Chorzów 27.08.2022
Memoriał O. Kałużowej i P. Kozubka, Puchar Haliny Richter-Góreckiej, Puchar Prezydenta Miasta Chorzów [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.87 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
2 2 s 1 8.98 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
3 5 s 1 9.38 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -1.1 -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2022 LDK!
4 6 s 1 9.75 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -1.1 -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
5 8 s 1 10.10 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
6 10 s 1 11.32 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -1.1 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2022
7 11 s 1 11.33 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
1 3 s 2 9.19 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -0.2 -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2022 LDK!
3 7 s 2 9.77 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -0.2 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
4 9 s 2 10.29 ROJEK Ewa TS AKS Chorzów 2010 U14 SL -0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/2224/22 2022
5 12 s 2 11.47 PANCERZ Wiktoria MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/4395/22 2022 LDK!
7 14 s 2 12.60 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/2220/22 2022
8 15 s 2 14.74 FORNALIK Marta TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -0.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/2215/22 2022
100 m K
1 2 s 1 12.51 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 3 s 1 12.63 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL -0.2 II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
3 4 s 1 13.14 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
2 5 s 2 13.78 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.1 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 82
3 6 s 2 14.42 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.1 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
2 4 s 3 13.79 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -0.2 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 82
3 5 s 3 13.80 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.2 IV WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
5 7 s 3 14.59 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2022
7 12 s 3 16.37 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
2 3 s 4 13.63 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.6 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
5 10 s 4 15.99 LICHWAŁA Laura TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -0.6 -- B.D. Z/5125/22 2022
6 13 s 4 16.68 MICHALIK Agnieszka MCKiS Jaworzno 2008 U16 SL -0.6 -- KUZAK Piotr Z/2600/19 2022 LDK!
7 14 s 4 17.18 KELER Magdalena TS AKS Chorzów 2012 U12 SL -0.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/2217/22 2022 LDK!
200 m K
2 2 s 1 25.99 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +0.6 II PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
3 6 s 1 27.55 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
4 4 s 1 28.01 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.6 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
5 5 s 1 28.95 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL +0.6 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
6 3 s 1 30.28 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +0.6 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
300 m K
1 2 s 1 49.12 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2231/22 2022
2 4 s 1 49.44 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
3 3 s 1 49.44 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
4 5 s 1 49.93 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/1715/20 2022 LDK!
5 7 s 1 50.05 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/1711/20 2022 LDK!
1 6 s 2 49.94 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2022 LDK!
2 9 s 2 52.80 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
3 11 s 2 55.00 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2022 LDK!
4 12 s 2 65.41 PANCERZ Wiktoria MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -- B.D. Z/4395/22 2022 LDK!
2 8 s 3 52.79 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/2327/22 2022 LDK!
3 10 s 3 54.08 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2022 LDK!
4 13 s 3 69.48 BOBROWSKA Hanna MCKiS Jaworzno 2011 U12 SL -- KUZAK Piotr Z/12214/21 2022 LDK!
1 1 s 4 44.22 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 4 44.28 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
3 3 s 4 45.66 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
4 4 s 4 46.24 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 4 47.51 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V B.D. Z/3794/20 2022
400 m K
2 2 s 1 70.98 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:44.11 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:47.04 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:47.97 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:52.61 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:52.91 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:53.78 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:56.25 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
8 8 s 1 1:56.63 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
9 9 s 1 2:00.15 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:22.31 MARTIN Gabriella GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1178/19 2022 LDK! 109
2 2 s 1 2:28.57 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
Wzwyż K
2 f 1 1.05 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
3 f 1 ..85 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
W dal K
4 f 1 4.58 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.5 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
2 f 2 4.91 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -1.0 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.23 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -0.8 -- BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
2 f 1 4.23 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -1.5 -- BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
3 f 1 3.90 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -0.7 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
4 f 1 3.80 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/1715/20 2022 LDK!
5 f 1 3.16 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -0.6 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.21 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
2 f 1 8.26 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
3 f 1 8.22 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
4 f 1 8.21 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2022 LDK!
5 f 1 6.30 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.82 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
1 f 2 10.87 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
2 f 2 8.97 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
3 f 2 7.37 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
Kula (4) K
1 f 1 8.60 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
2 f 1 8.15 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.13 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.07 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
Młot (2) K
1 f 1 41.20 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
2 f 1 29.54 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
3 f 1 28.88 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
4 f 1 24.14 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2022 LDK!
5 f 1 20.59 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 50.86 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK! 132
2 f 1 43.72 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK! 106
3 f 1 40.72 WŁODARCZYK Maja UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/2396/20 2022
4 f 1 33.98 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2022 LDK!
1 f 2 32.83 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
2 f 2 26.50 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
3 f 2 24.87 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 51.82 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK! 155
2 f 1 46.49 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL II DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 139
3 f 1 41.80 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2022 5 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.54 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 2 s 1 8.55 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -1.1 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
3 4 s 1 9.21 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -1.1 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2022 LDK!
4 6 s 1 9.82 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.1 -- B.D. Z/2857/20 2022 LDK!
5 7 s 1 10.37 PANCERZ Mateusz MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -1.1 -- KUZAK Piotr Z/4396/22 2022 LDK!
6 10 s 1 11.85 KUCYPERA Filip TS AKS Chorzów 2013 U12 SL -1.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/2218/22 2022 LDK!
2 5 s 2 9.48 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -0.1 -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2022 LDK!
3 8 s 2 11.44 PODCHUL Antoni TS AKS Chorzów 2015 U12 SL -0.1 -- PODCHUL Krzysztof Z/0255/21 2022 LDK!
4 9 s 2 11.71 MOSKAŁA Lucjan TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/2219/22 2022
5 11 s 2 11.94 MOSKAŁA Roman TS AKS Chorzów 2016 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/2221/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.22 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.1 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
3 3 s 1 12.23 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
1 s 2 12.04 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 s 2 12.44 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.2 V KADŁUCZKA Jan Z/2937/20 2022 LDK!
3 s 2 12.46 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.2 V KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
4 s 2 12.70 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
5 s 2 12.79 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.81 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -0.1 III KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
2 3 s 1 23.53 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.1 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
3 4 s 1 24.86 LOCH Maciej TS AKS Chorzów 1985 Masters SL -0.1 -- B.D. Z/3801/22 2022
4 6 s 1 27.00 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -0.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
3 7 s 2 33.25 KWOCZAŁA Zygmunt UTW Gliwice 1949 Masters SL -0.1 --
4 8 s 2 36.99 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -0.1 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
300 m M
1 1 s 1 45.88 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
2 2 s 1 46.13 BABUCHOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUBIEL Adam Z/13887/21 2022
3 3 s 1 47.64 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2022 LDK!
4 4 s 1 49.18 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2022 LDK!
5 5 s 1 57.52 PANCERZ Mateusz MCKiS Jaworzno 2010 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/4396/22 2022 LDK!
1 1 s 2 37.64 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
2 2 s 2 38.03 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
3 3 s 2 41.08 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2022
4 4 s 2 41.51 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
2 7 s 3 46.45 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2022
400 m M
1 1 s 1 52.58 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
2 2 s 1 55.62 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
3 3 s 1 56.36 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:42.00 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:46.45 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.49 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:01.23 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2022
5 5 s 1 2:07.07 LIPSKI Franciszek MCKiS Jaworzno 2009 U14 SL -- KUZAK Piotr Z/1362/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:10.41 SOBCZYK Patryk KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3005/22 2022
1 s 2 1:27.03 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 s 2 1:29.08 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
3 s 2 1:33.88 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
4 s 2 1:35.30 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2022
5 s 2 1:37.50 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
6 s 2 1:37.96 SGONINA Piotr MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/5113/22 2022
7 s 2 1:39.20 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
8 s 2 1:39.83 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
9 s 2 1:41.13 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 2007 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/5997/22 2022
10 s 2 1:41.14 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
11 s 2 1:42.30 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:54.89 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:49.03 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2022 LDK!
W dal M
2 f 1 5.08 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2022
3 f 1 4.27 KOWALIK Zbigniew UTW Gliwice 1953 Masters SL -1.1 --
4 f 1 3.17 OKOŃSKI Czesław UTW Gliwice 1941 Masters SL -0.5 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
1 f 3 5.85 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.3 V KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
2 f 3 5.53 PANEK Filip LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -0.3 -- KADŁUCZKA Jan Z/2937/20 2022 LDK!
3 f 3 5.08 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.27 WIETESKA Piotr UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar SZYMAJDA Mieczysław Z/1431/21 2022 LDK!
2 f 1 7.27 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.13 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
2 f 1 10.07 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
3 f 1 8.88 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
4 f 1 8.75 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
5 f 1 8.49 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 12.00 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV FOJCIK Dorota Z/4367/19 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 13.42 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 39.77 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
2 f 1 33.55 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
3 f 1 33.00 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
4 f 1 32.59 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 25.68 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.20 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 38.32 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
Młot (4) M
1 f 1 25.28 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2022 LDK!
2 f 1 22.64 WIETESKA Piotr UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar SZYMAJDA Mieczysław Z/1431/21 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 47.36 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK! 107
2 f 1 41.75 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2022
1 f 2 34.86 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
2 f 2 27.55 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
Młot (7.26) M
  f 1 NM GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.593342065811 sekund