Słupsk 26.08.2022
Monika Pyrek Tour 2022 - Słupsk [DMP U20]
Tyczka K
1 f 1 3.70 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 f 1 3.60 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP U20 KUBALA Magdalena Z/3368/15 2022 158
3 f 1 3.60 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
4 f 1 3.60 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
5 f 1 3.50 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U20 ZP I DMP U20 MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/2600/18 , 2022 LDK! 154
6 f 1 3.40 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2022
7 f 1 3.40 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP I DMP U20 DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022 150
  f 1 NM BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
1 f 2 2.90 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2022 LDK!
2 f 2 2.90 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
3 f 2 2.90 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
4 f 2 2.80 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
5 f 2 2.80 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
6 f 2 2.80 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2022
7 f 2 2.80 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
8 f 2 2.70 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
9 f 2 2.70 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
10 f 2 2.70 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM III KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
11 f 2 2.60 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM IV KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
12 f 2 2.60 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2022
13 f 2 2.60 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2022 LDK!
14 f 2 2.60 KNIGAWKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/14513/21 2022
15 f 2 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0990/21 2022
16 f 2 2.50 SZAREK Łucja SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0112/21 2022 LDK!
17 f 2 2.20 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0304/21 2022 LDK!
18 f 2 2.20 JĘDRYCZKA Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/14594/21 2022
18 f 2 2.20 MELZACKA Lidia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM V
20 f 2 2.00 ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP V BADULSKI Tomasz Z/1058/20 2022 LDK!
21 f 2 2.00 ZABOROWSKA Iga GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP V BADULSKI Tomasz Z/2850/22 2022
22 f 2 1.60 KASPERCZYK Lena SL Olimpia Poznań 2011 U12 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1411/22 2022 LDK!
  f 2 NM JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
  f 2 NM LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- BADULSKI Tomasz Z/1059/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 5.01 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/0579/15 2022
2 f 1 4.40 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II DMP U20 KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK! 138
3 f 1 4.30 SZAKOWSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2005 U18 ZP II DMP U20 FERFET Marek Z/4070/19 2022 LDK! 134
4 f 1 4.20 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM II KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2022 LDK!
5 f 1 4.20 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
6 f 1 4.00 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 3.90 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
8 f 1 3.70 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP III KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
9 f 1 3.50 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
1 f 2 3.40 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
2 f 2 3.30 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP IV FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
3 f 2 3.20 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2022 LDK!
4 f 2 3.10 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
5 f 2 3.00 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
6 f 2 3.00 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
7 f 2 3.00 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2022
8 f 2 2.90 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
9 f 2 2.50 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
10 f 2 2.20 GURJEW Grzegorz SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/4184/22 2022
11 f 2 2.20 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2022
12 f 2 2.00 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2441/22 2022
13 f 2 1.80 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5717551708221 sekund