Kielce 03.09.2022
Mistrzostwa Województwa ¦więtokrzyskiego U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 14.81 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK -2.4 -- TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2022 LDK!
1 1 s 1 14.81 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -2.4 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2022
3 3 s 1 15.48 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
4 4 s 1 16.06 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U12 SK -2.4 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2022 LDK!
5 5 s 1 16.10 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK -2.4 -- B.D. Z/5306/19 2022 LDK!
6 6 s 1 17.11 STASZEWSKA Liliana KKL Kielce 2013 U12 SK -2.4 -- B.D. Z/14043/21 2022 LDK!
7 7 s 1 19.86 PĘDZIWILK Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -2.4 --
1 2 s 2 13.80 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK -2.3 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK! 81
2 9 s 2 15.10 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U16 SK -2.3 -- B.D. Z/13995/21 2022 LDK!
3 10 s 2 15.97 STAWIARZ Aleksandra UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -2.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5566/22 2022 LDK!
4 11 s 2 16.45 AMBROŻY Weronika UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -2.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13991/21 2022 LDK!
5 12 s 2 16.52 STAWIARZ Karolina UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -2.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5565/22 2022 LDK!
6 13 s 2 16.60 OSOWSKA Sylwia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK -2.3 -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/21 2022 BEZ LDK!
7 14 s 2 17.08 AMBROŻY Aleksandra UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -2.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5545/22 2022 LDK!
1 1 s 3 13.75 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK -2.4 IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2022
2 3 s 3 13.96 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK -2.4 V OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
3 4 s 3 14.00 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -2.4 V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
4 5 s 3 14.28 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK -2.4 V TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK!
5 6 s 3 14.48 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U16 SK -2.4 V TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2022 LDK!
6 7 s 3 14.80 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -2.4 -- TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2022 LDK!
7 8 s 3 14.85 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -2.4 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
1 1 s 4 13.29 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -2.7 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK! 100
2 2 s 4 13.40 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK -2.7 IV TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK!
3 3 s 4 14.27 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -2.7 -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2022 LDK!
4 4 s 4 14.37 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK -2.7 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
5 5 s 4 15.89 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U18 SK -2.7 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3383/19 , 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 2 s 1 45.76 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1928/20 2022 LDK!
2 7 s 1 54.84 BŁAWAT Kamila KS Słoneczko Busko Zdrój 2009 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2383/19 2022 LDK!
3 8 s 1 55.44 MOZAL Marcela UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3293/22 2022 LDK!
4 9 s 1 58.14 WˇDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
1 1 s 2 44.76 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK III OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
2 3 s 2 45.85 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
3 4 s 2 51.03 LECH Magdalena KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1990/19 2022 LDK!
4 5 s 2 51.16 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2022 LDK!
5 6 s 2 54.54 KANISZEWSKA Wiktoria UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3373/21 2022 LDK!
1 1 s 3 42.16 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
2 2 s 3 42.96 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0149/17 2022 3 LDK!
3 3 s 3 44.49 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
4 4 s 3 44.50 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 7 s 1 1:55.93 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/5306/19 2022 LDK!
2 8 s 1 1:59.10 KORUBA Gizela ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13899/21 2022
3 11 s 1 2:08.27 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0486/21 2022 LDK!
4 12 s 1 2:31.07 MˇKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0011/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:42.54 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK III B.D. Z/3106/20 2022
2 2 s 2 1:42.63 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
3 3 s 2 1:46.14 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓ¬WIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
4 4 s 2 1:49.29 PARADA Gabriela KS Słoneczko Busko Zdrój 2011 U12 SK V PEREPICZKO Zdzisław B.D. Z/2838/21 2022 LDK!
5 5 s 2 1:53.30 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5558/21 2022 LDK!
6 6 s 2 1:54.51 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2022 LDK!
7 9 s 2 1:59.74 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
8 10 s 2 2:04.20 SZTUK Kaja KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:18.29 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:21.50 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:29.32 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2022
4 4 s 1 3:32.09 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5199/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:34.51 WYROZUMSKA Nikola UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3290/20 2022
6 6 s 1 3:48.61 LASKOWSKA Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/3430/20 2022
7 7 s 1 3:57.06 NIECKARZ Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2010 U14 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5375/22 2022
8 8 s 1 3:57.97 OSTROWSKA Olga UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/3433/20 2022
9 9 s 1 4:22.97 ZDRADZISZ Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 2011 U12 SK -- BARTOSZ Bartłomiej B.D. Z/1186/22 2022
10 10 s 1 4:24.13 GRZESIK Klara KS Słoneczko Busko Zdrój 2012 U12 SK -- SATOR Damian Z/3321/22 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.30 CZARNECKA Ewa UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/5362/22 2022 LDK!
2 2 f 1 1.25 KANISZEWSKA Wiktoria UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3373/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.25 MOZAL Marcela UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3293/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.15 BŁAWAT Kamila KS Słoneczko Busko Zdrój 2009 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2383/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.10 SZTUK Kaja KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.46 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK +2.0 -- B.D. Z/0486/21 2022 LDK!
  f 1 3.73 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK +1.4 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
1 1 f 1 3.96 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U12 SK +3.1 -- B.D. Z/0016/22 2022 LDK!
2 2 f 1 3.63 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK +2.4 -- B.D. Z/0486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 3.61 WˇDER Hanna KKL Kielce 2011 U12 SK +2.8 -- B.D. B.D. Z/14047/21 2022 LDK!
4 4 f 1 3.48 STASZEWSKA Liliana KKL Kielce 2013 U12 SK +0.9 -- B.D. Z/14043/21 2022 LDK!
5 5 f 1 3.48 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U12 SK +1.3 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2022 LDK!
  f 2 4.03 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U16 SK +1.5 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2022 LDK!
  f 2 4.17 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK +1.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2022
  f 2 4.23 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
  f 2 4.38 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +2.0 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK! 57
  f 2 4.47 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK +1.5 -- TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2022 LDK!
  f 2 4.52 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -0.5 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
1 1 f 2 5.05 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +4.0 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 2 4.84 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +3.4 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK! 73
3 3 f 2 4.54 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK +2.1 V TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2022 LDK!
4 4 f 2 4.46 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK +3.0 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2022
5 5 f 2 4.36 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +4.3 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.32 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +1.6 -- TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2022 LDK!
7 7 f 2 4.06 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U16 SK +4.1 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2022 LDK!
8 8 f 2 3.92 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -0.6 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2022
Wieloskok K
  f 1 8.84 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U16 SK +0.4 -- B.D. Z/13995/21 2022 LDK!
1 1 f 1 10.58 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +2.0 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.88 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.5 V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.22 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U16 SK +3.6 -- B.D. Z/13995/21 2022 LDK!
Kula (3) K
2 2 f 0 5.95 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 7.80 LECH Magdalena KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1990/19 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.38 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 22.20 SROKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5563/22 2022 LDK!
3 3 f 1 15.97 MOLAK Luiza UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5564/22 2022 LDK!
4 4 f 1 15.91 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 36.64 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
2 2 f 1 27.14 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK V B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
1 1 f 2 33.80 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 51.28 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2022 5
2 2 f 1 36.93 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2022 LDK!
  f 1 NM PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 25.48 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.86 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
2 2 s 1 15.35 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/0013/22 2022 LDK!
3 3 s 1 16.21 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -1.6 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 16.50 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -1.6 -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
5 5 s 1 17.04 KUTA Aleksander KKL Kielce 2010 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/0493/21 2022 LDK!
6 6 s 1 17.12 STASZEWSKI Antoni KKL Kielce 2010 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/14044/21 2022 LDK!
7 7 s 1 17.30 MˇKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U12 SK -1.6 -- B.D. Z/0012/22 2022 LDK!
8 8 s 1 17.36 BOROWIEC Karol KKL Kielce 2009 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/1187/22 2022 LDK!
1 1 s 2 12.08 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -0.7 IV SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
2 2 s 2 12.63 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -0.7 V OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
3 3 s 2 12.94 DˇBROWSKI Karol MUKS Wisła Junior Sandomierz 2008 U16 SK -0.7 -- B.D. Z/3584/22 2022
4 4 s 2 13.62 PODOLSKI Kacper KS Słoneczko Busko Zdrój 2009 U14 SK -0.7 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2489/20 2022 LDK!
5 5 s 2 13.84 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK -0.7 -- B.D. Z/3682/22 2022 LDK!
6 6 s 2 14.66 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK -0.7 -- TIETIERIN Paweł # Z/2495/22 2022 LDK!
7 7 s 2 15.29 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK -0.7 -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2022 LDK!
1 1 s 3 13.52 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
2 2 s 3 14.37 LENART Jan UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -1.2 -- B.D. Z/5433/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.74 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK III SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
2 2 s 1 41.49 DˇBROWSKI Karol MUKS Wisła Junior Sandomierz 2008 U16 SK V B.D. Z/3584/22 2022
3 3 s 1 47.12 PODOLSKI Kacper KS Słoneczko Busko Zdrój 2009 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2489/20 2022 LDK!
4 4 s 1 47.88 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2495/22 2022 LDK!
5 5 s 1 51.71 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0013/22 2022 LDK!
6 6 s 1 58.16 LECH Mateusz KS Słoneczko Busko Zdrój 2010 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/3375/22 2022 LDK!
1 1 s 2 36.46 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
2 2 s 2 37.26 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/2229/19 2022 BEZ
3 3 s 2 38.54 BOCHENEK Paweł UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 2005 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/6675/22 2022
4 4 s 2 39.04 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
5 5 s 2 57.06 BŁASZKIEWICZ Michał KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0005/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.26 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.82 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0501/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.01 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/1926/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:04.39 MˇKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0012/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:07.60 STASZEWSKI Antoni KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/14044/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:16.96 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:18.97 WRÓBEL Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 2010 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/7938/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:22.07 PIWOŃSKI Paweł KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/6241/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:55.67 BOROWIEC Karol KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/1187/22 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.40 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2022 LDK! 99
2 2 f 1 3.20 LACH Borys KKL Kielce 2008 U16 SK IV B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.03 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK +0.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2022 LDK!
  f 1 4.48 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK +1.9 -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0501/21 2022 LDK!
1 1 f 1 5.80 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +0.6 V OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 4.77 LENART Jan UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK +1.1 -- B.D. Z/5433/22 2022 LDK!
3 3 f 1 4.59 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK +2.3 -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0501/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.37 KOZIARSKI Łukasz KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK +1.0 -- SATOR Damian Z/5635/22 2022 LDK!
5 5 f 1 4.25 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK +1.4 -- B.D. Z/3682/22 2022 LDK!
6 6 f 1 4.20 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK +2.8 -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2022 LDK!
7 7 f 1 3.88 BŁASZKIEWICZ Michał KKL Kielce 2011 U12 SK +1.3 -- B.D. Z/0005/22 2022 LDK!
8 8 f 1 3.45 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK +1.7 -- B.D. Z/0485/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 10.02 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.75 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2022 LDK!
3 3 f 1 9.40 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
4 4 f 1 8.03 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.56 GAWLIK Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/2833/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 32.74 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK V OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2022 LDK!
2 2 f 1 32.58 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK V OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
3 3 f 1 30.51 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
4 4 f 1 28.90 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2022 LDK!
5 5 f 1 28.36 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2022 LDK!
6 6 f 1 25.05 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2022 LDK!
7 7 f 1 22.03 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2022 LDK!
8 8 f 1 16.99 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2022 LDK!
  f 1 NM PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 48.38 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 2 f 1 31.16 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2022 LDK!
3 3 f 1 29.73 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2022 LDK!
4 4 f 1 23.83 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/0494/21 2022 LDK!
5 5 f 1 21.78 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2022 LDK!
6 6 f 1 21.66 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2022 LDK!
1 1 f 2 46.58 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK! 105
2 2 f 2 30.92 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2022 LDK!
3 3 f 2 21.58 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 28.15 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2022 LDK!
2 2 f 1 27.50 GAWLIK Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/2833/21 2022 LDK!
3 3 f 1 27.31 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/0494/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1638820171356 sekund