Bełchatów 28.08.2022
Mityng lekkoatletyczny z okazji 10-lecia PCS w Bełchatowie [DMP U20]
60 m K
1 2 e 1 8.59 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
2 7 e 1 9.02 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD +0.3 -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2022
3 11 e 1 9.17 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
4 15 e 1 9.56 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD +0.3 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2022 LDK!
5 25 e 1 10.27 WIECZOREK Aleksandra Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.3 --
6 29 e 1 10.84 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U14 LD +0.3 -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2022
1 1 e 2 7.99 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.9 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
2 12 e 2 9.17 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.9 --
3 18 e 2 9.71 SZEWCZYK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD +0.9 -- GABRYSIAK Marcin Z/5225/22 2022 LDK!
4 22 e 2 9.95 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD +0.9 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
5 28 e 2 10.81 KOWALSKA Oliwia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +0.9 --
1 3 e 3 8.68 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.8 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
2 6 e 3 9.01 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD +0.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2022 LDK!
3 13 e 3 9.43 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD +0.8 --
4 14 e 3 9.46 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD +0.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
5 21 e 3 9.87 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD +0.8 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2022 LDK!
1 4 e 4 8.88 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD +1.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
2 5 e 4 9.01 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD +1.1 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2022 LDK!
3 20 e 4 9.81 FELIKSIAK Teresa LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD +1.1 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13220/21 2022 LDK!
4 23 e 4 9.98 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U14 LD +1.1 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2022
5 26 e 4 10.29 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD +1.1 --
6 30 e 4 11.10 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD +1.1 --
1 9 e 5 9.12 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD +2.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
2 16 e 5 9.62 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD +2.5 --
3 17 e 5 9.66 KULAWIAK Nadia LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD +2.5 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13229/21 2022 LDK!
4 24 e 5 10.07 PIĄTKOWSKA Monika Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD +2.5 --
5 27 e 5 10.51 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD +2.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2022 LDK!
1 8 e 6 9.02 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD +1.1 -- B.D. Z/1430/21 2022
2 10 e 6 9.14 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD +1.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
3 19 e 6 9.76 PIETRUCHA Julia BKL Bełchatów 2010 U14 LD +1.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2353/20 2022 LDK!
1 f 1 8.06 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
2 f 1 8.55 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD 0.0 -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 8.88 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD 0.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
4 f 1 9.10 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD 0.0 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2022 LDK!
5 f 1 9.40 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD 0.0 -- B.D. Z/1430/21 2022
100 m K
1 2 e 1 13.54 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -1.1 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
2 3 e 1 13.62 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -1.1 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 6 e 1 13.75 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -1.1 IV GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
4 8 e 1 14.46 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -1.1 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
5 11 e 1 15.32 DĄBROWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -1.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5136/22 2022
1 1 e 2 13.16 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 III NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK!
2 4 e 2 13.63 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 IV MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
3 5 e 2 13.67 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2022
4 7 e 2 13.85 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -1.2 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2022 LDK!
5 9 e 2 14.57 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -1.2 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
6 10 e 2 15.05 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
1 1 e 3 12.57 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -0.8 II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
2 7 e 3 14.50 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD -0.8 V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
3 9 e 3 14.73 KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2022
4 10 e 3 14.86 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
5 15 e 3 15.92 GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -0.8 -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
1 2 e 4 12.97 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -3.1 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
2 12 e 4 15.13 LUŚTYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -3.1 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
3 13 e 4 15.26 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -3.1 -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2022
1 3 e 5 13.16 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -2.5 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 6 e 5 14.13 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -2.5 V DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 72
3 8 e 5 14.70 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U14 LD -2.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz
4 11 e 5 15.10 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -2.5 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
5 14 e 5 15.48 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -2.5 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
6 18 e 5 17.73 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -2.5 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
1 4 e 6 13.64 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
2 5 e 6 13.72 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -1.2 IV SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
3 16 e 6 16.01 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -1.2 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2022 LDK!
4 17 e 6 16.16 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -1.2 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz # , Z/3010/21 , 2022 LDK!
1 f 1 13.17 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.9 III NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK!
2 f 1 13.39 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.9 IV MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK!
3 f 1 13.45 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP +1.9 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 f 1 13.61 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.9 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
5 f 1 13.75 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +1.9 IV GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
6 f 1 14.38 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +1.9 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
1 f 2 12.53 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD +0.7 II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
2 f 2 12.63 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +0.7 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 f 2 12.90 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.7 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
4 f 2 13.51 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.7 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
5 f 2 13.63 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +0.7 IV SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.45 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -1.2 II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
2 2 s 1 26.78 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -1.2 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
3 3 s 1 26.88 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -1.2 III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 27.38 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 IV DMP U20 NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2022 LDK! 101
5 9 s 1 29.16 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -1.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
6 11 s 1 29.27 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -1.2 -- DMP U20 MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2022 LDK! 77
1 5 s 2 27.91 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.3 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 28.85 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -1.3 V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
3 7 s 2 29.07 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2022
4 10 s 2 29.24 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -1.3 V MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
5 16 s 2 30.68 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -1.3 -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2022 LDK!
1 8 s 3 29.08 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -1.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
2 15 s 3 30.53 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.4 -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
3 17 s 3 30.91 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -1.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
4 18 s 3 31.02 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -1.4 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
5 22 s 3 31.64 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
1 12 s 4 29.42 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -0.9 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2022 LDK!
2 20 s 4 31.51 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -0.9 -- RYBARCZYK Dariusz Z/7884/21 2022 LDK!
3 24 s 4 32.42 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -0.9 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2022 LDK!
4 27 s 4 32.72 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -0.9 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
5 29 s 4 33.17 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -0.9 -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2022 LDK!
6 34 s 4 34.55 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -0.9 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz # , Z/3010/21 , 2022 LDK!
1 19 s 5 31.09 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U14 LD -1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz
2 26 s 5 32.67 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD -1.5 --
3 31 s 5 33.72 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -1.5 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
4 36 s 5 34.64 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -1.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
5 40 s 5 35.78 WIECZOREK Aleksandra Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD -1.5 --
1 14 s 6 30.16 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -0.9 V RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2022 LDK!
2 30 s 6 33.38 PIETRUCHA Julia BKL Bełchatów 2010 U14 LD -0.9 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2353/20 2022 LDK!
3 33 s 6 33.92 ZAWIŚLAK Lena LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -0.9 -- URBANIAK Mateusz Z/5194/22 2022
4 37 s 6 34.66 FELIKSIAK Teresa LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -0.9 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13220/21 2022 LDK!
5 44 s 6 38.54 KOWALSKA Oliwia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD -0.9 --
1 23 s 7 32.20 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -1.1 --
2 25 s 7 32.54 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -1.1 -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
3 28 s 7 32.94 KULAWIAK Nadia LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD -1.1 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13229/21 2022 LDK!
4 32 s 7 33.91 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -1.1 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
5 39 s 7 35.53 PIĄTKOWSKA Monika Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -1.1 --
1 35 s 8 34.61 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD -1.4 --
2 38 s 8 34.81 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -1.4 -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
3 41 s 8 35.96 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2022 LDK!
4 42 s 8 36.81 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD -1.4 --
5 43 s 8 38.32 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD -1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2022 LDK!
6 45 s 8 39.72 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD -1.4 --
1 13 s 9 29.71 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -0.1 V TOMCZYK Kazimierz Z/10206/21 2022 LDK!
2 21 s 9 31.56 MIAZEK Kaja MKS Aleksandrów Łódzki # 2010 U14 LD -0.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/5642/22 2022
300 m K
1 s 1 42.08 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 s 1 42.85 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
3 s 1 43.66 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
4 s 1 45.85 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
1 s 2 49.5 r KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7558/21 2022 LDK!
2 s 2 50.3 r SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
3 s 2 52.8 r GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:43.71 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 1:46.81 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:49.11 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:51.02 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
5 6 s 1 1:53.49 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2022 LDK!
6 7 s 1 1:55.10 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2022 LDK!
7 11 s 1 1:59.37 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
1 5 s 2 1:52.38 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2022 LDK!
2 8 s 2 1:55.11 KANGELIDIS Antonina RKS Łódź 2009 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5532/22 2022
3 10 s 2 1:58.26 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
4 13 s 2 2:02.26 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
5 14 s 2 2:04.34 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2022
6 15 s 2 2:07.25 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
7 16 s 2 2:07.47 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
1 9 s 3 1:55.24 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
2 12 s 3 1:59.44 RAJNERT Nikola LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0288/22 2022 LDK!
3 17 s 3 2:16.93 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2022 LDK!
4 18 s 3 2:21.76 KULIK Ewa UKS Olimp Kozienice 1976 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/0768/21 2022 LDK!
2000 m K
1 s 1 6:50.28 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD II URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 s 1 6:53.30 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2022
3 s 1 6:57.54 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD II JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
4 s 1 7:16.37 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
5 s 1 7:39.04 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
6 s 1 7:47.93 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
7 s 1 8:01.72 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1073/21 2022
8 s 1 9:05.63 BOROWY Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0444/22 2022 LDK!
  s 1 DNF GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2022
80 pł K
1 1 e 1 11.82 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.1 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 2 e 1 13.57 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -0.1 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
3 3 e 1 13.61 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -0.1 IV B.D. Z/1429/21 2022
4 4 e 1 14.68 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD -0.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
5 5 e 1 14.89 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
6 6 e 1 15.45 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -0.1 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
1 f 1 11.59 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 f 1 12.29 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
3 f 1 13.52 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.6 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
4 f 1 14.58 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +1.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
5 f 1 14.67 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +1.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
6 f 1 15.04 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +1.6 -- B.D. Z/1429/21 2022
7 f 1 15.42 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP +1.6 -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 45.82 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 50.21 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.65 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
4 4 s 1 50.78 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2022
5 5 s 1 52.85 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0648/22 2022
400 m pł K K
1 1 s 1 66.31 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 74.30 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 75.20 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022 79
  s 1 DNF KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2022
4x100 m K
1 s 1 49.80 ZAŁECZNA Roksana
DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
OLCZYK Anna
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/1469/21
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/3462/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022


5
5
2 s 1 57.19 BOROWY Aleksandra
PIĄTKOWSKA Hanna
GROBELNA Anna
KARCZMAREK Natalia
LKS MOSiR Sieradz 2008
2008
2008
2008
U16 LDZ -- GABRYSIAK Marcin
B.D. GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra
Z/0444/22
, Z/1978/21
Z/1972/21
Z/0286/22
2022
, 2022
2022
2022




3 s 1 59.35 JASIŃSKA Aleksandra
SINKIEWICZ Alicja
PIETRUCHA Julia
MORAWIEC Alicja
BKL Bełchatów 2010
2009
2010
2009
U14 LDZ -- MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka
Z/3280/20
Z/3278/20
Z/2353/20
, Z/4339/19
2022
2022
2022
, 2022



BEZ
4 s 1 63.82 SELIGA Amelia
WIECZOREK Aleksandra
STANIAK Michalina
PIĄTKOWSKA Monika
Akademia DIEGO Skierniewice 2010
2010
2011
2011
U14 LDZ --


5 s 1 67.91 STEFANIAK Alicja
MORAWIEC Weronika
MOLO Ewa
LANGOWSKA Julia
BKL Bełchatów 2014
2013
2013
2011
U12 LDZ --
MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
MORAWIEC Agnieszka
Z/13287/21
Z/1135/22
Z/13286/21
2022
2022
2022



Wzwyż K
1 f 1 1.45 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
2 f 1 1.45 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
3 f 1 1.45 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
4 f 1 1.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022 68
5 f 1 1.40 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
6 f 1 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
7 f 1 1.25 WOLSKA Scarlet UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD --
8 f 1 1.20 DĄBROWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5136/22 2022
9 f 1 1.15 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
  f 1 NM ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022
  f 1 NM KAFANKA Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0128/22 2022
W dal K
1 1 f 1 4.50 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.2 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
2 2 f 1 4.47 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
3 3 f 1 4.38 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
4 4 f 1 4.27 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
5 5 f 1 4.17 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD +0.5 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.06 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -0.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.04 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD +0.2 -- KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
8 8 f 1 4.01 KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -0.3 -- PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2022
9 9 f 1 4.00 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -0.7 -- B.D. Z/1430/21 2022
10 10 f 1 3.76 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -0.7 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
11 11 f 1 3.46 KULAWIAK Nadia LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD +0.4 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13229/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.03 KULIGOWSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2011 U12 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4505/22 2022
Kula (2) K
1 f 1 10.54 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022 LDK!
2 f 1 9.27 ZAWADZKA Lena UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1433/21 2022
3 f 1 7.64 BANASZAK Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/5294/22 2022 LDK!
4 f 1 6.82 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2022
5 f 1 6.29 SZEWCZYK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/5225/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.14 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
2 f 1 10.01 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
3 f 1 9.96 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.8 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
4 f 1 9.55 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2022 LDK!
5 f 1 9.46 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.7 -- B.D. Z/1429/21 2022
6 f 1 8.63 KAFANKA Marta LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.1 -- NALEPA Marek Z/0128/22 2022
7 f 1 8.61 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.6 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.71 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
2 2 f 1 10.82 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek # Z/1812/21 2022 LDK!
3 3 f 1 8.79 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK! 69
1 f 2 9.02 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 f 2 8.76 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0391/22 2022
3 f 2 8.41 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
4 f 2 8.26 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
5 f 2 8.16 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
6 f 2 7.47 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
7 f 2 7.32 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
8 f 2 6.94 CHOJNACKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3273/20 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 11.36 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.00 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
3 3 f 1 10.50 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
4 4 f 1 8.50 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
5 5 f 1 7.96 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
6 6 f 1 7.96 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 29.79 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.72 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
2 f 1 23.44 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
3 f 1 21.65 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
4 f 1 21.30 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
5 f 1 18.77 CHOJNACKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3273/20 2022
6 f 1 18.40 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
7 f 1 17.48 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
8 f 1 17.21 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 40.34 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
2 f 1 35.15 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK! 118
3 f 1 26.39 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
4 f 1 25.28 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
5 f 1 24.95 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 e 1 7.54 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +2.1 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
2 5 e 1 8.16 TŁOCZEK Aleksander UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +2.1 -- RYBARCZYK Dariusz
3 8 e 1 8.39 HOPPE Maks Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +2.1 --
4 16 e 1 9.27 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD +2.1 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
5 19 e 1 10.23 NASULEWICZ Bartosz Akademia DIEGO Skierniewice 2012 U12 LD +2.1 --
6 21 e 1 10.41 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD +2.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
1 6 e 2 8.29 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.8 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
2 7 e 2 8.32 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +0.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
3 13 e 2 9.02 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
4 15 e 2 9.19 JAREK Natan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
5 18 e 2 9.99 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD +0.8 -- B.D.
1 2 e 3 7.69 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD +0.5 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
2 3 e 3 7.92 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +0.5 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
3 11 e 3 8.87 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD +0.5 -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2022
4 12 e 3 9.00 PAWŁOWSKI Oskar Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.5 --
5 20 e 3 10.33 KULETA Kordian LKS Koluszki 2010 U14 LD +0.5 -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2022 LDK!
1 4 e 4 8.04 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD +1.0 -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
2 9 e 4 8.45 BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD +1.0 -- RYBARCZYK Dariusz Z/0903/22 2022 LDK!
3 10 e 4 8.77 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +1.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
4 14 e 4 9.10 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.0 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
5 17 e 4 9.90 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.0 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
1 f 1 7.64 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD +0.2 -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
2 f 1 7.67 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +0.2 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
3 f 1 8.32 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
4 f 1 8.42 TŁOCZEK Aleksander UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.2 -- RYBARCZYK Dariusz
100 m M
1 1 e 1 11.12 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -1.0 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 8 e 1 11.84 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 Sen LD -1.0 -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 9 e 1 11.92 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD -1.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
4 10 e 1 12.03 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -1.0 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
5 12 e 1 12.24 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD -1.0 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
6 15 e 1 13.31 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.0 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
1 2 e 2 11.44 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -0.7 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 5 e 2 11.61 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.7 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
3 6 e 2 11.69 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.7 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
4 16 e 2 14.16 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
1 3 e 3 11.47 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 4 e 3 11.48 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U23 LD -0.9 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
3 7 e 3 11.73 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -0.9 III SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2022
4 11 e 3 12.12 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -0.9 IV BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
5 13 e 3 12.30 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -0.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2022
6 14 e 3 12.82 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -0.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
1 1 e 4 11.3 r ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -2.9 -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 7 e 4 13.2 r DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -2.9 -- WASIAK Jarosław Z/5227/22 2022
3 11 e 4 13.4 r MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -2.9 -- SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2022
4 14 e 4 13.8 r GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -2.9 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
5 15 e 4 14.5 r GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -2.9 -- B.D. Z/1065/22 2022 LDK!
1 3 e 5 12.53 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -2.0 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
2 5 e 5 12.61 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -2.0 V B.D. Z/1432/21 2022
3 8 e 5 13.26 DUDEK Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -2.0 -- WASIAK Jarosław Z/5226/22 2022
4 12 e 5 13.61 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -2.0 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
1 2 e 6 11.98 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -2.5 IV BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2022
2 4 e 6 12.60 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -2.5 V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
3 6 e 6 13.15 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -2.5 -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
4 9 e 6 13.29 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -2.5 -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
5 10 e 6 13.35 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -2.5 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
6 13 e 6 13.69 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -2.5 -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2022 LDK!
1 f 1 11.01 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +0.6 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
2 f 1 11.48 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U23 LD +0.6 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
3 f 1 11.59 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP +0.6 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
4 f 1 11.60 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.6 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
1 f 2 11.29 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.1 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 f 2 11.59 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 III BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2022
3 f 2 12.64 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.1 V B.D. Z/1432/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.88 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD -1.7 I KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
2 2 s 1 22.86 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -1.7 III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
3 3 s 1 23.45 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.7 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
4 4 s 1 23.77 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD -1.7 -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2022 4
1 5 s 2 24.07 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -0.1 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
2 7 s 2 25.57 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -0.1 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2022
3 8 s 2 25.66 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0229/19 2022 LDK!
1 6 s 3 25.23 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U18 LD +0.1 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK!
2 11 s 3 27.49 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
3 14 s 3 29.37 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
1 9 s 4 26.50 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +1.5 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
2 10 s 4 27.14 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD +1.5 -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
3 12 s 4 28.01 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
4 19 s 4 32.83 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD +1.5 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2022 LDK!
1 13 s 5 28.85 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.3 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
2 15 s 5 30.63 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.3 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
3 16 s 5 30.66 PAWŁOWSKI Oskar Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.3 --
4 17 s 5 31.50 JAREK Natan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.3 --
5 20 s 5 32.89 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD +0.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2022 LDK!
1 18 s 6 31.51 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -0.8 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
2 21 s 6 33.38 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -0.8 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
3 22 s 6 36.61 NASULEWICZ Bartosz Akademia DIEGO Skierniewice 2012 U12 LD -0.8 --
4 23 s 6 40.00 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD -0.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
300 m M
1 1 s 1 33.47 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
2 2 s 1 35.00 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 3 s 1 35.15 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 4 s 1 35.85 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
5 10 s 1 42.77 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
1 11 s 2 43.03 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
2 12 s 2 43.75 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
1 6 s 3 40.49 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/5130/22 2022
2 7 s 3 41.37 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2068/20 2022 LDK!
3 8 s 3 41.88 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD V MANTYK Łukasz Z/0638/22 2022 LDK!
4 9 s 3 42.31 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2022
1 5 s 4 37.16 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
2 13 s 4 44.48 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
3 14 s 4 50.83 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2022 LDK!
4 15 s 4 52.55 KŁOSIK Antoni UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD -- KRET Waldemar Z/1435/21 2022
5 16 s 4 52.97 FELIKSIAK Jan LKS MOSiR Sieradz 2011 U12 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13224/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:24.59 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 2 s 1 1:24.84 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 3 s 1 1:25.35 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
4 4 s 1 1:25.48 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
5 5 s 1 1:27.92 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:28.69 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
7 7 s 1 1:28.91 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022
8 8 s 1 1:33.29 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
9 9 s 1 1:36.34 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
1 s 2 1:30.70 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
2 s 2 1:31.09 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 1:32.20 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
4 s 2 1:33.45 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
5 s 2 1:34.81 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
6 s 2 1:35.93 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
7 s 2 1:36.43 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
1 s 3 1:24.61 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 s 3 1:43.90 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2022
3 s 3 1:45.87 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2022
4 s 3 1:46.70 KULETA Kordian LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4344/22 2022 LDK!
5 s 3 1:47.11 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2022 LDK!
6 s 3 1:52.93 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
1 s 4 1:43.86 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0640/22 2022 LDK!
2 s 4 1:45.87 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- B.D. Z/1065/22 2022 LDK!
3 s 4 1:46.63 JAWORSKI Kajetan LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5295/22 2022
4 s 4 1:48.83 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2022 LDK!
5 s 4 1:50.86 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD --
6 s 4 1:54.45 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- B.D. Z/3468/19 2022 LDK!
7 s 4 2:01.69 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2022 LDK!
2000 m M
1 s 1 5:59.95 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
2 s 1 6:06.28 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
3 s 1 6:14.84 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
4 s 1 6:34.78 ZASKÓRSKI Karol Athletics Team Radomsko 2005 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/5131/22 2022
5 s 1 6:35.39 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022
6 s 1 7:15.97 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
  s 1 DNF WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022
110 m pł MŁ M
1 e 1 15.36 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.9 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 e 1 16.32 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +0.9 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 e 1 17.07 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +0.9 IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
1 f 1 15.65 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +2.4 II WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 f 1 16.31 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP +2.4 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 f 1 16.66 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP +2.4 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 17.56 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U18 LD +0.9 -- DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK! 68
2 e 1 18.28 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +0.9 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
1 f 1 17.01 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U18 LD +2.4 -- DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/1110/20 , 2022 LDK! 73
2 f 1 17.94 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +2.4 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
  e 1 DNF WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD +0.9 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
1 f 1 16.54 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD +2.4 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022 99
300 m pł M
1 1 s 1 41.89 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 4 s 1 45.20 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
3 5 s 1 45.27 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
4 8 s 1 61.68 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1 2 s 2 42.91 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
2 3 s 2 44.23 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
3 6 s 2 49.99 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2022 BEZ
4 7 s 2 50.67 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.47 MIROWSKI Oskar
DUDEK Jakub
DUDEK Maciej
ŁUCZYŃSKI Igor
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007
2008
2008
2007
U16 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław
Z/1505/21
Z/5227/22
Z/5226/22
, Z/0495/20
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 1 50.42 KASZYŃSKI Dominik
KUŚMIEREK Damian
PŁAWIŃSKI Antoni
SZEWCZYŃSKI Mateusz
UKS Skoczek Władysławów 2007
2007
2007
2008
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian
BERLIŃSKI Florian
WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian
Z/0291/20
, Z/2316/20
Z/3768/21
, Z/4934/21
2022
, 2022
2022
, 2022




3 3 s 1 54.48 PAWŁOWSKI Oskar
KRAWCZYK Bartek
HOPPE Maks
GROTKOWSKI Franciszek
Akademia DIEGO Skierniewice 2009
2009
2009
2010
U14 LDZ --
WASIAK Patryk

WASIAK Jarosław
Z/0243/22
Z/0240/22
2022
2022


4 4 s 1 59.24 RYDZOŃ Michał
NOWICKI Nataniel
KIJO Antoni
JAREK Natan
Akademia DIEGO Skierniewice 2010
2010
2009
2009
U14 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Patryk

Z/1506/21
Z/0245/22
2022
2022


Wzwyż M
1 f 1 1.95 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II B.D. B.D. Z/4605/17 2022 5 LDK!
2 f 1 1.90 ZYDORKIEWICZ Tomasz UKS Skoczek Władysławów 1979 Masters WP III B.D. Z/5178/22 2022
3 f 1 1.60 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1.60 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
5 f 1 1.60 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
6 f 1 1.55 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
7 f 1 1.55 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1957/19 2022 LDK!
8 f 1 1.55 TŁOCZEK Aleksander UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz
9 f 1 1.50 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U14 LD -- B.D. Z/4907/22 2022
10 f 1 1.10 KOSMOWSKI Wojciech UKS Jedynka Łowicz 2011 U12 LD -- B.D.
W dal M
1 f 1 6.71 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.7 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
2 f 1 6.42 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 III DMP U20 RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK! 100
3 f 1 6.22 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD +0.8 IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
4 f 1 5.89 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
5 f 1 5.43 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
6 f 1 5.40 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.6 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
7 f 1 5.33 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.4 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 5.24 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.3 -- B.D. Z/1432/21 2022
9 f 1 4.64 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2022 LDK!
10 f 1 4.60 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/12025/21 2022
11 f 1 4.26 KARCZEWSKI Igor UKS Skoczek Władysławów 2011 U12 WP +0.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/5143/22 2022 LDK!
12 f 1 4.03 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.4 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
13 f 1 3.80 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.4 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
14 f 1 3.80 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.3 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
15 f 1 3.65 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD 0.0 --
16 f 1 3.60 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -0.2 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
17 f 1 3.06 NASULEWICZ Bartosz Akademia DIEGO Skierniewice 2012 U12 LD +0.9 --
18 f 1 2.65 KOŁODZIEJCZYK Oskar MUKS Park Zduńska Wola # 2013 U12 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/4506/22 2022
Wieloskok M
1 f 1 11.59 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 IV BELTER Artur Z/0187/20 2022 LDK!
2 f 1 11.05 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
3 f 1 10.70 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -0.4 -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
4 f 1 10.25 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -1.5 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
5 f 1 9.93 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
Kula (4) M
1 f 1 9.58 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 8.10 DZIKOWSKI Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1035/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 15.01 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 f 1 12.87 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV BELTER Artur Z/0471/21 2022
3 f 1 12.37 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
1 f 2 11.59 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
2 f 2 10.23 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 f 2 9.57 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.71 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK! 139
2 f 1 11.11 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 32.23 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
2 f 1 19.15 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 46.11 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP II NALEPA Marek Z/0127/22 2022
2 f 1 45.52 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
3 f 1 22.13 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
4 f 1 19.53 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
5 f 1 NM GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.57 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK! 137
2 f 1 40.02 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2022 LDK! 110
3 f 1 24.87 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
4 f 1 24.08 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.68 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.751147985458 sekund