Białe Błota 28.08.2022
Grand Prix Pomorza-Kujaw-Pałuk 2022 + wieloboje [DMP U20]
60 m K
1 4 s 1 9.17 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP +1.6 -- NOWAKOWSKA Ilona Z/1703/20 2022 LDK!
2 5 s 1 9.39 ŁAZAROWICZ Zofia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP +1.6 -- KARNAS Kinga Z/1038/20 2022 LDK!
3 7 s 1 9.80 MICHALAK Kalina MKS Inowrocław 2012 U12 KP +1.6 -- #
4 8 s 1 9.88 SULINOWSKA Dominika KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +1.6 -- LUZAK Małgorzata Z/2287/21 2022 LDK!
5 9 s 1 9.98 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP +1.6 -- ULATOWSKI Roman Z/13131/21 2022 LDK!
6 11 s 1 10.14 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.6 -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2022 LDK!
1 6 s 2 9.74 PINDEL Monika KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +1.8 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3055/20 , 2022 LDK!
2 10 s 2 10.04 SMYK Kinga BOSiR Barcin 2011 U12 KP +1.8 -- MORITZ Rafał Z/0894/20 2022 LDK!
3 12 s 2 10.40 MICHALSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2012 U12 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11810/21 2022 LDK!
4 13 s 2 10.79 PRZYBYŁ Nina GKS Olimpia Grudziądz 2013 U12 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11604/21 2022 LDK!
5 14 s 2 10.80 WIŚNIEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP +1.8 -- LUZAK Małgorzata Z/5337/21 2022 LDK!
6 15 s 2 11.34 ŚNIEGOWSKA Małgorzata KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP +1.8 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5339/21 , 2022 LDK!
1 1 s 3 8.28 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
2 2 s 3 9.05 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2022 LDK!
3 3 s 3 9.14 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2022 LDK!
4 16 s 3 11.42 SZCZUPAK Beata KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP +1.8 -- LUZAK Małgorzata Z/4754/22 2022 LDK!
5 17 s 3 11.64 MYCEK Zuzanna LUKS Start Nakło 2013 U12 KP +1.8 --
100 m K
1 1 e 1 12.81 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +1.6 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
2 2 e 1 12.93 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.6 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
3 3 e 1 12.99 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +1.6 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
4 4 e 1 13.00 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.6 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
5 13 e 1 14.15 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U14 KP +1.6 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2022
1 5 e 2 13.57 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP +1.7 IV LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 6 e 2 13.65 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.7 IV #
3 7 e 2 13.80 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +1.7 IV #
4 9 e 2 13.89 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.7 V DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
5 10 e 2 13.97 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.7 V B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
1 11 e 3 14.12 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.6 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
2 15 e 3 14.33 ŚLIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.6 -- #
3 17 e 3 14.52 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP +1.6 -- DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2022 65
4 22 e 3 14.84 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.6 -- PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2022 LDK!
1 16 e 4 14.45 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +1.5 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
2 18 e 4 14.53 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.5 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
3 19 e 4 14.63 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.5 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2022 LDK!
4 25 e 4 15.64 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
5 26 e 4 15.97 ROGOZIŃSKA Olga KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej Z/2066/22 2022 LDK!
1 8 e 5 13.87 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +1.7 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
2 12 e 5 14.14 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP +1.7 V STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
3 14 e 5 14.22 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +1.7 V KSOBIECH Bartosz Z/5184/22 2022 LDK!
4 20 e 5 14.66 JARENTOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.7 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9030/21 2022 LDK!
5 23 e 5 14.91 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.7 -- PRZYBYŁ Janusz Z/1061/20 2022 LDK!
1 21 e 6 14.80 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2022 LDK!
2 24 e 6 15.23 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +1.5 -- B.D. PRZYBYŁ Janusz , Z/5044/22 , 2022 LDK!
3 27 e 6 16.66 DUNIECKA Emilia KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej Z/2065/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.79 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.7 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
2 2 f 1 12.88 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +1.7 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
3 3 f 1 12.94 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +1.7 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
4 4 f 1 13.00 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +1.7 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
5 5 f 1 13.78 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.7 IV #
200 m K
1 1 s 1 26.55 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.8 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
2 3 s 1 27.92 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +1.8 IV DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/1595/20 , 2022 LDK!
3 5 s 1 28.14 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.8 IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
1 2 s 2 27.08 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.9 III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
2 4 s 2 28.11 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP +1.9 IV WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 28.29 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.9 IV DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
4 8 s 2 28.75 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +1.9 V #
1 7 s 3 28.72 NOWAK Aleksandra MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.4 -- #
2 10 s 3 30.29 ŚLIZANOWSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP +1.4 -- #
3 11 s 3 30.47 JARENTOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.4 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9030/21 2022 LDK!
4 16 s 3 32.84 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +1.4 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1332/21 , 2022 LDK!
1 17 s 4 33.75 KAMIŃSKA Klaudia UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP +2.0 -- KUĆ Dariusz Z/8461/21 2022 LDK!
2 20 s 4 34.56 MICHALAK Kalina MKS Inowrocław 2012 U12 KP +2.0 -- #
3 23 s 4 37.56 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP +2.0 -- KSOBIECH Bartosz Z/2275/20 2022 LDK!
4 27 s 4 41.16 BASA Hanna KSLZS Kruszwica 2014 U12 KP +2.0 -- LUZAK Małgorzata Z/5340/21 2022 LDK!
1 14 s 5 31.71 MIKITA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP +1.5 -- MIRA Krzysztof Z/1213/22 2022 LDK!
2 19 s 5 34.36 FUTYMA Zofia BOSiR Barcin 2011 U12 KP +1.5 -- LUZAK Andrzej Z/5888/21 2022 LDK!
3 25 s 5 38.07 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2022 LDK!
4 26 s 5 39.89 STRĄK Małgorzata MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2015 U12 KP +1.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/1315/22 2022 LDK!
1 18 s 6 34.32 BEDNARCZYK Kalina GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP +1.7 -- MIRA Krzysztof Z/5047/22 2022
2 21 s 6 34.76 DEC Nela UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP +1.7 -- KUĆ Dariusz Z/1456/22 2022 LDK!
3 24 s 6 37.76 ĆWIKLIŃSKA Anna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.7 -- ŻYWICA Wojciech Z/3878/22 2022 LDK!
1 9 s 7 29.25 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP +1.8 V PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
2 12 s 7 31.36 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +1.8 -- B.D. PRZYBYŁ Janusz , Z/5044/22 , 2022 LDK!
1 13 s 8 31.59 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/1061/20 2022 LDK!
2 15 s 8 32.60 ROKICIŃSKA Nikola GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP +1.8 -- MIRA Krzysztof Z/13979/21 2022 LDK!
3 22 s 8 34.96 OLSZEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP +1.8 -- MIRA Krzysztof Z/13976/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.66 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP III MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.75 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2022
3 3 s 1 45.50 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP IV #
1 4 s 2 46.51 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
2 5 s 2 48.73 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
1 6 s 3 52.93 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2022 LDK!
2 7 s 3 56.85 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/12805/21 2022 LDK!
3 8 s 3 63.86 MAJDA Kinga UKB Szubin 2014 U12 KP -- NOWAKOWSKA Ilona Z/3953/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.27 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:49.41 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
3 4 s 1 1:54.47 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
4 6 s 1 2:03.33 KRAUSE Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/5251/22 2022
5 10 s 1 2:23.73 DERKOWSKA Lena GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP -- MIRA Krzysztof Z/4894/22 2022
1 3 s 2 1:54.44 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
2 5 s 2 1:57.02 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2022 BEZ LDK!
3 7 s 2 2:09.39 PUDŁOWSKA Natalia UKB Szubin 2011 U12 KP -- NOWAKOWSKA Ilona Z/4816/21 2022 LDK!
4 8 s 2 2:10.31 JASIŃSKA Klaudia UKB Szubin 2011 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/13787/21 2022 LDK!
5 9 s 2 2:11.29 PILARSKA Lena LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2140/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1:50.85 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK! 508
2 2 w 1 1:53.58 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK! 461
3 3 w 1 2:05.72 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK! 278
4 4 w 1 2:07.15 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK! 259
  w 1 DNS CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK! 0
  w 1 DNS PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK! 0
1000 m K
1 1 s 1 3:11.25 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:17.01 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
3 3 s 1 3:19.81 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:20.53 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2022
5 5 s 1 4:00.98 WIŚNIEWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/14175/21 2022
6 6 s 1 4:02.11 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.82 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +1.6 -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
2 2 s 1 11.26 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.6 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1172/21 , 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.39 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +1.2 II LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
2 2 s 1 12.45 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +1.2 III LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
1 1 w 1 12.97 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +1.5 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK! 715
2 2 w 1 13.75 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +1.5 IV KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK! 604
3 4 w 1 14.04 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +1.5 V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK! 564
1 2 w 2 13.75 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP +1.3 IV KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK! 604
2 5 w 2 14.12 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +1.3 V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK! 554
3 6 w 2 14.73 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +1.3 V JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK! 476
4x200 m MIX
1 1 s 1 2:32.16 BUDNER Zuzanna
ZAWIDZKI Franciszek
WESOŁOWSKA Wiktoria
MISIURA Mieszko
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013
2013
2013
2013
U12 KPO -- ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
Z/0026/22
Z/0027/22
Z/13213/21
Z/13183/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 2:37.67 MACIEJEWSKA Aneta
ZAWIEJA Kacper
MYCEK Zuzanna
BRUKWICKI Filip
LUKS Start Nakło 2013
2014
2013
2013
U12 KPO -- KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz

Z/14323/21
Z/0984/22
2022
2022


3 3 s 1 2:38.85 ĆWIKLIŃSKA Anna
RUTKOWSKI Filip
STRĄK Małgorzata
KOSAKOWSKI Oscar
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013
2013
2015
2013
U12 KPO -- ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
Z/3878/22
Z/3956/22
Z/1315/22
Z/5117/22
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 2:46.96 GWIŻDŻ Rafał
SZCZUPAK Beata
WIŚNIEWSKA Laura
BASA Hanna
KSLZS Kruszwica 2012
2013
2013
2014
U12 KPO -- LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
Z/3353/21
Z/4754/22
Z/5337/21
Z/5340/21
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 2:08.78 KRAJEWSKA Blanka
WAJER Natalia
ZAWIEJA Dominik
JANKOWSKI Maksymilian
LUKS Start Nakło 2011
2011
2011
2011
U12 KPO -- KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/5892/22
Z/5185/22
Z/14382/21
Z/1396/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 2 s 2 2:15.30 PACIA Tomasz
KUŁACZ Lena
SULINOWSKA Dominika
ŚNIEGOWSKA Aleksandra
KSLZS Kruszwica 2011
2011
2011
2011
U12 KPO -- LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
Z/10866/21
, Z/1332/21
Z/2287/21
, Z/5338/21
2022
, 2022
2022
, 2022




1 1 s 3 1:53.93 BARANOWSKA Barbara
DUDA Julia
SZYMCZAK Stanisław
NOWAK Michał
OŚ AZS Poznań 2010
2009
2010
2009
U14 WLP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
Z/5894/21
Z/2469/20
Z/0016/21
Z/2384/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 3 1:54.27 MYCEK Weronika
MAŃKOWSKA Olga
STACHOWSKI Jonatan
STAŃCZYK Hubert
LUKS Start Nakło 2010
2009
2009
2009
U14 KPO -- KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
Z/5184/22
Z/2274/20
Z/2277/20
Z/2273/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 3 2:02.31 SIEDLECKA Lena
GÓRSKA Laura
RYCHCZYŃSKI Szymon
ŻURAWSKI Jakub
KSLZS Kruszwica 2010
2010
2009
2009
U14 KPO -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
, Z/1172/21
Z/1169/22
Z/2329/20
, Z/2340/20
, 2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 3 2:10.76 ROGOZIŃSKA Olga
DUNIECKA Emilia
BOGDANOWICZ Piotr
DUTKOWSKI Mikołaj
KSLZS Kruszwica 2010
2010
2009
2010
U14 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
Z/2066/22
Z/2065/22
Z/5335/21
Z/11774/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 3 2:11.52 WOJDYŁO Jessica
WENCEL Jan
OSSOWSKA Martyna
MACHCIŃSKI Ignacy
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009
2013
2009
2009
U14 KPO -- ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
ŻYWICA Wojciech
Z/14826/21
Z/0028/22
Z/13184/21
Z/5115/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP V LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.25 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2288/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 1.15 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2142/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.15 SZCZUPAK Magdalena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/3052/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.10 ŚNIEGOWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5338/21 , 2022 LDK!
1 1 w w 1.40 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK! 512
2 2 w w 1.20 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK! 312
2 2 w w 1.20 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK! 312
4 4 w w 1.20 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK! 312
5 5 w w 1.15 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK! 266
  w w NM CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK! 0
W dal K
1 1 f 1 5.00 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -2.2 IV WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 4.74 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -1.5 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.67 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -0.7 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.65 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -2.3 V JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.54 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -1.6 V DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.42 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -1.2 -- CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2022 LDK!
7 7 f 1 4.32 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -1.6 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0384/20 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.10 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -0.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
  f 1 NM KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP 0.0 -- WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 4.75 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -2.4 V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK! 492
2 2 w 1 4.48 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.0 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK! 423
3 3 w 1 4.42 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -0.9 -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK! 408
4 4 w 1 4.26 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.9 -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK! 369
5 5 w 1 4.14 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -1.3 -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK! 340
6 6 w 1 4.00 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -0.6 -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK! 308
W dal strefa K
1 1 f 1 4.34 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -1.4 -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.30 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -2.0 -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
3 3 f 1 4.30 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP -1.4 -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2022 LDK!
4 4 f 1 4.16 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP -1.3 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
5 5 f 1 4.15 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP -2.0 -- NOWAKOWSKA Ilona Z/1703/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.03 WAJER Natalia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.8 -- KSOBIECH Bartosz Z/5185/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.00 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U14 KP -0.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2022
8 8 f 1 3.90 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -1.5 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1332/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 3.90 PĘCZAK Julia BOSiR Barcin 2011 U12 KP -1.0 -- LUZAK Andrzej Z/5891/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.90 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -1.3 -- JANKOWSKI Marcin Z/2865/20 2022 LDK!
11 11 f 1 3.90 KRAJEWSKA Blanka LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -2.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/5892/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.85 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -2.3 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1172/21 , 2022 LDK!
13 13 f 1 3.80 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -2.6 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
14 14 f 1 3.74 OSSOWSKA Martyna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -2.6 -- ŻYWICA Wojciech Z/13184/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.70 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -1.4 -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2022 BEZ LDK!
16 16 f 1 3.35 KAMIŃSKA Klaudia UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP -1.9 -- KUĆ Dariusz Z/8461/21 2022 LDK!
17 17 f 1 3.27 PUDŁOWSKA Natalia UKB Szubin 2011 U12 KP -2.0 -- NOWAKOWSKA Ilona Z/4816/21 2022 LDK!
18 18 f 1 3.25 SMYK Kinga BOSiR Barcin 2011 U12 KP -1.9 -- MORITZ Rafał Z/0894/20 2022 LDK!
19 19 f 1 3.22 JASIŃSKA Klaudia UKB Szubin 2011 U12 KP -2.3 -- PAWLAK Sandra Z/13787/21 2022 LDK!
20 20 f 1 3.20 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP -1.7 -- ULATOWSKI Roman Z/13131/21 2022 LDK!
21 21 f 1 3.18 FUTYMA Zofia BOSiR Barcin 2011 U12 KP -1.3 -- LUZAK Andrzej Z/5888/21 2022 LDK!
22 22 f 1 3.00 SZCZUPAK Beata KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP -0.6 -- LUZAK Małgorzata Z/4754/22 2022 LDK!
23 23 f 1 3.00 MACIEJEWSKA Aneta LUKS Start Nakło 2013 U12 KP -1.4 -- KSOBIECH Bartosz Z/14323/21 2022 LDK!
24 24 f 1 2.84 WIŚNIEWSKA Laura KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP -2.7 -- LUZAK Małgorzata Z/5337/21 2022 LDK!
25 25 f 1 2.70 BASA Hanna KSLZS Kruszwica 2014 U12 KP -0.4 -- LUZAK Małgorzata Z/5340/21 2022 LDK!
26 26 f 1 2.30 RAESE Julia LUKS Start Nakło 2014 U12 KP -1.9 --
Kula (2) K
1 f 1 10.88 PASZTELANIEC Julia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/12040/21 2022 LDK!
2 f 1 9.06 WOJDYŁO Jessica MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/14826/21 2022 LDK!
3 6 f 1 8.42 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.00 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -1.6 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 2 f 1 9.53 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -1.0 -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.20 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.0 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.05 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.6 -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 8.90 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -1.0 -- LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 2 f 1 9.77 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
2 3 f 1 9.52 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
3 4 f 1 9.26 ZYGAN Laura MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP V ŻYWICA Wojciech Z/13215/21 2022 LDK!
4 7 f 1 7.71 MADAJCZYK Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13187/21 2022 LDK!
1 1 w 1 8.72 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK! 446
2 2 w 1 8.44 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK! 428
3 3 w 1 8.06 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK! 403
4 4 w 1 7.87 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK! 391
5 5 w 1 7.33 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK! 356
6 6 w 1 6.74 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK! 318
Ppal (80) K
1 1 f 1 21.50 ŚNIEGOWSKA Małgorzata KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/5339/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 21.00 SULINOWSKA Dominika KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2287/21 2022 LDK!
3 3 f 1 20.00 OSSOWSKA Nikola MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13185/21 2022 LDK!
4 4 f 1 18.00 PINDEL Monika KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3055/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 13.00 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2022 LDK!
6 6 f 1 11.00 DEC Nela UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP -- KUĆ Dariusz Z/1456/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.00 KOZIŃSKA Anna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5116/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 0 32.54 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 0 24.18 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2022 BEZ LDK!
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 2288 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 2152 ZAKRZEWSKA Agnieszka KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM V GELO Krystyna Z/0120/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1958 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
4 4 f 1 1811 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK!
  f 1 DNF CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2022 LDK!
  f 1 DNF PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
60 m M
1 5 s 1 8.89 PACIA Tomasz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP +1.4 -- LUZAK Małgorzata Z/10866/21 2022 LDK!
2 6 s 1 9.54 KAMIŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP +1.4 -- KUĆ Dariusz Z/8462/21 2022 LDK!
3 7 s 1 9.65 GWIŻDŻ Rafał KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP +1.4 -- LUZAK Małgorzata Z/3353/21 2022 LDK!
4 8 s 1 9.80 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.4 -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2022 LDK!
1 9 s 2 10.46 PAWLAK Kacper UKB Szubin 2012 U12 KP +1.7 --
2 10 s 2 10.48 BORAKIEWICZ Marek UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP +1.7 --
3 11 s 2 10.75 RUTKOWSKI Filip MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.7 -- ŻYWICA Wojciech Z/3956/22 2022 LDK!
4 14 s 2 12.84 STRĄK Stanisław MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.7 -- ŻYWICA Wojciech Z/1769/22 2022 LDK!
1 1 s 3 7.30 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.9 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 2 s 3 7.51 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.9 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
3 3 s 3 8.55 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.9 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2022 LDK!
4 4 s 3 8.58 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +1.9 -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
5 12 s 3 11.79 STRĄK Ignacy UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP +1.9 --
6 13 s 3 12.35 STRĄK Franciszek UKS Czapla Białe Błota 2015 U12 KP +1.9 --
100 m M
1 1 e 1 11.06 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.3 II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 11.46 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.3 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
3 3 e 1 11.58 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +1.3 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
4 4 e 1 12.01 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.3 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
1 5 e 2 12.44 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +1.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
2 6 e 2 12.56 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP +1.6 V LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
3 8 e 2 13.09 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +1.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
4 9 e 2 13.11 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.6 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/18 2022 BEZ LDK!
5 12 e 2 13.70 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +1.6 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
6 13 e 2 13.93 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.6 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2022 LDK!
1 7 e 3 12.75 RECZKOWSKI Szymon MKL Toruń 2007 U16 KP +1.5 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4980/22 2022
2 10 e 3 13.28 GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM +1.5 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
3 11 e 3 13.36 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +1.5 -- PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2022 LDK!
4 14 e 3 13.99 BAJDALSKI Szymon MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP +1.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/1979/22 2022 LDK!
5 15 e 3 14.30 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +1.5 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
6 16 e 3 14.85 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +1.5 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
1 1 f 1 11.34 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +2.0 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.59 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.0 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 12.76 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +2.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
200 m M
1 1 s 1 22.48 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +1.5 II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 24.59 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP +1.5 -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
3 3 s 1 24.74 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.5 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
4 4 s 1 24.93 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP +1.5 -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2022 LDK!
1 5 s 2 25.33 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP +1.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2022
2 6 s 2 25.65 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.5 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
3 7 s 2 26.16 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.5 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
1 10 s 3 28.98 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP +1.3 -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
2 11 s 3 31.43 ZAWIEJA Dominik LUKS Start Nakło 2011 U12 KP +1.3 -- KSOBIECH Bartosz Z/14382/21 2022 LDK!
3 15 s 3 35.08 ZAWIDZKI Franciszek MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +1.3 -- ŻYWICA Wojciech Z/0027/22 2022 LDK!
1 13 s 4 34.38 WENCEL Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +0.9 -- ŻYWICA Wojciech Z/0028/22 2022 LDK!
2 16 s 4 36.59 KOSAKOWSKI Oscar MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP +0.9 -- ŻYWICA Wojciech Z/5117/22 2022 LDK!
3 18 s 4 38.57 CHUCHRA Szymon MKL Toruń 2013 U12 KP +0.9 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/1366/22 2022
  s 4 DNF BIEGANOWSKI Wojciech KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP +0.9 -- LUZAK Małgorzata Z/1169/21 2022 LDK!
1 8 s 5 26.57 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP +1.8 -- PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2022 LDK!
2 9 s 5 26.73 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +1.8 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2837/22 2022
1 12 s 6 31.96 SIECH Ziemowit UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP +1.6 -- KARNAS Kinga Z/5363/22 2022 LDK!
2 14 s 6 34.53 BAJDALSKI Michał MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP +1.6 -- ŻYWICA Wojciech Z/3880/22 2022 LDK!
3 17 s 6 36.60 PRZYŻYCKI Adam UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP +1.6 --
4 19 s 6 41.97 KRZYWAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP +1.6 -- KUĆ Dariusz Z/11042/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 39.46 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 41.02 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
3 3 s 1 41.31 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
4 8 s 1 43.15 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 41.81 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP V B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
2 5 s 2 42.24 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
3 7 s 2 42.92 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
1 12 s 3 49.10 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 49.72 TOMASZEWSKI Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/13980/21 2022 LDK!
3 14 s 3 52.85 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1 11 s 4 48.34 PYTYŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/4893/22 2022
2 15 s 4 53.60 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
3 16 s 4 55.91 WIELGOS Aleks UKB Szubin 2010 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/4121/20 2022 LDK!
1 6 s 5 42.73 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
2 9 s 5 43.39 GUZIK Oskar UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/5579/22 2022 LDK!
3 10 s 5 44.54 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:23.53 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 1:26.90 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP II CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:31.02 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:33.59 BEDNARCZYK Igor GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- MIRA Krzysztof Z/3885/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:33.80 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:37.54 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2384/20 2022 LDK!
1 6 s 2 1:35.59 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
2 8 s 2 1:41.20 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
3 10 s 2 1:45.03 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
4 11 s 2 1:52.49 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
5 12 s 2 1:52.85 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2022 LDK!
6 13 s 2 1:54.73 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
1 9 s 3 1:44.25 MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2022 LDK!
2 14 s 3 1:57.67 KRASNODĘBSKI Wojtek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/13211/21 2022 LDK!
3 15 s 3 2:05.23 SIEBERT Sylwester GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/11775/21 , 2022 LDK!
4 16 s 3 2:20.80 ZASOWSKI Jakub UKB Szubin 2011 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/2923/20 2022 LDK!
5 17 s 3 2:32.62 PRZYŻYCKI Paweł UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP --
1000 m M
1 1 s 1 2:36.02 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:36.40 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
3 3 s 1 2:41.08 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:41.91 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:51.33 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
6 6 s 1 2:56.69 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:04.04 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:24.72 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
1 1 w 1 2:56.20 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK! 702
2 2 w 1 3:02.48 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK! 640
3 3 w 1 3:09.75 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK! 572
4 4 w 1 3:14.94 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK! 525
  w 1 DNS SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK! 0
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 13.38 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11774/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.10 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.6 III LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
1 1 w 1 16.83 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +1.5 III WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK! 642
2 2 w 1 17.16 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK! 608
3 3 w 1 17.54 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM +1.5 IV GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK! 569
1 4 w 2 18.92 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +1.6 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK! 439
2 5 w 2 19.25 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.6 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK! 411
4x100 m M
1 1 s 1 47.03 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


  s 1 DNF SZYMAŃSKI Wojciech
GLAZA Mikołaj
SIERANT Olgierd
KURILENKO Sviatoslav
UKS Czapla Białe Błota 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3138/18
Z/3121/18
Z/3213/20
Z/2717/22
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ


Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.35 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11774/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.20 KAMIŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KUĆ Dariusz Z/8462/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.15 GRZEGOREK Michał LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2251/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1.72 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK! 560
2 2 w 1 1.57 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK! 441
3 3 w 1 1.57 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK! 441
4 4 w 1 1.39 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK! 310
4 4 w 1 1.39 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK! 310
W dal M
1 1 f 0 5.88 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.0 V LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
2 2 f 0 4.73 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP -1.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
3 3 f 0 4.50 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -1.2 -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
4 4 f 0 4.38 BAJDALSKI Szymon MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -0.6 -- ŻYWICA Wojciech Z/1979/22 2022 LDK!
  f 0 NM GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM 0.0 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
1 1 w 1 5.97 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -1.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK! 580
2 2 w 1 5.26 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -0.8 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK! 433
3 3 w 1 5.13 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -2.0 -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK! 407
4 4 w 1 4.83 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -0.8 -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK! 350
5 5 w 1 4.82 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -1.8 -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK! 348
W dal strefa M
1 1 f 1 4.60 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -1.0 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.36 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP -0.7 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.25 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -1.2 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.23 PACIA Tomasz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -1.1 -- LUZAK Małgorzata Z/10866/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.04 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -1.2 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.00 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -1.0 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
7 7 f 1 3.77 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -1.0 -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
8 8 f 1 3.64 GWIŻDŻ Rafał KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP -1.4 -- LUZAK Małgorzata Z/3353/21 2022 LDK!
9 9 f 1 3.56 WIELGOS Aleks UKB Szubin 2010 U14 KP -1.6 -- PAWLAK Sandra Z/4121/20 2022 LDK!
10 10 f 1 3.50 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -0.8 -- B.D. Z/5366/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.44 BAJDALSKI Michał MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2014 U12 KP -3.2 -- ŻYWICA Wojciech Z/3880/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.35 SIECH Ziemowit UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -0.9 -- KARNAS Kinga Z/5363/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.30 PRZYŻYCKI Adam UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP -2.6 --
14 14 f 1 3.22 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -1.7 -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.22 UMERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -1.7 -- KARNAS Kinga Z/5364/22 2022 LDK!
16 16 f 1 3.18 PRZYŻYCKI Paweł UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -1.2 --
17 17 f 1 2.88 BORAKIEWICZ Marek UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP -0.8 --
18 18 f 1 2.80 ZAWIEJA Kacper LUKS Start Nakło 2014 U12 KP -0.5 -- KSOBIECH Bartosz Z/0984/22 2022 LDK!
19 19 f 1 2.57 KRZYWAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP -1.9 -- KUĆ Dariusz Z/11042/21 2022 LDK!
20 20 f 1 2.55 MAŃKOWSKI Ivo LUKS Start Nakło 2013 U12 KP -0.5 --
21 21 f 1 2.13 MARCINIAK Antoni LUKS Start Nakło 2015 U12 KP -1.9 --
Wieloskok M
1 1 f 1 10.23 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -0.9 -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.30 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP -1.4 -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 7.74 BOGDANOWICZ Piotr KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/5335/21 2022 LDK!
2 f 1 7.04 SIKORSKI Jan KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 9.98 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
1 1 w 1 12.36 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK! 628
2 2 w 1 9.83 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK! 475
3 3 w 1 8.68 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK! 407
4 4 w 1 7.49 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM -- GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK! 336
5 5 w 1 7.44 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK! 333
Ppal (80) M
1 1 f 1 38.00 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 37.50 WINIARCZYK Tymoteusz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1311/22 2022 LDK!
3 3 f 1 31.00 PAWLAK Kacper UKB Szubin 2012 U12 KP --
4 4 f 1 20.50 BRUKWICKI Filip LUKS Start Nakło 2013 U12 KP --
5 5 f 1 16.50 STRĄK Ignacy UKS Czapla Białe Błota 2013 U12 KP --
6 6 f 1 16.00 KURYŁENKO Arsenij UKS Czapla Białe Błota 2014 U12 KP -- B.D. LDK!
7 7 f 1 15.50 CHUCHRA Szymon MKL Toruń 2013 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/1366/22 2022
8 8 f 1 10.00 STRĄK Franciszek UKS Czapla Białe Błota 2015 U12 KP --
Oszczep (500) M
1 f 1 25.27 BOGDANOWICZ Piotr KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/5335/21 2022 LDK!
  f 1 NM KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- B.D. Z/5366/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.78 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
2 f 1 25.38 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
3 f 1 13.62 ŚMIGIEL Jakub MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/11776/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.92 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2857 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 2643 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
3 3 f 1 2334 ZAKRZEWSKI Mateusz KS Wejher Wejherowo 2007 U16 PM V GELO Krystyna Z/0121/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 2146 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
  f 1 DNF SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.424936056137 sekund