Białogard 03.09.2022
Mityng KL Iskra Białogard [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.17 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -0.3 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
2 2 e 1 13.28 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -0.3 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
3 3 e 1 13.30 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.3 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
4 4 e 1 13.47 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP -0.3 IV BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
5 6 e 1 13.58 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -0.3 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
6 8 e 1 13.70 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.3 IV MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
7 7 e 1 13.70 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -0.3 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
8 14 e 1 13.97 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 2006 U18 ZP -0.3 -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0372/19 2022 BEZ LDK!
1 9 e 2 13.74 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.5 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
2 11 e 2 13.88 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP +0.5 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
3 18 e 2 14.12 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
4 20 e 2 14.13 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.5 V STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2022 LDK!
5 24 e 2 14.27 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
6 27 e 2 14.31 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.5 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
7 32 e 2 14.46 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP +0.5 V FERFET Marek Z/0075/22 2022 LDK!
1 12 e 3 13.95 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.6 V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 16 e 3 13.97 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -0.6 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
3 21 e 3 14.17 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -0.6 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
4 22 e 3 14.20 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
5 28 e 3 14.33 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -0.6 V BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2022 LDK!
6 29 e 3 14.34 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2022 LDK!
7 31 e 3 14.39 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -0.6 V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
1 5 e 4 13.47 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.5 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
2 10 e 4 13.83 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
3 13 e 4 13.95 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +1.5 V STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
4 15 e 4 13.97 KALEMBA Wiktoria AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP +1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/5303/15 2022
5 17 e 4 13.99 STEFAŃSKA Zofia AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP +1.5 V BŁOCIAN Rafał Z/3071/21 2022 LDK!
6 19 e 4 14.13 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM +1.5 V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
7 23 e 4 14.20 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U14 ZP +1.5 V BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2022
8 25 e 4 14.29 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U16 ZP +1.5 V PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2022 LDK!
1 26 e 5 14.29 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +1.9 V STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
2 30 e 5 14.38 BYDAŁEK Julia UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +1.9 V OBERLAN Paulina Z/2904/22 2022 LDK!
3 34 e 5 14.54 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +1.9 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
4 35 e 5 14.57 WOLSKA Kalina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP +1.9 -- BARTA Franciszek Z/4642/22 2022
5 36 e 5 14.61 KAZIUK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +1.9 -- BARTA Franciszek Z/0912/22 2022
6 37 e 5 14.92 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.9 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
7 48 e 5 15.68 WIŚNIEWSKA Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +1.9 -- OBERLAN Paulina Z/0351/22 2022 LDK!
1 43 e 6 15.38 TROJAN Martyna AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP -1.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/3889/20 2022 LDK!
2 44 e 6 15.45 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP -1.5 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2022
3 45 e 6 15.53 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -1.5 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
4 46 e 6 15.57 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -1.5 -- FERFET Marek Z/0417/22 2022 LDK!
5 49 e 6 15.83 CZECH Julia MKL Szczecin 2008 U16 ZP -1.5 -- #
6 50 e 6 15.87 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -1.5 -- OBERLAN Paulina Z/4938/22 2022 LDK!
7 52 e 6 16.05 STANKOWSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -1.5 -- OBERLAN Paulina Z/5150/22 2022 LDK!
1 38 e 7 15.05 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.5 -- BINDASZEWSKA Hanna
2 39 e 7 15.19 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U12 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2022 LDK!
3 42 e 7 15.33 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM +0.5 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2338/21 2022 LDK!
4 47 e 7 15.58 TYMIŃSKA Marika AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP +0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/3890/20 2022 LDK!
5 51 e 7 15.99 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/1597/21 2022 LDK!
6 54 e 7 16.43 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.5 -- FERFET Marek LDK!
7 55 e 7 16.46 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
8 57 e 7 17.14 SMOLIK Zofia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP +0.5 -- OBERLAN Paulina Z/4940/22 2022 LDK!
1 33 e 8 14.48 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -0.6 V KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
2 40 e 8 15.23 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP -0.6 -- BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2022 LDK!
3 41 e 8 15.27 ADAMOWSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.6 -- BARTA Franciszek Z/5519/22 2022
4 53 e 8 16.16 PIÓRKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP -0.6 -- OBERLAN Paulina Z/0148/22 2022 LDK!
5 56 e 8 16.94 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -0.6 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
6 58 e 8 17.71 KŁOSOWSKA Gabriela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/1598/21 2022 LDK!
1 f 1 13.32 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -1.7 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
2 f 1 13.55 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -1.7 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
3 f 1 13.73 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -1.7 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
4 f 1 13.97 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -1.7 V MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
5 f 1 14.00 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -1.7 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
6 f 1 14.02 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -1.7 V BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
200 m K
1 1 s 1 26.18 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -2.2 II KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 27.04 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -2.2 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
3 3 s 1 27.52 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -2.2 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
4 4 s 1 27.56 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP -2.2 IV BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2022 LDK!
5 5 s 1 28.54 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -2.2 -- BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
6 12 s 1 29.12 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -2.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 28.63 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP +0.2 V WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2022 LDK!
2 7 s 2 28.75 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM +0.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
3 9 s 2 28.81 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.2 -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
4 11 s 2 29.02 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.2 V BARTA Franciszek Z/3585/22 2022
5 13 s 2 29.38 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.2 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
6 15 s 2 29.69 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.2 V STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2022 LDK!
1 10 s 3 28.90 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +0.1 V BŁOCIAN Rafał B.D. Z/4970/19 2022 LDK!
2 18 s 3 31.28 BAŁTYKA Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/1596/21 2022 LDK!
3 20 s 3 32.11 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
4 21 s 3 33.80 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/0421/22 2022 LDK!
1 8 s 4 28.75 KMIEĆ Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -0.3 V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1746/22 2022
2 14 s 4 29.58 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -0.3 V DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
3 16 s 4 30.11 CHRYPO Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -0.3 V KOROL Andrzej Z/1610/18 2022 BEZ
4 17 s 4 30.93 WOLSKA Kalina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -0.3 -- BARTA Franciszek Z/4642/22 2022
5 19 s 4 32.04 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U14 ZP -0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2022 LDK!
6 22 s 4 36.11 KOWALSKA Iga AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP -0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3068/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.78 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U23 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2022 3
2 2 s 1 43.88 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 44.70 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
4 4 s 1 44.99 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2022 LDK!
5 6 s 1 46.55 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2022 LDK!
6 12 s 1 49.10 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 46.64 SOCZEWSKA Adela LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V PIECYK Józef Z/2651/21 2022
2 8 s 2 46.96 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2022 LDK!
3 9 s 2 47.39 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2022 LDK!
4 13 s 2 49.51 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
5 14 s 2 50.04 CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2022 LDK!
1 5 s 3 45.32 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U20 LB -- B.D. Z/4764/19 2022
2 16 s 3 50.12 DĘBIEC Nicola KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1886/22 2022
3 19 s 3 51.77 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2022
4 20 s 3 51.99 WIŚNIEWSKA Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/0351/22 2022 LDK!
5 22 s 3 52.12 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2022 LDK!
6 28 s 3 55.38 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2404/21 2022 LDK!
1 17 s 4 51.04 KACZORKIEWICZ Agata MKL Szczecin 2010 U14 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1758/22 2022
2 18 s 4 51.29 OTTO Alicja MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10739/21 2022 LDK!
3 23 s 4 52.38 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
4 27 s 4 54.14 STANISŁAWSKA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13102/21 2022 LDK!
5 29 s 4 55.54 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2022 LDK!
6 30 s 4 56.11 BARTOCHA Nikola MKS Hermes Gryfino 2011 U12 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10736/21 2022 LDK!
1 10 s 5 48.81 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
2 11 s 5 49.04 MAŁY Alicja LŁKB Trucht Łobez 2011 U12 ZP -- ORGANKA Bogusława ORGANKA Bogusława Z/3884/22 2022
3 25 s 5 52.90 KUBALA Julia UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -- OBERLAN Paulina Z/4938/22 2022 LDK!
4 26 s 5 53.34 KLEPUSZEWSKA Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3155/22 2022
5 31 s 5 56.74 WRITZ REKOWSKA Helena LKS Prime Food Brda Przechlewo # 2012 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/5371/22 2022
6 33 s 5 57.47 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
1 15 s 6 50.04 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
2 21 s 6 52.07 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/0144/22 2022 LDK!
3 24 s 6 52.85 ROMAŃSKA Joanna LŁKB Trucht Łobez 2010 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3886/22 2022
4 32 s 6 57.41 CZECH Julia MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- #
400 m K
1 1 s 1 63.10 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2022 LDK!
2 2 s 1 63.72 NAZIPOVA Alisa UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard Z/3493/22 2022 LDK!
3 3 s 1 65.46 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.09 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP III MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
2 2 s 1 1:45.24 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.36 LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/10547/21 2022 LDK!
4 6 s 1 1:50.66 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2484/20 2022 LDK!
5 7 s 1 1:51.09 FAŁEK Amelia UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11856/21 2022 LDK!
6 8 s 1 1:51.83 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
7 10 s 1 1:53.32 SZEWC Oliwia UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0407/22 2022 LDK!
1 4 s 2 1:50.25 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2022
2 5 s 2 1:50.63 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
3 9 s 2 1:51.92 NIEŚPELSKA Marta MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2168/21 2022 LDK!
4 11 s 2 1:53.37 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2022 LDK!
5 12 s 2 1:56.46 KRAVCHENKO Eva MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/14617/21 2022 LDK!
6 13 s 2 1:56.81 MISZEL Pola MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- B.D. Z/3391/22 2022 LDK!
7 14 s 2 1:56.89 PIEC Tola LŁKB Trucht Łobez 2008 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/3807/19 2022
8 15 s 2 1:59.57 SZCZESIAK Karolina LŁKB Trucht Łobez 2009 U14 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/4588/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:53.86 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:53.96 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2022 2
3 3 s 1 3:10.13 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:10.98 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:16.20 POŹDZIK Urszula MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP IV DZIĘCIOŁ Piotr Z/3630/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:17.89 OSSOWSKA Malwina UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11861/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:22.93 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:25.03 GRUBERSKA Hanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP V GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4254/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:27.79 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2022
10 10 s 1 3:35.08 ZARZECKA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4258/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:41.32 NIEWIADOMSKI Sophie KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1523/22 2022
12 12 s 1 3:41.58 KARPIŃSKA Zuzanna UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0410/22 2022 LDK!
13 13 s 1 3:48.66 NOSAL Martyna MKL Szczecinek 2007 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/5338/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 13.26 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -1.3 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.45 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.3 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2022 LDK!
3 3 s 1 15.76 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -1.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.32 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -1.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
2 2 s 1 14.98 CHATŁAS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -1.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11928/21 2022 LDK!
3 3 s 1 15.48 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP -1.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2022 LDK!
4 4 s 1 16.10 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -1.8 -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2022 LDK!
5 5 s 1 16.67 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP -1.8 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
6 6 s 1 18.03 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -1.8 -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
7 7 s 1 19.22 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -1.8 -- FERFET Marek Z/0415/22 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.11 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.2 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
  s 1 DNF DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +1.2 -- BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
300 m pł K
1 1 s 1 47.98 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2022 LDK!
2 2 s 1 49.88 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
3 3 s 1 52.02 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP III KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena FERFET Marek , Z/1308/21 , 2022 LDK!
2 f 1 1.55 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP III GIZA Zdzisław Z/1522/22 2022
3 f 1 1.45 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
5 f 1 1.40 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
6 f 1 1.35 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
7 f 1 1.30 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.25 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2022 LDK!
9 f 1 1.15 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2022 LDK!
10 f 1 1.10 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0415/22 2022 LDK!
11 f 1 1.10 STUDEMANN Marika UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek LDK!
W dal K
1 f 1 5.27 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.4 III KECLER Szymon Z/3364/18 2022 4
2 f 1 5.18 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +0.3 III GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2022
3 f 1 4.97 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.3 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
4 f 1 4.91 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.3 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
5 f 1 4.85 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +1.3 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
6 f 1 4.85 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -0.8 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
7 f 1 4.70 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP +0.6 V MILEWICZ Renata Z/5761/19 2022 LDK!
8 f 1 4.62 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -0.2 V KECLER Szymon Z/5463/22 2022 LDK!
9 f 1 4.56 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -1.0 V STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
10 f 1 4.56 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2022 LDK!
11 f 1 4.55 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.5 -- RÓŻYCZKA Marek Z/10863/21 2022
12 f 1 4.51 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.7 -- RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
13 f 1 4.49 SZCZĘSNA Weronika LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2005 U18 WP -0.6 -- GRAŚ Jarosław Z/3097/19 2022
14 f 1 4.48 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -0.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2022 LDK!
15 f 1 4.35 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina Z/1121/20 2022 LDK!
16 f 1 4.18 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
17 f 1 3.99 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.1 -- OBERLAN Paulina Z/2993/19 2022 LDK!
18 f 1 3.77 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +0.3 -- OBERLAN Paulina Z/2648/19 2022 BEZ LDK!
1 f 2 4.40 KAWICKA Maja MKS Hermes Gryfino 2010 U14 ZP +0.7 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11938/21 2022 LDK!
2 f 2 4.38 STEFAŃSKA Zofia AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP -0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3071/21 2022 LDK!
3 f 2 4.35 URBAŃSKA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.8 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11944/21 2022 LDK!
4 f 2 4.30 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 3.99 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2022 LDK!
6 f 2 3.77 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -3.3 -- FERFET Marek Z/0417/22 2022 LDK!
7 f 2 3.66 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP +1.3 -- OBERLAN Paulina Z/0143/22 2022 LDK!
8 f 2 3.54 KMERA Faustyna AL Międzyzdroje 2010 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/3084/20 2022 LDK!
9 f 2 3.50 LESZCZYŃSKA Liliana AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP -0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/0930/22 2022 LDK!
10 f 2 3.50 KOWALSKA Iga AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP +0.9 -- BŁOCIAN Rafał Z/3068/21 2022 LDK!
11 f 2 3.39 TYMIŃSKA Marika AL Międzyzdroje 2011 U12 ZP -0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/3890/20 2022 LDK!
12 f 2 3.25 BAŁTYKA Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/1596/21 2022 LDK!
13 f 2 3.23 TROJAN Martyna AL Międzyzdroje 2009 U14 ZP +0.5 -- BŁOCIAN Rafał Z/3889/20 2022 LDK!
14 f 2 3.12 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -0.7 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
15 f 2 3.07 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/1597/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.85 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2022 LDK!
2 f 1 10.38 WILK Daria LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP +0.7 IV RÓŻYCZKA Marek Z/2929/20 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.72 LEMAŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 III ŚLIWKA Irena # Z/5750/19 2022 LDK!
2 f 1 10.19 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.3 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2022 LDK!
3 f 1 10.03 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP +0.7 IV STEFAŃSKI Jacek Z/1153/20 2022 LDK!
4 f 1 9.55 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 12.22 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
2 f 1 10.50 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U20 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 9.86 SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
4 f 1 8.51 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1447/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 7.70 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -- OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 20.52 FIEREK Dominika UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6657/21 2022 LDK!
2 f 1 18.82 CHMIEL Paulina UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1191/20 2022 LDK!
3 f 1 18.63 SZYMAŃSKA Kinga UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6740/21 2022 LDK!
  f 1 NM SUCHY Julia MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/4900/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 36.46 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
2 f 1 31.89 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 29.03 PIETKIEWICZ Nina MKS Junior Złocieniec 2006 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/1299/20 2022
2 f 1 28.95 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
3 f 1 28.31 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2022 LDK!
1 f 2 22.27 ZIEGERT Magdalena UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6738/21 2022 LDK!
2 f 2 19.90 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2022 LDK!
3 f 2 19.36 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/2659/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.24 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2022
100 m M
1 1 e 1 11.46 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -1.8 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4587/11 2022
2 3 e 1 11.58 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -1.8 III BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
3 4 e 1 11.71 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -1.8 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
4 5 e 1 11.73 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -1.8 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
5 6 e 1 11.74 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -1.8 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
6 7 e 1 12.06 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -1.8 IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
7 11 e 1 12.18 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -1.8 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
8 13 e 1 12.35 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -1.8 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
1 8 e 2 12.08 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -0.4 IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 9 e 2 12.11 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U18 ZP -0.4 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2022 BEZ
3 12 e 2 12.29 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP -0.4 -- GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
4 14 e 2 12.39 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP -0.4 -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
5 15 e 2 12.56 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.4 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
6 16 e 2 12.58 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.4 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
7 18 e 2 13.09 BŹDZIEL Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 -- GRAŚ Jarosław Z/1883/22 2022
8 22 e 2 13.58 GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM -0.4 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
1 2 e 3 11.51 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 Sen ZP -0.2 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
2 17 e 3 12.93 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.2 -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
3 19 e 3 13.20 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP -0.2 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
4 20 e 3 13.49 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP -0.2 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
5 21 e 3 13.53 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.2 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
6 23 e 3 13.72 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -0.2 -- B.D. Z/2864/22 2022
7 24 e 3 13.97 KOPEĆ Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -0.2 -- GIZA Zdzisław # Z/8424/21 2022
8 27 e 3 14.71 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.2 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 10 e 4 12.15 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -0.7 IV FERFET Marek LDK!
2 25 e 4 14.20 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
3 26 e 4 14.47 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -0.7 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
4 28 e 4 15.14 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
5 29 e 4 15.31 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek LDK!
6 30 e 4 15.94 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -0.7 -- B.D. Z/0498/22 2022
7 31 e 4 16.15 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP -0.7 -- B.D. Z/2863/22 2022
1 f 1 11.48 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +0.3 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
2 f 1 12.01 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.3 IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 23.58 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -0.1 III GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
2 4 s 1 24.62 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -0.1 -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 5 s 1 25.10 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -0.1 -- PIECYK Józef Z/5051/19 2022
4 7 s 1 25.63 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
5 9 s 1 29.44 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.1 -- FERFET Marek Z/5978/21 2022 LDK!
1 3 s 2 24.58 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.3 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2022
2 6 s 2 25.50 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U16 ZP +0.3 V ŚLIWKA Irena Z/12486/21 2022 LDK!
3 11 s 2 29.76 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +0.3 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
4 12 s 2 31.18 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.3 -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2022
5 14 s 2 34.85 ROJEWSKI Adam MKS Święc Sławno 2012 U12 ZP +0.3 -- B.D. Z/2863/22 2022
1 1 s 3 22.96 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.4 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2022 LDK!
2 8 s 3 28.74 ŻUKOWSKI Bruno MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP +0.4 -- B.D. Z/2864/22 2022
3 10 s 3 29.63 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
4 13 s 3 33.04 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP +0.4 -- B.D. Z/0498/22 2022
300 m M
1 1 s 1 37.94 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 38.12 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U18 ZP -- JACEWICZ Edward Z/5417/19 2022
3 3 s 1 38.31 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech Z/3620/21 2022 LDK!
4 4 s 1 39.84 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
5 5 s 1 40.78 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
6 9 s 1 42.07 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2022
1 6 s 2 40.85 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/2946/20 2022 LDK!
2 8 s 2 41.32 HRYNIEWICZ Przemysław MKL Szczecin 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna Z/0909/22 2022
3 10 s 2 43.02 DĄBROWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/2996/21 2022
4 11 s 2 43.79 WASILEWSKI Karol MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/10740/21 2022 LDK!
1 7 s 3 41.00 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U16 ZP V PIECYK Józef Z/2653/21 2022
2 12 s 3 46.46 KUJAWA Błażej MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/11939/21 2022 LDK!
3 13 s 3 59.31 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.35 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
2 2 s 1 56.28 RYBICKI Dominik WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/5965/21 2022 LDK!
3 3 s 1 58.40 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2022
4 4 s 1 64.40 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. Z/1841/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:29.34 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez 1998 Sen ZP -- KIEDROWICZ Piotr Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:35.56 BOCIAN Kuba MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP V DZIĘCIOŁ Piotr Z/3621/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:39.44 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp Łobez 2009 U14 ZP V MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2022
4 4 s 1 1:43.42 ROSZYK Mikołaj UKS Barnim Goleniów 2008 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0408/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:46.25 PACHOLSKI Mateusz UKS Barnim Goleniów 2009 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/11862/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.82 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/14840/21 2022
7 7 s 1 1:51.13 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2022 BEZ
8 8 s 1 2:00.52 ZGÓRSKI Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 2010 U14 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/5420/22 2022
9 9 s 1 2:00.64 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U12 ZP -- B.D. Z/4530/22 2022
800 m M
1 1 s 1 1:55.04 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
2 2 s 1 2:02.12 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:03.31 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U23 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:03.33 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 2007 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1326/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:03.81 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP IV B.D. Z/1770/20 2022
6 6 s 1 2:05.99 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP IV B.D. Z/3833/22 2022 -
7 7 s 1 2:06.79 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleniów 2007 U16 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/0124/20 2022 LDK!
  s 1 DNF BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2022 4 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:20.91 PURGAL Hubert MKL Szczecinek 2008 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/5339/22 2022
2 2 s 1 3:46.29 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:12.32 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 4:17.83 ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP IV BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2022
3 3 s 1 4:18.42 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 4:29.10 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
5 5 s 1 4:32.96 MISARKO Maciej MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/3503/22 2022
6 6 s 1 4:33.99 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2022 LDK!
7 7 s 1 4:51.67 DĄBKOWSKI Igor KL Iskra Białogard 2006 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/14057/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.92 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -0.9 III ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.63 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.9 III KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
3 3 s 1 17.79 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.9 V JUNIEWICZ Andrzej Z/5124/22 2022 LDK!
4 4 s 1 17.83 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -0.9 V WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 19.31 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -0.9 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/5050/22 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.95 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.7 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
2 2 s 1 18.37 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +1.7 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 20.29 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.7 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
110 m pł M
1 1 s 1 17.42 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP +1.7 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
300 m pł M
1 1 s 1 42.31 KOZŁOWSKI Szymon AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 44.21 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
3 3 s 1 45.64 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
4 4 s 1 50.98 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U16 ZP V DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/10523/21 2022 81
2 f 1 1.65 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- DMP U20 FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 73
3 f 1 1.60 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/8340/21 2022
4 f 1 1.55 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
5 f 1 1.50 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
6 f 1 1.30 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2022 LDK!
7 f 1 1.25 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2022 LDK!
8 f 1 1.20 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2022 LDK!
9 f 1 1.15 STUDEMANN Tim UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek LDK!
W dal M
1 f 1 6.36 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +0.1 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 6.28 STELMASIK Franciszek OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP 0.0 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/2243/17 2022
3 f 1 6.20 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -0.2 IV BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4
4 f 1 6.16 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.2 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
5 f 1 5.86 ŁOCHNICKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -0.1 V MILEWICZ Renata Z/5760/19 2022 LDK!
6 f 1 5.50 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.4 -- KECLER Szymon Z/7712/21 2022
7 f 1 5.47 GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM -0.3 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
8 f 1 5.38 MAĆKOWIAK Hubert LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2004 U20 WP +0.5 -- GRAŚ Jarosław Z/3092/19 2022
9 f 1 5.14 SCHAB Aleksander LZS RELAX Krzyż Wlkp. 2007 U16 WP +0.2 -- GRAŚ Jarosław Z/1884/22 2022
10 f 1 5.14 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP +0.1 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2022 LDK!
11 f 1 5.00 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.5 -- FERFET Marek LDK!
12 f 1 4.78 MRÓZ Dominik MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +0.4 -- STEFAŃSKI Jacek Z/11941/21 2022 LDK!
13 f 1 4.66 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.6 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
14 f 1 4.64 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2022 LDK!
15 f 1 3.97 WILK Konrad LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP 0.0 -- B.D. Z/5101/22 2022
Wieloskok M
1 f 1 10.69 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.77 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
1 f 2 10.80 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
2 f 2 5.62 ZWOLIŃSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.44 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 11.39 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 40.13 CHUDEREWICZ Jakub MKS Junior Złocieniec 2007 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/8342/21 2022
2 f 1 37.62 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
3 f 1 33.55 SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM V B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2022 LDK!
4 f 1 25.10 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
5 f 1 23.71 ROGUSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4627/22 2022 LDK!
6 f 1 23.11 AUGUSTYNIAK Michał MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1868/22 2022
7 f 1 15.35 ZWOLIŃSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.76 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 28.68 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
2 f 1 24.05 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 43.61 CYPRYAŃSKI Damian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
2 f 1 40.00 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2022 LDK!
3 f 1 38.50 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/11890/21 2022
4 f 1 37.72 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/5149/22 2022
5 f 1 35.25 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 53.23 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/12875/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 59.29 STASIOŁEK Jan LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM II GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
2 f 1 51.35 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U20 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2022
3 f 1 39.70 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/7712/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.208431959152 sekund