Słubice 02.09.2022
Powakacyjne Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Burmistrza Słubic [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.90 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -0.8 V SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
2 s 1 14.46 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -0.8 V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
3 s 1 14.47 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -0.8 V URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
4 s 1 15.00 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.8 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
5 s 1 15.26 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB -0.8 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
6 s 1 15.38 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -0.8 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
7 s 1 15.54 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -0.8 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
1 s 2 13.87 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.5 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
2 s 2 14.26 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.5 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
3 s 2 14.93 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -1.5 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
200 m K
1 s 1 29.61 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.4 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
2 s 1 29.85 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.4 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
1 s 2 28.38 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.4 IV SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
2 s 2 29.03 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.4 V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
3 s 2 32.17 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.4 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
4 s 2 34.44 MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +0.4 -- SIEŃKO Krzysztof Z/7496/21 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 52.52 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
2 s 1 54.65 BEJNAROWICZ Agata LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4055/22 2022 LDK!
3 s 1 54.90 GAJDA Alicja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2022 LDK!
4 s 1 56.84 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
1 s 2 46.83 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2022 LDK!
2 s 2 49.56 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2022 LDK!
1 s 3 45.10 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
2 s 3 47.60 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
3 s 3 49.35 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
2000 m K
1 s 1 7:13.64 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
2 s 1 7:14.66 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 7:49.19 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2022 LDK!
4 s 1 7:59.98 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
5 s 1 9:36.55 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 s 1 55.45 ANDRZEJEWSKA Hanna
BOGDANOWICZ Julia
BAWOROWSKA Anna
URSZULAK Blanka
Akademia Biegowa Żary 2009
2009
2010
2009
U14 LBU -- URSZULAK Marcin
URSZULAK Marcin
SKORUPA Krzysztof
SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin
Z/13753/21
Z/13755/21
Z/13754/21
, Z/13558/21
2022
2022
2022
, 2022




2 s 1 57.03 BACA-CHOMICZ Klarysa
MARCINIAK Amelia
DROZDOWSKA Lena
SMOLIŃSKA Zuzanna
LKS Lubusz Słubice 2009
2012
2009
2009
U14 LBU -- KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
Z/1455/20
Z/1457/20
Z/3715/19
Z/1443/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.30 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.47 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
2 f 1 4.30 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
3 f 1 4.18 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
4 f 1 4.11 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
5 f 1 4.08 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.72 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 8.08 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.02 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
2 f 1 10.46 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
1 f 2 8.77 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
2 f 2 8.11 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
3 f 2 6.52 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 35.67 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 22.26 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.67 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13557/21 2022 LDK!
2 f 1 19.38 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.53 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
2 f 1 24.04 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
3 f 1 16.10 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.92 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
2 f 1 25.00 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
3 f 1 21.70 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
4 f 1 20.32 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
1 f 2 26.74 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
2 f 2 24.81 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
3 f 2 21.47 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
4 f 2 18.43 JAWORSKA Laura LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5459/22 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 12.74 MINNAAR Colin LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.1 V GRZE¦KOWIAK Jacek Z/5797/22 2022
2 s 1 13.20 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +0.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 s 1 14.08 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
4 s 1 15.98 TRACZYK Adrian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.1 -- KIEDROWICZ Piotr Z/5830/22 2022 LDK!
5 s 1 16.26 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
6 s 1 16.84 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 25.25 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.4 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
2 s 1 25.41 MINNAAR Colin LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.4 V GRZE¦KOWIAK Jacek Z/5797/22 2022
3 s 1 26.90 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -0.4 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
4 s 1 29.02 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -0.4 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
5 s 1 34.73 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.4 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
6 s 1 34.80 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.4 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 53.48 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2022 LDK!
2 s 1 54.44 TRACZYK Adrian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5830/22 2022 LDK!
3 s 1 64.68 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2022 LDK!
4 s 1 65.68 HA¦CIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:30.23 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
2 s 1 1:30.49 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:56.25 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
2 s 1 3:14.95 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
3 s 1 3:17.24 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 s 69.32 KONCZYŃSKI Michał
HA¦CIŁO Jakub
PELC Leonardo
PELC Brajan
LKS Lubusz Słubice 2011
2011
2010
2010
U14 LBU -- KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
Z/1525/20
Z/7707/21
Z/6508/21
Z/6485/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.70 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.94 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.10 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 f 1 9.42 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
3 f 1 8.45 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
4 f 1 6.80 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2023
5 f 1 5.50 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.58 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
2 f 1 10.74 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
1 f 2 11.08 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 2 10.08 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
3 f 2 8.23 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 42.03 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 f 1 31.06 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
3 f 1 21.27 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2022 LDK!
4 f 1 20.92 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2023
5 f 1 20.20 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2022 LDK!
6 f 1 14.59 GU¦Ć Ezau LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2814/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 52.76 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 44.43 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
3 f 1 40.72 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
4 f 1 39.83 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2023 LDK!
5 f 1 38.23 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
6 f 1 32.44 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2023 LDK!
7 f 1 29.90 WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2813/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.85 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
2 f 1 41.64 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2023 LDK!
3 f 1 38.55 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2022 BEZ
4 f 1 37.39 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
5 f 1 35.96 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB -- CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2022 2
Oszczep (500) M
1 f 1 29.10 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2022 LDK!
2 f 1 19.56 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 31.10 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2023 LDK!
2 f 1 25.57 ¦MICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5458/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 57.95 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB II SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2786209583282 sekund