Sanok 03.09.2022
3. Mityng Kwalifikacyjny POZLA [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.39 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.1 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 96
2 2 s 1 13.50 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.1 IV FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 14.11 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +0.1 V ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
4 4 s 1 14.12 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.1 V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
5 7 s 1 14.31 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.1 V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
6 10 s 1 14.72 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +0.1 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/10280/21 , 2022 LDK!
7 14 s 1 15.28 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.1 -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
1 5 s 2 14.26 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK 0.0 V WRÓBEL Marcin Z/1594/21 2022 LDK!
1 6 s 2 14.26 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK 0.0 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 14.40 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK 0.0 V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
4 11 s 2 14.73 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2022 LDK!
5 12 s 2 14.89 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK 0.0 -- B.D. Z/6560/21 2022
1 9 s 3 14.60 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -0.9 -- ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
2 13 s 3 15.17 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.9 -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
3 15 s 3 15.33 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -0.9 -- B.D. Z/6561/21 2022
4 16 s 3 15.69 WOJTAS Aleksandra ULKS Technik Trzcinica 2010 U14 PK -0.9 -- WOJTAS Tomasz Z/13208/21 2022
5 17 s 3 16.05 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -0.9 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6764/21 2022
300 m K
1 1 s 1 43.61 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
2 2 s 1 44.77 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK III ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
3 3 s 1 45.19 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
4 4 s 1 45.77 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 46.67 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
1 5 s 2 46.00 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
2 7 s 2 46.78 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
3 8 s 2 47.52 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
4 9 s 2 47.54 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/1594/21 2022 LDK!
1 12 s 3 48.66 WAŻNY Gabriela KML Lubaczów 2009 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3398/20 2022 LDK!
2 13 s 3 49.53 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- B.D. Z/6560/21 2022
3 14 s 3 49.61 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
4 15 s 3 50.31 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/13520/21 2022 LDK!
1 11 s 4 47.71 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2022 BEZ LDK!
2 16 s 4 51.46 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3394/20 2022 LDK!
3 18 s 4 52.57 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- B.D. Z/6561/21 2022
4 19 s 4 52.96 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/0881/22 2022 LDK!
5 20 s 4 53.89 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2022 LDK!
1 10 s 5 47.57 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK V SUGIER Krzysztof Z/4757/22 2022 LDK!
2 17 s 5 52.42 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
3 21 s 5 54.12 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6764/21 2022
4 22 s 5 55.90 BUCZKO Iga KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/10591/21 2022 LDK!
5 23 s 5 57.60 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.35 TUREK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -- BIGUS Anna Z/2866/21 2022
2 2 s 1 1:40.24 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2759/20 2022
3 3 s 1 1:43.44 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK IV SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.47 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2022 BEZ
5 5 s 1 1:47.77 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5595/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.89 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK V ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
7 7 s 1 1:49.22 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin # Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:50.35 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:55.98 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2022
  s 1 DNF BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
1 10 s 2 1:57.52 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6562/21 2022 LDK!
2 11 s 2 1:59.30 LORENC Julia KB Krościenko Wyżne 2005 U18 PK -- B.D. Z/3985/20 2022
3 12 s 2 2:00.01 ZABORNIAK Katarzyna KML Lubaczów 2004 U20 PK -- WAŻNY Stanisław Z/0488/22 2022 LDK!
4 13 s 2 2:04.84 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2022 LDK!
5 14 s 2 2:08.18 ŁACH Milena UKS MOSiR Brzozów 2007 U16 PK -- B.D. Z/5306/22 2022
6 15 s 2 2:12.04 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2022 LDK!
7 16 s 2 2:17.25 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U14 PK -- B.D. Z/3986/20 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:01.35 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:04.27 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 3:25.50 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:35.20 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3396/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:36.08 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
6 6 s 1 3:53.05 RUSYN Justyna ULKS Lipinki 2010 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4069/22 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 13.68 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.9 IV DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
2 3 s 1 13.73 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -1.9 IV SUGIER Maria Z/3722/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.73 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -1.9 IV SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
4 4 s 1 14.86 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -1.9 -- FUTYMA Zygmunt Z/11078/21 2022 LDK!
5 5 s 1 15.29 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -1.9 -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2022 LDK!
6 6 s 1 15.62 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -1.9 -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 49.87 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
2 2 s 1 51.02 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 52.15 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria # Z/2610/20 2022 LDK!
4 5 s 1 52.96 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 52.77 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
2 6 s 2 53.33 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2022 LDK!
3 7 s 2 55.64 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/11078/21 2022 LDK!
4 8 s 2 56.28 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2022 LDK!
5 9 s 2 59.20 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
1 1 s 3 57.62 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.42 GALIK Kinga
GANCARSKA Amelia
STEPANIAK Zuzanna
TUREK Zuzanna
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006
2005
2005
2003
U20 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna
BIGUS Anna
Z/4630/18
Z/4631/18
, Z/4632/18
Z/2866/21
2022
2022
, 2022
2022
BEZ
5
5

2 2 s 1 53.29 ŁOBOŚ Emilia
BATKO Jagoda
KOŁODZIEJ Anna
TITTINGER Maja
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2008
2007
U16 PDK -- WIERZBICKI Mirosław
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin
Z/0590/22
Z/0048/21
Z/0972/21
, Z/4605/18
2022
2022
2022
, 2022



BEZ
3 3 s 1 53.92 MRUGAŁA Łucja
OSTROWSKA Martyna
SIENIAWSKA Martyna
SAWICKA Izabela
KS Komunalni Sanok 2008
2008
2007
2007
U16 PDK -- FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
Z/2578/20
Z/5255/18
Z/4432/18
Z/2226/20
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2048/22 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.26 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.7 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2022
2 2 f 1 5.19 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK +0.4 III BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.94 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -0.7 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.51 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -1.0 -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
1 1 f 2 4.82 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.9 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
2 2 f 2 4.60 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -0.2 V FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
3 3 f 2 4.59 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.5 V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
4 4 f 2 4.47 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK 0.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
5 5 f 2 4.27 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.4 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.15 ADAMSKA Antonina KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4856/22 2022
7 7 f 2 3.83 ŁACH Milena UKS MOSiR Brzozów 2007 U16 PK +1.9 -- B.D. Z/5306/22 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.40 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.9 III MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
2 2 f 1 9.95 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +2.3 V FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.71 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.3 V FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.69 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK +1.4 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
5 5 f 1 9.57 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +1.6 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.39 BILA-HROSENKO Sofia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.1 -- FUTYMA Zygmunt Z/3050/22 2022 LDK!
7 7 f 1 9.23 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 10.57 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.42 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
3 3 f 1 8.61 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.50 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022
5 5 f 1 7.09 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.25 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
2 2 f 1 27.91 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
3 3 f 1 26.15 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria # Z/4179/20 2022 LDK!
4 4 f 1 25.88 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
5 5 f 1 25.73 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2022 LDK!
  f 1 NM ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 26.47 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2022 85
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.45 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 27.72 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
3 3 f 1 22.63 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3237/19 2022
4 4 f 1 17.13 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2022
100 m M
1 1 s 1 12.29 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.2 V DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 78
2 2 s 1 12.78 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -1.2 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
3 3 s 1 12.86 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -1.2 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
4 4 s 1 13.01 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.2 -- WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
1 5 s 2 14.17 MYŚLIWIEC Grzegorz UKS MOSiR Brzozów 2009 U14 PK +0.2 -- B.D. Z/5307/22 2022
2 6 s 2 14.93 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK +0.2 -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
3 7 s 2 15.34 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U12 PK +0.2 -- WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.47 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2022 LDK!
2 2 s 1 41.21 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
3 5 s 1 43.97 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DQ BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
1 3 s 2 43.24 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
2 4 s 2 43.86 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
3 9 s 2 52.59 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2022 LDK!
1 6 s 3 44.01 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0641/22 2022 LDK!
2 7 s 3 47.59 PASIONEK Antoni KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2050/22 2022 LDK!
3 8 s 3 52.01 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.92 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III DUDA Bogusław # Z/13615/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.16 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:32.23 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:35.29 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:40.62 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:58.23 ROZBORSKI Jan CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/2084/22 2022 LDK!
  s 1 DNF IRZYK Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/5309/22 2022
  s 1 DNF SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2022 LDK!
  s 1 DNF STRÓŻ Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6556/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.42 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- DUDA Bogusław Z/2198/18 2022 BEZ
2 2 s 1 2:35.72 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/13565/21 2022
3 3 s 1 2:41.22 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/13121/21 2022
4 4 s 1 2:42.48 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:44.78 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
6 6 s 1 2:58.15 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:02.76 KUŁAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14457/21 2022
8 8 s 1 3:19.26 IRZYK Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/5309/22 2022
9 9 s 1 3:22.00 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:23.88 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1433/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.30 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.0 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 17.83 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -1.0 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
3 3 s 1 18.98 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -1.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 21.10 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.0 -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.54 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 43.76 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
3 3 s 1 47.59 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 48.46 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.92 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.88 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.64 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.64 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.20 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.42 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.4 -- WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.50 MYŚLIWIEC Grzegorz UKS MOSiR Brzozów 2009 U14 PK -0.7 -- B.D. Z/5307/22 2022
3 3 f 1 3.62 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U14 PK -1.1 -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2022 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.36 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -0.6 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.93 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.5 -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.60 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +0.7 -- RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.80 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.18 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
3 3 f 1 8.60 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.35 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!
5 5 f 1 8.31 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
6 6 f 1 7.95 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.92 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 3 f 1 32.62 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
3 4 f 1 31.23 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
4 5 f 1 30.17 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 2 f 1 35.60 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 34.84 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 2 f 1 32.86 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
3 3 f 1 29.32 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
4 4 f 1 28.99 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 33.52 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9507160186768 sekund