Gdańsk 03.09.2022
Mityng ogólnopolski [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.68 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.3 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 e 1 12.81 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -0.3 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
3 e 1 13.10 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -0.3 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
4 e 1 13.18 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -0.3 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
5 e 1 13.18 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -0.3 III RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
6 e 1 13.38 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -0.3 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
7 e 1 13.78 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -0.3 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
8 e 1 13.82 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM -0.3 V B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
1 e 2 13.49 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM +1.2 IV KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
2 e 2 13.50 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.2 IV SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
3 e 2 13.84 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM +1.2 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
1 e 3 13.95 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM -0.1 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
2 e 3 13.99 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.1 V SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
3 e 3 14.21 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM -0.1 V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
4 e 3 14.26 OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM -0.1 V NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2022
5 e 3 14.29 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.1 V SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
6 e 3 14.36 FIEDUR Monika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -0.1 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1158/22 2022
7 e 3 14.72 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.1 -- B.D. Z/13481/21 2022
1 e 4 13.90 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +1.6 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
2 e 4 14.01 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.6 V B.D. Z/7420/21 2022
3 e 4 14.09 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.6 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
4 e 4 14.28 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +1.6 V RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
5 e 4 14.35 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +1.6 V WONDZIŃSKA Aleksandra Z/3216/20 2022
6 e 4 14.62 OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM +1.6 -- NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2022
1 e 5 13.80 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -1.8 IV SĘKOWSKA Anna Z/1172/20 2022
2 e 5 14.08 BOROWSKA Dąbrówka Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM -1.8 V NOWAKOWSKI Karol Z/6649/21 2022
3 e 5 14.48 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM -1.8 V SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2022 LDK!
4 e 5 15.01 SCHARMACH Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -1.8 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3824/22 2022
5 e 5 15.60 STOLC Amelia Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -1.8 -- NOWAKOWSKI Karol Z/3926/22 2022
6 e 5 16.27 NOWAKOWSKA Kalina Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -1.8 -- NOWAKOWSKI Karol Z/8270/21 2022
7 e 5 16.35 MASZK Liliana Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -1.8 -- NOWAKOWSKI Karol Z/14655/21 2022
8 e 5 16.72 PUZDROWSKA Oliwia Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -1.8 -- NOWAKOWSKI Karol Z/3895/22 2022
1 f 1 12.74 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -2.0 II POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
2 f 1 12.83 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -2.0 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
3 f 1 13.15 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -2.0 III MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
4 f 1 13.26 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -2.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
5 f 1 13.29 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -2.0 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
6 f 1 13.62 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -2.0 IV SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
7 f 1 13.80 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM -2.0 IV KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
200 m K
1 s 1 25.47 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +2.4 II SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2022 3 LDK!
2 s 1 26.15 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP +2.4 II B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
3 s 1 26.43 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM +2.4 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
4 s 1 27.01 BIAŁOWĄS Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U16 PM +2.4 III B.D. PASZKE Roman , Z/2501/20 , 2022
5 s 1 27.06 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM +2.4 III SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2022 LDK!
6 s 1 27.32 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM +2.4 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
7 s 1 27.39 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +2.4 IV RATAJCZAK Maciej Z/3115/19 2022
8 s 1 28.17 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN +2.4 IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
1 s 2 26.50 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP +0.5 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2022 LDK!
2 s 2 26.66 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.5 III URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
3 s 2 27.42 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +0.5 IV SĘKOWSKA Anna Z/1172/20 2022
4 s 2 27.65 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +0.5 IV SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
5 s 2 27.76 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM +0.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
6 s 2 28.21 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +0.5 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
7 s 2 29.05 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +0.5 V WONDZIŃSKA Aleksandra Z/3216/20 2022
8 s 2 33.19 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +0.5 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
1 s 3 28.03 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM +1.7 IV KASZUBA Tomasz Z/4644/19 2022
2 s 3 29.25 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.7 V SĘKOWSKA Anna # Z/8269/21 2022 LDK!
3 s 3 30.80 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +1.7 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2022
4 s 3 33.35 NOWAKOWSKA Kalina Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM +1.7 -- NOWAKOWSKI Karol Z/8270/21 2022
5 s 3 33.49 STOLC Amelia Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM +1.7 -- NOWAKOWSKI Karol Z/3926/22 2022
1 s 4 28.80 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM -0.2 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
2 s 4 29.21 HARRINGTON Nellie GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM -0.2 V KRÓL Krzysztof Z/12845/21 2022 LDK!
3 s 4 29.48 OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM -0.2 V NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2022
4 s 4 33.00 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -0.2 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2022
5 s 4 35.99 PUZDROWSKA Oliwia Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -0.2 -- NOWAKOWSKI Karol Z/3895/22 2022
1 s 5 27.32 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM +2.2 IV MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
2 s 5 28.22 BOROWSKA Dąbrówka Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM +2.2 IV NOWAKOWSKI Karol Z/6649/21 2022
3 s 5 28.38 ROLBIECKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM +2.2 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3825/18 , 2022 5 LDK!
4 s 5 28.55 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM +2.2 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
5 s 5 28.76 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +2.2 V SĘKOWSKA Anna # Z/11405/21 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 57.67 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 Sen KP II B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
2 s 1 64.94 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
3 s 1 65.62 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
1 s 2 67.40 OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U14 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2022
2 s 2 68.92 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/3825/22 2022
3 s 2 75.77 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2022
4 s 2 76.60 KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0665/22 2022
5 s 2 79.92 MASZK Liliana Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/14655/21 2022
1 s 3 63.13 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
2 s 3 63.22 DAWIDOWSKA Zofia Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/6650/21 2022
3 s 3 66.81 CICHY Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U14 PM V NOWAKOWSKI Karol Z/6799/21 2022
4 s 3 69.93 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
5 s 3 74.11 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2022
800 m K
1 s 1 2:48.43 ENGLER Zuzanna SKL Filippides Starogard Gdański 2004 U20 PM -- PETKA Lucyna Z/1835/19 2022
2 s 1 2:51.85 RASZEJA Kornelia MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1157/22 2022
1500 m K
1 s 1 4:38.37 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2022 4 LDK!
2 s 1 4:57.71 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK! 97
3 s 1 5:03.85 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2022
4 s 1 5:17.61 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM V WIETEK Zbigniew SKALSKI Krzysztof Z/2697/19 2022 LDK!
5 s 1 5:32.45 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
6 s 1 5:41.14 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. Z/1376/18 2022
80 pł K
1 s 1 13.58 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM 0.0 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
2 s 1 13.65 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM 0.0 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2022
2 f 1 1.45 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2022 LDK!
3 f 1 1.30 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2022
4 f 1 1.20 HORCZAK Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0554/22 2022
Tyczka K
1 f 1 4.05 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I JURGA Łukasz B.D. Z/0016/14 2022
2 f 1 3.60 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
3 f 1 3.50 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
4 f 1 3.40 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
5 f 1 2.80 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
5 f 1 2.80 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
7 f 1 2.80 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
8 f 1 2.80 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2022
9 f 1 2.70 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM III KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
10 f 1 2.60 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
11 f 1 2.60 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
12 f 1 2.50 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
13 f 1 2.30 MELZACKA Lidia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM V
W dal K
1 f 1 5.17 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +0.2 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2022 LDK!
2 f 1 5.08 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.2 IV B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 f 1 4.95 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM +1.8 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
4 f 1 4.76 HORCZAK Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM +1.1 V KAŃSKI Ryszard Z/0554/22 2022
5 f 1 4.56 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +1.6 V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
6 f 1 4.54 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +0.6 V B.D. Z/13481/21 2022
7 f 1 4.45 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.0 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
8 f 1 3.95 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.1 -- DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.30 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP +1.2 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK! 112
2 f 1 11.10 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP +1.7 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0587/18 2022 4 LDK! 107
Kula (3) K
1 f 1 12.81 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK! 117
2 f 1 9.10 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.93 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/0520/19 2022 117
2 f 1 31.52 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
3 f 1 27.99 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
100 m M
1 e 1 11.72 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -1.3 III PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
2 e 1 11.84 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -1.3 IV RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
3 e 1 11.88 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -1.3 IV MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
4 e 1 12.03 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -1.3 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
5 e 1 12.07 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -1.3 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
6 e 1 12.12 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -1.3 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
7 e 1 12.20 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -1.3 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
8 e 1 12.83 KWELLA Bartłomiej WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -1.3 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1394/17 2022
1 e 2 10.99 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -1.7 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
2 e 2 12.25 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -1.7 V NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
3 e 2 12.40 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -1.7 V SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2022
4 e 2 12.41 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -1.7 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
5 e 2 12.55 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -1.7 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2022
6 e 2 12.75 LATOSZEWSKI Filip MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -1.7 -- MARKOWICZ Eugeniusz
7 e 2 12.83 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -1.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/0831/22 2022
8 e 2 12.86 MOSZCZYŃSKI Adam WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -1.7 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/5160/22 2022
1 e 3 12.79 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.2 -- RATAJCZAK Maciej Z/0119/20 2021
2 e 3 12.95 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -0.2 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2022 LDK!
3 e 3 13.11 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -0.2 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
4 e 3 13.59 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -0.2 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1817/20 2022 LDK!
5 e 3 15.02 PIĄTKOWSKI Krzysztof WKS Flota Gdynia 2009 U14 PM -0.2 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/4968/22 2022
1 f 1 11.10 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -0.2 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
2 f 1 11.72 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -0.2 III MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
3 f 1 11.75 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.2 III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
4 f 1 11.90 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.2 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
5 f 1 11.92 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.2 IV PRZYBYŁ Janusz Z/0383/20 2022 LDK!
6 f 1 11.95 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -0.2 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
7 f 1 11.96 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -0.2 IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
8 f 1 12.14 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -0.2 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 22.09 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM +2.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2022 1
2 s 1 23.62 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +2.2 IV RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
3 s 1 23.99 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +2.2 IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2022
1 s 2 23.05 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -1.3 III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 s 2 23.94 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -1.3 IV MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
3 s 2 24.23 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -1.3 IV RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2022
4 s 2 24.25 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -1.3 IV B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2022 LDK!
5 s 2 24.60 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -1.3 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
6 s 2 25.74 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -1.3 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
1 s 3 24.57 HARRINGTON Alexander GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM +2.5 V KRÓL Krzysztof Z/4990/22 2022 LDK!
2 s 3 24.95 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.5 V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
3 s 3 27.52 KARAŚ Konrad ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM +2.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1817/20 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 50.85 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2022 LDK!
2 s 1 53.53 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/3453/19 2022 LDK!
3 s 1 56.65 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
4 s 1 59.69 SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM -- KRÓL Krzysztof Z/5389/21 2022 LDK!
5 s 1 60.96 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
6 s 1 62.37 MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM -- KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2022 LDK!
7 s 1 72.87 KLAWIKOWSKI Wojciech Akademia Biegowa Kartuzy 2011 U12 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/3923/22 2022
800 m M
1 s 1 2:06.73 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM IV SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
2 s 1 2:07.34 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM IV PETKA Lucyna Z/1803/20 2022
3 s 1 2:17.16 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
4 s 1 2:38.80 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2022
1500 m M
1 s 1 4:24.96 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
2 s 1 4:26.46 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2022 LDK!
3 s 1 5:07.58 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.10 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.5 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.78 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.5 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
2 s 1 16.33 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM +0.5 IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP III KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
2 f 1 1.70 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2022 BEZ
3 f 1 1.65 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM V MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
4 f 1 1.50 ROKOSZNY Bartosz MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0877/22 2022
Tyczka M
1 f 1 3.40 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
2 f 1 2.10 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2022
3 f 1 2.10 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2441/22 2022
4 f 1 NM PEPLIŃSKI Filip MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2431/22 2022
5 f 1 NM SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- B.D. Z/5375/15 2022
W dal M
1 f 1 6.46 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP +1.2 III KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
2 f 1 6.23 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +1.6 IV KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/0575/19 2022 LDK!
3 f 1 5.85 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +1.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2022 BEZ
4 f 1 5.63 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.5 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
5 f 1 5.42 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.1 -- NOBIS Edyta Z/5685/21 2022
6 f 1 5.38 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.4 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
7 f 1 5.32 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.6 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
8 f 1 5.27 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM +1.4 -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 13.65 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 12.04 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
1 f 2 16.99 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 2 10.09 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
3 f 2 9.38 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 17.60 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM I KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2022 1
  f 1 NM HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM -- KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
Dysk (1) M
1 f 1 47.27 PODOLSKI Jerzy UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM II JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3530/20 2022 LDK!
2 f 1 44.42 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
3 f 1 43.13 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2022
4 f 1 28.86 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2022
5 f 1 25.08 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.48 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III DMP U20 B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK! 114
2 f 1 29.89 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2022
3 f 1 19.86 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.41 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
Dysk (2) M
1 f 1 41.58 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0365240573883 sekund