 13.76 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP +0.8 IV DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022 83
3 10 e 3 13.80 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.8 IV OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
4 14 e 3 14.09 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.8 V OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
5 19 e 3 14.52 SAWICKI Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.8 -- JUNIEWICZ Dorota Z/1745/22 2022 LDK!
6 24 e 3 15.18 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.8 -- OBERLAN Paulina Z/1123/20 2022 LDK!
7 25 e 3 15.27 PYLYPENKO Kateryna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +0.8 --
8 26 e 3 15.37 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.8 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
1 3 e 4 13.42 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
2 5 e 4 13.55 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP 0.0 IV JUNIEWICZ Dorota Z/5053/22 2022 LDK!
3 12 e 4 13.84 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP 0.0 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
4 15 e 4 14.23 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP 0.0 V PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2022 LDK!
5 18 e 4 14.43 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 V OBERLAN Paulina Z/2468/18 2022 BEZ LDK!
6 23 e 4 15.12 ZAWLIK Magdalena MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena # Z/5752/19 2022 LDK!
7 27 e 4 15.50 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/12405/21 2022 LDK!
1 f 1 13.27 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 13.30 JAKUBOWSKA Matylda MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.6 IV MILEWICZ Renata # Z/3656/20 2022 LDK!
3 f 1 13.54 RUA Adriana MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.6 IV ŚLIWKA Irena # Z/1309/21 2022 LDK!
4 f 1 13.61 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -0.6 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
5 f 1 13.71 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.6 IV JUNIEWICZ Dorota Z/5053/22 2022 LDK!
6 f 1 13.71 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -0.6 IV WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
7 f 1 14.00 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -0.6 V BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
8 f 1 14.56 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -0.6 -- DMP U20 NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022 64
200 m K
1 1 s 1 26.06 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.8 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 26.43 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.8 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
3 3 s 1 26.75 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP +0.8 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
4 4 s 1 27.31 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.8 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
5 5 s 1 27.40 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +0.8 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
6 6 s 1 27.76 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.8 IV KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
7 12 s 1 31.10 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.8 -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
1 7 s 2 28.50 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.4 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
2 8 s 2 28.63 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
3 9 s 2 29.00 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2022 LDK!
4 10 s 2 29.10 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -0.4 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
5 11 s 2 29.80 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.74 MAJOR Maja OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/0336/22 2022 LDK!
2 2 s 1 45.95 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
3 3 s 1 47.88 FURMAŃSKA Zuzanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3643/21 2022 LDK!
4 4 s 1 48.08 FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2022 LDK!
5 6 s 1 49.30 DOMACHOWSKA Nadia MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4406/22 2022 LDK!
6 8 s 1 50.13 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/12406/21 2022 LDK!
1 5 s 2 48.98 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
2 7 s 2 49.92 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
3 9 s 2 50.93 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna
4 10 s 2 51.15 DĘBIEC Nicola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1886/22 2022
5 11 s 2 53.28 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
1 1 s 3 41.89 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 3 46.29 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2022 LDK!
3 3 s 3 46.79 SOCZEWSKA Adela LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V PIECYK Józef Z/2651/21 2022
4 4 s 3 47.11 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP V ŚLIWKA Irena Z/5751/19 2022 LDK!
5 5 s 3 47.46 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
6 6 s 3 50.53 SZRAM Wiktoria LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/8421/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.28 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.90 RAK Izabela MKS Kusy Szczecin # 2007 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena # Z/4409/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.39 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.02 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:52.33 DEMSKA Wiktoria UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0409/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.83 KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.82 ŚLUBORSKA Aleksandra LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5231/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:56.58 SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:57.56 OBARZANEK Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5223/21 2022 LDK!
10 10 s 1 1:58.34 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
11 11 s 1 2:01.02 PIEC Tola LŁKB Trucht Łobez 2008 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3807/19 2022
12 12 s 1 2:07.82 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2022
1 1 s 2 1:39.67 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
2 2 s 2 1:40.94 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
3 3 s 2 1:44.84 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:51.38 GUT Zuzanna WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1716/22 2022 LDK!
5 5 s 2 1:54.15 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2022 LDK!
6 6 s 2 1:55.74 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2022 LDK!
7 7 s 2 1:56.02 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2022 LDK!
8 8 s 2 1:56.06 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2022 LDK!
  s 2 DNF STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
1 9 s 3 2:02.05 SELWASIUK Joanna MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -- MŁYNARCZYK Marta Z/4405/22 2022 LDK!
2 10 s 3 2:02.27 MADEJ Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5219/21 2022 LDK!
3 11 s 3 2:03.96 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2022 LDK!
4 12 s 3 2:05.45 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2022 LDK!
5 13 s 3 2:11.25 PASIKOWSKA Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/1754/22 2022 LDK!
6 14 s 3 2:24.33 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:07.79 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP III MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
2 2 s 1 3:22.04 MIKUŁA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5222/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:25.49 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:28.53 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2022
5 5 s 1 3:33.08 KARAKICZ Judyta MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/14426/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:33.20 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:40.93 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2022 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:02.49 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
2 2 s 1 7:04.93 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD III MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 7:32.82 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV B.D. Z/7158/21 2022 LDK!
4 4 s 1 8:14.07 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
5 5 s 1 8:43.83 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.34 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +1.0 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.17 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.37 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 14.45 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.0 V FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.68 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 48.82 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.05 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
4 4 s 1 51.22 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
5 5 s 1 52.47 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2022 LDK!
6 6 s 1 53.25 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP V FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:30.34 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:46.92 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5069/22 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.43 KOMMISARCZYK Zuzanna
BARAN Daria
ŚWIĄDER Lena
KOWIESKA Maja
STS Pomerania Szczecinek 2008
2008
2007
2008
U16 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/4118/20
Z/0345/20
Z/4909/18
Z/5757/19
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
2 2 s 1 53.15 WOŁKOW Hanna
ZYGMUNT Nela
SKUPIN Amelia
OWCZARUK Hanna
AL Międzyzdroje 2008
2008
2007
2007
U16 ZPO -- BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał B.D.
BŁOCIAN Rafał
Z/4975/19
Z/4977/19
Z/4970/19
Z/13134/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 54.45 ALBIŃSKA Jaśmina
KAZIUK Kinga
KMIEĆ Karolina
NOWAKOWSKA Karolina
KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007
2007
2007
2008
U16 ZPO -- BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
ŻUROMSKI Kazimierz
BARTA Franciszek
Z/2747/19
Z/0912/22
Z/1746/22
Z/3585/22
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 56.43 CHMIELEWSKA Julia
KRYSZTAŁOWICZ Maja
OLECHNOWSKA Michalina
BUTRYN Zuzanna
MKS Hermes Gryfino 2008
2007
2008
2008
U16 ZPO -- STEFAŃSKI Jacek
STEFAŃSKI Jacek
STEFAŃSKI Jacek
PODLEŚNY Jan
Z/1153/20
Z/0075/21
Z/10951/21
Z/13263/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF SAWICKI Julia
GACA Zofia
MROZIK Alicja
KWIATKOWSKA Zuzanna
STS Pomerania Szczecinek 2008
2008
2008
2008
U16 ZPO -- JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Dorota
JUNIEWICZ Dorota
Z/1745/22
Z/4867/19
Z/4138/19
Z/5053/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ RUA Adriana
STĘŻAŁA Jadwiga
CZUBAK Natalia
JAKUBOWSKA Matylda
MKS Kusy Szczecin 2007
2008
2007
2007
U16 ZPO -- ŚLIWKA Irena
MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
Z/1309/21
Z/4246/20
Z/5761/19
Z/3656/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.40 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
2 f 1 1.35 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
3 f 1 1.30 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
4 f 1 1.20 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena LLKS Pomorze Stargard 2010 U14 ZP -- B.D.
5 f 1 1.15 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
  f 1 NM SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
1 f 2 1.61 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena , Z/1308/21 , 2022 BEZ LDK!
2 f 2 1.55 SZEPKE Lena OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/1284/19 2022 LDK!
3 f 2 1.50 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
4 f 2 1.45 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 1.40 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
6 f 2 1.40 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
7 f 2 1.35 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
8 f 2 1.25 KOSZYKOWSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1282/19 2022 LDK!
9 f 2 1.25 STALKA Emilka OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1285/19 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.05 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.20 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +1.1 III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
2 f 1 5.17 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.4 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
3 f 1 5.14 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP 0.0 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.04 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
5 f 1 4.87 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +1.4 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
6 f 1 4.78 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -0.3 V RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
7 f 1 4.73 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.4 V MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
8 f 1 4.69 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP 0.0 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
9 f 1 4.61 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +0.4 V STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
10 f 1 4.54 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 V NADARZYŃSKI Szymon Z/4462/22 2022
11 f 1 4.52 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP 0.0 V BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2022 LDK!
12 f 1 4.35 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.3 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
13 f 1 4.18 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
14 f 1 4.07 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.5 -- OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
15 f 1 3.93 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -0.3 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
16 f 1 3.75 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina Z/2468/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
  f 1 NM DĄBROWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/0072/21 2022 LDK!
1 f 2 5.04 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.5 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 f 2 4.61 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +0.8 V ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
3 f 2 4.46 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
4 f 2 4.44 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +1.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
5 f 2 4.35 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP +0.7 -- KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
6 f 2 4.33 KSONDZ Daria UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.8 --
7 f 2 4.30 SMULSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +0.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/2273/22 2022 LDK!
8 f 2 4.20 GNACIŃSKA Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP 0.0 -- CZEPIEL Mateusz Z/1741/22 2022 LDK!
9 f 2 4.08 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP +1.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
10 f 2 4.05 ŚWIERCZYŃSKA Magdalena LLKS Pomorze Stargard 2010 U14 ZP +1.0 -- B.D.
11 f 2 3.95 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP +1.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
12 f 2 3.87 JAGUSZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 2010 U14 ZP +1.1 -- WIELECHOWSKI Adam Z/0077/21 2022 LDK!
13 f 2 3.84 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/0417/22 2022 LDK!
14 f 2 3.83 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2022 LDK!
15 f 2 3.64 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
16 f 2 3.63 TROJAN Martyna AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP +0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/3889/20 2022 LDK!
17 f 2 3.60 ROMANOWSKA Martyna KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/0073/22 2022 LDK!
18 f 2 3.59 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
19 f 2 3.58 ŚWIERCZ Laura LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.9 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5232/21 2022 LDK!
20 f 2 3.53 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
21 f 2 3.44 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U14 ZP +0.7 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2022 LDK!
22 f 2 2.73 JURCZAK Jana UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 --
23 f 2 2.72 DAMCZUK Iwanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.2 --
  f 2 NM KRANC Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.50 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.6 III ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
2 f 1 9.94 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +1.4 V CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2022 LDK!
3 f 1 9.88 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.3 V BARTA Franciszek Z/2998/21 2022
4 f 1 9.75 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP +0.9 V CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2022 LDK!
5 f 1 9.70 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP +1.5 V CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2022 LDK!
6 f 1 9.58 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.2 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
7 f 1 9.10 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.4 -- MILEWICZ Renata Z/5749/19 2022 LDK!
8 f 1 8.81 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +1.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 8.32 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.6 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.60 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 9.37 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
3 f 1 8.39 ŚWITAŁA Martyna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12907/21 2022 LDK!
4 f 1 8.35 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.82 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 22.64 ŚWITAŁA Martyna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12907/21 2022 LDK!
3 f 1 21.08 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
4 f 1 19.56 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
5 f 1 15.56 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.77 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP IV RÓŻYCZKA Marek
2 f 1 31.31 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2022 LDK!
3 f 1 20.61 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
4 f 1 20.24 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek # Z/3215/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.48 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 26.92 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11468/21 2022 LDK!
3 f 1 22.52 SZUMNA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1414/22 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:07.03 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
2 2 s 1 16:45.83 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
3 3 s 1 17:06.07 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
4 4 s 1 17:56.74 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan # Z/0108/20 2022 LDK!
5 5 s 1 18:49.86 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
6 6 s 1 21:03.72 BARTA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5123/22 2022 LDK!
7 7 s 1 22:40.29 SAMBORSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/5054/22 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 31:05.47 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.42 PRĘDKI Tobiasz STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP 0.0 V JUNIEWICZ Jakub Z/0429/22 2022 LDK!
2 2 s 1 13.62 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
3 3 s 1 13.72 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP 0.0 -- GIZA Zdzisław # Z/8424/21 2022
4 4 s 1 13.95 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 14.16 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
6 6 s 1 14.18 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2022 LDK!
7 7 s 1 14.20 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
1 8 s 2 14.34 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
2 9 s 2 14.72 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
3 10 s 2 15.96 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
4 11 s 2 17.35 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0078/22 2022 LDK!
1 1 s 3 11.64 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -0.4 III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
2 2 s 3 11.74 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.4 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
3 3 s 3 11.96 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -0.4 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
4 5 s 3 12.42 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.4 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
5 8 s 3 12.78 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.4 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
6 9 s 3 12.79 NOWAK Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2004 U20 ZP -0.4 -- PIECYK Józef Z/4535/19 2022
1 4 s 4 12.02 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 IV FERFET Marek LDK!
2 6 s 4 12.44 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
3 7 s 4 12.45 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP +0.3 -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
4 10 s 4 12.79 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
5 11 s 4 12.89 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.3 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
6 12 s 4 13.23 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +0.3 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4094/22 2022
1 1 e 1 12.14 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP 0.0 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
2 4 e 1 12.42 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
3 6 e 1 12.53 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP 0.0 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
4 8 e 1 12.81 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP 0.0 -- KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
5 9 e 1 12.90 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP 0.0 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
6 10 e 1 13.24 JAKUBÓW Konrad MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP 0.0 -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3626/21 2022 LDK!
7 13 e 1 14.55 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 2 e 2 12.24 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP 0.0 V SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2022 LDK!
2 3 e 2 12.42 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
3 5 e 2 12.50 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
4 7 e 2 12.76 WOLSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5049/22 2022 LDK!
5 11 e 2 13.40 PAPLICKI Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5227/21 2022 LDK!
6 12 e 2 13.73 TKALIK Kyrylo MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP 0.0 --
1 f 1 11.90 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +1.1 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
2 f 1 12.06 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP +1.1 IV SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2022 LDK!
3 f 1 12.21 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +1.1 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
4 f 1 12.52 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.1 V ŚLIWKA Irena Z/5753/19 2022 LDK!
5 f 1 12.54 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.1 V FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
6 f 1 12.67 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.1 V KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
7 f 1 12.69 WOLSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.1 V JUNIEWICZ Andrzej Z/5049/22 2022 LDK!
8 f 1 13.13 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP +1.1 -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.64 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP +1.4 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 24.85 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP +1.4 -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
3 3 s 1 24.86 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP +1.4 -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
4 4 s 1 25.57 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.4 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 25.69 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.4 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
6 6 s 1 25.98 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.4 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
300 m M
1 1 s 1 42.30 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5328/19 2022 LDK!
2 2 s 1 44.41 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2022 LDK!
3 4 s 1 45.15 WRĘGA Stanisław UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
4 6 s 1 46.62 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2022 LDK!
1 3 s 2 44.96 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/8424/21 2022
2 5 s 2 46.07 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2022 LDK!
3 7 s 2 52.51 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
1 1 s 3 38.36 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2022 LDK!
2 2 s 3 38.53 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/5965/21 2022 LDK!
3 3 s 3 38.70 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
4 4 s 3 39.25 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
5 5 s 3 41.41 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
6 8 s 3 42.95 GRUDZIEŃ Adam OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2812/19 2022 LDK!
1 6 s 4 42.22 PAPLICKI Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5227/21 2022 LDK!
2 7 s 4 42.92 RUTKOWSKI Dawid STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5062/22 2022 LDK!
3 9 s 4 43.43 JAKUBÓW Konrad MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3626/21 2022 LDK!
4 10 s 4 45.86 PAWLUCZENKO Szymon MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- #
600 m M
1 1 s 1 1:36.33 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:38.36 DĄBROWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP V GIZA Zdzisław # Z/2996/21 2022
3 3 s 1 1:39.88 GĄGOLIŃSKI Przemysław MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP V PODLEŚNY Jan Z/0773/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.02 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:43.17 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:43.65 KOWALCZYK Rafał OSiR Wyspiarz Świnoujście 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:45.13 OSIECKI Konrad UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11860/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:49.82 TUSZYŃSKI Szymon LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5234/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:51.56 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/14840/21 2022
10 10 s 1 1:53.87 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1:56.41 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:00.59 SIMLAT Krzysztof UKL Feniks Świdwin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/11236/21 2022 LDK!
13 13 s 1 2:00.69 ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/5420/22 2022
1 1 s 2 1:27.51 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP II WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2022 LDK!
2 2 s 2 1:32.07 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:32.67 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP IV PIECYK Józef Z/2653/21 2022
4 4 s 2 1:33.14 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:33.74 BOCIAN Kuba MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3621/21 2022 LDK!
  s 2 DNF JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1615/18 2022 4
800 m M
1 1 s 1 1:54.32 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
2 2 s 1 1:59.98 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:06.77 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:08.89 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- DMP U20 BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022 72
5 5 s 1 2:08.98 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:13.15 WIATRZYK Hubert LMKS Żak Pyrzyce 2006 U18 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5238/21 2022 LDK!
7 7 s 1 2:25.71 PIETRUSZKA Paweł MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/2032/17 2022 LDK!
  s 1 DNF PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:46.25 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:55.31 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:15.69 ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:10.04 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:12.42 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:12.46 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.95 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.1 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
2 2 s 1 18.54 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5124/22 2022 LDK!
3 3 s 1 19.77 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +1.1 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.91 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 42.58 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.35 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0081/22 2022 LDK!
4 4 s 1 45.59 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
5 5 s 1 46.70 MATCZAK Oskar STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5052/22 2022 LDK!
6 6 s 1 46.90 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.93 ZAWADZKI Piotr
MALINOWSKI David
ZARZYCKI Stanisław
ŁOCHNICKI Jakub
MKS Kusy Szczecin 2007
2008
2008
2007
U16 ZPO -- MILEWICZ Renata
ŚLIWKA Irena
MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
Z/2477/22
Z/12486/21
Z/4244/20
Z/5760/19
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 49.59 MATCZAK Oskar
RUTKOWSKI Dawid
WOLSKI Igor
RUMIŃSKI Michał
STS Pomerania Szczecinek 2007
2007
2007
2007
U16 ZPO -- JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Andrzej
Z/5052/22
Z/5062/22
Z/5049/22
Z/5061/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF HOŁOBYN Łukasz
DZIĘGIELEWSKI Wojciech
HRYNIEWICZ Przemysław
LIS Michał
MKL Szczecin 2007
2008
2007
2007
U16 ZPO -- BINDASZEWSKA Hanna
BINDASZEWSKA Hanna
BINDASZEWSKA Hanna
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna
Z/5019/21
Z/0908/22
Z/0909/22
, Z/10520/21
2022
2022
2022
, 2022




Wzwyż M
1 f 1 1.55 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
2 f 1 1.55 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
3 f 1 1.35 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
4 f 1 1.25 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
1 f 2 1.83 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP III KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
2 f 2 1.80 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U16 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2022 LDK!
3 f 2 1.75 BARTOSZEWICZ Hubert MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/5762/19 2022 LDK!
4 f 2 1.75 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP IV DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 90
5 f 2 1.65 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
6 f 2 1.55 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
7 f 2 1.50 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
  f 2 NM HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5124/22 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.45 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.78 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.9 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
1 f 1 5.48 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +1.0 -- MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
2 f 1 5.36 ZARZYCKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +1.5 -- MILEWICZ Renata Z/4244/20 2022 LDK!
3 f 1 5.19 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP +1.1 -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
4 f 1 5.17 LATOS Marcel MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +1.2 -- KECLER Szymon Z/5081/22 2022 LDK!
5 f 1 5.00 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.4 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5061/22 2022 LDK!
6 f 1 4.95 ZBOROWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +2.4 -- ŚLIWKA Irena Z/4456/21 2022 LDK!
7 f 1 3.91 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +1.3 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
  f 2 3.70 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.8 -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
1 f 2 4.80 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +1.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
2 f 2 4.55 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.3 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
3 f 2 4.53 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.4 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
4 f 2 4.52 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.9 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
5 f 2 4.47 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +1.7 -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
6 f 2 4.41 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +1.0 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
7 f 2 3.79 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +2.3 -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
8 f 2 3.79 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +1.1 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
Wieloskok M
  f 1 11.41 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +1.9 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 11.80 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +2.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 11.20 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +1.0 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 f 1 11.12 ZAWADZKI Piotr MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +2.0 V MILEWICZ Renata # Z/2477/22 2022 LDK!
4 f 1 10.80 SUDOŁ Jan MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.7 -- MILEWICZ Renata # Z/4454/21 2022 LDK!
5 f 1 10.44 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +1.3 -- FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.27 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
2 f 1 10.03 HAŁUSZKO Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5055/22 2022 LDK!
3 f 1 9.90 PODOŁOWSKI Jakub UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/3330/22 2022 LDK!
4 f 1 9.61 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
5 f 1 9.20 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
6 f 1 9.05 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
7 f 1 8.55 LEWANDOWSKI Gabriel LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5239/22 2022
8 f 1 8.37 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5149/22 2022
9 f 1 8.23 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- B.D. Z/4529/22 2022
10 f 1 7.76 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2022
  f 1 NM CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
Dysk (1) M
1 f 1 38.08 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
2 f 1 35.72 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
3 f 1 34.96 KASZUBOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/5151/22 2022
4 f 1 33.37 PODOŁOWSKI Jakub UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP V PIOTROWSKI Kamil Z/3330/22 2022 LDK!
5 f 1 33.27 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
6 f 1 32.19 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U16 ZP V PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2022 LDK!
7 f 1 29.16 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12267/21 2022
8 f 1 26.44 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- B.D. Z/4529/22 2022
9 f 1 21.33 HAŁUSZKO Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5055/22 2022 LDK!
10 f 1 18.66 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12268/21 2022
Młot (5) M
1 f 1 31.04 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz Z/12267/21 2022
2 f 1 29.22 LEWANDOWSKI Gabriel LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5239/22 2022
3 f 1 25.59 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/12268/21 2022
4 f 1 20.20 JAGIEŁŁO Łukasz LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/5102/22 2022
5 f 1 20.19 SENKO Wojciech MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # Z/13456/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 42.22 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U16 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022
2 f 1 38.33 KASZUBOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/5151/22 2022
3 f 1 37.27 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2022
4 f 1 36.68 KUNICKI Maciej MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4948/22 2022 LDK!
5 f 1 33.96 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5149/22 2022
6 f 1 25.51 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
7 f 1 24.10 KOWALSKI Marcel MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0151/22 2022
8 f 1 16.87 PIETRASZAK Oliwier UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0709/20 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 35:54.71 JUREWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5051/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.947271108627 sekund