Opole 03.09.2022
Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego U14 i U16. Mityng LA [DMP U20]
100 m K
1 4 s 1 13.82 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/2803/18 2022 LDK!
2 5 s 1 13.91 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP 0.0 -- LACH Magdalena Z/0206/19 2022 LDK!
3 6 s 1 14.05 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
4 8 s 1 14.20 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP 0.0 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/10928/21 2022 LDK! 71
5 9 s 1 14.94 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP 0.0 -- DMP U20 LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK! 57
1 1 s 2 12.83 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -2.5 III LACH Magdalena Z/1145/20 2022 LDK!
2 2 s 2 13.32 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -2.5 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 3 s 2 13.51 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -2.5 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
4 7 s 2 14.09 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -2.5 -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 4 s 3 14.63 KOWALSKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -1.6 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5298/21 2022 LDK!
2 5 s 3 14.74 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -1.6 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
3 9 s 3 15.16 LUTECKA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -1.6 -- WOLAK Magdalena Z/12289/21 2022 LDK!
4 11 s 3 15.22 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -1.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
5 18 s 3 15.71 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -1.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2022 LDK!
6 19 s 3 16.07 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -1.6 -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
7 20 s 3 17.14 MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno # 2010 U14 OP -1.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2022 LDK!
8 21 s 3 17.81 KONONOWA Sofia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -1.6 -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/5446/22 2022
1 6 s 4 14.85 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP +0.4 -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2022 LDK!
2 12 s 4 15.26 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +0.4 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8963/21 2022 LDK!
3 13 s 4 15.44 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +0.4 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8962/21 2022 LDK!
4 15 s 4 15.61 JUSZCZAK Ilona MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +0.4 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5297/21 2022 LDK!
5 16 s 4 15.64 ZIELIŃSKA Paulina MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +0.4 -- WOLAK Magdalena Z/0865/20 2022 LDK!
6 17 s 4 15.67 CIUNEK Hanna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +0.4 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12728/21 2022 LDK!
1 1 s 5 13.21 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -0.9 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
2 2 s 5 13.76 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U14 OP -0.9 IV MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2022 LDK!
3 3 s 5 13.94 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -0.9 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
4 7 s 5 14.88 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -0.9 -- WOLAK Magdalena Z/9266/21 2022 LDK!
5 8 s 5 14.90 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.9 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
6 10 s 5 15.19 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -0.9 -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
7 14 s 5 15.52 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.9 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
1 5 s 6 14.57 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP -0.6 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
2 7 s 6 14.72 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -0.6 -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
3 9 s 6 15.11 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.6 -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
4 10 s 6 15.19 SZPYTKO Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -0.6 -- ZOK Patrycja Z/4016/22 2022 LDK!
5 11 s 6 15.34 KOCAŃDA Aleksandra NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -0.6 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/9681/21 2022 LDK!
6 14 s 6 15.84 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.6 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2022 LDK!
1 1 s 7 13.62 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -2.2 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
2 2 s 7 13.77 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.2 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
3 3 s 7 14.43 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -2.2 V NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 4 s 7 14.51 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -2.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
5 6 s 7 14.59 NIEMIEC Agnieszka UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -2.2 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/1684/22 2022 LDK!
6 8 s 7 14.97 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -2.2 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8327/21 2022 LDK!
7 12 s 7 15.40 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -2.2 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
8 13 s 7 15.67 KACZOR Amelia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -2.2 -- PIERÓG Paweł Z/0197/19 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.00 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 45.49 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 46.40 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 46.75 TKACZ Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2004 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0247/16 2022 LDK!
1 4 s 2 50.12 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
2 6 s 2 51.29 WALÓW Lena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5221/22 2022 LDK!
3 8 s 2 52.61 DUDA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9273/21 2022 LDK!
4 9 s 2 61.60 KOWALCZYK Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9262/21 2022 LDK!
1 1 s 3 46.42 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP IV WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
2 2 s 3 47.75 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP V LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
3 3 s 3 49.00 GOŁDYN Laura LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8134/21 2022 LDK!
4 5 s 3 51.09 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2022 LDK!
5 7 s 3 51.62 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2022 LDK!
1 1 s 4 44.89 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
2 2 s 4 44.99 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
3 3 s 4 45.61 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP IV ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
4 4 s 4 47.39 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 4 47.70 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/8327/21 2022 LDK!
6 6 s 4 50.58 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
7 7 s 4 56.06 BˇCZKOWSKA Maria LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/3817/22 2022
600 m K
1 2 s 1 1:54.57 KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena Z/1925/22 2022 LDK!
2 9 s 1 2:03.70 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8964/21 2022 LDK!
3 10 s 1 2:04.42 WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U14 OP -- LACH Magdalena Z/5304/22 2022 LDK!
4 12 s 1 2:07.14 PABI¦ Zofia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0863/20 2022 LDK!
5 14 s 1 2:10.22 ZAWALIŃSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2010 U14 OP -- LACH Magdalena Z/2565/22 2022 LDK!
6 15 s 1 2:12.71 ŁUKASZÓW Maja MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0870/20 2022 LDK!
7 16 s 1 2:14.40 SUDOŁ Natalia UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- LACH Aleksandra Z/3739/22 2022 LDK!
8 17 s 1 2:25.21 LEWANDOWSKA Weronika NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9685/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:51.06 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
2 3 s 2 1:55.04 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
3 4 s 2 1:55.85 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0383/19 2022 LDK!
4 5 s 2 1:57.76 KADŁUCZKA Milena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- DOMIN Adam Z/2939/20 2022 LDK!
5 6 s 2 2:01.54 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
6 7 s 2 2:01.62 UZNAŃSKA Anna LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12241/21 2022 LDK!
7 8 s 2 2:02.89 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
8 11 s 2 2:05.15 WINIARSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/12291/21 2022 LDK!
9 13 s 2 2:07.79 MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno # 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.62 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.2 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.30 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.2 IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 13.40 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.2 IV LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
4 4 s 1 13.45 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.2 IV NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
5 5 s 1 13.61 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.2 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
6 6 s 1 14.21 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.2 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
7 7 s 1 14.31 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.2 V PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
8 8 s 1 16.51 JENDRYCA Wiktoria UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +1.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 12.86 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.4 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.51 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +0.4 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2022 LDK!
3 3 s 1 15.04 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.4 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
4 4 s 1 15.18 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.4 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
5 5 s 1 15.77 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP +0.4 -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
6 6 s 1 17.16 JURCZYK Hanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.4 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5325/21 2022 LDK!
7 7 s 1 17.28 JUSZCZAK Ilona MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +0.4 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5297/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.31 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
2 2 s 1 49.83 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
3 3 s 1 49.95 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2022 LDK!
4 4 s 1 51.66 BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
5 5 s 1 58.69 KONDZIELA Julia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:16.69 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:37.46 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 54.09 BŁAWICKA Julia
HOC Zuzanna
JAWORSKA Oliwia
ŻUK Magdalena
MULKS Juvenia Głuchołazy 2007
2008
2007
2008
U16 OPL -- PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
Z/9269/21
Z/0377/19
Z/0866/20
Z/0973/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 2 s 1 54.17 KOCAŃDA Aleksandra
BURSAKOWSKA Oliwia
OŁPIŃSKA Paula
KOZAN Zuzanna
NKS Start Namysłów 2008
2007
2007
2007
U16 OPL -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
Z/9681/21
Z/7268/21
Z/8327/21
Z/7269/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.96 MENCFEL Natasza
UZNAŃSKA Julia
ADAMSKA Olga
SKLORZ Sandra
LKS Victoria Olesno 2008
2007
2007
2007
U16 OPL -- CHĘCIŃSKI Artur
B.D. CHĘCIŃSKI Artur
BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur
CHĘCIŃSKI Artur
Z/13926/21
, Z/8136/21
, Z/13468/21
Z/13598/21
2022
, 2022
, 2022
2022




4 4 s 1 56.60 KUNICKA Oliwia
SZEREMETA Marta
SZOPA Weronika
LISOWSKA Hanna
MULKS Juvenia Głuchołazy 2010
2010
2009
2009
U14 OPL -- WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
Z/9266/21
Z/0864/20
Z/9264/21
Z/0383/19
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 57.17 JUSZCZAK Ilona
HRYNCZYSZYN Zuzanna
GRAJ Martyna
FITAS Oliwia
MUKS Gim 2 Nysa 2010
2009
2009
2010
U14 OPL -- RYSZEWSKI Jacek
RYSZEWSKI Jacek
RYSZEWSKI Jacek
KOŁODZIEJ Tomasz
Z/5297/21
Z/5289/21
Z/5288/21
Z/5307/21
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 58.24 KACZOR Amelia
SKOWRONEK Oliwia
KORCZAK Weronika
CIESZYŃSKA Róża
MULKS Juvenia Głuchołazy 2007
2008
2007
2008
U16 OPL -- PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
Z/0197/19
Z/0200/19
Z/0198/19
Z/1080/19
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ

7 7 s 1 58.90 ADAMCZAK Jagna
STASZCZYSZYN Hanna
NOWAK Nikola
CIUNEK Hanna
NKS Start Namysłów 2009
2010
2009
2009
U14 OPL -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
Z/8962/21
Z/3598/22
Z/8963/21
Z/12728/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.56 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
1 f 2 1.40 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP V WOLAK Magdalena Z/9264/21 2022 LDK!
2 f 2 1.35 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2022 LDK!
2 f 2 1.35 CIUNEK Hanna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/12728/21 2022 LDK!
4 f 2 1.35 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8963/21 2022 LDK!
5 f 2 1.30 WERESZCZYŃSKA Aleksandra LUKS Namysłów 2010 U14 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/3000/22 2022 LDK!
1 f 3 1.56 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 f 3 1.50 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/12741/21 2022 LDK!
3 f 3 1.45 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
4 f 3 1.35 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
5 f 3 1.35 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
6 f 3 1.30 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.84 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP +0.3 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
  f 2 3.20 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.2 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
  f 2 4.13 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -0.7 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
  f 2 4.30 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.5 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
1 f 2 4.45 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.8 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
2 f 2 4.36 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +2.1 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
3 f 2 4.06 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP +0.4 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
4 f 2 3.90 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +0.1 -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2022 LDK!
5 f 2 3.69 KORCZAK Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.4 -- PIERÓG Paweł Z/0198/19 2022 BEZ LDK!
6 f 2 3.58 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +2.7 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
  f 3 4.44 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.3 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
1 f 3 4.56 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U14 OP +1.5 V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2022 LDK!
2 f 3 4.54 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +2.1 V JANAS-LUECKGEN Małgorzata Z/11745/21 2022 BEZ LDK!
3 f 3 4.48 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +0.7 -- LACH Magdalena Z/12422/21 2022 LDK!
4 f 3 4.03 LUTECKA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U12 OP -0.5 -- WOLAK Magdalena Z/12289/21 2022 LDK!
5 f 3 3.98 WERESZCZYŃSKA Aleksandra LUKS Namysłów 2010 U14 OP +1.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/3000/22 2022 LDK!
6 f 3 3.98 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +1.4 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
7 f 3 3.91 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -0.9 -- LACH Magdalena Z/1927/22 2022 LDK!
8 f 3 3.82 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP +0.9 -- WOLAK Magdalena Z/9266/21 2022 LDK!
9 f 3 3.75 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.2 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/8962/21 2022 LDK!
10 f 3 3.64 JURCZYK Hanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -0.3 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5325/21 2022 LDK!
11 f 3 3.55 GOŁDYN Laura LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8134/21 2022 LDK!
12 f 3 3.37 ROSKOSZ Katarzyna LUKS Podium Kup 2009 U14 OP +0.6 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11090/21 2022 LDK!
13 f 3 2.94 KONONOWA Sofia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +1.4 -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/5446/22 2022
Kula (2) K
1 f 1 8.65 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2022 LDK!
2 f 1 7.34 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.29 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.1 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2022 LDK!
2 f 1 9.99 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.9 V NALEPA Marek Z/0394/20 2022 LDK!
3 f 1 9.68 NIEMIEC Agnieszka UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.1 V WESOŁOWSKA Mirela Z/1684/22 2022 LDK!
4 f 1 9.57 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.7 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
5 f 1 9.10 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -0.5 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
6 f 1 8.96 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP +1.3 -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
7 f 1 8.65 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.8 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2022 LDK!
8 f 1 8.64 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +1.6 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
9 f 1 8.60 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL 0.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
10 f 1 8.45 NIEŁACNA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +1.4 -- NALEPA Marek Z/3057/22 2022
11 f 1 8.20 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
12 f 1 8.00 MISZCZAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -1.3 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5629/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.52 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 9.32 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
3 f 1 9.22 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0391/22 2022
4 f 1 8.62 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
5 f 1 8.18 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2022
6 f 1 8.17 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
7 f 1 7.60 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 7.37 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
9 f 1 7.17 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
10 f 1 6.65 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
1 f 2 8.88 BANA¦ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 11.16 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 f 1 8.37 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 15.51 CZAK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/11795/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.56 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 24.38 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0125/22 2022
3 f 1 22.38 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
4 f 1 20.98 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
5 f 1 20.52 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
6 f 1 18.98 BERGIEL Anita LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4221/22 2022
7 f 1 18.61 MAMCZAK Emilia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/3056/22 2022
8 f 1 18.41 SZUBIŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/12742/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 36.84 BANA¦ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1159/22 2022
2 f 1 28.46 WANECKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/4243/22 2022
3 f 1 24.76 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
4 f 1 18.56 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 39.78 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2022 LDK!
2 f 1 35.27 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/0851/20 2022 LDK!
1 f 2 26.14 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
2 f 2 22.94 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
3 f 2 22.29 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
4 f 2 21.97 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
5 f 2 21.42 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2022
6 f 2 16.64 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
7 f 2 15.29 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
8 f 2 14.76 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.31 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP III NALEPA Marek Z/1697/19 2022 LDK!
2 f 1 25.71 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 20:15.79 mx BILIŃSKA Julia LUKS Podium Kup 2008 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2562/22 2022 LDK!
  s 1 DNF mx BUHL Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3678/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.37 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.9 III B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 2 s 1 11.62 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.9 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
3 3 s 1 11.95 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.9 IV NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
4 4 s 1 12.18 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -0.9 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
5 5 s 1 12.29 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.9 -- LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK!
6 6 s 1 12.87 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.9 -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2022 LDK!
1 1 s 2 12.69 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -2.2 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 13.43 LISEK Michał NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -2.2 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3601/22 2022 LDK!
3 3 s 2 14.20 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -2.2 -- WOLAK Magdalena Z/9263/21 2022 LDK!
4 4 s 2 15.09 POKORA Hubert LUKS Namysłów 2010 U14 OP -2.2 -- GŁOWACKI Leszek Z/3846/22 2022 LDK!
5 5 s 2 15.47 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -2.2 -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2022 LDK!
6 6 s 2 16.68 GRĘDA Radosław UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -2.2 -- LACH Aleksandra Z/12245/21 2022 LDK!
7 7 s 2 17.45 NOWAK Maciej UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -2.2 -- JURCZYŃSKI Rafał Z/2570/22 2022 LDK!
1 1 s 3 11.73 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -0.9 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
2 2 s 3 12.85 FURMAŃSKI Kacper NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.9 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/3693/22 2022 LDK!
3 3 s 3 13.02 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.9 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
4 4 s 3 13.90 SAJDAK Maciej MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.9 -- WOLAK Magdalena Z/9272/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.39 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0601/22 2022 LDK!
2 2 s 1 38.32 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
3 3 s 1 39.05 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2022 LDK!
4 4 s 1 43.00 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
1 1 s 2 39.63 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 2 s 2 42.67 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
3 3 s 2 45.34 KULIG Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/2058/21 2022 LDK!
4 4 s 2 54.02 MATYJASIK Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0871/20 2022 LDK!
5 5 s 2 56.90 GRĘDA Sławomir UKS-MOS Opole 2011 U12 OP -- LACH Aleksandra Z/12246/21 2022 LDK!
6 6 s 2 61.85 LOHIN Tymofii LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/5448/22 2022
1 1 s 3 38.60 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
2 2 s 3 41.15 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
3 3 s 3 41.51 FURMAŃSKI Kacper NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/3693/22 2022 LDK!
4 4 s 3 45.29 KLIN Rafał LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/11035/21 2022
5 5 s 3 46.17 GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
  s 3 DNF BIENIEK Kajetan LUKS Namysłów # 2008 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/3847/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:26.92 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:26.97 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:27.09 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:27.19 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/2804/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:29.24 RASZEJA Filip KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/2459/17 2022
6 6 s 1 1:32.07 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2022
7 7 s 1 1:34.01 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
8 8 s 1 1:35.92 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2022 LDK!
1 2 s 2 1:41.58 KULIŃSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10236/21 2022
2 4 s 2 1:44.95 CZERCHLAŃSKI Marcel LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4224/22 2022 LDK!
3 5 s 2 1:48.58 MAREK Wiktor MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/2057/21 2022 LDK!
4 8 s 2 1:56.86 FIDOT Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2011 U12 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/5220/22 2022 LDK!
5 12 s 2 2:08.47 OWCZAREK Kacper LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1037/22 2022 LDK!
6 13 s 2 2:15.78 BLOCH Mikołaj LZS KL Kotwica Brzeg 2010 U14 OP -- PŁATEK Mateusz Z/12280/21 2022 LDK!
7 14 s 2 2:31.46 LOHIN Samuel LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/5447/22 2022
1 1 s 3 1:36.17 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
2 3 s 3 1:43.80 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9270/21 2022 LDK!
3 6 s 3 1:50.57 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
4 7 s 3 1:51.39 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11091/21 2022 LDK!
5 9 s 3 2:05.06 TOMYS Piotr LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8135/21 2022 LDK!
6 10 s 3 2:05.48 BˇBELEWSKI Adrian LZS KL Kotwica Brzeg 2010 U14 OP -- PŁATEK Mateusz Z/12272/21 2022 4 LDK!
7 11 s 3 2:05.55 STASIAK Tymoteusz LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4987/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.20 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.3 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 2 s 1 19.18 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -1.3 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 18.66 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -1.3 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.36 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
2 2 s 1 44.07 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:05.18 KAPICA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/4983/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:08.17 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/8328/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:10.50 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS V B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:11.85 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/1191/22 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.38 GŁOWACKI Michał
FURMAŃSKI Kacper
MIKU¦KIEWICZ Lucjan
MIKU¦KIEWICZ Emilian
NKS Start Namysłów 2007
2007
2007
2007
U16 OPL -- KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
Z/8328/21
Z/3693/22
Z/7267/21
Z/7266/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 50.12 HALEK Arkadiusz
KAPICA Jakub
MURAWSKI Kacper
HARZ Tomasz
MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007
2007
2008
2007
U16 OPL -- SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
Z/0366/21
Z/4983/22
Z/0371/21
Z/0368/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.56 WOLAK Bruno
GRZYWACZ Tomasz
SAJDAK Maciej
WINIARSKI Mateusz
MULKS Juvenia Głuchołazy 2007
2010
2008
2008
U16 OPL -- PIERÓG Paweł
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
PIERÓG Paweł
Z/0385/19
Z/9270/21
Z/9272/21
Z/0702/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.70 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8706/21 2022 LDK!
1 f 2 1.45 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
2 f 2 1.15 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2022 LDK!
1 f 3 1.75 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
2 f 3 1.70 KOVALCHUK Oleg AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U16 OP V B.D.
3 f 3 1.65 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
4 f 3 1.55 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
5 f 3 1.50 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
5 f 3 1.50 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
7 f 3 1.45 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2022 LDK!
8 f 3 1.40 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 4.98 GARNCAREK Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP +1.0 -- NALEPA Marek Z/4247/22 2022 LDK!
  f 2 4.54 WOLAK Bruno MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.0 -- PIERÓG Paweł Z/0385/19 2022 LDK!
1 f 2 5.42 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.5 -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
2 f 2 5.39 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.8 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
3 f 2 5.11 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +1.0 -- SACZKO Andrzej Z/0371/21 2022 LDK!
4 f 2 4.80 WYGODA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +1.0 -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/5763/21 2022 LDK!
5 f 2 4.57 WOLAK Bruno MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +4.3 -- PIERÓG Paweł Z/0385/19 2022 LDK!
  f 2 NM GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP 0.0 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
1 f 3 5.02 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +0.7 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2022 LDK!
2 f 3 4.87 LISEK Michał NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.5 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3601/22 2022 LDK!
3 f 3 4.73 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +1.9 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2022 LDK!
4 f 3 4.37 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U14 OP +1.9 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2022 LDK!
5 f 3 4.09 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -1.7 -- WOLAK Magdalena Z/9263/21 2022 LDK!
6 f 3 4.04 POKORA Hubert LUKS Namysłów 2010 U14 OP +0.5 -- GŁOWACKI Leszek Z/3846/22 2022 LDK!
7 f 3 3.90 GRĘDA Radosław UKS-MOS Opole 2011 U12 OP +1.6 -- LACH Aleksandra Z/12245/21 2022 LDK!
8 f 3 3.51 NOWAK Maciej UKS-MOS Opole 2011 U12 OP +1.3 -- JURCZYŃSKI Rafał Z/2570/22 2022 LDK!
9 f 3 3.21 LOHIN Tymofii LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP +2.0 -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/5448/22 2022
10 f 3 3.00 TOMYS Piotr LKS Victoria Olesno 2011 U12 OP +0.3 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8135/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.58 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +1.0 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
2 f 1 11.48 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -0.7 IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
3 f 1 10.35 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +0.4 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
4 f 1 9.87 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -0.2 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2022 LDK!
5 f 1 9.11 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.3 -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.77 SOBCZYK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2009 U14 OP -- ZOK Patrycja Z/5430/22 2022
2 f 1 9.22 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn KoĽle 2009 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2022 LDK!
3 f 1 9.05 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
4 f 1 7.51 CZERCHLAŃSKI Marcel LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4224/22 2022 LDK!
5 f 1 6.20 NAROLSKI Nicolas UKS-MOS Opole 2010 U14 OP -- LACH Magdalena Z/11796/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.80 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
2 f 1 12.53 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
3 f 1 9.68 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
1 f 2 11.31 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
2 f 2 10.88 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 f 2 10.63 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
4 f 2 10.36 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
5 f 2 10.34 ¦WIˇTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
6 f 2 9.84 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.41 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.59 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 13.38 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP II B.D. Z/11723/21 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 33.56 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U14 OP -- DOMIN Adam Z/3790/22 2022 LDK!
2 f 1 29.76 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn KoĽle 2009 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/2064/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 48.62 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP II SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
2 f 1 43.29 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP III NALEPA Marek Z/0127/22 2022
3 f 1 28.43 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.39 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0867/20 2022 LDK!
2 f 1 35.14 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0199/19 2022 LDK!
3 f 1 34.42 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1917/20 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.05 WAGNER Karol LUKS Podium Kup 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/5204/19 2022 LDK!
2 f 1 44.51 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 23.78 ¦WIˇTCZAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/3058/22 2022 LDK!
2 f 1 24.01 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 24.77 DZIEMIDOWICZ Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad Z/9917/21 2022 LDK!
2 f 1 12.87 MATYJASIK Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0871/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 44.34 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 f 1 33.45 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
3 f 1 30.51 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 28.62 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -- MI¦KIEWICZ Krzysztof Z/2132/22 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 42.02 KRYNICKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV LACH Magdalena Z/0205/19 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 17:18.86 mx MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
2 2 s 1 20:18.60 mx STANIK Gabriel LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5909/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7962939739227 sekund