Poznań 03.09.2022
Klubowa Liga U16 woj. WLKP (II rzut). Mityng okręgowy [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 13.09 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -2.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
2 6 e 1 13.26 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -2.5 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
3 8 e 1 13.57 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP -2.5 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
4 11 e 1 13.77 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -2.5 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
5 17 e 1 14.49 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -2.5 -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2022 LDK!
6 18 e 1 15.14 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -2.5 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2022 BEZ LDK!
1 2 e 2 12.99 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
2 5 e 2 13.17 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -0.6 III OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
3 10 e 2 13.68 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -0.6 IV DMP U20 PIEKARSKA Monika Z/0814/22 2022 85
4 12 e 2 13.90 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -0.6 -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
5 13 e 2 13.97 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.6 -- ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
6 15 e 2 14.26 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.6 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
1 1 e 3 12.93 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.9 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
2 3 e 3 13.00 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -1.9 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
3 7 e 3 13.48 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.9 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
4 9 e 3 13.58 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.9 IV ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
5 14 e 3 14.20 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -1.9 -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
6 16 e 3 14.34 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
1 3 e 4 13.45 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -0.2 IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 22 e 4 14.55 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.2 -- ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
3 29 e 4 14.71 ANDRZEJASZEK Oliwia LUKS Orkan Września 2009 U14 WP -0.2 -- PUJDAK Andrzej Z/4098/22 2022
4 42 e 4 14.93 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
5 60 e 4 15.27 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.2 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
6 61 e 4 15.31 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
7 90 e 4 16.49 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna # Z/8635/21 2022 LDK!
1 1 e 5 13.08 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.7 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK! 108
2 13 e 5 14.14 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -2.7 V BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
3 20 e 5 14.53 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -2.7 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 48 e 5 15.06 BARTOSZEK Alicja KS Stal Pleszew 2009 U14 WP -2.7 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0116/22 2022 LDK!
5 49 e 5 15.07 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -2.7 -- WALCZAK Marek Z/1107/21 2022 LDK!
6 51 e 5 15.09 STUDZIŃSKA Urszula UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -2.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1572/22 2022 LDK!
7 67 e 5 15.61 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.7 -- WALCZAK Marek Z/1102/21 2022 LDK!
1 2 e 6 13.08 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -1.9 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 10 e 6 13.97 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -1.9 V GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
3 32 e 6 14.74 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -1.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
4 40 e 6 14.93 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.9 -- GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
5 44 e 6 14.96 KRÓL Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.9 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5368/22 2022 LDK!
6 77 e 6 15.78 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -1.9 -- BIERŁA Dawid Z/1349/22 2022
7 82 e 6 16.04 KOZŁOWSKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.9 -- WALCZAK Marek Z/5398/22 2022 LDK!
1 5 e 7 13.71 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -2.1 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
2 21 e 7 14.54 GLIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2011 U12 WP -2.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/5457/22 2022
3 35 e 7 14.80 BAJERSKA Anna UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -2.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0529/22 2022 LDK!
4 39 e 7 14.91 RYCHŁA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.1 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0721/21 2022 LDK!
5 45 e 7 15.00 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
6 81 e 7 15.88 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.1 -- WALCZAK Marek Z/1366/21 2022 LDK!
7 85 e 7 16.12 KURASIŃSKA Urszula UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -2.1 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
1 4 e 8 13.71 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -1.8 IV ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
2 34 e 8 14.77 JENA Martyna UKS Sprinter Słodków # 2009 U14 WP -1.8 -- B.D. Z/5291/22 2022
3 43 e 8 14.95 DERUCKA Milena UKS Sprinter Słodków 2010 U14 WP -1.8 -- B.D. Z/5292/22 2022
4 62 e 8 15.34 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -1.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2022 LDK!
5 74 e 8 15.69 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -1.8 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
1 16 e 9 14.41 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -0.6 V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
2 23 e 9 14.58 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
3 37 e 9 14.84 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -0.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
4 58 e 9 15.24 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -0.6 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
5 63 e 9 15.34 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -0.6 -- GRENDA Jan # Z/3102/21 2022 LDK!
6 70 e 9 15.64 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2022
1 7 e 10 13.85 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -0.9 V WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
2 15 e 10 14.37 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.9 V CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2022
3 19 e 10 14.50 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.9 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
4 38 e 10 14.86 MAGDZIAK Justyna OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -0.9 -- BIEDERMANN Roman Z/5261/22 2022
5 46 e 10 15.01 MICHNIACKA Kamila UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -0.9 -- B.D. BIERŁA Dawid Z/10042/21, Z/4182/22 2021, 2022 LDK!
6 57 e 10 15.19 SZMYT Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 -- WALCZAK Michał Z/5383/22 2022
7 64 e 10 15.47 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.9 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
8 86 e 10 16.13 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0259/20 2022 LDK!
1 8 e 11 13.85 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -2.6 V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
2 33 e 11 14.76 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP -2.6 -- GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
3 36 e 11 14.81 GÓRNIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.6 -- BIEDERMANN Roman Z/5604/22 2022
4 54 e 11 15.11 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -2.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12059/21 2022
5 72 e 11 15.66 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -2.6 -- ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
6 78 e 11 15.78 POPRAWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/5380/22 2022
7 83 e 11 16.07 KLUGA Marcelina UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -2.6 -- BIERŁA Dawid Z/1410/22 2022
8 87 e 11 16.15 PIELUCHA Nadia MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -2.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0747/22 2022 LDK!
1 11 e 12 14.01 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -1.8 V GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
2 56 e 12 15.14 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.8 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2022 LDK!
3 59 e 12 15.27 SOBCZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/5381/22 2022
4 68 e 12 15.61 TOKARZ Antonina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0114/22 2022
5 71 e 12 15.65 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0260/20 2022 LDK!
6 79 e 12 15.79 PRZYDRYGA Alicja UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -1.8 -- BIERŁA Dawid Z/11662/21 2022
7 93 e 12 16.96 GALUSIŃSKA Pola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2013 U12 WP -1.8 -- WALCZAK Marek Z/1098/21 2022 LDK!
1 12 e 13 14.03 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -2.5 V BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
2 18 e 13 14.47 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.5 V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
3 50 e 13 15.07 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -2.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
4 53 e 13 15.10 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -2.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
5 55 e 13 15.13 WLAZIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -2.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/5382/22 2022
6 65 e 13 15.48 PASTUSZAK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -2.5 -- WALCZAK Marek Z/5397/22 2022
7 92 e 13 16.77 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -2.5 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 30 e 14 14.73 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -2.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2022 LDK!
2 31 e 14 14.74 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -2.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/1101/21 2022 LDK!
3 66 e 14 15.50 NOWAK Gabriela MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0722/21 2022 LDK!
4 73 e 14 15.66 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -2.4 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
5 75 e 14 15.72 WŁODARCZYK Barbara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -2.4 -- STACHOWICZ Katarzyna Z/8382/21 2022
6 91 e 14 16.61 WŁODARCZAK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -2.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5367/22 2022 LDK!
1 17 e 15 14.43 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U14 WP -0.9 V PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2022
2 27 e 15 14.69 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
3 41 e 15 14.93 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0276/20 2022 LDK!
4 69 e 15 15.63 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/0184/22 2022
5 89 e 15 16.44 KOŚCIELNA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -0.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/8381/21 2022 LDK!
6 94 e 15 16.97 RURKOWSKA Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -0.9 -- ZWIRN Krystyna
7 97 e 15 18.09 ROSZAK Julia UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -0.9 -- BIERŁA Dawid Z/3083/22 2022
1 6 e 16 13.77 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -1.3 IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
2 25 e 16 14.62 ORLIK Nadia MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -1.3 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3010/22 2022 LDK!
3 26 e 16 14.67 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -1.3 -- PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
4 47 e 16 15.05 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
5 52 e 16 15.09 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -1.3 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
6 80 e 16 15.81 PIECHOWIAK Maria MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -1.3 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5370/22 2022 LDK!
7 84 e 16 16.10 BUDKIEWICZ Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/5384/22 2022
8 95 e 16 17.25 WALCZAK Maja UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -1.3 -- BIERŁA Dawid Z/0724/21 2022
1 9 e 17 13.96 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -0.5 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 14 e 17 14.26 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.5 V ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
3 24 e 17 14.59 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -0.5 -- B.D. Z/0130/22 2022
4 28 e 17 14.69 WITA Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -0.5 -- WILK Robert Z/2089/21 2022 LDK!
5 76 e 17 15.75 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -0.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0110/22 2022
6 88 e 17 16.17 STACHOWIAK Zuzanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -0.5 -- ZWIRN Krystyna
7 96 e 17 17.55 CEGLAREK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -0.5 -- ZWIRN Krystyna
1 1 f 1 12.86 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.7 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
2 2 f 1 12.97 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.7 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
3 3 f 1 13.13 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -1.7 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
4 4 f 1 13.21 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.7 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
5 5 f 1 13.26 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.7 IV OSIK Tadeusz Z/2740/22 2022
6 6 f 1 13.47 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP -1.7 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
7 7 f 1 13.54 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.7 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
1 1 f 2 13.09 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -1.4 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2022
2 2 f 2 13.54 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.4 IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
3 3 f 2 13.56 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -1.4 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
4 4 f 2 13.67 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -1.4 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2022
5 5 f 2 13.83 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -1.4 V CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
6 6 f 2 13.85 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -1.4 V ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.93 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -1.8 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
2 2 s 1 26.11 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.8 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
3 3 s 1 26.49 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -1.8 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
4 4 s 1 26.51 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -1.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 5 s 1 26.72 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -1.8 III B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2022 LDK!
6 6 s 1 27.44 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.8 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
7 7 s 1 27.60 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -1.8 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
1 8 s 2 27.71 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -1.9 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
2 9 s 2 27.91 ŚWIERCZ Martyna UKS Dąb Suchy Las 2004 U20 WP -1.9 IV KACZOR Adam TYLAK Łukasz , Z/3635/22 , 2022
3 10 s 2 27.92 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.9 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
4 11 s 2 29.07 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -1.9 -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2022 LDK!
5 12 s 2 29.30 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -1.9 -- DMP U20 GRENDA Jan Z/0632/20 2022 LDK! 77
6 13 s 2 29.85 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.9 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2022
7 14 s 2 29.95 KOWALSKA Aleksandra UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/0246/20 2022 LDK!
8 15 s 2 31.69 TRYKOWSKA Anastazja UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/2225/22 2022
300 m K
1 1 s 1 42.05 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 43.31 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP III MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/5894/21 2022 LDK!
3 3 s 1 43.65 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2022
4 4 s 1 44.35 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP III WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
5 6 s 1 44.82 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U14 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2022
1 5 s 2 44.60 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP III GULCZYŃSKA Grażyna Z/4143/22 2022
2 8 s 2 45.07 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP IV NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
3 9 s 2 45.71 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP IV BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
4 12 s 2 46.45 KACZMAREK Katarzyna PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP IV ŁAPACZ Zbigniew Z/1531/20 2022 LDK!
5 14 s 2 46.91 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
6 15 s 2 47.35 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
1 7 s 3 45.01 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2022
2 11 s 3 46.42 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0171/19 2022 LDK!
3 13 s 3 46.85 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2022
4 17 s 3 47.72 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2022 LDK!
5 19 s 3 48.03 KLOREK Joanna MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/12064/21 2022 LDK!
6 20 s 3 48.12 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/0534/22 2022 LDK!
7 23 s 3 48.53 ANDRZEJASZEK Oliwia LUKS Orkan Września 2009 U14 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4098/22 2022
1 16 s 4 47.66 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
2 18 s 4 47.84 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
3 21 s 4 48.30 MATERKA Matylda UKS 20 Poznań 2010 U14 WP V WIADEREK Piotr Z/3021/22 2022
4 24 s 4 48.60 MAGDZIAK Justyna OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- BIEDERMANN Roman Z/5261/22 2022
5 26 s 4 48.97 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
6 30 s 4 50.17 KLISZEWSKA Milena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/3280/22 2022 LDK!
7 36 s 4 51.58 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
1 25 s 5 48.94 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2022 LDK!
2 27 s 5 49.78 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
3 31 s 5 50.20 MICHNIACKA Kamila UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -- B.D. BIERŁA Dawid Z/10042/21, Z/4182/22 2021, 2022 LDK!
4 34 s 5 50.59 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2022 LDK!
5 37 s 5 51.62 ŚWIERCZYŃSKA Marika UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- B.D. Z/4179/22 2022 LDK!
6 42 s 5 54.09 STACHOWIAK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- ZWIRN Krystyna
1 32 s 6 50.25 MAĆKOWIAK Maja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2974/21 2022 LDK!
2 38 s 6 52.16 SZAJDECKA Angelika UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/1428/22 2022
3 39 s 6 52.23 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2022 LDK!
4 40 s 6 53.22 KURASIŃSKA Urszula UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0532/22 2022 LDK!
5 43 s 6 54.72 PERA Marta UKS Przełaj Żerków 2008 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/1349/22 2022
6 45 s 6 55.91 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2022 LDK!
1 10 s 7 45.97 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2469/20 2022 LDK!
2 35 s 7 51.14 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1620/22 2022 LDK!
3 46 s 7 57.72 WALCZAK Maja UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0724/21 2022
1 22 s 8 48.48 DZIEKAN Agata LUKS Orkan Września 2009 U14 WP V PUJDAK Andrzej Z/4097/22 2022
2 28 s 8 49.97 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1102/21 2022 LDK!
3 29 s 8 50.08 ZAMIARA Gabriela KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14732/21 2022 LDK!
4 33 s 8 50.52 STAŚKIEWICZ Maja OKL Oborniki 2010 U14 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3448/20 2022 LDK!
5 41 s 8 53.73 KLUGA Marcelina UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/1410/22 2022
6 44 s 8 54.79 PRZYDRYGA Alicja UKS Przełaj Żerków 2010 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/11662/21 2022
400 m K
1 1 s 1 59.41 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
2 2 s 1 65.00 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
3 3 s 1 65.47 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U18 WP -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
4 4 s 1 67.49 KUC Agnieszka OKL Oborniki 2003 U20 WP -- NOWICKI Sebastian Z/3862/18 2022 BEZ
5 5 s 1 69.54 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 72.93 ŚRAMA Olga OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/5090/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:39.01 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP III OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2022
2 2 s 1 1:47.16 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:47.90 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:49.32 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V GRENDA Jan # Z/0606/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:50.06 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U14 WP -- WIADEREK Piotr Z/9440/21 2022
6 6 s 1 1:51.48 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP -- B.D. Z/0299/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:52.61 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:53.06 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:56.77 WŁODARCZAK Amelia MKS-MOS Śrem 2010 U14 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5378/22 2022
1 s 2 1:54.28 PRUCHNIEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3085/21 2022 LDK!
2 s 2 1:55.34 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U14 WP -- WYDUBA Roman # Z/1649/19 2022
3 s 2 1:56.89 REJEK Maja KS Stal Pleszew 2009 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14735/21 2022 LDK!
4 s 2 1:58.91 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
5 s 2 1:58.95 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3714/20 2022 LDK!
6 s 2 2:04.10 CIELEBĄK Marcelina MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5377/22 2022
7 s 2 2:06.45 KOŚCIELNA Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila # Z/8636/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:03.10 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:05.08 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:05.22 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:06.60 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:08.07 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:09.31 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:17.10 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP IV GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:21.12 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:21.23 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
10 11 s 1 3:24.07 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
11 17 s 1 3:32.98 SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2022 LDK!
12 18 s 1 3:34.19 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
13 20 s 1 3:37.13 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2799/20 2022 LDK!
14 21 s 1 3:44.41 WALCZAK-MORTEZAEI Antonia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12417/21 2022
1 10 s 2 3:22.32 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP IV MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2388/20 2022 LDK!
2 12 s 2 3:25.74 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
3 13 s 2 3:28.49 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U14 WP V WIADEREK Piotr Z/9445/21 2022
4 14 s 2 3:31.36 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2022 LDK!
5 15 s 2 3:32.40 URBANIAK Nikola LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PUJDAK Andrzej Z/13265/21 2022
6 16 s 2 3:32.66 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9439/21 2022
7 19 s 2 3:35.40 KASPEROWICZ Julia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3134/22 2022
8 22 s 2 3:47.46 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
9 23 s 2 3:54.72 FABISIAK Agata MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/5376/22 2022
10 24 s 2 4:05.74 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0033/21 2022 LDK!
11 25 s 2 4:10.99 SIERŻANT Milena KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0118/22 2022 LDK!
1 1 s 3 2:49.65 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
2 2 s 3 2:52.24 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2003 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2022 LDK!
3 3 s 3 2:58.33 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
4 4 s 3 3:02.20 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
5 5 s 3 3:16.10 BANASIAK Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2004 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2022 LDK!
6 6 s 3 3:28.08 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.97 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -0.2 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 4 e 1 14.06 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -0.2 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
3 7 e 1 15.42 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -0.2 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
1 2 e 2 13.02 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP -0.9 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
2 3 e 2 13.47 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
3 5 e 2 14.21 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -0.9 V PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2022
4 6 e 2 14.98 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -0.9 -- GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.89 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.1 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
2 2 f 1 13.04 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +0.1 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
3 3 f 1 13.63 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.1 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2022 LDK!
4 4 f 1 14.09 BIADAŁA Julia LUKS Orkan Września 2007 U16 WP +0.1 V PAWLAK Przemysław Z/13285/21 2022
5 5 f 1 14.26 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.1 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
6 6 f 1 15.23 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.1 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 49.99 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0745/18 2022 BEZ
2 2 s 1 50.36 BARANOWSKA Lena LUKS Orkan Września 2008 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/12065/21 2022
3 3 s 1 50.94 STECZKO Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2007 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Roman Z/4797/19 2022 LDK!
4 4 s 1 51.42 ŁUKASZCZYK Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/0306/20 2022 LDK!
5 5 s 1 52.77 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
6 6 s 1 54.14 MUREK Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3418/20 2022
7 7 s 1 55.39 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/11895/21 2022 LDK!
8 8 s 1 56.76 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.75 SIEWIERA Amelia
KACZMAREK Julia
LOSY Zofia
KANICKA Lena
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/0261/20
Z/3122/19
Z/1062/18
Z/1060/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
2 2 s 1 54.24 PISARCZYK Vanessa
ŁUKASZCZYK Julia
PRUCHNIEWICZ Amelia
JAŃCZAK Jadwiga
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2008
2008
2008
U16 WLP -- ZAWORSKI Marek
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
CICHOWLAS Agnieszka
Z/13506/21
Z/0306/20
Z/2390/20
Z/0302/20
2022
2022
2022
2022




3 5 s 1 56.23 ANDRZEJAK Zuzanna
GŁOWACKA Hanna
MALCZYK Maria
PAJZERT Maja
UKS Achilles Leszno 2008
2008
2008
2007
U16 WLP -- ZDONEK Filip
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKA Hanna
GÓRSKA Hanna
Z/2285/22
Z/5263/22
Z/14485/21
Z/3089/21
2022
2022
2022
2022




4 8 s 1 56.79 ROSIŃSKA Amelia
JOKŚ Nadia
TACIAK Bianka
TOMYS Maja
UMKS Iskra Wolsztyn 2008
2008
2007
2008
U16 WLP -- WEISS Elżbieta
WEISS Elżbieta
SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
Z/11895/21
Z/0028/21
Z/2824/19
Z/0035/21
2022
2022
2022
2022




5 9 s 1 56.84 DZIEKAN Agata
BIADAŁA Julia
ANDRZEJASZEK Zuzanna
OLEJNICZAK Julia
LUKS Orkan Września 2009
2007
2008
2008
U16 WLP -- PUJDAK Andrzej
PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
Z/4097/22
Z/13285/21
Z/3061/22
Z/11894/21
2022
2022
2022
2022




6 10 s 1 58.22 RYCHŁA Aleksandra
KLOREK Joanna
ORLIK Nadia
KUCNER Maja
MKS Baszta Szamotuły 2008
2009
2010
2008
U16 WLP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
Z/0721/21
Z/12064/21
Z/3010/22
Z/0717/21
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 55.27 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania
KUBALA Maria
HOROWSKA Iga
KRAWCZYK Lena
WMLKS Nadodrze Powodowo 2007
2007
2008
2009
U16 WLP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/5148/19
Z/3085/22
Z/12418/21
Z/1205/22
2022
2022
2022
2022




2 6 s 2 56.41 SZMYT Zuzanna
KUBERA Natalia
KAŹMIERCZAK Maja
GÓRSKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2008
2008
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/5383/22
Z/3124/19
Z/0181/22
Z/0250/20
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 56.64 KURCZABA Małgorzata
WOLICKA Olga
ADISSOU Lilli
WITEK Lena
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2009
2009
2009
U14 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/0266/20
Z/0276/20
Z/0275/20
Z/8395/21
2022
2022
2022
2022




4 10 s 2 61.31 JANKOWSKA Aleksandra
GORGOSZ Aleksandra
TUR Alicja
SOBCZAK Julia
SL Olimpia Poznań 2007
2008
2007
2007
U16 WLP -- CZERNIAK Przemysław
CZERNIAK Przemysław
CZERNIAK Przemysław
CZERNIAK Przemysław
Z/1694/20
Z/0304/21
Z/8373/21
Z/4801/19
2022
2022
2022
2022




1 4 s 3 55.99 STASZAK Daria
GOLANOWSKA Iga
SZAJDECKA Angelika
KOWALCZYK Marianna
UKS 12 Kalisz 2007
2008
2007
2008
U16 WLP -- OLSZYNA Waldemar
WIŚNIEWSKI Paweł
WANGE Adrianna
WANGE Adrianna
Z/1407/22
Z/0163/20
Z/1428/22
Z/2592/21
2022
2022
2022
2022




2 s 3 56.03 ANDRASZAK Aleksandra
GALUSIŃSKA Gabriela
BUCZEK Hanna
PASTUSZAK Nadia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009
2009
2009
2007
U16 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
Z/0257/20
Z/0264/20
Z/1107/21
Z/5397/22
2022
2022
2022
2022




3 s 3 59.97 WŁODARCZYK Barbara
SZLACHTA Justyna
WILCZYŃSKA Weronika
WĄSALA Amelia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012
2011
2011
2011
U12 WLP -- STACHOWICZ Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/8382/21
Z/1101/21
Z/4918/22
Z/0184/22
2022
2022
2022
2022




4 s 3 60.82 TOKARZ Antonina
SOŁTYSIAK Kalina
CEPA Maja
POPRAWSKA Anna
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2010
2010
2010
U14 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/0114/22
Z/1102/21
Z/0259/20
Z/5380/22
2022
2022
2022
2022




5 s 3 61.00 KOŚCIELNA Magdalena
SOBCZAK Amelia
TWORO Wiktoria
WLAZIK Julia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2010
2010
2010
U14 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/8636/21
Z/5381/22
Z/0260/20
Z/5382/22
2022
2022
2022
2022




6 s 3 62.72 GALUSIŃSKA Pola
OTWIASKA Zuzanna
BUDKIEWICZ Olga
BUDZYŃ Maria
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2013
2011
2011
2010
U14 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/1098/21
Z/0110/22
Z/5384/22
Z/1366/21
2022
2022
2022
2022




7 s 3 63.00 GÓRSKA Maja
KOZŁOWSKA Marta
KOŚCIELNA Maja
STACHOWIAK Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011
2010
2012
2011
U14 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/8635/21
Z/5398/22
Z/8381/21
Z/8375/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.45 DUDEK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka Z/13505/21 2022
3 3 f 1 1.45 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.45 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2022
6 6 f 1 1.40 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP V WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 ZIÓŁKOWSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/4858/22 2022
8 8 f 1 1.35 PISARCZYK Vanessa UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/13506/21 2022
9 9 f 1 1.35 KOZIELSKA Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/3086/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 2.90 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.80 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2022 LDK!
3 3 f 1 2.60 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2022 LDK!
4 4 f 1 2.40 SZAREK Łucja SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0112/21 2022 LDK!
5 5 f 1 2.20 TUR Alicja SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/8373/21 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.40 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -1.2 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
  f 1 4.38 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +0.3 -- JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
1 1 f 1 5.85 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.1 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2
2 2 f 1 5.22 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
3 3 f 1 5.01 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP 0.0 IV ZIELIŃSKA Janina Z/4309/19 2022 LDK!
4 4 f 1 4.72 MAGDZIARZ Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +0.1 -- ZIELIŃSKA Janina ZIELIŃSKA Janina Z/3261/20 2022 LDK!
5 5 f 1 4.63 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP +1.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
6 6 f 1 4.58 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
7 7 f 1 4.57 NAPIERAŁA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP +1.2 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2733/22 2022
8 8 f 1 4.56 PRĘTKOWSKA Sara MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +2.5 -- JAGACIAK Jarosław Z/3678/20 2022
9 9 f 1 4.00 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +2.9 -- WALCZAK Marek Z/8375/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.98 WILCZYŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +4.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4918/22 2022
11 11 f 1 3.60 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +1.6 -- WALCZAK Katarzyna # Z/8635/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.57 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP +0.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0184/22 2022
  f 2 3.48 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP +0.2 -- ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka Z/5382/21 2022 LDK!
  f 2 3.64 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.8 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
  f 2 3.79 POPRAWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/5380/22 2022
  f 2 3.80 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.3 -- WALCZAK Marek Z/1107/21 2022 LDK!
  f 2 3.85 KRÓL Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +1.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5368/22 2022 LDK!
  f 2 3.90 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.5 -- WALCZAK Marek Z/1366/21 2022 LDK!
  f 2 4.19 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
  f 2 4.28 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
  f 2 4.64 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
  f 2 4.78 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.4 V WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
  f 2 5.21 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.4 III WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 5.53 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 II WALCZAK Katarzyna Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 4.88 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +2.1 IV WALCZAK Marek Z/0257/20 2022 LDK!
3 3 f 2 4.78 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.3 V WALCZAK Marek Z/0264/20 2022 LDK!
4 4 f 2 4.78 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP +1.4 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
5 5 f 2 4.65 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
6 6 f 2 4.64 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP 0.0 V JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
7 7 f 2 4.52 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -0.9 V CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2022
8 8 f 2 4.47 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
9 9 f 2 4.45 KUCNER Maja MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +1.6 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0717/21 2022 LDK!
10 10 f 2 4.29 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.9 -- WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
11 11 f 2 4.26 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +2.2 -- WALCZAK Marek Z/1366/21 2022 LDK!
12 12 f 2 4.23 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +2.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2022 LDK!
13 13 f 2 4.13 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP +1.6 -- B.D. Z/0130/22 2022
14 14 f 2 4.11 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
15 15 f 2 4.10 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +1.6 -- GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
16 16 f 2 4.07 KILIAN Agata OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.5 -- KILIAN Marcin Z/12359/21 2022
17 17 f 2 4.06 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +3.2 -- ZDONEK Filip Z/2011/20 2022 LDK!
18 18 f 2 4.04 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Katarzyna # Z/0276/20 2022 LDK!
19 19 f 2 4.00 PASTUSZAK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.6 -- WALCZAK Marek Z/5397/22 2022
20 20 f 2 3.98 ANDRZEJAK Zuzanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.3 -- ZDONEK Filip Z/2285/22 2022 LDK!
21 21 f 2 3.98 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +2.0 -- GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
22 22 f 2 3.92 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +2.1 -- WALCZAK Marek Z/1107/21 2022 LDK!
23 23 f 2 3.90 STUDZIŃSKA Urszula UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +1.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1572/22 2022 LDK!
24 24 f 2 3.88 POPRAWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +2.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/5380/22 2022
25 25 f 2 3.88 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP +2.3 -- ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka Z/5382/21 2022 LDK!
26 26 f 2 3.87 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP +1.5 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
27 27 f 2 3.85 KRÓL Maria MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP +2.4 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5368/22 2022 LDK!
28 28 f 2 3.78 TADEUSZ Adrianna UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP +1.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/4296/20 2022 LDK!
29 29 f 2 3.77 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.2 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2022 LDK!
30 30 f 2 3.76 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +0.9 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
31 31 f 2 3.48 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +1.0 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
32 32 f 2 3.32 KOZŁOWSKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.8 -- WALCZAK Marek Z/5398/22 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.34 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +1.6 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
  f 1 9.60 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.1 V WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
  f 1 9.70 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.9 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
1 1 f 1 10.60 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP 0.0 III WALCZAK Katarzyna Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.56 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP +0.5 III JAGACIAK Jarosław Z/0605/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.27 ANDRZEJASZEK Zuzanna LUKS Orkan Września 2008 U16 WP +1.4 IV PUJDAK Andrzej Z/3061/22 2022
4 4 f 1 10.23 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.9 IV WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.04 HOROWSKA Iga WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP +1.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12418/21 2022
6 6 f 1 9.83 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +0.8 V WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.76 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +3.7 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2022 LDK!
8 8 f 1 9.74 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +2.8 V WALCZAK Katarzyna Z/3122/19 2022 LDK!
9 9 f 1 9.52 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP +1.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.48 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/3124/19 2022 LDK!
11 11 f 1 9.43 OLEJNICZAK Julia LUKS Orkan Września 2008 U16 WP +1.8 -- PUJDAK Andrzej Z/11894/21 2022
12 12 f 1 9.42 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP +1.3 -- CICHOWLAS Agnieszka Z/2390/20 2022 LDK!
13 13 f 1 9.39 ZGÓDKA Aneta KS Gwardia Piła 2007 U16 WP +2.9 -- CHWAŁEK Jarosław Z/2603/21 2022
14 14 f 1 9.32 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP +2.0 -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2022 LDK!
15 15 f 1 9.22 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP +1.1 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
16 16 f 1 8.92 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 10.48 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
2 2 f 1 10.10 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.70 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP V ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.65 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
5 5 f 1 9.62 DOLIŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3769/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.54 DOBAK Natasza MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP V TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0746/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.98 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP V B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
8 8 f 1 8.65 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
9 9 f 1 7.97 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
10 10 f 1 7.28 KOKOCIŃSKA Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5599/22 2022
11 11 f 1 7.22 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
12 12 f 1 7.17 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
13 13 f 1 7.04 WAŚKO Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -- WILK Robert Z/5265/22 2022
14 14 f 1 6.88 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
15 15 f 1 6.53 PIETRZAK Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -- B.D. Z/0129/22 2022
16 16 f 1 4.78 CUKIER Weronika WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U14 WP --
1 1 f 2 11.70 WÓJCIK Natalia MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5269/21 2022
2 2 f 2 8.78 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3698/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.40 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
2 2 f 1 8.06 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.25 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
2 2 f 1 23.71 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 23.09 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
4 4 f 1 19.33 WAŚKO Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U14 WP -- WILK Robert Z/5265/22 2022
5 5 f 1 17.83 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2022
6 6 f 1 12.25 DUDZIAK Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/3786/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 26.75 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2022 LDK!
2 2 f 1 20.78 NOWACZYK Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3698/22 2022 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 36.86 ROSZKIEWICZ Alicja UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip Z/5648/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 48.32 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
2 2 f 1 43.44 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2022 LDK!
3 3 f 1 42.93 KYSYLOVA Mariia OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP III NOWAK Grzegorz Z/5262/22 2022
4 4 f 1 35.43 ZHABINSKA Kseniia LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/4833/22 2022
5 5 f 1 32.46 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2022
6 6 f 1 28.86 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
7 7 f 1 27.94 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
8 8 f 1 25.96 FRANC Antonina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/4051/22 2022 LDK!
9 9 f 1 25.24 BAJSERT Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3136/22 2022
10 10 f 1 24.78 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2022 LDK!
11 11 f 1 23.36 CZARNECKA Marianna UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12419/21 2022 LDK!
12 12 f 1 20.04 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
1 1 f 2 33.38 MROWIŃSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- NOWAK Grzegorz Z/10594/21 2022
Młot (4) K
1 1 f 1 55.57 KYSYLOVA Yuliia OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/5034/22 2022
2 2 f 1 47.24 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.52 SMOLEŃ Iga KS Gwardia Piła 2007 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2604/21 2022
2 2 f 1 30.69 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 28.82 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2022
4 4 f 1 22.55 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0035/21 2022 LDK!
5 5 f 1 18.00 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2022 LDK!
6 6 f 1 16.66 MITORAJ-CICHA Aleksandra UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP --
7 7 f 1 15.67 REIMANN Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/12133/21 2022
8 8 f 1 12.34 WIERTEL Olimpia UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- B.D. Z/3082/22 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.05 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 24.63 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2022 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 19:48.77 MAKOWIECKA Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP V BIERŁA Władysław # Z/0158/20 2022
2 2 s 1 20:11.46 CIARCIŃSKA Marlena UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/0308/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.02 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 Sen WP -1.9 II MAĆKOWIAK Robert Z/1611/16 2021
2 2 e 1 11.17 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -1.9 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
3 7 e 1 11.97 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -1.9 IV WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
4 9 e 1 12.11 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -1.9 IV FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2022 LDK!
5 15 e 1 12.82 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.9 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
6 16 e 1 12.87 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -1.9 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2022
1 3 e 2 11.46 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP -1.8 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
2 4 e 2 11.51 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -1.8 III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
3 6 e 2 11.75 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -1.8 III WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
4 10 e 2 12.20 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.8 IV BIERŁA Dawid Z/0094/20 2022
5 14 e 2 12.49 MICZKO Michał UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.8 -- OLSZYNA Waldemar Z/4589/22 2022
  e 2 DQ AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.8 -- BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
1 5 e 3 11.74 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.1 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
2 8 e 3 12.01 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -1.1 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
3 11 e 3 12.38 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -1.1 -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
4 12 e 3 12.46 KAŁUŻNY Jakub UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -1.1 -- OLSZYNA Waldemar Z/13151/21 2022
5 13 e 3 12.46 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -1.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
1 8 e 4 12.46 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 V WALCZAK Marek Z/4922/22 2022
2 14 e 4 12.96 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -0.7 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
3 15 e 4 13.14 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
4 21 e 4 13.46 WARZEWSKI Adam PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -0.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5310/22 2022
5 30 e 4 14.28 TONAK Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -0.7 -- BEBEJEWSKI Michał Z/14178/21 2022 LDK!
6 34 e 4 14.56 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
1 2 e 5 11.81 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.4 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 10 e 5 12.52 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.4 V ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
3 16 e 5 13.14 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
4 19 e 5 13.32 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Michał Z/5379/22 2022
5 25 e 5 13.54 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP +0.4 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
6 32 e 5 14.31 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
7 36 e 5 14.78 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP +0.4 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
1 1 e 6 11.73 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.2 III CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
2 11 e 6 12.63 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.2 V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
3 17 e 6 13.16 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +0.2 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
4 20 e 6 13.45 MALESZKA Mateusz LUKS Orkan Września 2009 U14 WP +0.2 -- PUJDAK Andrzej Z/13264/21 2022
5 31 e 6 14.29 JANKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP +0.2 -- CHMIELARZ Lucyna Z/2461/20 2022 LDK!
6 35 e 6 14.73 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2022 LDK!
7 40 e 6 16.26 URBANIAK Wojciech KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0113/22 2022
1 4 e 7 11.97 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.7 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
2 9 e 7 12.50 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.7 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
3 22 e 7 13.49 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -0.7 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
4 24 e 7 13.53 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.7 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
5 33 e 7 14.45 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U14 WP -0.7 -- B.D. Z/0131/22 2022
6 37 e 7 15.20 SZAFRAN Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -0.7 -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/3063/22 2022 LDK!
7 42 e 7 16.61 ŁUCZAK Aleks UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -0.7 -- LDK!
1 3 e 8 11.91 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.7 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
2 6 e 8 12.12 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -2.7 IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
3 12 e 8 12.82 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -2.7 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
4 18 e 8 13.23 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -2.7 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
5 26 e 8 13.56 MICHALSKI Krzysztof OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -2.7 -- BIEDERMANN Roman
6 29 e 8 13.73 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -2.7 -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
7 41 e 8 16.26 GABRYSZAK Wiktor UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -2.7 -- ZDONEK Filip Z/0698/22 2022 LDK!
8 43 e 8 17.27 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -2.7 -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
1 5 e 9 11.98 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.8 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
2 7 e 9 12.39 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -1.8 V BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2022
3 13 e 9 12.93 FALIGOWSKI Hubert MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3014/22 2022
4 23 e 9 13.52 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.8 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
5 27 e 9 13.62 KAŹMIERCZAK Maciej OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.8 -- BIEDERMANN Roman Z/5605/22 2022
6 28 e 9 13.72 CZAJKA Mateusz MKS Baszta Szamotuły 2008 U16 WP -1.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/13118/21 2022
7 38 e 9 15.37 FEDORUK Adam OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -1.8 -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0265/21 2022 LDK!
8 39 e 9 16.00 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -1.8 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.07 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 f 1 11.30 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP -0.7 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
3 3 f 1 11.34 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -0.7 III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
4 4 f 1 11.59 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -0.7 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
5 5 f 1 12.04 MALISZEWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.7 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/13067/21 2022
1 1 f 2 11.61 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.0 III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 2 f 2 11.82 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.0 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
3 3 f 2 11.83 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0477/21 2022
4 4 f 2 11.92 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/3103/19 2022 LDK!
5 5 f 2 12.23 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.0 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
6 6 f 2 12.26 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -1.0 V BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2022
7 7 f 2 12.35 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.0 V BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2022
8 8 f 2 12.61 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.0 V WALCZAK Marek Z/4922/22 2022
200 m M
1 1 s 1 21.87 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 1999 Sen WP -4.1 I MAĆKOWIAK Robert Z/1611/16 2021
2 2 s 1 22.39 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -4.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
3 3 s 1 22.70 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP -4.1 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
4 7 s 1 23.42 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP -4.1 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2022
5 16 s 1 30.74 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -4.1 -- WALCZAK Marek Z/0171/20 2022
1 4 s 2 22.74 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -1.6 II GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK!
2 5 s 2 22.99 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -1.6 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 2 23.41 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -1.6 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 8 s 2 24.08 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -1.6 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14605/21 2022 LDK!
5 9 s 2 24.29 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -1.6 -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
6 10 s 2 24.34 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -1.6 IV BIERŁA Dawid Z/0094/20 2022
1 11 s 3 24.90 PRUCHNIEWICZ Jan GKS Piast Łubowo 2005 U18 WP -0.8 -- KOŚCIAŃSKI Arkadiusz Z/3633/22 2022
2 12 s 3 25.17 MICZKO Michał UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -0.8 -- OLSZYNA Waldemar Z/4589/22 2022
3 13 s 3 25.31 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.8 -- ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
4 14 s 3 25.35 KAŁUŻNY Jakub UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -0.8 -- OLSZYNA Waldemar Z/13151/21 2022
5 15 s 3 26.10 GRZEBINOGA Maksymilian MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -0.8 -- OLEJNICKA Dominika Z/2730/22 2022
300 m M
1 1 s 1 37.41 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP II SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 2 s 1 38.33 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP III RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
3 5 s 1 40.58 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2022
4 6 s 1 40.65 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U16 WP V OKONIEWSKI Zbigniew Z/9328/21 2022
5 8 s 1 41.55 WOJTKOWIAK Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/4831/22 2022
6 9 s 1 42.02 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
7 11 s 1 42.84 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
1 3 s 2 38.51 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2022 LDK!
2 7 s 2 40.83 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2022 LDK!
3 10 s 2 42.57 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
4 12 s 2 44.25 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2022 LDK!
5 13 s 2 46.62 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
6 15 s 2 47.99 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0718/21 2022 LDK!
7 17 s 2 48.66 GĄGOROWSKI Jeremi OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/14642/21 2022 LDK!
8 18 s 2 51.56 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2022 LDK!
1 4 s 3 40.41 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/4922/22 2022
2 14 s 3 47.52 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
3 16 s 3 48.02 ZIELIŃSKI Jan MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/9054/21 2022 LDK!
4 19 s 3 53.01 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.34 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP III ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:30.01 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP III B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:30.55 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
4 6 s 1 1:39.19 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2022 LDK!
5 7 s 1 1:41.28 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
6 9 s 1 1:43.47 GÓRCZYŃSKI Adam MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/3683/22 2022
7 10 s 1 1:44.80 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
8 11 s 1 1:47.98 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0268/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:36.36 HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1201/22 2022
2 5 s 2 1:38.70 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2022
3 8 s 2 1:41.61 SZŁAPKA Tymoteusz MKS-MOS Śrem 2009 U14 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/9329/21 2022
4 12 s 2 1:49.18 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- B.D. Z/1065/22 2022 LDK!
5 13 s 2 1:50.82 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2022 LDK!
6 14 s 2 1:51.93 FRĄSZCZAK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5926/22 2022
7 15 s 2 1:52.48 MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2022 LDK!
8 16 s 2 2:03.54 BROWARCZYK Dominik RKL Kusy Rokietnica 2008 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/9598/21 2022
1 1 s 3 1:24.99 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
2 2 s 3 1:25.54 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
3 3 s 3 1:27.40 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2022
4 4 s 3 1:33.90 KRASZEWSKI Maciej UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2130/20 2022 LDK!
5 5 s 3 1:45.45 WOŹNY Wojciech MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2193/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:27.39 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:32.88 GRAD Filip OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022
3 3 s 1 2:34.06 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2022
4 4 s 1 2:40.21 WOJTCZAK Mikołaj UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0245/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:42.38 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP -- B.D. WYDUBA Roman # , Z/0752/18 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:44.23 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP -- GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2022
7 7 s 1 2:45.81 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2022
8 8 s 1 2:46.33 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/4283/20 2022
9 9 s 1 2:49.77 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2022 5 LDK!
10 10 s 1 2:51.72 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14640/21 2022
11 11 s 1 2:54.04 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1656/19 2022 LDK!
12 12 s 1 2:55.92 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/14639/21 2022
13 13 s 1 2:56.60 KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
1 1 s 2 2:43.42 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 2 s 2 2:51.23 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
3 3 s 2 2:58.73 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
4 4 s 2 3:03.09 KRZYKAWSKI Nikodem PZS Gontyniec Chodzież 2008 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5066/19 2022 LDK!
5 5 s 2 3:04.39 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0016/21 2022 LDK!
6 6 s 2 3:05.76 DUBIAŁ Szymon UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/5642/21 2022 LDK!
7 7 s 2 3:12.87 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan PZS Gontyniec Chodzież 2007 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2470/20 2022 LDK!
8 8 s 2 3:22.71 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
9 9 s 2 3:23.42 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/4872/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.90 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -2.0 III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
2 2 s 1 16.69 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -2.0 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 20.17 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -2.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.66 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -2.0 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK! 148
1 1 f 1 14.55 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -0.8 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/0288/17 2022 3 LDK! 151
300 m pł M
1 1 s 1 42.30 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
2 2 s 1 43.75 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.34 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 44.98 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2022 LDK!
5 7 s 1 45.58 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
6 8 s 1 47.35 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
1 4 s 2 44.67 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP V CICHOWLAS Agnieszka Z/3084/21 2022 LDK!
2 5 s 2 44.78 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V KACZOR Mieczysław Z/4150/22 2022 LDK!
3 9 s 2 49.05 MIROFORIDIS Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/13153/21 2022 LDK!
4 10 s 2 52.26 NOWAK Witold PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4860/22 2022
5 11 s 2 61.99 STAROSTA Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0720/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:02.37 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:35.68 KOZŁOWSKI Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U16 WP -- ZWIRN Krystyna Z/4871/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.03 ŁUCZAK Bartłomiej
ZIMNIAK Nikodem
WOJTASIK Aleksander
KRAKOWSKI Eryk
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2007
2008
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/0262/20
Z/0477/21
Z/3103/19
Z/2370/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 47.68 PIEKARCZYK Bartosz
WOJTKOWIAK Marcel
JANKOWSKI Kacper
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 2007
2007
2007
2007
U16 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
, Z/4533/19
Z/4831/22
Z/2377/20
Z/0015/21
, 2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 48.74 BECELA Piotr
SADZA Filip
KRAMSKI Norbert
LORENC Mateusz
UMKS Iskra Wolsztyn 2007
2008
2007
2007
U16 WLP -- SKWIERZYŃSKI Jacek
WEISS Elżbieta
SKWIERZYŃSKI Jacek
CZARNECKI Mateusz
Z/0025/21
Z/12441/21
Z/13125/21
Z/0031/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 49.47 RAUHUT Patryk
METELSKIY Maxim
IDZIASZEK Jakub
MIROFORIDIS Piotr
UKS Orkan Środa Wlkp. 2009
2007
2007
2008
U16 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka
B.D.
KACZOR Mieczysław
CICHOWLAS Agnieszka
Z/3084/21
Z/4867/22
Z/4150/22
Z/13153/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 50.65 CEGLAREK Bartosz
JAZDON Beniamin
LORENC Łukasz
KUBACZYK Maksymilian
UMKS Iskra Wolsztyn 2008
2007
2007
2007
U16 WLP -- WEISS Elżbieta
SKWIERZYŃSKI Jacek
SKWIERZYŃSKI Jacek
CZARNECKI Mateusz
Z/0026/21
Z/2238/22
Z/0030/21
Z/3135/22
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 54.99 KONIECZNY Hubert
GRZEGOROWSKI Franciszek
MUSS Mikołaj
NOWAK Dawid
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2010
2009
2010
U14 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/1106/21
Z/0254/20
Z/1099/21
Z/0183/22
2022
2022
2022
2022




7 7 s 1 63.00 STAROSTA Franciszek
ZIELIŃSKI Jan
WAWRZYNIAK Jakub
SZAFRAN Wojciech
MKS Baszta Szamotuły 2009
2010
2009
2010
U14 WLP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
TOMCZAK - BACHARA Dominika
Z/0720/21
Z/9054/21
Z/0718/21
Z/3063/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF JANUSZEWSKI Sebastian
PŁÓCIENNICZAK Jakub
MARKOWSKI Igor
JĘDRAJCZYK Nataniel
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2008
2007
2008
U16 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
Z/4922/22
Z/0280/20
Z/13314/21
Z/5379/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1957/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.55 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.50 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
5 5 f 1 1.45 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
7 7 f 1 1.40 METELSKIY Maxim UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -- B.D. Z/4867/22 2022
7 7 f 1 1.40 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
7 7 f 1 1.40 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
10 10 f 1 1.35 DOBRZAŃSKI Bogdan UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U14 WP --
  f 1 NM ŁUCZAK Aleks UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- LDK!
1 1 f 2 1.73 ZIELIŃSKI Franciszek MKS Baszta Szamotuły 2006 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Roman Z/3262/20 2022 LDK!
2 2 f 2 1.60 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.10 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
2 2 f 1 3.10 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2022 LDK!
3 3 f 1 3.00 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2022 LDK!
4 4 f 1 3.00 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
5 5 f 1 2.30 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
6 6 f 1 2.00 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
W dal M
  f 1 3.58 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP +0.5 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
  f 1 4.19 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
  f 1 5.12 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2022 BEZ LDK!
  f 1 5.45 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
  f 1 5.46 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
1 1 f 1 6.26 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +3.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 5.55 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +5.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
3 3 f 1 5.49 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +3.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.42 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.42 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
6 6 f 1 5.30 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +0.2 -- WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
7 7 f 1 5.28 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP +0.6 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
8 8 f 1 5.15 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +2.6 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.94 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP +1.3 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
10 10 f 1 4.90 WARZEWSKI Adam PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.4 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5310/22 2022
11 11 f 1 4.83 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.3 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
12 12 f 1 4.75 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP +1.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/1099/21 2022 LDK!
13 13 f 1 4.63 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.9 -- WALCZAK Marek Z/13314/21 2022 LDK!
14 14 f 1 4.58 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +1.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
15 15 f 1 4.40 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U14 WP +1.9 -- B.D. Z/0131/22 2022
16 16 f 1 4.28 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP +1.6 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
17 17 f 1 4.22 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +2.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2022
18 18 f 1 4.15 MATYSEK Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0115/22 2022
19 19 f 1 3.75 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP +2.1 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
20 20 f 1 3.70 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +2.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
21 21 f 1 3.02 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP +1.5 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
1 1 f 2 5.70 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +1.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.26 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.6 II WALCZAK Katarzyna Z/0262/20 2022
2 2 f 1 11.68 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP +0.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.97 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.85 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -0.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
5 5 f 1 10.78 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2022 LDK!
6 6 f 1 10.46 MĘTLAK Tomasz PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1204/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 15.07 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.41 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.37 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
4 4 f 1 11.16 ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
5 5 f 1 10.80 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WILK Robert Z/12140/21 2022
6 6 f 1 10.16 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
7 7 f 1 7.03 MACH Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5145/22 2022 LDK!
8 8 f 1 3.90 WRÓBEL Oliwier UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5142/22 2022 LDK!
1 1 f 2 10.98 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 53.11 RODZIAK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/2586/21 2022 LDK!
2 2 f 1 45.04 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 3 f 1 42.95 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP III WILK Robert Z/12140/21 2022
4 4 f 1 41.89 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
5 5 f 1 41.24 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP III WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
6 6 f 1 33.75 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
7 7 f 1 32.68 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3074/22 2022
8 8 f 1 30.64 JAZDON Beniamin UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2238/22 2022
9 9 f 1 23.07 MACH Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5145/22 2022 LDK!
10 10 f 1 21.13 WIERZBICKI Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- BIERNACKI Jacek
  f 1 NM ZIMNY Antoni LUKS Orkan Września 2007 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/9042/21 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 27.44 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 28.28 JURGIEL Jerzy OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP -- BIERNACKI Jacek Z/12345/21 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 32.33 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2022
Młot (4) M
1 1 f 1 36.36 KMIECIK Stanisław OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- BIERNACKI Jacek Z/5653/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 39.48 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
2 2 f 1 39.46 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
3 3 f 1 36.89 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2022 LDK!
1 1 f 2 46.90 PRACHARCZYK Jan LKLA Krokus Astromal Leszno 2007 U16 WP IV B.D. Z/3238/22 2022 LDK!
2 2 f 2 45.06 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2022 LDK!
3 3 f 2 34.68 SROCZYŃSKI Adam PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3074/22 2022
4 4 f 2 31.48 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2022 LDK!
5 5 f 2 28.08 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
6 6 f 2 22.56 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/0144/21 , 2022 LDK!
7 7 f 2 14.10 ŁOŚ Igor UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5343/22 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 58.05 PRACHARCZYK Jakub LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP II PTAK Krzysztof Z/5101/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 50.54 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/2634/20 2022 LDK!
2 2 f 1 49.88 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP III WEISS Elżbieta Z/0026/21 2022 LDK!
3 3 f 1 43.67 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP IV B.D. Z/0474/21 2022
4 4 f 1 42.28 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP IV WILK Robert Z/5149/19 2022 LDK!
5 5 f 1 37.69 ADLER Ignacy PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej Z/8628/21 2022 LDK!
6 6 f 1 31.87 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
7 7 f 1 31.47 ZAREMBA Cyryl UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5344/22 2022 LDK!
8 8 f 1 22.45 KHRAPKO Arsen MKS Baszta Szamotuły 2009 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/5369/22 2022 LDK!
9 9 f 1 20.09 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
10 10 f 1 19.30 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
11 11 f 1 17.63 STAWNY Nikodem MKS Baszta Szamotuły 2010 U14 WP -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/0719/21 2022 LDK!
12 12 f 1 14.48 TONAK Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/14178/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 25.47 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 46.61 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 17:41.42 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
2 2 s 1 25:33.68 ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.991537094116 sekund