Stalowa Wola 27.08.2022
Ogólnopolski Mityng KKL Stal Stalowa Wola [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.18 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU 0.0 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 148
2 2 s 1 12.31 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm 2000 U23 LU 0.0 II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0142/16 2022
3 3 s 1 12.74 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU 0.0 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 123
4 4 s 1 13.00 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
5 5 s 1 13.31 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK 0.0 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 99
6 6 s 1 13.36 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK 0.0 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
7 17 s 1 13.86 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU 0.0 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
1 7 s 2 13.45 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK +0.1 IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
2 8 s 2 13.49 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.1 IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 9 s 2 13.55 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.1 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0202/22 2022 LDK!
4 12 s 2 13.70 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK +0.1 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
5 13 s 2 13.77 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.1 IV BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
6 14 s 2 13.77 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.1 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
7 22 s 2 14.12 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK +0.1 V SOCHA Tomasz Z/14199/21 2022 LDK!
1 10 s 3 13.62 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -0.5 IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
2 11 s 3 13.64 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -0.5 IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
3 15 s 3 13.79 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -0.5 IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
4 16 s 3 13.83 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -0.5 -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
5 20 s 3 14.01 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU -0.5 V STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
6 23 s 3 14.14 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.5 V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
7 25 s 3 14.24 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.5 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
8 26 s 3 14.30 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -0.5 -- BIGUS Anna Z/3307/17 2022 3
9 29 s 3 14.41 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.5 V ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
1 18 s 4 13.95 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
2 24 s 4 14.20 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.1 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
3 28 s 4 14.37 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.1 V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
4 30 s 4 14.47 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +0.1 V GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2022 LDK!
5 31 s 4 14.48 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
6 32 s 4 14.52 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.1 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
7 35 s 4 14.65 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.1 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
8 36 s 4 14.69 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +0.1 -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
1 33 s 5 14.54 KONDRACIUK Natalia MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4644/22 2022
2 37 s 5 14.72 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.1 -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
3 38 s 5 14.73 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK +0.1 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
4 43 s 5 14.95 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
5 47 s 5 15.06 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.1 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8012/21 2022 LDK!
6 50 s 5 15.25 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.1 -- WRÓBEL Marcin # Z/13621/21 2022 LDK!
7 52 s 5 15.30 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +0.1 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2022 LDK!
1 27 s 6 14.34 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -0.2 V ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022
2 39 s 6 14.79 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.2 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
3 40 s 6 14.81 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK -0.2 -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
4 44 s 6 14.98 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -0.2 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
5 48 s 6 15.06 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK -0.2 -- WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
6 49 s 6 15.23 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
7 53 s 6 15.35 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -0.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2022
8 57 s 6 15.61 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -0.2 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
9 58 s 6 15.72 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -0.2 -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
1 21 s 7 14.11 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -0.8 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 72
2 51 s 7 15.28 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -0.8 -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2022 LDK!
3 54 s 7 15.35 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.8 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
4 55 s 7 15.36 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -0.8 -- SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
5 60 s 7 15.77 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK -0.8 -- WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
6 61 s 7 15.87 BĘBEN Monika KKB MOSiR Krosno 2008 U16 PK -0.8 -- SOCHA Tomasz Z/4357/22 2022
7 63 s 7 16.45 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -0.8 -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
8 66 s 7 17.03 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.8 -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
1 19 s 8 13.97 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -1.0 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
2 34 s 8 14.62 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -1.0 -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
3 41 s 8 14.88 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -1.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
4 42 s 8 14.94 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
5 45 s 8 15.01 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -1.0 -- SUGIER Krzysztof Z/4757/22 2022 LDK!
6 46 s 8 15.04 KAPUŚCIŃSKA Alicja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -1.0 -- KŁOSOWSKA Monika Z/5687/22 2022 LDK!
7 56 s 8 15.41 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -1.0 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
8 59 s 8 15.76 WOJTAS Aleksandra ULKS Technik Trzcinica 2010 U14 PK -1.0 -- WOJTAS Tomasz Z/13208/21 2022
1 62 s 9 16.36 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2022 LDK!
2 64 s 9 16.72 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2022
3 65 s 9 16.97 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2022 LDK!
4 67 s 9 17.55 SAWICKA Alicja UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +0.4 -- B.D. Z/1105/22 2022
5 68 s 9 17.87 OZIMEK Maja UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł
300 m K
1 1 s 1 46.45 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD IV LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
2 2 s 1 46.59 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD V LISIECKI Paweł Z/5251/19 2022 LDK!
3 3 s 1 47.50 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3159/21 2022 LDK!
4 4 s 1 48.31 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U14 PK V WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2022 LDK!
5 5 s 1 48.40 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2022 LDK!
6 6 s 1 48.43 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK V ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2022 LDK!
7 8 s 1 48.83 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2022 LDK!
8 10 s 1 49.91 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1529/22 2022 LDK!
1 9 s 2 49.86 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2022 LDK!
2 11 s 2 50.38 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6562/21 2022 LDK!
3 14 s 2 51.19 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/1775/22 2022
4 15 s 2 51.32 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0600/22 2022 LDK!
5 16 s 2 52.48 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4457/22 2022
6 20 s 2 55.47 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2022 LDK!
7 21 s 2 55.82 KONEFAŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1973/22 2022 LDK!
8 22 s 2 55.95 KOŁODZIEJ Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1528/22 2022 LDK!
1 17 s 3 53.65 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1975/22 2022 LDK!
2 19 s 3 54.72 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/11339/21 2022
3 23 s 3 56.37 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2022 LDK!
4 24 s 3 57.04 LESIAK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14492/21 2022 LDK!
5 26 s 3 57.20 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0319/22 2022 LDK!
6 27 s 3 57.27 TRYKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0599/22 2022 LDK!
1 7 s 4 48.69 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4350/22 2022 LDK!
2 13 s 4 50.89 SARNA Antonina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/4459/22 2022
3 18 s 4 54.35 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/4353/22 2022
4 25 s 4 57.20 PUK Anna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4431/22 2022 LDK!
5 29 s 4 58.54 TARCZYŃSKA Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5279/22 2022
6 31 s 4 63.48 GRUSZCZYŃSKA Tamara KS Harpagan Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- STEC Karolina Z/0981/22 2022
1 12 s 5 50.65 KAPUŚCIŃSKA Alicja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5687/22 2022 LDK!
2 28 s 5 57.98 RĘBISZ Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0434/22 2022 LDK!
3 30 s 5 61.74 KAK Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1976/22 2022 LDK!
1 1 s 6 42.38 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 3 s 6 43.53 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
3 4 s 6 43.91 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
4 5 s 6 44.27 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU III BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
5 6 s 6 44.64 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
6 9 s 6 45.73 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2022 LDK!
7 10 s 6 45.99 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
1 2 s 7 43.21 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
2 8 s 7 45.29 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika Z/3158/21 2022 LDK!
3 11 s 7 46.01 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
4 13 s 7 47.60 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
5 14 s 7 47.87 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
6 15 s 7 47.99 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
1 17 s 8 48.49 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3160/21 2022 LDK!
2 18 s 8 48.86 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
3 22 s 8 50.31 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
4 24 s 8 51.16 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
1 7 s 9 44.81 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
2 16 s 9 48.01 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
3 21 s 9 49.87 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/13520/21 2022 LDK!
4 25 s 9 51.74 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
5 26 s 9 51.84 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
1 12 s 10 46.60 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
2 19 s 10 49.02 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2022 LDK!
3 20 s 10 49.30 WAŻNY Gabriela KML Lubaczów 2009 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3398/20 2022 LDK!
4 23 s 10 50.86 TOKARCZYK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5098/22 2022 LDK!
5 27 s 10 52.51 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/0881/22 2022 LDK!
6 28 s 10 52.77 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.80 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 60.15 TOKARIEVA Daria MKS Agros Chełm 2001 U23 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/3244/22 2022
3 4 s 1 61.93 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 2004 U20 PK III ŻAK Dariusz Z/0602/18 2022 4 LDK!
4 5 s 1 62.80 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK -- MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
5 6 s 1 62.93 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
6 7 s 1 64.02 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
7 8 s 1 65.45 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2022
1 3 s 2 61.47 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III DMP U20 MAZUR Janusz Z/2759/20 2022 103
2 9 s 2 65.62 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2022
3 10 s 2 66.71 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 75.21 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U18 PK -- STEC Karolina Z/1132/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:43.81 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK IV SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.93 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.50 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
4 5 s 1 1:46.13 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD V B.D. Z/0344/22 2022
5 6 s 1 1:46.80 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
6 9 s 1 1:51.40 LACHAWIEC Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4996/22 2022
7 12 s 1 1:54.68 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
8 13 s 1 1:55.81 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
9 15 s 1 1:56.23 KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/5188/22 2022
10 21 s 1 1:59.62 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2022 LDK!
11 22 s 1 1:59.84 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
  s 1 DNF OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
1 4 s 2 1:44.87 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1928/20 2022 LDK!
2 7 s 2 1:49.37 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin # Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 1:50.67 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
4 10 s 2 1:53.68 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2022 LDK!
5 11 s 2 1:53.75 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
6 14 s 2 1:56.03 BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2022 LDK!
7 16 s 2 1:56.62 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4752/22 2022
8 17 s 2 1:57.09 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2022 LDK!
9 18 s 2 1:57.37 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/4215/19 2022 LDK!
10 19 s 2 1:57.82 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
11 20 s 2 1:58.15 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- B.D. Z/0345/22 2022
12 23 s 2 2:10.93 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:53.28 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:55.35 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:01.63 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 3:02.70 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:03.92 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:09.35 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK III B.D. Z/3106/20 2022
7 7 s 1 3:09.85 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:11.48 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
9 9 s 1 3:16.31 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:19.66 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
11 12 s 1 3:22.53 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -- BIGUS Anna Z/1225/20 2022
12 20 s 1 3:43.51 ZABORNIAK Katarzyna KML Lubaczów 2004 U20 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0488/22 2022 LDK!
13 21 s 1 3:45.71 MIKOŁAJCZYK Klaudia KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/14203/21 2022 LDK!
1 11 s 2 3:21.97 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
2 13 s 2 3:25.76 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU V SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
3 14 s 2 3:27.80 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
4 15 s 2 3:28.80 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
5 16 s 2 3:31.91 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5199/21 2022 LDK!
6 17 s 2 3:32.26 CHYL Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU V BERNAŚ Dorota Z/3565/21 2022 LDK!
7 18 s 2 3:33.24 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2022 LDK!
8 19 s 2 3:36.15 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3396/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.44 KRAMEK Adrianna
CYGAN Natalia
BUTRYN Kornelia
KRUPA Natalia
KKL Stal Stalowa Wola 2005
2005
2006
2009
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika
Z/10135/21
, Z/3651/18
, Z/3654/18
Z/3158/21
2022
, 2022
, 2022
2022

5
3

2 s 1 52.69 MACHAJ Blanka
CZARNY Julia
WÓJTOWICZ Gabriela
ZAWÓŁ Paulina
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2008
2007
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/2462/20
Z/0058/21
Z/0061/21
Z/0054/21
2022
2022
2022
2022




3 s 1 54.58 PAJA Zuzanna
TITTINGER Maja
KOŁODZIEJ Anna
WISZ Milena
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2007
2008
2007
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
Z/13621/21
, Z/4605/18
Z/0972/21
, Z/4604/18
2022
, 2022
2022
, 2022

BEZ

BEZ
4 s 1 57.33 BĘBEN Monika
GUZIOR Daria
POBUTA Faustyna
KOŚCIELNIAK Aleksandra
KKB MOSiR Krosno 2008
2007
2009
2010
U16 PDK -- SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz
Z/4357/22
Z/12908/21
Z/2073/21
Z/14199/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ KONDRACIUK Natalia
SKOBEL Paula
USZKO Dominika
MICHALAK Nikola
MKS Agros Chełm 2007
2007
2007
2007
U16 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4644/22
Z/3526/22
Z/12982/21
Z/1020/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.50 ŚWITAJ Marcyjanna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/1138/22 2022
2 f 1 1.50 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK! 92
3 f 1 1.45 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 75
4 f 1 1.45 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
5 f 1 1.40 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4925/22 2022
W dal K
1 f 1 5.43 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.1 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
2 f 1 5.40 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.9 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 5.19 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.4 III MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
4 f 1 5.17 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.8 III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
5 f 1 5.08 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.7 IV DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022 87
6 f 1 4.88 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.3 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
7 f 1 4.77 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK +0.3 -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
8 f 1 4.72 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU +0.6 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
9 f 1 4.67 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.2 V STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK!
10 f 1 4.60 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +0.1 V DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 65
11 f 1 4.51 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK +0.7 -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
12 f 1 4.51 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.5 V STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
13 f 1 4.47 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.4 -- DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 60
14 f 1 4.08 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +0.1 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4287/22 2022 LDK!
15 f 1 3.70 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.2 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3155/21 2022 LDK!
16 f 1 3.69 SZCZĘCH Andżelika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -0.1 -- SUDOŁ Edward Z/0433/22 2022 LDK!
17 f 1 3.33 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -0.2 -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
18 f 1 3.09 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK 0.0 -- STEC Karolina Z/4594/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.06 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 f 1 10.91 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
3 f 1 9.68 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
4 f 1 9.48 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
5 f 1 9.39 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
6 f 1 9.03 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
7 f 1 8.85 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
8 f 1 8.79 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
9 f 1 8.56 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 8.11 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.95 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 f 1 26.84 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V ŁYP Jacek # Z/4211/22 2022 LDK!
3 f 1 25.91 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
4 f 1 22.97 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/4179/20 2022 LDK!
5 f 1 18.81 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
6 f 1 18.49 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
7 f 1 16.64 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/4452/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 42.78 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
2 f 1 33.69 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK! 112
3 f 1 32.78 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
Młot (3) K
1 f 1 49.73 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 f 1 45.96 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 114
3 f 1 45.09 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 111
4 f 1 37.76 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
5 f 1 34.18 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
6 f 1 33.34 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU V ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
7 f 1 17.20 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
Młot (4) K
1 f 1 55.55 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
Oszczep (500) K
1 f 1 26.27 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 62
2 f 1 25.38 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
3 f 1 22.21 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2022
4 f 1 17.32 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
5 f 1 15.97 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3222/20 2022 LDK!
6 f 1 12.66 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 25.45 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK -- MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
Chód 2 km K
1 1 s 1 10:36.02 DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
2 2 s 1 11:00.73 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
3 3 s 1 11:14.61 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
4 4 s 1 11:33.49 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
5 5 s 1 13:59.36 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- KULIG Marzena Z/3479/21 2022 LDK!
6 6 s 1 14:09.02 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/4651/21 2022 LDK!
  s 1 DNF LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 16:06.36 MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2022
100 m M
1 1 s 1 11.17 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK +1.1 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2022
2 2 s 1 11.23 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU +1.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1476/14 2022
3 3 s 1 11.59 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.1 III TORBA Tomasz Z/2948/21 2022
4 4 s 1 11.61 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU +1.1 III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2022
5 5 s 1 11.70 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU +1.1 III HOŁUB Grzegorz # Z/2496/20 2022
6 11 s 1 12.05 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +1.1 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
7 17 s 1 12.25 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.1 V DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 80
8 20 s 1 12.48 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.1 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
1 7 s 2 11.83 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.3 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
2 8 s 2 11.91 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +2.3 IV WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
3 10 s 2 12.00 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +2.3 IV DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK! 88
4 12 s 2 12.13 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +2.3 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
5 15 s 2 12.22 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +2.3 V SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
6 18 s 2 12.26 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK +2.3 V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
7 19 s 2 12.32 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD +2.3 -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
1 6 s 3 11.76 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.8 IV KŁOSOWSKA Monika Z/0070/21 2022 LDK!
2 9 s 3 11.93 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU +0.8 IV B.D. Z/13334/21 2022
3 13 s 3 12.17 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 IV WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
4 14 s 3 12.21 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.8 V DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/0593/21 2022 LDK! 81
5 16 s 3 12.24 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +0.8 -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
6 22 s 3 12.64 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.8 V TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
7 26 s 3 12.97 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.8 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
8 27 s 3 13.03 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.8 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
9 29 s 3 13.65 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK +0.8 -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
1 21 s 4 12.56 ZUBKO Maksym KB Witar Tarnobrzeg 2005 U18 PK +1.6 -- MAŚLANKA Adam Z/3569/22 2022 LDK!
2 23 s 4 12.67 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +1.6 V ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
3 28 s 4 13.06 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2022 LDK!
4 33 s 4 13.88 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK +1.6 -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
5 35 s 4 14.32 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +1.6 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
6 36 s 4 14.63 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.6 -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
7 37 s 4 15.37 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK +1.6 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
1 24 s 5 12.80 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.6 -- WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
2 25 s 5 12.93 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +1.6 -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
3 30 s 5 13.73 PIOTROWSKI Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.6 -- ŁYP Jacek # Z/4226/22 2022 LDK!
4 31 s 5 13.81 BĄK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK +1.6 -- ANIOŁ Stanisław Z/4451/22 2022 LDK!
5 32 s 5 13.83 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK +1.6 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
6 34 s 5 14.26 STUDNICKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2458/22 2022
1 38 s 6 16.30 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.9 -- B.D. Z/0305/22 2022
2 39 s 6 16.37 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.9 -- B.D. Z/0306/22 2022
3 40 s 6 16.49 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.9 -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2022
4 41 s 6 16.84 TOMCZYK Maciej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.9 -- B.D. Z/1104/22 2022
5 42 s 6 19.33 PIECHOTA Mateusz UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +1.9 -- ZATORSKI Krzysztof Z/7577/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 46.55 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2022 LDK!
2 2 s 1 46.75 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
3 3 s 1 46.98 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2038/22 2022 LDK!
4 4 s 1 48.14 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0284/22 2022 LDK!
5 5 s 1 49.22 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
6 6 s 1 51.33 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
7 7 s 1 51.35 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2022 LDK!
8 10 s 1 52.58 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- STEC Karolina Z/0704/22 2022
1 8 s 2 51.97 BAJGIEROWICZ Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14494/21 2022 LDK!
2 9 s 2 52.25 PROCNAL Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4290/22 2022 LDK!
3 11 s 2 52.89 FOŁTA Nikodem KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0352/22 2022 LDK!
4 12 s 2 53.58 ZAJĄC Gabriel UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5072/22 2022 LDK!
5 13 s 2 57.19 LIGAS Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0435/22 2022 LDK!
6 14 s 2 60.46 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK -- STEC Karolina Z/13364/21 2022
1 1 s 3 37.50 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
2 2 s 3 37.91 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU III B.D. Z/13334/21 2022
3 3 s 3 38.09 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
4 4 s 3 38.38 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2022 LDK!
5 5 s 3 38.59 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
6 6 s 3 39.26 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
7 7 s 3 39.78 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
1 9 s 4 41.82 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/1891/22 2022 LDK!
2 10 s 4 43.08 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
3 11 s 4 43.79 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
4 14 s 4 48.63 STUDNICKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2458/22 2022
1 8 s 5 39.99 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK IV NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
2 12 s 5 43.82 LIPSKI Filip KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5608/22 2022
3 13 s 5 44.85 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
400 m M
1 1 s 1 50.52 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
2 2 s 1 51.31 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
3 3 s 1 53.03 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 53.59 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 53.89 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
6 7 s 1 54.46 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4456/17 , 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 55.00 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
1 6 s 2 53.92 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
2 9 s 2 55.10 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
3 10 s 2 55.96 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
5 12 s 2 61.62 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
4 11 s 3 59.37 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2022
6 13 s 3 64.76 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2022 BEZ LDK!
7 14 s 3 69.37 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.05 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
2 2 s 1 1:38.64 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:39.84 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
4 4 s 1 1:42.36 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:43.24 KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/8595/21 2022
6 7 s 1 1:47.24 WOŁOSZ Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4458/22 2022
7 8 s 1 1:48.42 LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12028/21 2022
1 6 s 2 1:44.63 SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2022 LDK!
2 9 s 2 1:51.42 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1433/22 2022 LDK!
3 10 s 2 1:58.16 ROZBORSKI Jan CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/2084/22 2022 LDK!
4 11 s 2 2:01.81 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2022 LDK!
5 12 s 2 2:04.70 PIECHOTA Mateusz UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7577/21 2022 LDK!
6 13 s 2 2:08.89 BEDNAROWICZ Dominik KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0200/22 2022 LDK!
7 14 s 2 2:34.11 GOLEŃ Piotr KKB MOSiR Krosno 2011 U12 PK -- SOCHA Tomasz Z/11408/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.70 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022
2 2 s 1 2:36.27 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:36.46 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
4 4 s 1 2:36.98 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- DUDA Bogusław Z/2198/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:39.69 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
6 6 s 1 2:40.39 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
7 7 s 1 2:41.21 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:41.80 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III DUDA Bogusław # Z/13615/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:42.80 NOWAK Marcin KKL Stal Stalowa Wola 1982 Masters PK -- B.D. Z/11351/21 2022
10 10 s 1 2:43.24 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
11 11 s 1 2:46.37 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
1 12 s 2 2:46.62 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2022
2 13 s 2 2:46.68 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
3 14 s 2 2:46.85 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
4 15 s 2 2:52.41 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2022
5 16 s 2 2:53.27 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
6 17 s 2 3:02.12 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/0501/21 2022 LDK!
7 18 s 2 3:07.13 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
8 19 s 2 3:12.60 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.35 STOPA Maksymilian
BIEGAJ Filip
KLEIBA Maciej
HAEHNE Damian
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2008
2007
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
Z/1891/22
Z/0066/21
Z/1044/21
Z/0051/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 46.86 GRYKAŁOWSKI Marek
BOLKA Wiktor
WÓJCIK Adam
NOWAK Norbert
KKL Stal Stalowa Wola 2006
2008
2007
2008
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/2424/20
Z/0070/21
Z/0067/21
Z/0059/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.95 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 f 1 1.90 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
4 f 1 1.70 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
5 f 1 1.70 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
6 f 1 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
7 f 1 1.55 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
8 f 1 1.25 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.30 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +0.1 III MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2022 BEZ
2 f 1 6.24 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU -0.3 IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 91
3 f 1 5.73 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -0.6 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
4 f 1 5.46 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.7 -- WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
5 f 1 5.17 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U16 LU -0.4 -- STRYJEWSKI Janusz Z/0593/21 2022 LDK!
6 f 1 5.02 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.4 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2022 LDK!
7 f 1 4.64 KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -0.2 -- JĘDRYS Andrzej Z/8595/21 2022
8 f 1 4.62 BĄK Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -0.3 -- ANIOŁ Stanisław Z/4451/22 2022 LDK!
9 f 1 4.28 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK -0.1 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
10 f 1 4.04 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -0.5 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.61 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 f 1 12.64 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
3 f 1 12.58 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
4 f 1 12.46 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
5 f 1 12.11 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
6 f 1 8.14 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
7 f 1 7.33 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.54 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 f 1 37.38 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
3 f 1 33.39 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
4 f 1 31.00 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/4612/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 28.71 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
6 f 1 27.83 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
7 f 1 26.19 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
8 f 1 22.84 PIOTROWSKI Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/4226/22 2022 LDK!
9 f 1 15.28 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4288/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.95 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2022
2 f 1 37.90 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 32.85 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2022 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 51.62 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 f 1 43.77 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 100
3 f 1 43.04 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 99
4 f 1 37.09 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
5 f 1 36.14 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
6 f 1 33.15 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
7 f 1 32.09 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
Młot (6) M
1 f 1 62.19 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 152
Młot (7.26) M
1 f 1 42.69 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA III B.D. Z/3295/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 40.56 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
2 f 1 32.63 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
3 f 1 20.72 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
Chód 5 km M
8 1 s 1 23:35.16 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2022 2
9 2 s 1 23:51.55 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
10 3 s 1 23:53.16 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
11 4 s 1 25:32.74 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
12 5 s 1 29:56.74 KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK V KULIG Marzena Z/1435/22 2022
  s 1 DNF WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.228249073029 sekund